x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Panasonic Wet & Dry Epilator ES-EL9A

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Panasonic Wet & Dry Epilator ES-EL9A
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Panasonic Wet & Dry Epilator ES-EL9A
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Panasonic Wet & Dry Epilator ES-EL9A
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/220306483.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/143362948.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/228454951.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/211195725.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/225636950.jpg?ts=1
Panasonic Panasonic Wet & Dry Epilator ES-EL9A Wet & Dry Epilator ES-EL9A Wet & Dry Epilator ES-EL9A Nauti sileästä ihosta pitkään Panasonic-epilaattorin avulla. Laite poistaa karvat tehokkaasti joka puolelta 2 ajolevyn, 60 pinsetin ja 90 astetta kallistuvan pään ansiosta. (1)
  • 05025232889518
  • ES-EL9A-S503
3
  • Suunnittelu
    • Väri: Hopea, Valkoinen
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Naiset
  • 118.79 173.90 EUR 3
    3
    • Hobby Hall Hobby Hall
      3.0174167952254893 (19)
      118.79, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Lyko.fi Lyko.fi
      7.686036470226321 (5)
      171.50, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
    • Gigantti Gigantti
      8.0 (3)
      Nauti sileästä ihosta pitkään Panasonic-epilaattorin avulla. Laite poistaa karvat tehokkaasti joka puolelta 2 ajolevyn, 60 pinsetin ja 90...173.90, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Braun SES9700 Silk-epil 9 SensoSmart epilaattori
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230557013.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225848915.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144434955.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169758074.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217315507.jpg?ts=1
      Braun Braun SES9700 Silk-epil 9 SensoSmart epilaattori SES9700 Silk-epil 9 SensoSmart epilaattori SES9700 Silk-epil 9 SensoSmart epilaattori (1)
      Braun SES9700 Silk-epil 9 SensoSmart epilaattori
      • 04210201190493
      • SE 9-700
      • 4934865
      1
    • Philips BRP545/00 EPILAATTORI
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145049535.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161411524.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144434944.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144434948.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144434943.jpg?ts=1
      Philips Philips BRP545/00 EPILAATTORI BRP545/00 EPILAATTORI BRP545/00 EPILAATTORI Philips BRP545/00 Satinelle Advanced on epilaattori, jolla poistat haluamasi ihokarvoituksen tehokkaasti juurineen kasvoista sekä muualta kehostasi. Laite on vedenkestävä ja ergonomisesti muotoiltu, eli voit huoletta käyttää sitä suihkussa, ja se ei lipsahda kädestäsi. Mukana tulevan kasvoharjan avulla puhdistat vanhat ihosolut tehokkaasti, samalla jättäen ihon hehkuvan kauniiksi. Laitteen Opti-light-valon avulla pystyt löytämään ja poistamaan hankalatkin ihokarvasi. (6)
      Philips BRP545/00 EPILAATTORI
      • 08710103839903
      • 08710103874607
      • BRP545/00
      • 4968659
      1
    • Philips BRE644/00 SATINELLE EPILAATTORI
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161412220.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106083122.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106083118.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106083117.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106083119.jpg?ts=1
      Philips Philips BRE644/00 SATINELLE EPILAATTORI BRE644/00 SATINELLE EPILAATTORI BRE644/00 SATINELLE EPILAATTORI Satinelle Prestige epilaattori poistaa tehokkaasti ei-toivotut ihokarvat juuresta lähtien sekä kasvoilta että vartalolta. Hellävaraiseen käyttöön suihkussa tai kylvyssä tarkoitetussa epilaattorissa on liukumaton kahva mikä helpottaa sen käyttöä.Erittäin leveässä epilaattoripäässä (42 mm) ovat keraamiset pinsetit, joiden mikrourat tarttuvat myös ohuisiin, lyhyisiin karvoihin (0,5 mm). S-muotoinen kahva tarjoaa täydellisen otteen myös epilaattoria suihkussa käytettäessä. Epilaattorissa on seits... (1)
      Philips BRE644/00 SATINELLE EPILAATTORI
      • 08710103771876
      • 08710103778349
      1
    • Panasonic ES-ED23 EPILAATTORI
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/180075707.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131092611.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147988912.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142695116.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106083108.jpg?ts=1
      Panasonic Panasonic ES-ED23 EPILAATTORI ES-ED23 EPILAATTORI ES-ED23 EPILAATTORI Nopea ja hellävarainen epilointi kylvyssä ja suihkussa Epilaatoripään levyparit epiloivat tehokkaasti ja nopeasti. Panasonicin epilaattorin epilointipäässä on kaksoilevy, jossa toinen levy poistaa ensimmäisen mahdollisesti jäljelle jättämät ihokarvat. Kaksoislevy varmistaa tehokkuuden joka vedolla. Kaikkiaan 48 levyparia poistavat epätoivotut ihokarvat nopeasti. Kääntyvä pää tekee epiloinnista helpompaa 60° joustava pää noudattaa vartalon luonnollisia kaaria ja varmistaa parhaan mahdollisen ... (3)
      Panasonic ES-ED23 EPILAATTORI
      • 05025232859542
      • ESED23
      • ES-ED23-V503
      1
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 105.80
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 105.80
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 105.80
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 105.80
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 105.80
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 105.80
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 105.80
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 105.80
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 105.80
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 105.80
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 105.80
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 105.80
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 105.80
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 105.80
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 105.80
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 105.80
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 105.80
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 105.80
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 105.80
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 105.80
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 105.80
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 105.80
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 105.80
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 105.80
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 105.80
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 105.80
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 105.80
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 105.80
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 105.80
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 105.80
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 105.80
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 105.80
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 105.80
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 105.80
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 105.80
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 173.90
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 105.80
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 105.80
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 105.80
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 105.80
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 105.80
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 105.80
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 105.80
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 105.80
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 105.80
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 105.80
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 105.80
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 105.80
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 105.80
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 105.80
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 173.90
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 105.80
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 105.80
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 105.80
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 105.80
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 105.80
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 105.80
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 105.80
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 105.80
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 105.80
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 105.80
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 105.80
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 105.80
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 105.80
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 105.80
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 105.80
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 105.80
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 105.80
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 105.80
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 105.80
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 105.80
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 105.80
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 118.79
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 118.79
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 118.79
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 118.79
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 118.79
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 118.79
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 118.79
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 118.79
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 118.79
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 118.79
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 118.79
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 118.79
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 118.79
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 118.79
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 118.79
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 118.79
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 118.79
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 118.79
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 118.79
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 118.79
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 118.79
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 118.79
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 118.79
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 118.79
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 118.79
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 118.79
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 118.79
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 118.79
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 118.79
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 118.79
    • info@vertaa.fi