x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Gant collegepaidat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 12
    • Gant Collegepaita 'Archive Shield'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/173059840.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/203671018.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/183198177.jpg
      Gant Gant Collegepaita 'Archive Shield' Collegepaita 'Archive Shield' Collegepaita 'Archive Shield' Materiaali: Collegekangas; Pääntie: Pyöreä pääntie; Design: Ribbiresori, Suora sauma, Suora leikkaus, Resori-/ribbineulekaulus; Kuvio: Motiiviprintti; Ekstrat: Pehmeäksi hiottu sisäpuoli, Pehmeä kangas, Merkkilappukirjailu; Todistukset kestävyydestä: Supporting the "Better Cotton Initiative"; Hihan pituus: Pitkähihainen; Malli: Normaali malli (1)
      Gant Collegepaita 'Archive Shield'
      • 07325705774111
      • GNT0820003000002
      2
      99.90 EUR
    • Gant Collegepaita
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149129906.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/183038354.jpg
      Gant Gant Collegepaita Collegepaita Collegepaita Design: Suora leikkaus, Huppu kiristysnyörillä, Ribbiresori, Kengurutasku; Kuvio: Logoprintti; Materiaali: Collegekangas; Pääntie: Hupullinen; Ekstrat: Merkkilappukirjailu, Pehmeä kangas; Todistukset kestävyydestä: Supporting the "Better Cotton Initiative"; Hihan pituus: Pitkähihainen; Malli: Normaali malli (1)
      Gant Collegepaita
      • 07325701686333
      • GNT0145005000004
      2
      deal
      70.70 EUR
    • Gant Collegepaita
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/187913196.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/201708573.jpg
      Gant Gant Collegepaita Collegepaita Collegepaita Materiaali: Collegekangas; Pääntie: Pyöreä pääntie; Kuvio: Yksivärinen; Design: Resori-/ribbineulekaulus, Ribbiresori, Suora sauma, Necktape; Ekstrat: Samansävyiset saumat, Pehmeä kangas, Merkkilappukirjailu; Todistukset kestävyydestä: Supporting the "Better Cotton Initiative"; Hihan pituus: Pitkähihainen; Malli: Normaali malli (1)
      Gant Collegepaita
      • 07325706386467
      1
      most_sold
      89.90 EUR
    • Gant Collegepaita
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/209659713.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/213712187.jpg
      Gant Gant Collegepaita Collegepaita Collegepaita Pääntie: Pyöreä pääntie; Kuvio: Logoprintti; Design: Suora sauma, Resori-/ribbineulekaulus, Ribbiresori; Materiaali: Collegekangas; Yksityiskohta: Poimutettu/koottu; Ekstrat: Pehmeä kangas, Samansävyiset saumat, Ihoystävällinen materiaali; Todistukset kestävyydestä: Supporting the "Better Cotton Initiative"; Hihan pituus: Pitkähihainen; Pituus: Normaali pituus; Malli: Normaali malli (1)
      Gant Collegepaita
      • 07325706470272
      1
      109.00 EUR
    • Gant Collegepaita 'Lock up'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/210796962.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/210842322.jpg
      Gant Gant Collegepaita 'Lock up' Collegepaita 'Lock up' Collegepaita 'Lock up' Kuvio: Logoprintti; Design: Suora sauma, Resori-/ribbineulekaulus, Ribbiresori, Necktape; Pääntie: Pyöreä pääntie; Materiaali: Puuvilla; Ekstrat: Pehmeä kangas, Samansävyiset saumat, Merkkilappukirjailu; Yksityiskohta: Ristipisto; Todistukset kestävyydestä: Supporting the "Better Cotton Initiative"; Hihan pituus: Pitkähihainen; Pituus: Normaali pituus; Malli: Normaali malli (1)
      Gant Collegepaita 'Lock up'
      • 07325705465934
      1
      89.90 EUR
    • Gant Collegepaita
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149129904.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165265802.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/74152013.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/203337895.jpg
      Gant Gant Collegepaita Collegepaita Collegepaita Design: Huppu kiristysnyörillä, Ribbiresori, Kengurutasku; Materiaali: Collegekangas; Pääntie: Hupullinen; Kuvio: Logoprintti; Ekstrat: Merkkilappukirjailu, Samansävyiset saumat, Pehmeä kangas, Metallisilmukka; Todistukset kestävyydestä: Supporting the "Better Cotton Initiative"; Hihan pituus: Pitkähihainen; Malli: Normaali malli (1)
      Gant Collegepaita
      • 07325701201215
      • GNT0145014000005
      1
      99.90 EUR
    • Gant Collegepaita
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163444825.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/171838211.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181276275.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204980851.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164144285.jpg
      Gant Gant Collegepaita Collegepaita Collegepaita Pääntie: Hupullinen; Kuvio: Logoprintti; Design: Kengurutasku, Huppu kiristysnyörillä, Ribbiresori; Materiaali: Collegekangas; Ekstrat: Pehmeä kangas, Merkkilappukirjailu; Todistukset kestävyydestä: Supporting the "Better Cotton Initiative"; Hihan pituus: Pitkähihainen; Malli: Normaali malli (1)
      Gant Collegepaita
      • 07325705774425
      • 07325705819317
      • GNT0824001000006
      1
      119.00 EUR
    • Gant Collegepaita
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/171813583.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212577477.jpg
      Gant Gant Collegepaita Collegepaita Collegepaita Pääntie: Hupullinen; Design: Huppu kiristysnyörillä, Suora sauma, Kengurutasku, Ribbiresori, Necktape; Kuvio: Logoprintti; Materiaali: Collegekangas; Ekstrat: Pehmeä kangas, Samansävyiset saumat, Merkkilappukirjailu; Todistukset kestävyydestä: Supporting the "Better Cotton Initiative"; Hihan pituus: Pitkähihainen; Malli: Normaali malli (1)
      Gant Collegepaita
      • 07325705819355
      • GNT0824002000004
      1
      119.00 EUR
    • Gant Collegepaita
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175949261.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/183192214.jpg
      Gant Gant Collegepaita Collegepaita Collegepaita Design: Raglanhiha, Kengurutasku; Kuvio: Logoprintti; Materiaali: Collegekangas; Pääntie: Hupullinen; Ekstrat: Label patch/label flag, Pehmeä kangas; Todistukset kestävyydestä: Supporting the "Better Cotton Initiative"; Hihan pituus: Pitkähihainen; Malli: Normaali malli; Malli: Regular Fit (1)
      Gant Collegepaita
      • 07325705466580
      • GNT0349002000001
      1
      99.90 EUR
    • Gant Archive Shield Crew Neck Sweatershirt Eggshell
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/188044742.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/171828233.jpg
      Gant Gant Archive Shield Crew Neck Sweatershirt Eggshell Archive Shield Crew Neck Sweatershirt Eggshell Archive Shield Crew Neck Sweatershirt Eggshell Valmistettu pehmeästä ja paksusta puuvillasekoitteesta. Harjattu sisäpinta. Tasku miehustassa. Brodeerattu logo miehustassa. Pyöreä pääntie. Resorit kauluksen reunassa, hihansuissa ja helmassa. (1)
      Gant Archive Shield Crew Neck Sweatershirt Eggshell
      • 07325705819577
      • GNT0820002000001
      1
      109.90 EUR
    • Gant Collegepaita
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150178263.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148803030.jpg
      Gant Gant Collegepaita Collegepaita Collegepaita Materiaali: Collegekangas; Kuvio: Logoprintti; Design: Huppu kiristysnyörillä, Ribbiresori, Suora sauma, Raglanhiha, Kengurutasku; Pääntie: Hupullinen; Ekstrat: Pehmeä kangas, Merkkilappukirjailu; Todistukset kestävyydestä: Supporting the "Better Cotton Initiative"; Hihan pituus: Pitkähihainen; Malli: Normaali malli (1)
      Gant Collegepaita
      • 07325705521128
      • 07325705466252
      1
      99.90 EUR
    • Gant Archive Shield Crew Neck Sweatershirt Black
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/171828170.jpg
      Gant Gant Archive Shield Crew Neck Sweatershirt Black Archive Shield Crew Neck Sweatershirt Black Archive Shield Crew Neck Sweatershirt Black Valmistettu pehmeästä ja paksusta puuvillasekoitteesta. Harjattu sisäpinta. Tasku miehustassa. Brodeerattu logo miehustassa. Pyöreä pääntie. Resorit kauluksen reunassa, hihansuissa ja helmassa. (1)
      Gant Archive Shield Crew Neck Sweatershirt Black
      • 07325705773923
      • GNT0820001000001
      1
      109.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Tommy Hilfiger DEFAULT
        • tommy_hilfiger
      • Esprit DEFAULT
        • esprit
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Alpha industries DEFAULT
        • alpha_industries
      • Kestävä kehitys DEFAULT
        • kylla_
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Adidas (adidas)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • Bench (bench)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • 10 Days (10_days)
      • 10DAYS (10days)
      • !Solid (_solid)
      • Alife & Kickin (alife_kickin)
      • Aligne (aligne)
      • AllSaints (allsaints)
      • American vintage (american_vintage)
      • Anerkjendt (anerkjendt)
      • Arena (arena)
      • Armani Exchange (armani_exchange)
      • Athlecia (athlecia)
      • Barbour (barbour)
      • Be Edgy (be_edgy)
      • Beretta (beretta)
      • Bergans (bergans)
      • Blend (blend)
      • BOSS X Russell Athletic (boss_x_russell_athletic)
      • Buffalo (buffalo)
      • Burton (burton)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Cars Jeans (cars_jeans)
      • Champion (champion)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • CMP (cmp)
      • Colourful Rebel (colourful_rebel)
      • ColourWear (colourwear)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Converse (converse)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Denham (denham)
      • Denim Project (denim_project)
      • Deus Ex Machina (deus_ex_machina)
      • Devold (devold)
      • Dickies (dickies)
      • Diesel (diesel)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Edwin (edwin)
      • Einstein&newton (einstein_newton)
      • Element (element)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Esprit (esprit)
      • FILA (fila)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fred perry (fred_perry)
      • G-Star (g_star)
      • Gabbiano (gabbiano)
      • Gant (gant)
      • Gap (gap)
      • Garcia (garcia)
      • Gina tricot (gina_tricot)
      • GUESS (guess)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Hailys (hailys)
      • Heat Experience (heat_experience)
      • HEINE (heine)
      • Hellner (hellner)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herrlicher (herrlicher)
      • Houdini (houdini)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • inov-8 (inov_8)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • JBS (jbs)
      • JDY (jdy)
      • JJXX (jjxx)
      • Karl kani (karl_kani)
      • Karl Lagerfeld (karl_lagerfeld)
      • Key Largo (key_largo)
      • Kids Only (kids_only)
      • Killtec (killtec)
      • La Martina (la_martina)
      • Lacoste (lacoste)
      • LASCANA (lascana)
      • Lee (lee)
      • Levi's (levi_s)
      • LTB (ltb)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Magdeburg - Los Angeles (magdeburg_los_angeles)
      • Mammut (mammut)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Matinique (matinique)
      • Mavi (mavi)
      • Mavi Jeans (mavi_jeans)
      • Mazine (mazine)
      • Mennace (mennace)
      • Merchcode (merchcode)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Mister tee (mister_tee)
      • Mizuno (mizuno)
      • Modstrom (modstrom)
      • Monari (monari)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • MY TRUE ME (my_true_me)
      • Mymo (mymo)
      • MyMo ROCKS (mymo_rocks)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • National Geographic (national_geographic)
      • Nebbia (nebbia)
      • New Balance (new_balance)
      • New Era (new_era)
      • Nicce (nicce)
      • Nike (nike)
      • No-excess (no_excess)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Noppies (noppies)
      • NU-IN (nu_in)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • ONLY (only)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Only Play (only_play)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Opus (opus)
      • Patagonia (patagonia)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Picture (picture)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pieces (pieces)
      • POC (poc)
      • Protest (protest)
      • Puma (puma)
      • Pure Waste (pure_waste)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Ragwear (ragwear)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Redefined Rebel (redefined_rebel)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Rick Cardona By Heine (rick_cardona_by_heine)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roxy (roxy)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • S.oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Salomon (salomon)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sasta (sasta)
      • Schmuddelwedda (schmuddelwedda)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Second female (second_female)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Sheego (sheego)
      • Sherpa (sherpa)
      • Shiwi (shiwi)
      • Smartwool (smartwool)
      • Southpole (southpole)
      • Starter Black Label (starter_black_label)
      • Stedman (stedman)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Swedteam (swedteam)
      • Ten Tree (ten_tree)
      • Tentree (tentree)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tierra Outdoor (tierra_outdoor)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans Curve (tommy_jeans_curve)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Tuffskull (tuffskull)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Urberg (urberg)
      • Vans (vans)
      • Varg (varg)
      • Vaude (vaude)
      • Venice beach (venice_beach)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vila (vila)
      • Vingino (vingino)
      • Vissla (vissla)
      • Volcom (volcom)
      • Wood wood (wood_wood)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
    • Hinta (price):
      • < 45€ (budget)
      • 45€ - 55€ (low)
      • 55€ - 70€ (medium)
      • > 70€ (high)
    • Materiaali (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Fleece (fleece)
      • Kashmir (kashmir)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Polyakryyli (polyakryyli)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • malli (vaatteen_malli):
      • Loose fit (loose_fit)
      • Normal fit (normal_fit)
      • Slim fit (slim_fit)
      • Suorat (suorat)
    • Kestävä kehitys (kesta_va_kehitys):
      • Kyllä (kylla_)
    • Kauluksen tyyppi (kauluksen_tyyppi):
      • Huppukaulus (huppukaulus)
      • Korkeakaulus (korkeakaulus)
      • Pyöreä kaula-aukko (pyo_rea_kaula_aukko)
      • V-kaula-aukko (v_kaula_aukko)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi