x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Haglöfs Fitnesskengät

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Haglöfs Sportschoenen "Oberserve GT Surround" zwart - 37% | Maat: 48
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143363125.jpg
      Haglöfs Haglöfs Sportschoenen "Oberserve GT Surround" zwart - 37% | Maat: 48 Sportschoenen "Oberserve GT Surround" zwart - 37% | Maat: 48 Sportschoenen "Oberserve GT Surround" zwart - 37% | Maat: 48 Haglöfs Observe Gore-Tex Surround Men ovat vaelluskengät . Sopii miehille. (1)
      Haglöfs Sportschoenen "Oberserve GT Surround" zwart - 37% | Maat: 48
      • 07318841099538
      1
      deal
      105.80 EUR
    • Haglöfs Gram Trail, Miesten ulkoilukengät
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143418964.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143363348.jpg
      Haglöfs Haglöfs Gram Trail, Miesten ulkoilukengät Gram Trail, Miesten ulkoilukengät Gram Trail, Miesten ulkoilukengät Monikäyttöiset ulkoilukengät synteettistä nahkaa ja verkkomateriaalia. Pohjat kestävää kumia ja kannassa mukavasti vaimentavat geeli-tyynyt. Paino 309 g. Haglöfs Gram Trail ovat omiaan ulkoiluun ja rauhalliseen patikointiin poluilla ja metsämaastossa. Tuotetiedot: - Paino: 309 g - Päällinen: Verkkoneulos, synteettinen nahka - Sisäpohjallinen: EVA - Iskunvaimennus: GEL (kantapään geelityynyt) - Välipohja: Spevafoam - Ulkopohja: AHAR Plus (1)
      Haglöfs Gram Trail, Miesten ulkoilukengät
      • 07318841103402
      1
      65.00 EUR
    • Haglöfs Sportschoenen "Oberserve GT Surround" zwart - 37% | Maat: 40
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143363125.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131709806.jpg
      Haglöfs Haglöfs Sportschoenen "Oberserve GT Surround" zwart - 37% | Maat: 40 Sportschoenen "Oberserve GT Surround" zwart - 37% | Maat: 40 Sportschoenen "Oberserve GT Surround" zwart - 37% | Maat: 40 Haglöfs Observe Gore-Tex Surround Men ovat vaelluskengät . Sopii miehille. (1)
      Haglöfs Sportschoenen "Oberserve GT Surround" zwart - 37% | Maat: 40
      • 07318841099422
      1
      deal
      105.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • adidas DEFAULT
        • adidas
      • puma DEFAULT
        • puma
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • adidas (adidas)
      • puma (puma)
      • Nike (nike)
      • Asics (asics)
      • Babolat (babolat)
      • Adidas Five Ten (adidas_five_ten)
      • Agu (agu)
      • BLACC (blacc)
      • Bontrager (bontrager)
      • Burton (burton)
      • Clarks (clarks)
      • CMP (cmp)
      • Columbia (columbia)
      • Converse (converse)
      • Crocs (crocs)
      • Dachstein (dachstein)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Diadora (diadora)
      • Didriksons (didriksons)
      • Dynafit (dynafit)
      • Ecco (ecco)
      • Etnies (etnies)
      • FitFlop (fitflop)
      • Fizik (fizik)
      • Garmont (garmont)
      • Giro (giro)
      • Giro Cycling (giro_cycling)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Havaianas (havaianas)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hoka One One (hoka_one_one)
      • Hummel (hummel)
      • inov-8 (inov_8)
      • iON (ion)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Kamik (kamik)
      • Kappa (kappa)
      • Keen (keen)
      • Kempa (kempa)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Le coq sportif (le_coq_sportif)
      • Lowa (lowa)
      • Mad Rock (mad_rock)
      • Mammut (mammut)
      • Mavic (mavic)
      • Merrell (merrell)
      • Millet (millet)
      • Mizuno (mizuno)
      • Mustang (mustang)
      • New Balance (new_balance)
      • Northwave (northwave)
      • O'Neal (o_neal)
      • ON (on)
      • Onitsuka tiger (onitsuka_tiger)
      • PROMED (promed)
      • Red Chili (red_chili)
      • Red Cycling Products (red_cycling_products)
      • Reebok (reebok)
      • Reef (reef)
      • Revolution (revolution)
      • Salewa (salewa)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Saucony (saucony)
      • Shimano (shimano)
      • Sidi (sidi)
      • SKECHERS (skechers)
      • Soc (soc)
      • The North Face (the_north_face)
      • Ugg (ugg)
      • Under Armour (under_armour)
      • Unihoc (unihoc)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Victorio & Lucchino (victorio_lucchino)
      • Viking (viking)
      • Wilson (wilson)
      • Yonex (yonex)
    • Hinta (price):
      • < 75€ (budget)
      • 75€ - 95€ (low)
      • 95€ - 110€ (medium)
      • > 110€ (high)
    • Mallin nimi (group):
      • Adidas Adidas Terrex Agravic (adidas_adidas_terrex_agravic)
      • Adidas Alphabounce (adidas_alphabounce)
      • Adidas Cloudfoam (adidas_cloudfoam)
      • Adidas Copa (adidas_copa)
      • Adidas Copa Mundial (adidas_copa_mundial)
      • Adidas Duramo (adidas_duramo)
      • Adidas Kaiser (adidas_kaiser)
      • Adidas Nemeziz (adidas_nemeziz)
      • Adidas Predator (adidas_predator)
      • Adidas PureBoost (adidas_pureboost)
      • Adidas Solar (adidas_solar)
      • Adidas Supernova (adidas_supernova)
      • Adidas Terrex Agravic (adidas_terrex_agravic)
      • Adidas Terrex Tracerocker (adidas_terrex_tracerocker)
      • Adidas Tubular (adidas_tubular)
      • Adidas UltraBoost (adidas_ultraboost)
      • Adidas X (adidas_x)
      • Agu R400 (agu_r400)
      • Asics Gel-Cumulus 19 (asics_gel_cumulus_19)
      • Asics Gel-Cumulus 20 (asics_gel_cumulus_20)
      • Asics Gel-Fujirado (asics_gel_fujirado)
      • Asics Gel-Fujitrabuco 6 (asics_gel_fujitrabuco_6)
      • Asics Gel-Kayano 25 (asics_gel_kayano_25)
      • Asics Gel-Kenun (asics_gel_kenun)
      • Asics Gel-Nimbus 20 (asics_gel_nimbus_20)
      • Asics Gel-Nimbus 21 (asics_gel_nimbus_21)
      • Asics GT-2000 6 (asics_gt_2000_6)
      • Asics GT-2000 7 (asics_gt_2000_7)
      • Asics Noosa FF 2 (asics_noosa_ff_2)
      • Asics Roadhawk FF (asics_roadhawk_ff)
      • Converse All Star (converse_all_star)
      • Converse Chuck Taylor Hoog (converse_chuck_taylor_hoog)
      • Inov-8 Parkclaw (inov_8_parkclaw)
      • Merrell Bare Access (merrell_bare_access)
      • Merrell Trail Glove (merrell_trail_glove)
      • Merrell Vapor Glove (merrell_vapor_glove)
      • Mizuno Wave Hayate (mizuno_wave_hayate)
      • Mizuno Wave Rider (mizuno_wave_rider)
      • Mizuno Wave Ultima (mizuno_wave_ultima)
      • New balance Fresh Foam (new_balance_fresh_foam)
      • New balance FuelCore (new_balance_fuelcore)
      • Nike AIR (nike_air)
      • Nike Air Max Fury (nike_air_max_fury)
      • Nike Air Max Thea (nike_air_max_thea)
      • Nike Air Zoom Pegasus (nike_air_zoom_pegasus)
      • Nike Air Zoom Vomero (nike_air_zoom_vomero)
      • Nike Baskets Revolution 4 (nike_baskets_revolution_4)
      • Nike Downshifter 8 (nike_downshifter_8)
      • Nike Epic (nike_epic)
      • Nike Flex Contact (nike_flex_contact)
      • Nike Flex Experience (nike_flex_experience)
      • Nike Free RN 2018 (nike_free_rn_2018)
      • Nike Free Run (nike_free_run)
      • Nike Free TR 6 (nike_free_tr_6)
      • Nike Free TR 8 (nike_free_tr_8)
      • Nike Legend (nike_legend)
      • Nike MD Runner (nike_md_runner)
      • Nike Odyssey (nike_odyssey)
      • Nike Renew Rival (nike_renew_rival)
      • Nike Revolution (nike_revolution)
      • Nike Tanjun (nike_tanjun)
      • Nike Zoom Fly (nike_zoom_fly)
      • Puma Future (puma_future)
      • Puma Ignite (puma_ignite)
      • Puma Platform (puma_platform)
      • Puma Smash (puma_smash)
      • Reebok Club C (reebok_club_c)
      • Reebok Crossfit Nano (reebok_crossfit_nano)
      • Salomon Evasion 2 (salomon_evasion_2)
      • Salomon Sense Escape (salomon_sense_escape)
      • Salomon Wings Flyte (salomon_wings_flyte)
      • Salomon X Radiant (salomon_x_radiant)
      • Salomon X Ultra 3 (salomon_x_ultra_3)
      • Salomon X Ultra 3 Prime (salomon_x_ultra_3_prime)
      • Salomon XA Elevate (salomon_xa_elevate)
      • Salomon XA Pro 3D (salomon_xa_pro_3d)
      • Saucony Freedom (saucony_freedom)
      • Saucony Guide (saucony_guide)
      • Saucony Ride (saucony_ride)
      • Saucony Xodus (saucony_xodus)
      • The north face Hedgehog Fastpack (the_north_face_hedgehog_fastpack)
      • The north face Hedgehog Hike II (the_north_face_hedgehog_hike_ii)
      • Under Armour Charged (under_armour_charged)
      • Vans Atwood (vans_atwood)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
      • Vauvat (vauvat)
    • Urheilu (urheilu):
      • Fitness (fitness)
      • Juoksu (juoksu)
      • Sisäpelit (sisa_pelit)
      • Urheilu yleinen (urheilu_yleinen)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Materiaalit (materiaali):
      • Kanvaasi (kanvaasi)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Kevlar (kevlar)
      • Kumi (kumi)
      • Mikrokuitu (mikrokuitu)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nahka/tekstiili (nahka_tekstiili)
      • Nailon (nailon)
      • Nupukki (nupukki)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Sametti (sametti)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Termoplastinen (termoplastinen)
      • Vaahto (vaahto)
      • Verkko (verkko)
      • Villa (villa)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Kengän koko (kenga_n_koko):
      • 17 (17)
      • 18 (18)
      • 18.5 (18_5)
      • 19 (19)
      • 19.5 (19_5)
      • 20 (20)
      • 20.5 (20_5)
      • 21 (21)
      • 22 (22)
      • 23 (23)
      • 23.5 (23_5)
      • 24 (24)
      • 25 (25)
      • 26 (26)
      • 27 (27)
      • 27.5 (27_5)
      • 28 (28)
      • 28-29 (28_29)
      • 28.5 (28_5)
      • 29 (29)
      • 29.5 (29_5)
      • 30 (30)
      • 30.5 (30_5)
      • 31 (31)
      • 31.5 (31_5)
      • 32 (32)
      • 32.5 (32_5)
      • 33 (33)
      • 33.5 (33_5)
      • 34 (34)
      • 34.5 (34_5)
      • 35 (35)
      • 35.5 (35_5)
      • 36 (36)
      • 36 1/3 (36_1_3)
      • 36 2/3 (36_2_3)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38 2/3 (38_2_3)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40 2/3 (40_2_3)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41 1/3 (41_1_3)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 42 2/3 (42_2_3)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 43 1/3 (43_1_3)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 44 2/3 (44_2_3)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 45 1/3 (45_1_3)
      • 45.5 (45_5)
      • 46 (46)
      • 46 2/3 (46_2_3)
      • 46.5 (46_5)
      • 47 (47)
      • 47 1/3 (47_1_3)
      • 47.5 (47_5)
      • 48 (48)
      • 48 2/3 (48_2_3)
      • 48.5 (48_5)
      • 49 (49)
      • 49.5 (49_5)
      • 50 (50)
      • 50.5 (50_5)
      • 51 (51)
      • 52 (52)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi