x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Magformers Inspire -sarja - 30 kpl

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Magformers Inspire -sarja - 30 kpl
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Magformers Inspire -sarja - 30 kpl
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Magformers Inspire -sarja - 30 kpl
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/112647830.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/223693597.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/157536069.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/157536071.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/157536072.jpg?ts=1
Magformers Magformers Inspire -sarja - 30 kpl Inspire -sarja - 30 kpl Inspire -sarja - 30 kpl Rakennussarja, jossa on 30 osaa. Magneettiset rakennuspalikat. Täydellinen setti perheen pienimmille, kauniit värit. (1)
  • 08809134367438
1
  • Ikäraja
    • Ikäsuositus: 3+
  • Suunnittelu
    • Materiaalit: Muovi
    • Väri: Moniväri
  • 65.61 65.61 EUR 1
    1
    • Proshop Proshop
      8.31318346984913 (437)
      Rakennussarja, jossa on 30 osaa. Magneettiset rakennuspalikat. Täydellinen setti perheen pienimmille, kauniit värit.65.61, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Fun Tällä setillä vain taivas on rajana!
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/200696480.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205388603.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211162666.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211166926.jpg?ts=1
      Fun Fun Tällä setillä vain taivas on rajana! Tällä setillä vain taivas on rajana! Tällä setillä vain taivas on rajana! Smart Maxin hauska peli sisältää 24 perheen pienimmälle suunniteltua pulmaa, jotka ratkaistaan kuuden magneettisen rakennuspalikan ja metallikuulien avulla. Erimuotoiset osat ja hymyilevät kasvot on helppo erottaa toisistaan, ja ne pitävät taaperon mielenkiinnon varmasti yllä! Yksi pelaaja. Ikäsuositus: 18 kk + (1)
      Fun Tällä setillä vain taivas on rajana!
      • 05414301250548
      2
    • Geomag Pink 104
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/233434367.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157077161.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157077163.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140806158.jpg?ts=1
      Geomag Geomag Pink 104 Pink 104 Pink 104 Geomag magneettirakennussarja. Rakenna mielikuvituksellisia pinkkejä rakennelmia. Pakkaus sisältää 104 osaa. (1)
      Geomag Pink 104
      • 00871772003441
      • 65712639
      1
    • Hape Playground Pizzaz - pujottelupalikat, E1811
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/66958467.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/159556199.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157051453.jpg?ts=1
      Hape Hape Playground Pizzaz - pujottelupalikat, E1811 Playground Pizzaz - pujottelupalikat, E1811 Playground Pizzaz - pujottelupalikat, E1811 Värikäs ja hauska pujottelulelu motoriikan kehittämiseen. Erilaisia puisia helmiä ja renkaita liikutellaan metallikaaressa. Materiaali puuta ja metallia. Tuotteen koko: 30x21x36 cm. Ikäsuositus 2+. (1)
      Hape Playground Pizzaz - pujottelupalikat, E1811
      • 06943478011687
      2
    • Lalaboom 5 In 1 Educational Beads 25 Pieces Monivärinen 10 Months-3 Years
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/203223946.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223527795.jpg?ts=1
      Lalaboom Lalaboom 5 In 1 Educational Beads 25 Pieces Monivärinen 10 Months-3 Years 5 In 1 Educational Beads 25 Pieces Monivärinen 10 Months-3 Years 5 In 1 Educational Beads 25 Pieces Monivärinen 10 Months-3 Years Lalaboom Yhdisteltävät metsäneläimet ja helmet koostuvat erimuotoisista ja -värisistä paloista, jotka soveltuvat lapsille 10-36 kk.Ominaisuudet:Opetushelmet kehittävät lapsen hienomotoriikkaa, käsien ja silmän koordinaatiota, keskittymistä, logiikkaa, luovuutta, mielikuvitusta ja antavat sinun ymmärtää syyn ja seurauksen välistä suhdettaSarja sisältää 25 helmeä: 11 isoa helmeä, joista 3 eläinhelmeä (koostuu 2 helmestä), 2 tarviketta ja muita tarvikkeitaHelmet on valmistettu materiaaleista, jo... (2)
      Lalaboom 5 In 1 Educational Beads 25 Pieces Monivärinen 10 Months-3 Years
      • 04897067861745
      2
      deal
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 67.85
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 67.85
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 67.85
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 67.85
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 67.85
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 67.85
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 67.82
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 67.82
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 67.85
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 67.85
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 67.85
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 67.26
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 67.26
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 67.26
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 67.26
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 67.26
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 67.26
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 67.26
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 67.26
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 67.25
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 67.25
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 67.25
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 67.25
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 67.25
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 67.25
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 67.25
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 67.25
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 67.27
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 67.26
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 67.26
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 67.26
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 67.26
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 67.26
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 67.26
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 67.26
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 67.26
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 67.26
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 67.26
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 67.26
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 67.26
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 67.26
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 67.26
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 67.26
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 67.26
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 67.26
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 67.26
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 67.26
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 67.26
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 67.26
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 67.26
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 67.26
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 67.26
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 67.26
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 67.26
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 67.26
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 67.26
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 67.26
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 62.45
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 65.61
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 65.61
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 65.61
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 65.61
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 65.61
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 65.61
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 65.61
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 65.61
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 65.61
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 65.61
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 65.61
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 65.61
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 65.61
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 65.61
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 65.61
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 65.61
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 65.61
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 65.61
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 65.61
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 65.61
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 65.61
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 65.61
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 65.61
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 65.61
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 65.61
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 65.61
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 65.61
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 65.61
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 65.61
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 65.61
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 65.61
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 65.61
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 65.61
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 65.61
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 65.61
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 65.63
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 65.63
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 65.63
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 65.63
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 65.61
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 65.61
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 65.61
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 65.61
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 65.61
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 65.61
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 65.61
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 65.61
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 65.61
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 65.61
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 65.61
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 65.61
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 65.61
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 65.61
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 65.61
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 65.61
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 65.61
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 65.61
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 65.61
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 65.61
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 65.61
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 65.61
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 65.61
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 65.61
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 65.61
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 65.61
    • info@vertaa.fi