x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Jack Wolfskin Fitnesskengät

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Jack Wolfskin Thunder Bay Texapore Mid Phantom UK 3,5
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/129989709.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/117338705.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/129989712.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/129989698.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/129989702.jpg
      Jack Wolfskin Jack Wolfskin Thunder Bay Texapore Mid Phantom UK 3,5 Thunder Bay Texapore Mid Phantom UK 3,5 Thunder Bay Texapore Mid Phantom UK 3,5 Vedenpitävät naisten talvijalkineet lämpimällä vuorauksella. (1)
      Jack Wolfskin Thunder Bay Texapore Mid Phantom UK 3,5
      • 04055001237906
      • JKW0146002000001
      • 474031000023
      1
      60.00 EUR
    • Jack Wolfskin Thunder Bay Texapore Mid Phantom UK 5,5
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/125161807.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/117338705.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/126739555.jpg
      Jack Wolfskin Jack Wolfskin Thunder Bay Texapore Mid Phantom UK 5,5 Thunder Bay Texapore Mid Phantom UK 5,5 Thunder Bay Texapore Mid Phantom UK 5,5 Vedenpitävät naisten talvijalkineet lämpimällä vuorauksella. (1)
      Jack Wolfskin Thunder Bay Texapore Mid Phantom UK 5,5
      • 04055001237944
      • JKW0146002000005
      1
      60.00 EUR
    • Jack Wolfskin Thunder Bay Texapore Mid Phantom UK 6,5
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/125161807.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/117338705.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/126739555.jpg
      Jack Wolfskin Jack Wolfskin Thunder Bay Texapore Mid Phantom UK 6,5 Thunder Bay Texapore Mid Phantom UK 6,5 Thunder Bay Texapore Mid Phantom UK 6,5 Vedenpitävät naisten talvijalkineet lämpimällä vuorauksella. (1)
      Jack Wolfskin Thunder Bay Texapore Mid Phantom UK 6,5
      • 04055001237968
      • 474031000031
      1
      60.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Puma DEFAULT
        • puma
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Reebok DEFAULT
        • reebok
      • Vans DEFAULT
        • vans
      • Edullinen DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Nike (nike)
      • Adidas (adidas)
      • Asics (asics)
      • Puma (puma)
      • Columbia (columbia)
      • Reebok (reebok)
      • Vans (vans)
      • Adidas Five Ten (adidas_five_ten)
      • Babolat (babolat)
      • BLACC (blacc)
      • Bontrager (bontrager)
      • Crocs (crocs)
      • Ecco (ecco)
      • Element (element)
      • Fizik (fizik)
      • Giro (giro)
      • Giro Cycling (giro_cycling)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hummel (hummel)
      • inov-8 (inov_8)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jordan (jordan)
      • Keen (keen)
      • Kempa (kempa)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lowa (lowa)
      • Mad Rock (mad_rock)
      • Mammut (mammut)
      • Merrell (merrell)
      • Mizuno (mizuno)
      • New Balance (new_balance)
      • Northwave (northwave)
      • O'Neal (o_neal)
      • ON (on)
      • Red Chili (red_chili)
      • Red Cycling Products (red_cycling_products)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Reef (reef)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Saucony (saucony)
      • Shimano (shimano)
      • The North Face (the_north_face)
      • Under Armour (under_armour)
      • Vaude (vaude)
      • Vibram (vibram)
      • Viking (viking)
      • Wilson (wilson)
      • Yonex (yonex)
    • Hinta (price):
      • < 55 € (budget)
      • 55 € - 80 € (price_55_80)
      • 80 € - 105 € (price_80_110)
      • ≥ 105 € (price_110)
    • Malli (group):
      • Adidas adizero (adidas_adizero)
      • Adidas Advantage (adidas_advantage)
      • Adidas Alphabounce (adidas_alphabounce)
      • Adidas Barricade (adidas_barricade)
      • Adidas Cloudfoam (adidas_cloudfoam)
      • Adidas Hoops (adidas_hoops)
      • Adidas Powerlift (adidas_powerlift)
      • Adidas Predator (adidas_predator)
      • Adidas PureBoost (adidas_pureboost)
      • Adidas Solar (adidas_solar)
      • Adidas Terrex Agravic (adidas_terrex_agravic)
      • Asics Gel-Cumulus 20 (asics_gel_cumulus_20)
      • Asics Gel-Kayano 25 (asics_gel_kayano_25)
      • Asics Gel-Kenun (asics_gel_kenun)
      • Asics Gel-Nimbus 20 (asics_gel_nimbus_20)
      • Asics Gel-Nimbus 21 (asics_gel_nimbus_21)
      • Asics GT-2000 7 (asics_gt_2000_7)
      • Inov-8 X-Talon (inov_8_x_talon)
      • Lowa Innox Evo (lowa_innox_evo)
      • Merrell Vapor Glove (merrell_vapor_glove)
      • New balance 574 (new_balance_574)
      • Nike AIR (nike_air)
      • Nike Air Max Thea (nike_air_max_thea)
      • Nike Air Zoom Vomero (nike_air_zoom_vomero)
      • Nike Flex Experience (nike_flex_experience)
      • Nike Legend (nike_legend)
      • Nike MD Runner (nike_md_runner)
      • Nike Odyssey (nike_odyssey)
      • Nike Revolution (nike_revolution)
      • Nike Star Runner (nike_star_runner)
      • Nike Tanjun (nike_tanjun)
      • Nike Zoom Pegasus (nike_zoom_pegasus)
      • Puma Ignite (puma_ignite)
      • Puma Smash (puma_smash)
      • Reebok Club C (reebok_club_c)
      • Reebok Crossfit Nano (reebok_crossfit_nano)
      • Salomon X Ultra 3 (salomon_x_ultra_3)
      • Salomon XA Pro 3D (salomon_xa_pro_3d)
      • Saucony Guide (saucony_guide)
      • Under Armour Charged (under_armour_charged)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Aikuiset (aikuiset)
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
      • Vauvat (vauvat)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Kengän koko (kenga_n_koko):
      • 17 (17)
      • 18 (18)
      • 18.5 (18_5)
      • 19 (19)
      • 19.5 (19_5)
      • 20 (20)
      • 21 (21)
      • 22 (22)
      • 23 (23)
      • 23.5 (23_5)
      • 24 (24)
      • 25 (25)
      • 26 (26)
      • 27 (27)
      • 27.5 (27_5)
      • 28 (28)
      • 28.5 (28_5)
      • 29 (29)
      • 29.5 (29_5)
      • 30 (30)
      • 30.5 (30_5)
      • 31 (31)
      • 31.5 (31_5)
      • 32 (32)
      • 32.5 (32_5)
      • 33 (33)
      • 33.5 (33_5)
      • 34 (34)
      • 35 (35)
      • 35.5 (35_5)
      • 36 (36)
      • 36 1/3 (36_1_3)
      • 36 2/3 (36_2_3)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38 2/3 (38_2_3)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40 2/3 (40_2_3)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41 1/3 (41_1_3)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 42 2/3 (42_2_3)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 43 1/3 (43_1_3)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 44 2/3 (44_2_3)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 45 1/3 (45_1_3)
      • 45.5 (45_5)
      • 46 (46)
      • 46 2/3 (46_2_3)
      • 46.5 (46_5)
      • 47 (47)
      • 47 1/3 (47_1_3)
      • 47.5 (47_5)
      • 48 (48)
      • 48.5 (48_5)
      • 49 (49)
      • 49.5 (49_5)
      • 50 (50)
    • Urheilu (urheilulaji):
      • Crossfit (crossfit)
      • Juoksu (juoksu)
      • Juoksuharjoittelu (juoksuharjoittelu)
      • Koripallo (koripallo)
      • Kuntoilu (kuntoilu)
      • Käsipallo (ka_sipallo)
      • Padel (padel)
      • Paini (paini)
      • Painonnosto (painonnosto)
      • Retkeily/Vaellus (retkeily_vaellus)
      • Squash (squash)
      • Sulkapallo (sulkapallo)
      • Tennis (tennis)
      • Uinti (uinti)
      • Vapaa-aika (vapaa_aika)
    • Materiaali (materiaali):
      • Huopa (huopa)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Kumi (kumi)
      • Mikrokuitu (mikrokuitu)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Nupukki (nupukki)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Sametti (sametti)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • TPU (tpu)
      • Verkko (verkko)
      • Villa (villa)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi