x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Geomag Color 91

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Geomag Color 91
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Geomag Color 91
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Geomag Color 91
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/145651722.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/184971753.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/210686632.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/157081253.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/133950106.jpg?ts=1
Geomag Geomag Color 91 Color 91 Color 91 Geomag magneettirakennussarja. Rakenna mielikuvituksellisia ja värikkäitä rakennelmia. Pakkaus sisältää 91 osaa. (1)
  • 00871772002635
  • 65712714
2
  • Ikäraja
    • Ikäsuositus: 1½+, 3+, 2+
    • Ikäryhmä: Aikuiset
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Pojat, Tytöt, Lapset
  • Suunnittelu
    • Materiaalit: Synteettinen, Teräs, Muovi
    • Väri: Sininen, Vihreä
  • 55.90 63.89 EUR 2
    2
    • Shopping4net Shopping4net
      8.689847344371604 (119)
      55.90, 24 h (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Gigantti Gigantti
      8.0 (3)
      Geomag magneettirakennussarja. Rakenna mielikuvituksellisia ja värikkäitä rakennelmia. Pakkaus sisältää 91 osaa.63.89, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • ABC Happy Maatila
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208589532.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/214014344.jpg?ts=1
      ABC ABC Happy Maatila Happy Maatila Happy Maatila ABC:n hienossa maatilassa on monta hienoa osaa ja yksityiskohtaa, kuten erilaisia maatilaneläimiä, heinäpaalu ja traktori. Talon saa helposti kokoontaitettua säilytystä varten. Ikäsuositus: 1 vuosi +. (1)
      ABC Happy Maatila
      • 04006333074509
      2
    • Clementoni pesukarhu aktiviteettispiraali
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208487751.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/201828442.jpg?ts=1
      Clementoni Clementoni pesukarhu aktiviteettispiraali pesukarhu aktiviteettispiraali pesukarhu aktiviteettispiraali Iloinen pesukarhu ystävineen on hauskaa seuraa! Spiraalinmuotoisen aktiviteettilelun voi kiinnittää esimerkiksi rattaiden turvakaareen tai pinnasänkyyn. Pesukarhusta roikkuvilla oravalla, siilillä ja linnulla on mielenkiintoisia toimintoja. - Ikäsuositus 0 kk+. (1)
      Clementoni pesukarhu aktiviteettispiraali
      • 08005125173655
      2
    • Done by Deer Play Time Goodie Box Monivärinen 0 Months
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/222446896.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221716563.jpg?ts=1
      Done by Deer Done by Deer Play Time Goodie Box Monivärinen 0 Months Play Time Goodie Box Monivärinen 0 Months Play Time Goodie Box Monivärinen 0 Months Done by Deer lahjapakkaukseen on valittu neljä vauvan Must-have tuottetta suloiseen, valmiiseen lahjapakkaukseen. Pakkaus sisältää leikkityynyn vatsallaan olon harjoittelua varten, Raffi-uniliinan, silikonisen purulelun ja suloisen Raffi helistimen. Tämä hauska lahjalaatikko on erinomainen ensilahja vauvalle. Lahjalaatikko sisältää myös pienen Deer Friends kuvakirjan. Lahjalaatikon tuotteet ovat hauskoissa harmaan, vihreän ja sinapin sävyissä. Tukeva lahjalaatikko on kuvioitu klassisella Done b (1)
      Done by Deer Play Time Goodie Box Monivärinen 0 Months
      • 05712643034070
      4
    • Lalaboom 5 In 1 Educational Beads 25 Pieces Monivärinen 10 Months-3 Years
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/203223946.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223527795.jpg?ts=1
      Lalaboom Lalaboom 5 In 1 Educational Beads 25 Pieces Monivärinen 10 Months-3 Years 5 In 1 Educational Beads 25 Pieces Monivärinen 10 Months-3 Years 5 In 1 Educational Beads 25 Pieces Monivärinen 10 Months-3 Years Lalaboom Yhdisteltävät metsäneläimet ja helmet koostuvat erimuotoisista ja -värisistä paloista, jotka soveltuvat lapsille 10-36 kk.Ominaisuudet:Opetushelmet kehittävät lapsen hienomotoriikkaa, käsien ja silmän koordinaatiota, keskittymistä, logiikkaa, luovuutta, mielikuvitusta ja antavat sinun ymmärtää syyn ja seurauksen välistä suhdettaSarja sisältää 25 helmeä: 11 isoa helmeä, joista 3 eläinhelmeä (koostuu 2 helmestä), 2 tarviketta ja muita tarvikkeitaHelmet on valmistettu materiaaleista, jo... (2)
      Lalaboom 5 In 1 Educational Beads 25 Pieces Monivärinen 10 Months-3 Years
      • 04897067861745
      2
      deal
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 55.90
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 55.90
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 55.90
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 55.90
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 55.90
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 55.90
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 55.90
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 55.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 55.90
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 55.90
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 55.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 55.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 55.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 55.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 55.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 55.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 55.90
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 55.90
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 55.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 55.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 55.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 55.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 55.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 55.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 55.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 55.90
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 55.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 55.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 55.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 55.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 55.90
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 55.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 55.90
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 55.90
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 55.90
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 55.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 55.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 55.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 55.90
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 55.90
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 55.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 55.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 55.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 55.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 55.90
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 55.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 55.90
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 55.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 55.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 55.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 55.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 55.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 55.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 55.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 55.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 55.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 55.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 55.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 55.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 55.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 55.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 55.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 55.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 55.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 55.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 55.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 55.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 55.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 55.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 55.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 55.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 55.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 55.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 55.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 55.90
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 55.90
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 55.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 55.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 55.90
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 55.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 55.90
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 55.90
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 55.90
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 55.90
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 55.90
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 55.90
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 55.90
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 55.90
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 55.90
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 55.90
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 55.90
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 55.90
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 55.90
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 55.90
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 55.90
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 55.90
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 55.90
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 55.90
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 55.90
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 55.90
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 55.90
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 55.90
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 55.90
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 55.90
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 55.90
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 55.90
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 55.90
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 55.90
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 55.90
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 55.90
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 55.90
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 55.90
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 55.90
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 55.90
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 55.90
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 55.90
    • info@vertaa.fi