x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Philips Epiliatorius Philips BRE275/00

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Philips Epiliatorius Philips BRE275/00
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Philips Epiliatorius Philips BRE275/00
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Philips Epiliatorius Philips BRE275/00
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/143076340.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/151029847.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/167009229.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/144068087.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/155351390.jpg?ts=1
Philips Philips Epiliatorius Philips BRE275/00 Epiliatorius Philips BRE275/00 Epiliatorius Philips BRE275/00 Philips BRE275/00 epilaattori tarjoaa sileät sääret viikoiksi eteenpäin. Se poistaa hellävaraisesti jopa 0,5 mm karvat juurineen, jolloin niiden takaisinkasvu kestää pidempään. Ergonomisen rungon ansiosta epiloiminen sujuu helposti ja pestävä epilointipää takaa hygieenisyyden. Poistaa jopa ohuet karvat tehokkaasti Epilaattorin ainutlaatuisen valon ansiosta ohuemmatkaan ihokarvat eivät jää huomaamatta. Käytettävänäsi on kaksi nopeusasetusta ohuille ja paksummille ihokarvoille. Hellävarainen lo... (1)
  • 08710103884064
  • 08710103882435
  • 08710103882411
  • 000000000000259192
  • 6199365
  • 8710103884064
  • BRE275/00
3
  • Suunnittelu
    • Väri: Violetti, Valkoinen
    • Materiaalit: Muovi
  • Tekniset tiedot
    • Suojapussi: Kyllä
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Naiset, Unisex
  • 42.90 49.85 EUR 3
    3
    • 24hshop.fi 24hshop.fi
      4.607056094420033 (105)
      42.90, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Power.fi Power.fi
      5.200714241191404 (12)
      Philips BRE275/00 epilaattori tarjoaa sileät sääret viikoiksi eteenpäin. Se poistaa hellävaraisesti jopa 0,5 mm karvat juurineen, jolloin...47.90, 6 pv (offer_sdt_6_days)
      1
    • Gigantti Gigantti
      8.0 (3)
      Philips Satinelle Essential -epilaattorissa on 2 nopeusasetusta, integroitu valo ja 3 lisäosaa. Laite kulkee mukanasi kätevässä säilytysp...49.85, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • TRUDY of Sweden Trådepilator
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229647191.jpg?ts=1
      TRUDY of Sweden TRUDY of Sweden Trådepilator Trådepilator Trådepilator (1)
      TRUDY of Sweden Trådepilator
      • 07350008310025
      1
    • 24hShop Epilaattori
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225671734.jpg?ts=1
      24hShop 24hShop Epilaattori Epilaattori Epilaattori Epilaattori käsivarsille ja jaloille Tehokas myös lyhyille karvoille, joka tarjoaa sileän ihon viikoiksi. Helppo puhdistaa - mukana puhdistusharja Toimii 2xAAA paristolla (ei sisälly toimitukseen) Mitat: 65,5 * 36,5 * 43 cm Materiaali: Muovi (1)
      24hShop Epilaattori
      • 07313380430286
      • 81588
      2
    • Braun epilaattori Silk-epil 1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133126558.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/55152798.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/55152795.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/55152797.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/55152793.jpg?ts=1
      Braun Braun epilaattori Silk-epil 1 epilaattori Silk-epil 1 epilaattori Silk-epil 1 Epilaattorin ajopää. Hellävaraiseen ja tehokkaaseen karvanpoistoon. Saat pitkäkestoisen tuloksen. 20 pinsetin järjestelmä. Laitteessa on 20 sisäänrakennettua pinsettiä, mikä takaa tehokkaan ja pitkäkestoisen tuloksen. Tuotteella on 2 vuoden takuu. (1)
      Braun epilaattori Silk-epil 1
      • 04210201656128
      • 04210201656104
      • 000000000000078024
      • 4210201656104
      • 592061
      • SILK-EPIL 1 1170
      • SE1170
      • 656104
      • SILK EPIL 1 1170
      • 1738677
      1
    • Braun Silk expert Pro 3 PL3132 Valkoinen&Lila
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/154318326.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152612638.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156255448.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221936747.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/213708020.jpg?ts=1
      Braun Braun Silk expert Pro 3 PL3132 Valkoinen&Lila Silk expert Pro 3 PL3132 Valkoinen&Lila Silk expert Pro 3 PL3132 Valkoinen&Lila Hankkiudu eroon ei-toivotuista ihokarvoista tehokkaasti ja pitkäkestoisesti Braun Silk-expert PRO 3 -valoimpulssilaitteen avulla. Älykäs SensoAdapt-sensori ja liukutila auttavat suojaamaan ihoa. (1)
      Braun Silk expert Pro 3 PL3132 Valkoinen&Lila
      • 04210201211211
      • 04210201211228
      • 211211
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 47.90
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 47.90
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 47.90
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 47.90
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 47.90
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 47.90
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 47.90
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 47.90
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 47.90
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 47.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 47.90
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 47.90
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 47.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 47.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 47.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 47.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 47.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 47.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 47.90
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 47.90
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 47.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 47.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 47.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 47.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 47.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 47.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 47.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 47.90
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 47.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 47.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 47.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 47.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 47.90
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 47.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 47.90
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 47.90
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 47.90
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 47.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 47.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 47.90
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 44.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 44.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 44.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 44.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 44.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 44.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 44.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 44.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 44.95
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 47.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 47.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 47.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 47.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 47.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 47.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 47.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 47.90
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 42.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 42.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 42.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 42.90
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 42.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 42.90
    • info@vertaa.fi