x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Champion Collegehousut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Champion Housut 'BERMUDA'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153652535.jpg
      Champion Champion Housut 'BERMUDA' Housut 'BERMUDA' Housut 'BERMUDA' Kuvio: Yksivärinen; Design: Joustava vyötärö/sauma; Materiaali: Collegekangas; Ekstrat: Samansävyiset saumat; Malli: Regular; Pituus: Polvipituus (1)
      Champion Housut 'BERMUDA'
      • 08056426877247
      1
      deal
      34.90 EUR
    • Champion Housut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/180653602.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151777224.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152573244.jpg
      Champion Champion Housut Housut Housut Kuvio: Yksivärinen; Design: Joustava vyötärö/sauma, Vyötärö nyörikujalla; Materiaali: Collegekangas; Ekstrat: Merkkilappukirjailu; Pituus: Polvipituus; Malli: Regular (1)
      Champion Housut
      • 08056426651526
      1
      deal
      34.90 EUR
    • Champion Housut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/179476568.jpg
      Champion Champion Housut Housut Housut Materiaali: Collegekangas; Kuvio: Logoprintti; Design: Joustava vyötärö/sauma, Vyötärö nyörikujalla, Sivuttaiset upotutetut taskut; Ekstrat: Label Print, Pehmeä kangas; Pituus: Pitkä/Maxi; Malli: Tapered (1)
      Champion Housut
      • 08053305481533
      1
      deal
      39.90 EUR
    • Champion Housut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/179476568.jpg
      Champion Champion Housut Housut Housut Materiaali: Collegekangas; Kuvio: Logoprintti; Design: Joustava vyötärö/sauma, Vyötärö nyörikujalla, Sivuttaiset upotutetut taskut; Ekstrat: Label Print, Pehmeä kangas; Pituus: Pitkä/Maxi; Malli: Tapered (1)
      Champion Housut
      • 08053305481519
      1
      deal
      39.90 EUR
    • Champion Housut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/179958670.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153486094.jpg
      Champion Champion Housut Housut Housut Kuvio: Yksivärinen; Design: Vyötärö nyörikujalla; Materiaali: Collegekangas; Ekstrat: Pehmeä kangas; Pituus: Polvipituus; Malli: Regular (1)
      Champion Housut
      • 08056426651649
      1
      deal
      34.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • adidas DEFAULT
        • adidas
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Puma DEFAULT
        • puma
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • adidas (adidas)
      • Nike (nike)
      • Puma (puma)
      • Peak performance (peak_performance)
      • Abercrombie & Fitch (abercrombie_fitch)
      • About You (about_you)
      • ABOUT YOU Limited (about_you_limited)
      • Alife & Kickin (alife_kickin)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • American Eagle (american_eagle)
      • Another Label (another_label)
      • Athlecia (athlecia)
      • Bench (bench)
      • Blend (blend)
      • BOSS (boss)
      • Brunotti (brunotti)
      • Buffalo (buffalo)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Champion (champion)
      • Converse (converse)
      • Cotton On (cotton_on)
      • Craft (craft)
      • Daisy Street (daisy_street)
      • DAN FOX APPAREL (dan_fox_apparel)
      • Diesel (diesel)
      • Ellesse (ellesse)
      • Esmé Studios (esme_studios)
      • Esprit (esprit)
      • Finkid (finkid)
      • FRILUFTS (frilufts)
      • G-Star (g_star)
      • Gant (gant)
      • Gap (gap)
      • Gasp (gasp)
      • Gestuz (gestuz)
      • Gina tricot (gina_tricot)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • GUESS (guess)
      • Hailys (hailys)
      • HEINE (heine)
      • Herrlicher (herrlicher)
      • His Jeans (his_jeans)
      • Hollister (hollister)
      • Hunkemoller (hunkemoller)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • JDY (jdy)
      • Jojo maman bebe (jojo_maman_bebe)
      • Jordan (jordan)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Kappa (kappa)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Key Largo (key_largo)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • LASCANA (lascana)
      • Levi's (levi_s)
      • LOCAL HEROES (local_heroes)
      • Love & Divine (love_divine)
      • LTB (ltb)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • MAC (mac)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mango (mango)
      • Miss Selfridge (miss_selfridge)
      • Missguided (missguided)
      • Mitchell & ness (mitchell_ness)
      • Modstrom (modstrom)
      • Moves (moves)
      • NA-KD (na_kd)
      • Name it (name_it)
      • Neo Noir (neo_noir)
      • New Look (new_look)
      • Ninth Hall (ninth_hall)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Noisy May Petite (noisy_may_petite)
      • NU-IN (nu_in)
      • Object (object)
      • ONLY (only)
      • Only (Petite) (only_petite_)
      • Only Play (only_play)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Opus (opus)
      • OW Intimates (ow_intimates)
      • Patagonia (patagonia)
      • Pegador (pegador)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Pieces (pieces)
      • Pieces Maternity (pieces_maternity)
      • Public Desire (public_desire)
      • Pure Waste (pure_waste)
      • Ragwear (ragwear)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reebok (reebok)
      • Resterods (resterods)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Robbins (royal_robbins)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Second female (second_female)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Starter Black Label (starter_black_label)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Tally Weijl (tally_weijl)
      • Tentree (tentree)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Tommy Jeans Curve (tommy_jeans_curve)
      • Tommy Jeans Plus (tommy_jeans_plus)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Vans (vans)
      • Varg (varg)
      • Varley (varley)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vila (vila)
      • Weekday (weekday)
      • Worst Behavior (worst_behavior)
    • Hinta (price):
      • < 30 € (budget)
      • 30 € - 45 € (price_2)
      • 45 € - 55 € (price_3)
      • ≥ 55 € (price_4)
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Musta (musta)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Punainen (punainen)
      • Beige (beige)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Puuteri (puuteri)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Koko (vaatteiden_koko):
      • 2XS (xxs)
      • XS (xs)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • 2XL (xxl)
      • 3XL (xxxl)
      • 4XL (4xl)
      • 10 (10)
      • 28 (28)
      • 30 (30)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 68 (68)
      • 74 (74)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 164 (164)
      • 170 (170)
      • 176 (176)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Aikuiset (aikuiset)
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
      • Vauvat (vauvat)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi