x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Braun Silk-epil 9/980 SkinSpa SensoSmart Epilator

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Braun Silk-epil 9/980 SkinSpa SensoSmart Epilator
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Braun Silk-epil 9/980 SkinSpa SensoSmart Epilator
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Braun Silk-epil 9/980 SkinSpa SensoSmart Epilator
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/162256586.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/161296818.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/144434957.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/144434962.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/211400531.jpg?ts=1
Braun Braun Silk-epil 9/980 SkinSpa SensoSmart Epilator Silk-epil 9/980 SkinSpa SensoSmart Epilator Silk-epil 9/980 SkinSpa SensoSmart Epilator Sileät sääret jopa neljäksi viikoksi. Ihokarvojen poisto sujuu helposti ja miellyttävästi Braun Silk-épil 9 SensoSmart 9/980 -epilaattorilla. Innovatiivisen SensoSmart-teknologian avulla saat poistettua enemmän ihokarvoja yhdellä vedolla. (6)
  • 04210201190189
  • 4934868
  • SE 9-980
  • 9-980
  • 190189
4
good_buy
  • Tekniset tiedot
    • Tarkoitus: Kainalot, Vartalo, Kasvot, Bikiniraja, Yksityiskohtaiseen ajoon, Jalat
    • Akkukäyttöinen: Kyllä
    • Pinsettien määrä: 40
    • Käyttöaika: 50 min
    • Mukautuva pää: Ei
    • Pestävä ajopää: Kyllä
    • Vedenkestävä: Kyllä
  • Toiminnot & ohjelmat
    • Karvanpoistolaitteen ominaisuudet: Märkä- ja kuiva-ajo, Vesipestävä, Hierontatoiminto
    • Nopeusasetusten määrä: 2
  • Ominaisuudet
    • Wet & Dry: Kyllä
    • Pestävä: Kyllä
    • Hierontatoiminto: Kyllä
  • Suunnittelu
    • Väri: Ruskea, Vaaleanpunainen, Valkoinen
    • Materiaalit: Muovi
  • Akku
    • Latausaika: 1 h
  • Yleiset ominaisuudet
    • Takuu: 2 v
  • Pakkauksen sisältö
    • Latausasema sisältyy: Ei
  • Merkkivalot
    • Latausosoittaja: Kyllä
  • Julkaisu
    • Julkaisuvuosi: 2018
  • 148.00 203.90 EUR 4
    4
    • Proshop Proshop
      8.29270327299242 (431)
      Innovatiivisen SensoSmart-teknologian avulla saat poistettua enemmän ihokarvoja yhdellä vedolla.Johdoton, kuiva- ja märkäajoon, SensoSmar...148.00, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
    • Multitronic Multitronic
      6.546834488459221 (301)
      152.80, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Hobby Hall Hobby Hall
      3.0174167952254893 (19)
      161.99, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Gigantti Gigantti
      8.0 (3)
      Sileät sääret jopa neljäksi viikoksi. Ihokarvojen poisto sujuu helposti ja miellyttävästi Braun Silk-épil 9 SensoSmart 9/980 -epilaattori...203.90, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • TRUDY of Sweden Trådepilator
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229647191.jpg?ts=1
      TRUDY of Sweden TRUDY of Sweden Trådepilator Trådepilator Trådepilator (1)
      TRUDY of Sweden Trådepilator
      • 07350008310025
      1
    • 24hShop Epilaattori
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225671734.jpg?ts=1
      24hShop 24hShop Epilaattori Epilaattori Epilaattori Epilaattori käsivarsille ja jaloille Tehokas myös lyhyille karvoille, joka tarjoaa sileän ihon viikoiksi. Helppo puhdistaa - mukana puhdistusharja Toimii 2xAAA paristolla (ei sisälly toimitukseen) Mitat: 65,5 * 36,5 * 43 cm Materiaali: Muovi (1)
      24hShop Epilaattori
      • 07313380430286
      • 81588
      2
    • Braun epilaattori Silk-epil 1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133126558.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/55152798.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/55152795.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/55152797.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/55152793.jpg?ts=1
      Braun Braun epilaattori Silk-epil 1 epilaattori Silk-epil 1 epilaattori Silk-epil 1 Epilaattorin ajopää. Hellävaraiseen ja tehokkaaseen karvanpoistoon. Saat pitkäkestoisen tuloksen. 20 pinsetin järjestelmä. Laitteessa on 20 sisäänrakennettua pinsettiä, mikä takaa tehokkaan ja pitkäkestoisen tuloksen. Tuotteella on 2 vuoden takuu. (1)
      Braun epilaattori Silk-epil 1
      • 04210201656128
      • 04210201656104
      • 000000000000078024
      • 4210201656104
      • 592061
      • SILK-EPIL 1 1170
      • SE1170
      • 656104
      • SILK EPIL 1 1170
      • 1738677
      1
    • Braun Silk expert Pro 3 PL3132 Valkoinen&Lila
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/154318326.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152612638.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156255448.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221936747.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/213708020.jpg?ts=1
      Braun Braun Silk expert Pro 3 PL3132 Valkoinen&Lila Silk expert Pro 3 PL3132 Valkoinen&Lila Silk expert Pro 3 PL3132 Valkoinen&Lila Hankkiudu eroon ei-toivotuista ihokarvoista tehokkaasti ja pitkäkestoisesti Braun Silk-expert PRO 3 -valoimpulssilaitteen avulla. Älykäs SensoAdapt-sensori ja liukutila auttavat suojaamaan ihoa. (1)
      Braun Silk expert Pro 3 PL3132 Valkoinen&Lila
      • 04210201211211
      • 04210201211228
      • 211211
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 142.90
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 142.90
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 142.90
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 142.90
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 142.90
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 151.20
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 151.20
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 151.20
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 151.20
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 151.20
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 142.00
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 142.90
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 142.90
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 142.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 142.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 142.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 142.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 142.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 142.00
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 142.90
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 142.90
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 141.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 141.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 141.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 141.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 141.90
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 151.20
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 151.20
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 133.90
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 133.90
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 133.90
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 133.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 133.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 133.90
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 151.20
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 150.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 147.00
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 146.00
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 146.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 146.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 146.00
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 147.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 151.20
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 151.20
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 147.00
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 147.00
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 146.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 146.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 146.00
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 147.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 141.90
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 141.90
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 140.90
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 141.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 141.90
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 141.90
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 147.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 147.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 147.00
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 147.00
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 147.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 146.00
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 152.20
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 153.20
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 161.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 161.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 161.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 161.99
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 148.90
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 148.90
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 148.90
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 148.90
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 148.90
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 161.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 161.99
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 161.99
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 150.73
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 148.90
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 148.90
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 148.90
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 152.80
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 152.80
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 148.90
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 148.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 148.00
    • info@vertaa.fi