x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Babolat Fitnesskengät

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • Babolat Shadow Spirit W
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128437821.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137457920.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/129712356.jpg
      Babolat Babolat Shadow Spirit W Shadow Spirit W Shadow Spirit W (1)
      Babolat Shadow Spirit W
      • 03324921598727
      • 03324921598758
      • 03324921598734
      • 03324921598789
      • 03324921598765
      • 03324921598741
      • 03324921598772
      • 574203
      1
      70.90 EUR
    • Babolat Shadow Team W
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/129712297.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/104324080.jpg
      Babolat Babolat Shadow Team W Shadow Team W Shadow Team W (1)
      Babolat Shadow Team W
      • 03324921625874
      • 03324921625850
      • 03324921625881
      • 03324921625904
      • 03324921625867
      • 03324921625911
      • 03324921625843
      • 03324921625898
      • 574239
      1
      60.90 EUR
    • Babolat Jet Team Clay
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147496856.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/113859991.jpg
      Babolat Babolat Jet Team Clay Jet Team Clay Jet Team Clay (1)
      Babolat Jet Team Clay
      • 03324921501949
      1
      81.90 EUR
    • Babolat Propulse Blast Clay
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146730409.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149115893.jpg
      Babolat Babolat Propulse Blast Clay Propulse Blast Clay Propulse Blast Clay (1)
      Babolat Propulse Blast Clay
      • 03324921685700
      1
      79.90 EUR
    • Babolat Jet Team Clay
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147496856.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/113859991.jpg
      Babolat Babolat Jet Team Clay Jet Team Clay Jet Team Clay (1)
      Babolat Jet Team Clay
      • 03324921501970
      1
      81.90 EUR
    • Babolat Jet Mach 2 Clay
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128405578.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146723733.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/105120266.jpg
      Babolat Babolat Jet Mach 2 Clay Jet Mach 2 Clay Jet Mach 2 Clay (1)
      Babolat Jet Mach 2 Clay
      • 03324921626734
      • 03324921626703
      • 03324921626659
      • 03324921626727
      • 03324921626680
      • 03324921626673
      • 03324921626697
      • 03324921626710
      • 03324921626666
      1
      113.90 EUR
    • Babolat Propulse Blast All Court, tenniskenkä, naisten
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146730410.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149117663.jpg
      Babolat Babolat Propulse Blast All Court, tenniskenkä, naisten Propulse Blast All Court, tenniskenkä, naisten Propulse Blast All Court, tenniskenkä, naisten Naisten tenniskenkä, jossa avainsanoja ovat mukavuus ja tuki. Vakaasta rakenteestaan huolimatta kenkä on kevyt ja joustava, ja siinä on käytetty useita teknologioita. Jalka on täydellisessä kosketuksessa kenkään Power Straps -teknologian ansiosta, sillä teknologia lukitsee jalan keskikohdan paikoilleen ja sulkee sen kahdella hihnalla. Korkea kantakappi takaa vakauden, jollaista on vaikea löytää muista markkinoilla olevista kenkämerkeistä. Päällinen on pehmeää ja joustavaa neulosta, joka tuntu... (1)
      Babolat Propulse Blast All Court, tenniskenkä, naisten
      • 03324921685373
      1
      109.00 EUR
    • Babolat Propulse Blast
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145637719.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144196928.jpg
      Babolat Babolat Propulse Blast Propulse Blast Propulse Blast (1)
      Babolat Propulse Blast
      • 03324921684291
      1
      92.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • adidas DEFAULT
        • adidas
      • puma DEFAULT
        • puma
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • adidas (adidas)
      • puma (puma)
      • Nike (nike)
      • Asics (asics)
      • Babolat (babolat)
      • Adidas Five Ten (adidas_five_ten)
      • Agu (agu)
      • BLACC (blacc)
      • Bontrager (bontrager)
      • Brütting (bru_tting)
      • Burton (burton)
      • Clarks (clarks)
      • CMP (cmp)
      • Columbia (columbia)
      • Converse (converse)
      • Crocs (crocs)
      • Dachstein (dachstein)
      • Diadora (diadora)
      • Didriksons (didriksons)
      • Dynafit (dynafit)
      • Ecco (ecco)
      • Etnies (etnies)
      • Fizik (fizik)
      • Garmont (garmont)
      • Giro (giro)
      • Giro Cycling (giro_cycling)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Havaianas (havaianas)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hoka One One (hoka_one_one)
      • Hummel (hummel)
      • inov-8 (inov_8)
      • iON (ion)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Kamik (kamik)
      • Kappa (kappa)
      • Keen (keen)
      • Kempa (kempa)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Le coq sportif (le_coq_sportif)
      • Lico (lico)
      • Lowa (lowa)
      • Mad Rock (mad_rock)
      • Mammut (mammut)
      • Mavic (mavic)
      • Merrell (merrell)
      • Millet (millet)
      • Mizuno (mizuno)
      • New Balance (new_balance)
      • Northwave (northwave)
      • O'Neal (o_neal)
      • ON (on)
      • Onitsuka tiger (onitsuka_tiger)
      • PROMED (promed)
      • Red Chili (red_chili)
      • Red Cycling Products (red_cycling_products)
      • Reebok (reebok)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Reef (reef)
      • Revolution (revolution)
      • Salewa (salewa)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Saucony (saucony)
      • Shimano (shimano)
      • Sidi (sidi)
      • SKECHERS (skechers)
      • Soc (soc)
      • The North Face (the_north_face)
      • Ugg (ugg)
      • Under Armour (under_armour)
      • Unihoc (unihoc)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Victorio & Lucchino (victorio_lucchino)
      • Viking (viking)
      • Wilson (wilson)
      • Yonex (yonex)
    • Hinta (price):
      • < 75€ (budget)
      • 75€ - 95€ (low)
      • 95€ - 110€ (medium)
      • > 110€ (high)
    • Mallin nimi (group):
      • Adidas Alphabounce (adidas_alphabounce)
      • Adidas Cloudfoam (adidas_cloudfoam)
      • Adidas Copa (adidas_copa)
      • Adidas Copa Mundial (adidas_copa_mundial)
      • Adidas Duramo (adidas_duramo)
      • Adidas Kaiser (adidas_kaiser)
      • Adidas Nemeziz (adidas_nemeziz)
      • Adidas Predator (adidas_predator)
      • Adidas PureBoost (adidas_pureboost)
      • Adidas Solar (adidas_solar)
      • Adidas Supernova (adidas_supernova)
      • Adidas Terrex Agravic (adidas_terrex_agravic)
      • Adidas Terrex Tracerocker (adidas_terrex_tracerocker)
      • Adidas UltraBoost (adidas_ultraboost)
      • Adidas X (adidas_x)
      • Agu R400 (agu_r400)
      • Asics Gel-Cumulus 19 (asics_gel_cumulus_19)
      • Asics Gel-Cumulus 20 (asics_gel_cumulus_20)
      • Asics Gel-Fujirado (asics_gel_fujirado)
      • Asics Gel-Fujitrabuco 6 (asics_gel_fujitrabuco_6)
      • Asics Gel-Kayano 25 (asics_gel_kayano_25)
      • Asics Gel-Kenun (asics_gel_kenun)
      • Asics Gel-Nimbus 20 (asics_gel_nimbus_20)
      • Asics Gel-Nimbus 21 (asics_gel_nimbus_21)
      • Asics GT-2000 6 (asics_gt_2000_6)
      • Asics Noosa FF 2 (asics_noosa_ff_2)
      • Asics Roadhawk FF (asics_roadhawk_ff)
      • Converse All Star (converse_all_star)
      • Converse Chuck Taylor Hoog (converse_chuck_taylor_hoog)
      • Inov-8 Parkclaw (inov_8_parkclaw)
      • Merrell Bare Access (merrell_bare_access)
      • Merrell Trail Glove (merrell_trail_glove)
      • Merrell Vapor Glove (merrell_vapor_glove)
      • Mizuno Wave Rider (mizuno_wave_rider)
      • Mizuno Wave Ultima (mizuno_wave_ultima)
      • New balance Fresh Foam (new_balance_fresh_foam)
      • New balance FuelCore (new_balance_fuelcore)
      • Nike AIR (nike_air)
      • Nike Air Max Fury (nike_air_max_fury)
      • Nike Air Max Thea (nike_air_max_thea)
      • Nike Air Zoom Vomero (nike_air_zoom_vomero)
      • Nike Baskets Revolution 4 (nike_baskets_revolution_4)
      • Nike Downshifter 8 (nike_downshifter_8)
      • Nike Epic (nike_epic)
      • Nike Flex Contact (nike_flex_contact)
      • Nike Free RN 2018 (nike_free_rn_2018)
      • Nike Free Run (nike_free_run)
      • Nike Free TR 6 (nike_free_tr_6)
      • Nike Free TR 8 (nike_free_tr_8)
      • Nike Legend (nike_legend)
      • Nike MD Runner (nike_md_runner)
      • Nike Odyssey (nike_odyssey)
      • Nike Renew Rival (nike_renew_rival)
      • Nike Revolution (nike_revolution)
      • Nike Tanjun (nike_tanjun)
      • Nike Zoom Fly (nike_zoom_fly)
      • Puma Future (puma_future)
      • Puma Ignite (puma_ignite)
      • Puma Platform (puma_platform)
      • Puma Smash (puma_smash)
      • Reebok Club C (reebok_club_c)
      • Reebok Crossfit Nano (reebok_crossfit_nano)
      • Reebok Lifter (reebok_lifter)
      • Salomon Evasion 2 (salomon_evasion_2)
      • Salomon Sense Escape (salomon_sense_escape)
      • Salomon Wings Flyte (salomon_wings_flyte)
      • Salomon X Radiant (salomon_x_radiant)
      • Salomon X Ultra 3 (salomon_x_ultra_3)
      • Salomon X Ultra 3 Prime (salomon_x_ultra_3_prime)
      • Salomon XA Elevate (salomon_xa_elevate)
      • Salomon XA Pro 3D (salomon_xa_pro_3d)
      • Saucony Freedom (saucony_freedom)
      • Saucony Guide (saucony_guide)
      • Saucony Ride (saucony_ride)
      • Saucony Xodus (saucony_xodus)
      • The north face Hedgehog Fastpack (the_north_face_hedgehog_fastpack)
      • The north face Hedgehog Hike II (the_north_face_hedgehog_hike_ii)
      • Under Armour Charged (under_armour_charged)
      • Vans Atwood (vans_atwood)
      • Vans Authentic (vans_authentic)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
      • Vauvat (vauvat)
    • Urheilu (urheilu):
      • Fitness (fitness)
      • Juoksu (juoksu)
      • Sisäpelit (sisa_pelit)
      • Urheilu yleinen (urheilu_yleinen)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Materiaalit (materiaali):
      • Kanvaasi (kanvaasi)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Kevlar (kevlar)
      • Kumi (kumi)
      • Mikrokuitu (mikrokuitu)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nahka/tekstiili (nahka_tekstiili)
      • Nailon (nailon)
      • Nupukki (nupukki)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Sametti (sametti)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Termoplastinen (termoplastinen)
      • Vaahto (vaahto)
      • Verkko (verkko)
      • Villa (villa)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Kengän koko (kenga_n_koko):
      • 17 (17)
      • 18 (18)
      • 18.5 (18_5)
      • 19.5 (19_5)
      • 20 (20)
      • 20.5 (20_5)
      • 21 (21)
      • 22 (22)
      • 23 (23)
      • 23.5 (23_5)
      • 24 (24)
      • 25 (25)
      • 26 (26)
      • 27 (27)
      • 27.5 (27_5)
      • 28 (28)
      • 28-29 (28_29)
      • 29 (29)
      • 29.5 (29_5)
      • 30 (30)
      • 30.5 (30_5)
      • 31 (31)
      • 31.5 (31_5)
      • 32 (32)
      • 32.5 (32_5)
      • 33 (33)
      • 33.5 (33_5)
      • 34 (34)
      • 34.5 (34_5)
      • 35 (35)
      • 35.5 (35_5)
      • 36 (36)
      • 36 1/3 (36_1_3)
      • 36 2/3 (36_2_3)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38 2/3 (38_2_3)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40 2/3 (40_2_3)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41 1/3 (41_1_3)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 42 2/3 (42_2_3)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 43 1/3 (43_1_3)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 44 2/3 (44_2_3)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 45 1/3 (45_1_3)
      • 45.5 (45_5)
      • 46 (46)
      • 46 2/3 (46_2_3)
      • 46.5 (46_5)
      • 47 (47)
      • 47 1/3 (47_1_3)
      • 47.5 (47_5)
      • 48 (48)
      • 48 2/3 (48_2_3)
      • 48.5 (48_5)
      • 49 (49)
      • 49.5 (49_5)
      • 50 (50)
      • 50.5 (50_5)
      • 51 (51)
      • 52 (52)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi