x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    BLACC Fitnesskengät

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • BLACC Brooke
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137457646.jpg
      BLACC BLACC Brooke Brooke Brooke Kevyet lenkkarit sporttiseen arkilookiin. Pehmeä ja mukava pohja korkealla mukavuudella. Kudottu, kestävä kangas ja 4 nauhanreikää sekä Blacc-logo iltissä. (1)
      BLACC Brooke
      • 07325600075726
      • 07325600075825
      • 07325600075719
      • 07325600075818
      • 07325600075795
      • 07325600075740
      • 07325600075696
      • 07325600075764
      • 07325600075665
      • 07325600075733
      • 07325600075689
      • 07325600075832
      • 07325600075788
      • 07325600075702
      • 07325600075757
      • 07325600075801
      • 07325600075672
      • 07325600075771
      1
      deal
      19.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Puma DEFAULT
        • puma
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Reebok DEFAULT
        • reebok
      • Vans DEFAULT
        • vans
      • Edullinen DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Nike (nike)
      • Adidas (adidas)
      • Asics (asics)
      • Puma (puma)
      • Columbia (columbia)
      • Reebok (reebok)
      • Vans (vans)
      • Adidas Five Ten (adidas_five_ten)
      • Babolat (babolat)
      • BLACC (blacc)
      • Crocs (crocs)
      • Ecco (ecco)
      • Element (element)
      • Giro (giro)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hummel (hummel)
      • inov-8 (inov_8)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jordan (jordan)
      • Keen (keen)
      • Kempa (kempa)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lowa (lowa)
      • Mad Rock (mad_rock)
      • Mammut (mammut)
      • Merrell (merrell)
      • Mizuno (mizuno)
      • New Balance (new_balance)
      • Northwave (northwave)
      • O'Neal (o_neal)
      • ON (on)
      • Red Chili (red_chili)
      • Red Cycling Products (red_cycling_products)
      • Reef (reef)
      • Ride Concepts (ride_concepts)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Saucony (saucony)
      • Shimano (shimano)
      • SKECHERS (skechers)
      • The North Face (the_north_face)
      • Under Armour (under_armour)
      • Vaude (vaude)
      • Vibram (vibram)
      • Viking (viking)
      • Wilson (wilson)
      • Yonex (yonex)
    • Hinta (price):
      • < 55 € (budget)
      • 55 € - 70 € (price_55_70)
      • 70 € - 110 € (price_70_110)
      • ≥ 110 € (price_110)
    • Malli (group):
      • Adidas adizero (adidas_adizero)
      • Adidas Advantage (adidas_advantage)
      • Adidas Alphabounce (adidas_alphabounce)
      • Adidas Barricade (adidas_barricade)
      • Adidas Hoops (adidas_hoops)
      • Adidas Powerlift (adidas_powerlift)
      • Adidas Predator (adidas_predator)
      • Adidas PureBoost (adidas_pureboost)
      • Adidas Solar (adidas_solar)
      • Adidas Terrex Agravic (adidas_terrex_agravic)
      • Asics Gel-Cumulus 20 (asics_gel_cumulus_20)
      • Asics Gel-Kayano 25 (asics_gel_kayano_25)
      • Asics Gel-Kenun (asics_gel_kenun)
      • Asics Gel-Nimbus 20 (asics_gel_nimbus_20)
      • Asics Gel-Nimbus 21 (asics_gel_nimbus_21)
      • Asics GT-2000 7 (asics_gt_2000_7)
      • Asics Jolt 2 GS (asics_jolt_2_gs)
      • Inov-8 X-Talon (inov_8_x_talon)
      • Lowa Innox Evo (lowa_innox_evo)
      • Merrell Vapor Glove (merrell_vapor_glove)
      • Nike AIR (nike_air)
      • Nike Air Max Thea (nike_air_max_thea)
      • Nike Flex Experience (nike_flex_experience)
      • Nike Legend (nike_legend)
      • Nike MD Runner (nike_md_runner)
      • Nike Odyssey (nike_odyssey)
      • Nike Revolution (nike_revolution)
      • Nike Star Runner (nike_star_runner)
      • Nike Tanjun (nike_tanjun)
      • Nike Zoom Pegasus (nike_zoom_pegasus)
      • Puma Ignite (puma_ignite)
      • Puma Smash (puma_smash)
      • Reebok Crossfit Nano (reebok_crossfit_nano)
      • Salomon X Ultra 3 (salomon_x_ultra_3)
      • Salomon XA Pro 3D (salomon_xa_pro_3d)
      • Saucony Guide (saucony_guide)
      • Under Armour Charged (under_armour_charged)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Aikuiset (aikuiset)
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
      • Vauvat (vauvat)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Kengän koko (kenga_n_koko):
      • 17 (17)
      • 18 (18)
      • 18.5 (18_5)
      • 19 (19)
      • 19.5 (19_5)
      • 20 (20)
      • 21 (21)
      • 22 (22)
      • 23 (23)
      • 23.5 (23_5)
      • 24 (24)
      • 25 (25)
      • 26 (26)
      • 27 (27)
      • 27.5 (27_5)
      • 28 (28)
      • 28.5 (28_5)
      • 29 (29)
      • 29.5 (29_5)
      • 30 (30)
      • 30.5 (30_5)
      • 31 (31)
      • 31.5 (31_5)
      • 32 (32)
      • 32.5 (32_5)
      • 33 (33)
      • 33.5 (33_5)
      • 34 (34)
      • 35 (35)
      • 35.5 (35_5)
      • 36 (36)
      • 36 1/3 (36_1_3)
      • 36 2/3 (36_2_3)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38 2/3 (38_2_3)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40 2/3 (40_2_3)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41 1/3 (41_1_3)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 42 2/3 (42_2_3)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 43 1/3 (43_1_3)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 44 2/3 (44_2_3)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 45 1/3 (45_1_3)
      • 45.5 (45_5)
      • 46 (46)
      • 46 2/3 (46_2_3)
      • 46.5 (46_5)
      • 47 (47)
      • 47 1/3 (47_1_3)
      • 47.5 (47_5)
      • 48 (48)
      • 48.5 (48_5)
      • 49 (49)
      • 49.5 (49_5)
      • 50 (50)
    • Urheilu (urheilulaji):
      • Crossfit (crossfit)
      • Golf (golf)
      • Juoksu (juoksu)
      • Juoksuharjoittelu (juoksuharjoittelu)
      • Koripallo (koripallo)
      • Kuntoilu (kuntoilu)
      • Käsipallo (ka_sipallo)
      • Padel (padel)
      • Paini (paini)
      • Painonnosto (painonnosto)
      • Retkeily/Vaellus (retkeily_vaellus)
      • Squash (squash)
      • Sulkapallo (sulkapallo)
      • Tennis (tennis)
      • Uinti (uinti)
      • Vapaa-aika (vapaa_aika)
    • Materiaali (materiaali):
      • Huopa (huopa)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Kumi (kumi)
      • Mikrokuitu (mikrokuitu)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Sametti (sametti)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • TPU (tpu)
      • Verkko (verkko)
      • Villa (villa)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi