x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Asics fitnesskengät

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    144 - 24
    • Asics Gel Resolution 7 Clay W
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146721484.jpg
      Asics Asics Gel Resolution 7 Clay W Gel Resolution 7 Clay W Gel Resolution 7 Clay W (1)
      Asics Gel Resolution 7 Clay W
      • 04550214253601
      1
      98.90 EUR
    • Asics GEL-FujiTrabuco 6 G-TX Aikuinen Naaras Musta 42 lenkkitossu & urheilukenkä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107778502.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/120232414.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107778513.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107778507.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107778528.jpg
      Asics Asics GEL-FujiTrabuco 6 G-TX Aikuinen Naaras Musta 42 lenkkitossu & urheilukenkä GEL-FujiTrabuco 6 G-TX Aikuinen Naaras Musta 42 lenkkitossu & urheilukenkä GEL-FujiTrabuco 6 G-TX Aikuinen Naaras Musta 42 lenkkitossu & urheilukenkä (1)
      Asics GEL-FujiTrabuco 6 G-TX Aikuinen Naaras Musta 42 lenkkitossu & urheilukenkä
      • 04549957592153
      • 04549846178956
      • 04549957592146
      • 04549846178918
      • 04549957592122
      • 04549957592139
      • 04549846178970
      • 04549846178963
      • 04549957592061
      • 2525712
      • T7F5N-400/10.0
      • 2700958
      • T7F5N-9090 42
      • T7F5N-400/06.5
      • T7F5N-400/05.5
      • 578749241
      • 578749243
      • 578749234
      • T7F5N-400/06.0
      • T7F5N-400/07.0
      1
      81.90 EUR
    • Asics J GEL BLAST 7 GS US 4.5 BLACK/SOUR YUZU
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143883610.jpg
      Asics Asics J GEL BLAST 7 GS US 4.5 BLACK/SOUR YUZU J GEL BLAST 7 GS US 4.5 BLACK/SOUR YUZU J GEL BLAST 7 GS US 4.5 BLACK/SOUR YUZU Käsipalloon suunniteltu sisäpelikenkä. Vaimentava GEL sekä myötäilevä ja vakaa istuvuus. Koot 3540. (1)
      Asics J GEL BLAST 7 GS US 4.5 BLACK/SOUR YUZU
      1
      64.99 EUR
    • Asics Gel-Rocket 9
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144771404.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145134395.jpg
      Asics Asics Gel-Rocket 9 Gel-Rocket 9 Gel-Rocket 9 (1)
      Asics Gel-Rocket 9
      • 04550215025849
      1
      53.90 EUR
    • Asics Gel-Rocket 9
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144771404.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145134395.jpg
      Asics Asics Gel-Rocket 9 Gel-Rocket 9 Gel-Rocket 9 (1)
      Asics Gel-Rocket 9
      • 04550215025832
      1
      53.90 EUR
    • Asics Gel-Rocket 9
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145096356.jpg
      Asics Asics Gel-Rocket 9 Gel-Rocket 9 Gel-Rocket 9 (1)
      Asics Gel-Rocket 9
      • 04550214998205
      1
      50.90 EUR
    • Asics Gel Padel Pro 3 SG
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145669395.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144436870.jpg
      Asics Asics Gel Padel Pro 3 SG Gel Padel Pro 3 SG Gel Padel Pro 3 SG (1)
      Asics Gel Padel Pro 3 SG
      • 04550214966648
      1
      76.90 EUR
    • Asics Gel Padel Pro 3 SG
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145669395.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144436870.jpg
      Asics Asics Gel Padel Pro 3 SG Gel Padel Pro 3 SG Gel Padel Pro 3 SG (1)
      Asics Gel Padel Pro 3 SG
      • 04550214966655
      1
      76.90 EUR
    • Asics Gel Padel Pro 3 SG
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145669395.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144436870.jpg
      Asics Asics Gel Padel Pro 3 SG Gel Padel Pro 3 SG Gel Padel Pro 3 SG (1)
      Asics Gel Padel Pro 3 SG
      • 04550214966822
      1
      76.90 EUR
    • Asics Gel-Rocket 9
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144866125.jpg
      Asics Asics Gel-Rocket 9 Gel-Rocket 9 Gel-Rocket 9 (1)
      Asics Gel-Rocket 9
      • 04550214997741
      1
      53.90 EUR
    • Asics Kengät Asics GEL-ROCKET 9
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144876191.jpg
      Asics Asics Kengät Asics GEL-ROCKET 9 Kengät Asics GEL-ROCKET 9 Kengät Asics GEL-ROCKET 9 Kengät Asics GEL-ROCKET 9 Black Saatavana miesten kokoja. 40. . Miesten > Kengät > Sisäurheilukengät. -5% koodilla SYKTAL19. (1)
      Asics Kengät Asics GEL-ROCKET 9
      • 04550215025276
      1
      66.99 EUR
    • Asics Gel-Rocket 9
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145096321.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144876191.jpg
      Asics Asics Gel-Rocket 9 Gel-Rocket 9 Gel-Rocket 9 Kengät Asics GEL-ROCKET 9 Black Saatavana miesten kokoja. 43 1/2. . Miesten > Kengät > Sisäurheilukengät. -5% koodilla SYKTAL19. (1)
      Asics Gel-Rocket 9
      • 04550215025320
      1
      66.99 EUR
    • Asics GT-1000 8 Kengät Naiset, laser pink/white 2019 US 8 | EU 39,5 Maantiejuoksukengät
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144204397.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144041087.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144796392.jpg
      Asics Asics GT-1000 8 Kengät Naiset, laser pink/white 2019 US 8 | EU 39,5 Maantiejuoksukengät GT-1000 8 Kengät Naiset, laser pink/white 2019 US 8 | EU 39,5 Maantiejuoksukengät GT-1000 8 Kengät Naiset, laser pink/white 2019 US 8 | EU 39,5 Maantiejuoksukengät Käyttötarkoitus: harjoitteluun; Juoksutyyli: neutraali; Jousitus: Tieto valmistajalta puuttuu; Pintamateriaalin tyyppi: verkko, synteettinen; Pohjan tyyppi: Kumi; Välipohja: DUOMAX; Kiinnityssysteemi: kiristysnaru; Kokotiedot: Misura normale; Leikkaus: Normale; Lisätietoja: FLYTEFOAM Propel Technology, Trusstic System, EVA insole, Guidance Line, GEL technology (1)
      Asics GT-1000 8 Kengät Naiset, laser pink/white 2019 US 8 | EU 39,5 Maantiejuoksukengät
      • 04550215011613
      • ASS0118002000005
      1
      deal
      99.99 EUR
    • Asics J UPCOURT 3 GS US 5.5 BLACK/SOUR YUZU
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144282324.jpg
      Asics Asics J UPCOURT 3 GS US 5.5 BLACK/SOUR YUZU J UPCOURT 3 GS US 5.5 BLACK/SOUR YUZU J UPCOURT 3 GS US 5.5 BLACK/SOUR YUZU Sisäpelikenkä, jossa on vaimennus etuosassa ja pitävä ulkopohja. Koot 3540. (1)
      Asics J UPCOURT 3 GS US 5.5 BLACK/SOUR YUZU
      1
      49.99 EUR
    • Asics Gel-Rocket 9
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144866153.jpg
      Asics Asics Gel-Rocket 9 Gel-Rocket 9 Gel-Rocket 9 (1)
      Asics Gel-Rocket 9
      • 04550214997543
      1
      50.90 EUR
    • Asics Gel-Tactic
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145134420.jpg
      Asics Asics Gel-Tactic Gel-Tactic Gel-Tactic (1)
      Asics Gel-Tactic
      • 04550215110910
      1
      78.90 EUR
    • Asics Sky Elite FF MT
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145134388.jpg
      Asics Asics Sky Elite FF MT Sky Elite FF MT Sky Elite FF MT (1)
      Asics Sky Elite FF MT
      • 04550215039327
      1
      128.90 EUR
    • Asics Gel-Tactic
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145134420.jpg
      Asics Asics Gel-Tactic Gel-Tactic Gel-Tactic (1)
      Asics Gel-Tactic
      • 04550215110965
      1
      78.90 EUR
    • Asics Gel-Rocket 9
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145134395.jpg
      Asics Asics Gel-Rocket 9 Gel-Rocket 9 Gel-Rocket 9 (1)
      Asics Gel-Rocket 9
      • 04550215025887
      1
      53.90 EUR
    • Asics Kengät Asics GEL-ROCKET 9
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146615295.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144866125.jpg
      Asics Asics Kengät Asics GEL-ROCKET 9 Kengät Asics GEL-ROCKET 9 Kengät Asics GEL-ROCKET 9 Kengät Asics GEL-ROCKET 9 Black Saatavana naisten kokoja. 40 1/2. . Naisten > Kengät > Sisäurheilukengät. -5% koodilla SYKTAL19. (1)
      Asics Kengät Asics GEL-ROCKET 9
      • 04550214997765
      1
      66.99 EUR
    • Asics Kengät Asics GEL-ROCKET 9
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143534100.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134794445.jpg
      Asics Asics Kengät Asics GEL-ROCKET 9 Kengät Asics GEL-ROCKET 9 Kengät Asics GEL-ROCKET 9 Kengät Asics GEL-ROCKET 9 Black Saatavana miesten kokoja. 40 1/2. . Miesten > Kengät > Sisäurheilukengät. -5% koodilla SYKTAL19. (1)
      Asics Kengät Asics GEL-ROCKET 9
      • 04550214123089
      1
      66.99 EUR
    • Asics Gel Resolution 7 Clay W
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146721484.jpg
      Asics Asics Gel Resolution 7 Clay W Gel Resolution 7 Clay W Gel Resolution 7 Clay W (1)
      Asics Gel Resolution 7 Clay W
      • 04550214253571
      1
      98.90 EUR
    • Asics Solution Speed FF Clay White/Black/Orange 46
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146721342.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142768194.jpg
      Asics Asics Solution Speed FF Clay White/Black/Orange 46 Solution Speed FF Clay White/Black/Orange 46 Solution Speed FF Clay White/Black/Orange 46 (1)
      Asics Solution Speed FF Clay White/Black/Orange 46
      • 04550214943137
      1
      145.00 EUR
    • Asics Gel-Resolution 7 Clay
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146723826.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142768210.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145134385.jpg
      Asics Asics Gel-Resolution 7 Clay Gel-Resolution 7 Clay Gel-Resolution 7 Clay (1)
      Asics Gel-Resolution 7 Clay
      • 04550214983706
      1
      98.90 EUR
    1 6 8 10
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • adidas DEFAULT
        • adidas
      • puma DEFAULT
        • puma
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • adidas (adidas)
      • puma (puma)
      • Nike (nike)
      • Asics (asics)
      • Babolat (babolat)
      • Agu (agu)
      • BLACC (blacc)
      • Bontrager (bontrager)
      • Brütting (bru_tting)
      • Burton (burton)
      • Camper (camper)
      • Clarks (clarks)
      • CMP (cmp)
      • Columbia (columbia)
      • Converse (converse)
      • Crocs (crocs)
      • Dynafit (dynafit)
      • Ecco (ecco)
      • Etnies (etnies)
      • FitFlop (fitflop)
      • Five Ten (five_ten)
      • Fizik (fizik)
      • Garmont (garmont)
      • Giro (giro)
      • Globe (globe)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Havaianas (havaianas)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hoka (hoka)
      • Hoka One One (hoka_one_one)
      • Hummel (hummel)
      • inov-8 (inov_8)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Kamik (kamik)
      • Kappa (kappa)
      • Keen (keen)
      • Kempa (kempa)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Le coq sportif (le_coq_sportif)
      • Lico (lico)
      • Lowa (lowa)
      • Mad Rock (mad_rock)
      • Mammut (mammut)
      • Merrell (merrell)
      • Miamoda (miamoda)
      • Millet (millet)
      • Mizuno (mizuno)
      • Mustang (mustang)
      • New Balance (new_balance)
      • Northwave (northwave)
      • O'Neal (o_neal)
      • ON (on)
      • PROMED (promed)
      • Red Chili (red_chili)
      • Red Cycling Products (red_cycling_products)
      • Reebok (reebok)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Reef (reef)
      • Revolution (revolution)
      • Rieker (rieker)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Saucony (saucony)
      • Shimano (shimano)
      • Sidi (sidi)
      • SKECHERS (skechers)
      • Soc (soc)
      • The North Face (the_north_face)
      • Think! (think_)
      • Ugg (ugg)
      • Under Armour (under_armour)
      • Unihoc (unihoc)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Veja (veja)
      • Vibram (vibram)
      • Victorio & Lucchino (victorio_lucchino)
      • Viking (viking)
      • Wilson (wilson)
      • Yonex (yonex)
    • Hinta (price):
      • < 75€ (budget)
      • 75€ - 95€ (low)
      • 95€ - 110€ (medium)
      • > 110€ (high)
    • Mallin nimi (group):
      • Adidas Adidas Terrex Agravic (adidas_adidas_terrex_agravic)
      • Adidas Alphabounce (adidas_alphabounce)
      • Adidas Barricade (adidas_barricade)
      • Adidas Copa (adidas_copa)
      • Adidas Copa Mundial (adidas_copa_mundial)
      • Adidas Duramo (adidas_duramo)
      • Adidas Kaiser (adidas_kaiser)
      • Adidas Nemeziz (adidas_nemeziz)
      • Adidas Predator (adidas_predator)
      • Adidas PureBoost (adidas_pureboost)
      • Adidas Solar (adidas_solar)
      • Adidas Supernova (adidas_supernova)
      • Adidas Terrex Tracerocker (adidas_terrex_tracerocker)
      • Adidas Tubular (adidas_tubular)
      • Adidas UltraBoost (adidas_ultraboost)
      • Adidas X (adidas_x)
      • Agu R400 (agu_r400)
      • Asics Gel-Cumulus 20 (asics_gel_cumulus_20)
      • Asics Gel-Fujirado (asics_gel_fujirado)
      • Asics Gel-Fujitrabuco 6 (asics_gel_fujitrabuco_6)
      • Asics Gel-Kayano 25 (asics_gel_kayano_25)
      • Asics Gel-Kenun (asics_gel_kenun)
      • Asics Gel-Nimbus 20 (asics_gel_nimbus_20)
      • Asics Gel-Nimbus 21 (asics_gel_nimbus_21)
      • Asics Gel Resolution (asics_gel_resolution)
      • Asics GT-1000 7 (asics_gt_1000_7)
      • Asics GT-2000 6 (asics_gt_2000_6)
      • Asics GT-2000 7 (asics_gt_2000_7)
      • Asics Noosa FF 2 (asics_noosa_ff_2)
      • Asics Roadhawk FF (asics_roadhawk_ff)
      • Converse All Star (converse_all_star)
      • Converse Chuck Taylor Hoog (converse_chuck_taylor_hoog)
      • Hoka One One Clifton (hoka_one_one_clifton)
      • Hoka One One Hupana (hoka_one_one_hupana)
      • Hoka One One Speedgoat (hoka_one_one_speedgoat)
      • Inov-8 Mudclaw (inov_8_mudclaw)
      • Inov-8 Parkclaw (inov_8_parkclaw)
      • Lacoste Carnaby (lacoste_carnaby)
      • Merrell Bare Access (merrell_bare_access)
      • Mizuno Wave Hayate (mizuno_wave_hayate)
      • Mizuno Wave Rider (mizuno_wave_rider)
      • Mizuno Wave Ultima (mizuno_wave_ultima)
      • New balance 1400 -sarja (new_balance_1400_sarja)
      • New balance Fresh Foam (new_balance_fresh_foam)
      • Nike AIR (nike_air)
      • Nike Air Max 2017 (nike_air_max_2017)
      • Nike Air Max Fury (nike_air_max_fury)
      • Nike Air Max Thea (nike_air_max_thea)
      • Nike Air Zoom Vomero (nike_air_zoom_vomero)
      • Nike Baskets Revolution 4 (nike_baskets_revolution_4)
      • Nike Downshifter 8 (nike_downshifter_8)
      • Nike Epic (nike_epic)
      • Nike Flex Contact (nike_flex_contact)
      • Nike Flex Experience (nike_flex_experience)
      • Nike Free RN 2017 (nike_free_rn_2017)
      • Nike Free RN 2018 (nike_free_rn_2018)
      • Nike Free Run (nike_free_run)
      • Nike Free TR 6 (nike_free_tr_6)
      • Nike Free TR 8 (nike_free_tr_8)
      • Nike Legend (nike_legend)
      • Nike Mercurial Superfly (nike_mercurial_superfly)
      • Nike Odyssey (nike_odyssey)
      • Nike Renew Rival (nike_renew_rival)
      • Nike Revolution (nike_revolution)
      • Nike Tanjun (nike_tanjun)
      • Nike Zoom Fly (nike_zoom_fly)
      • Nike Zoom Strike (nike_zoom_strike)
      • Puma Ignite (puma_ignite)
      • Puma One (puma_one)
      • Puma Smash (puma_smash)
      • Reebok Classic Leather (reebok_classic_leather)
      • Reebok Club C (reebok_club_c)
      • Reebok Crossfit Nano (reebok_crossfit_nano)
      • Reebok Lifter (reebok_lifter)
      • Salomon Sense Escape (salomon_sense_escape)
      • Salomon Wings Flyte (salomon_wings_flyte)
      • Salomon X Ultra 3 (salomon_x_ultra_3)
      • Salomon XA Elevate (salomon_xa_elevate)
      • Salomon XA Pro 3D (salomon_xa_pro_3d)
      • Saucony Freedom (saucony_freedom)
      • Saucony Guide (saucony_guide)
      • Saucony Ride (saucony_ride)
      • Saucony Xodus (saucony_xodus)
      • The north face Hedgehog Fastpack (the_north_face_hedgehog_fastpack)
      • Under Armour Charged (under_armour_charged)
      • Vans Atwood (vans_atwood)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
      • Vauvat (vauvat)
    • Urheilu (urheilu):
      • Fitness (fitness)
      • Juoksu (juoksu)
      • Sisäpelit (sisa_pelit)
      • Urheilu yleinen (urheilu_yleinen)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Materiaali (materiaali):
      • Kanvaasi (kanvaasi)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Kumi (kumi)
      • Mikrokuitu (mikrokuitu)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Muu (muu)
      • Nahka (nahka)
      • Nahka/tekstiili (nahka_tekstiili)
      • Nailon (nailon)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Termoplastinen (termoplastinen)
      • Vaahto (vaahto)
      • Veluuri (veluuri)
      • Verkko (verkko)
      • Villa (villa)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Kengän koko (kenga_n_koko):
      • 17 (17)
      • 18.5 (18_5)
      • 19 (19)
      • 19.5 (19_5)
      • 20 (20)
      • 20.5 (20_5)
      • 21 (21)
      • 22 (22)
      • 23 (23)
      • 23.5 (23_5)
      • 24 (24)
      • 25 (25)
      • 26 (26)
      • 27 (27)
      • 27.5 (27_5)
      • 28 (28)
      • 28.5 (28_5)
      • 29 (29)
      • 29.5 (29_5)
      • 30 (30)
      • 30.5 (30_5)
      • 31 (31)
      • 31 1/3 (31_1_3)
      • 31.5 (31_5)
      • 32 (32)
      • 32.5 (32_5)
      • 33 (33)
      • 33.5 (33_5)
      • 34 (34)
      • 34.5 (34_5)
      • 35 (35)
      • 35.5 (35_5)
      • 36 (36)
      • 36 2/3 (36_2_3)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38 1/3 (38_1_3)
      • 38 2/3 (38_2_3)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40 2/3 (40_2_3)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41 1/3 (41_1_3)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 42 2/3 (42_2_3)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 43 1/3 (43_1_3)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 44 2/3 (44_2_3)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 45 1/3 (45_1_3)
      • 45.5 (45_5)
      • 46 (46)
      • 46 2/3 (46_2_3)
      • 46.5 (46_5)
      • 47 (47)
      • 47 1/3 (47_1_3)
      • 47.5 (47_5)
      • 48 (48)
      • 48 2/3 (48_2_3)
      • 48.5 (48_5)
      • 49 (49)
      • 49.5 (49_5)
      • 50 (50)
      • 50.5 (50_5)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi