x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Magformers Rakennussetti 26 osaa

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Magformers Rakennussetti 26 osaa
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Magformers Rakennussetti 26 osaa
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Magformers Rakennussetti 26 osaa
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/154425911.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/96881032.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/157158972.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/157158971.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/157158970.jpg?ts=1
Magformers Magformers Rakennussetti 26 osaa Rakennussetti 26 osaa Rakennussetti 26 osaa Magformers 63087 Geometric Rainbow, 26 Piece SetThis is the perfect set for building the Magic Ball, or simply a great addition to other Magformers sets. (1)
  • 08809134361108
4
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Lapset
  • Suunnittelu
    • Materiaalit: Muovi
    • Väri: Moniväri
  • 36.90 49.22 EUR 4
    4
    • Shopping4net Shopping4net
      8.689847344371604 (119)
      36.90, 24 h (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • adlibris adlibris
      5.829633446457342 (86)
      36.90, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Coolshop.fi Coolshop.fi
      3.025016108961687 (25)
      45.00, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
    • Proshop Proshop
      8.31318346984913 (437)
      Magformers 63087 Geometric Rainbow, 26 Piece SetThis is the perfect set for building the Magic Ball, or simply a great addition to other ...49.22, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Fun Tällä setillä vain taivas on rajana!
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/200696480.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205388603.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211162666.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211166926.jpg?ts=1
      Fun Fun Tällä setillä vain taivas on rajana! Tällä setillä vain taivas on rajana! Tällä setillä vain taivas on rajana! Smart Maxin hauska peli sisältää 24 perheen pienimmälle suunniteltua pulmaa, jotka ratkaistaan kuuden magneettisen rakennuspalikan ja metallikuulien avulla. Erimuotoiset osat ja hymyilevät kasvot on helppo erottaa toisistaan, ja ne pitävät taaperon mielenkiinnon varmasti yllä! Yksi pelaaja. Ikäsuositus: 18 kk + (1)
      Fun Tällä setillä vain taivas on rajana!
      • 05414301250548
      2
    • Fisher-Price Tap & Turn Bench, 03120010
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/216755880.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151876165.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166450947.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156383624.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169989431.jpg?ts=1
      Fisher-Price Fisher-Price Tap & Turn Bench, 03120010 Tap & Turn Bench, 03120010 Tap & Turn Bench, 03120010 Hauska Fisher Price Tap & Turn Bench hakkapeli opettaa tarkkuutta ja kehittää motoristisia taitoja!Ominaisuudet:Alustassa on kiinni viisi värikästä "Ruuvia", joita lapsi voi hakata puolelta toiselle.Ruuvien molemmissa päissä on leveä kuvio, joka estää plojen katoamisenIkäsuositus 12 kk+ (1)
      Fisher-Price Tap & Turn Bench, 03120010
      • 00887961818895
      3
    • Janod Emotions Magnetic Game Monivärinen 2-5 Years
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208536853.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225867664.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/197815769.jpg?ts=1
      Janod Janod Emotions Magnetic Game Monivärinen 2-5 Years Emotions Magnetic Game Monivärinen 2-5 Years Emotions Magnetic Game Monivärinen 2-5 Years Janod Magneettisen tunnepelin avulla opitaan tunnistamaan ja nimeämään tunteita ja harjoitellaan vuorovaikutustaitoja. Peilin avulla voi kokeilla miltä tunteisiin liittyvät ilmeet näyttävät omilla kasvoilla. Peli soveltuu tunteiden ja tunnetilojen käsittelyyn, mikä kehittää tunteiden sanallista ilmaisua, tunteiden nimeämistä sekä vastavuoroisuutta. - Sisältö: Pelilauta, peili, 27 magneettiosaa ja 20 kaksipuolista korttia. - Ikäsuositus: 2+ vuotta. (2)
      Janod Emotions Magnetic Game Monivärinen 2-5 Years
      • 03700217380380
      2
    • Jazwares Mechanics Magnetic Motion 35 Pieces Geomag Monivärinen 8-11 Years
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223724774.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147967970.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157061905.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157062636.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157062637.jpg?ts=1
      Jazwares Jazwares Mechanics Magnetic Motion 35 Pieces Geomag Monivärinen 8-11 Years Mechanics Magnetic Motion 35 Pieces Geomag Monivärinen 8-11 Years Mechanics Magnetic Motion 35 Pieces Geomag Monivärinen 8-11 Years (1)
      Jazwares Mechanics Magnetic Motion 35 Pieces Geomag Monivärinen 8-11 Years
      • 00871772007708
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 36.70
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 36.80
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 36.70
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 36.70
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 36.70
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 36.50
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 36.40
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 36.90
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 36.90
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 36.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 36.90
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 36.90
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 36.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 36.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 36.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 36.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 36.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 36.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 36.90
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 36.90
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 36.90
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 36.90
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 36.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 36.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 36.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 36.90
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 36.90
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 36.90
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 36.90
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 36.90
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 36.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 36.90
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 36.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 36.90
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 36.90
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 36.90
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 36.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 36.90
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 36.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 36.90
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 36.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 36.90
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 36.90
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 36.90
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 36.90
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 36.90
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 36.90
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 36.90
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 36.90
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 36.90
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 36.90
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 36.90
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 36.90
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 36.90
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 36.90
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 36.90
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 36.90
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 36.90
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 36.90
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 36.90
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 36.90
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 36.90
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 36.90
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 36.90
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 36.90
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 36.90
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 36.90
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 36.90
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 36.90
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 36.90
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 36.90
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 36.90
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 36.90
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 36.90
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 36.90
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 36.90
    • info@vertaa.fi