x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Kempa Fitnesskengät

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Kempa Kengät Kempa Fly High Wing Lite W
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/110152982.jpg
      Kempa Kempa Kengät Kempa Fly High Wing Lite W Kengät Kempa Fly High Wing Lite W Kengät Kempa Fly High Wing Lite W Erittäin kevyt naisten sisäkenkä tarjoaa parhaan istuvuuden, tunteen ja vakauden. Vaimentava EVA-välipohja ja POWERCORE. Vakaa kantakappa ja välipohja. MICHELIN pohja tarjoaa parhaan kestävyyden ja pidon. (1)
      Kempa Kengät Kempa Fly High Wing Lite W
      • 04051309598879
      1
      deal
      90.90 EUR
    • Kempa Kengät Kempa Fly High Wing
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/110150920.jpg
      Kempa Kempa Kengät Kempa Fly High Wing Kengät Kempa Fly High Wing Kengät Kempa Fly High Wing Wing on erittäin kevyt ottelukenkä hyvällä vakaudella, samalla kun kenkä on joustava oikeista paikoista. Kehitetty käsipalloon, salibandyyn ja muihin sisäurheilulajeihin, jotka asettavat suuret vaatimukset lattiatuntumalle ja tuelle. Kinetic Power optimaaliseen iskunvaimennukseen. Michelin-ulkopohja. Kantakappa antamaan lisätukea kantapään ympärille. Korotettu jalkaholvi. (1)
      Kempa Kengät Kempa Fly High Wing
      • 04051309598527
      1
      deal
      69.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Puma DEFAULT
        • puma
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Reebok DEFAULT
        • reebok
      • Edullinen DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Nike (nike)
      • Adidas (adidas)
      • Asics (asics)
      • Puma (puma)
      • Columbia (columbia)
      • Reebok (reebok)
      • Adidas Five Ten (adidas_five_ten)
      • Babolat (babolat)
      • BLACC (blacc)
      • Bontrager (bontrager)
      • Crocs (crocs)
      • Dachstein (dachstein)
      • Dynafit (dynafit)
      • Ecco (ecco)
      • Element (element)
      • Fizik (fizik)
      • Giro (giro)
      • Giro Cycling (giro_cycling)
      • Havaianas (havaianas)
      • Hummel (hummel)
      • inov-8 (inov_8)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jordan (jordan)
      • Keen (keen)
      • Kempa (kempa)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lowa (lowa)
      • Mad Rock (mad_rock)
      • Mammut (mammut)
      • Mavic (mavic)
      • Merrell (merrell)
      • Mizuno (mizuno)
      • New Balance (new_balance)
      • Northwave (northwave)
      • Red Chili (red_chili)
      • Red Cycling Products (red_cycling_products)
      • Reef (reef)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Saucony (saucony)
      • Shimano (shimano)
      • SKECHERS (skechers)
      • Under Armour (under_armour)
      • Vaude (vaude)
      • Vibram (vibram)
      • Viking (viking)
      • Wilson (wilson)
    • Hinta (price):
      • < 55 € (budget)
      • 55 € - 80 € (price_55_80)
      • 80 € - 110 € (price_80_110)
      • ≥ 110 € (price_110)
    • Malli (group):
      • Adidas adizero (adidas_adizero)
      • Adidas Advantage (adidas_advantage)
      • Adidas Barricade (adidas_barricade)
      • Adidas Cloudfoam (adidas_cloudfoam)
      • Adidas Hoops (adidas_hoops)
      • Adidas Kaiser (adidas_kaiser)
      • Adidas Nemeziz (adidas_nemeziz)
      • Adidas Powerlift (adidas_powerlift)
      • Adidas PureBoost (adidas_pureboost)
      • Adidas Terrex Tracerocker (adidas_terrex_tracerocker)
      • Adidas UltraBoost (adidas_ultraboost)
      • Asics Gel-Fujirado (asics_gel_fujirado)
      • Asics Gel-Kayano 25 (asics_gel_kayano_25)
      • Asics Gel-Kenun (asics_gel_kenun)
      • Asics GT-2000 6 (asics_gt_2000_6)
      • Asics GT-2000 7 (asics_gt_2000_7)
      • Asics Noosa FF 2 (asics_noosa_ff_2)
      • Inov-8 X-Talon (inov_8_x_talon)
      • New balance 574 (new_balance_574)
      • Nike AIR (nike_air)
      • Nike Air Max Fury (nike_air_max_fury)
      • Nike Air Max Thea (nike_air_max_thea)
      • Nike Air Zoom Pegasus (nike_air_zoom_pegasus)
      • Nike Flex Experience (nike_flex_experience)
      • Nike Free Run (nike_free_run)
      • Nike Legend (nike_legend)
      • Nike MD Runner (nike_md_runner)
      • Nike Odyssey (nike_odyssey)
      • Nike Revolution (nike_revolution)
      • Nike Star Runner (nike_star_runner)
      • Nike Tanjun (nike_tanjun)
      • Nike Zoom Pegasus (nike_zoom_pegasus)
      • Puma Ignite (puma_ignite)
      • Reebok Crossfit Nano (reebok_crossfit_nano)
      • Reebok Lifter (reebok_lifter)
      • Salomon X Ultra 3 (salomon_x_ultra_3)
      • Salomon XA Pro 3D (salomon_xa_pro_3d)
      • Saucony Guide (saucony_guide)
      • Under Armour Charged (under_armour_charged)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
      • Vauvat (vauvat)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Kengän koko (kenga_n_koko):
      • 17 (17)
      • 18 (18)
      • 18.5 (18_5)
      • 19 (19)
      • 19.5 (19_5)
      • 20 (20)
      • 21 (21)
      • 22 (22)
      • 23 (23)
      • 23.5 (23_5)
      • 24 (24)
      • 25 (25)
      • 26 (26)
      • 27 (27)
      • 27.5 (27_5)
      • 28 (28)
      • 28.5 (28_5)
      • 29 (29)
      • 29.5 (29_5)
      • 30 (30)
      • 30.5 (30_5)
      • 31 (31)
      • 31.5 (31_5)
      • 32 (32)
      • 32.5 (32_5)
      • 33 (33)
      • 33.5 (33_5)
      • 34 (34)
      • 35 (35)
      • 35.5 (35_5)
      • 36 (36)
      • 36 1/3 (36_1_3)
      • 36 2/3 (36_2_3)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38 2/3 (38_2_3)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40 2/3 (40_2_3)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41 1/3 (41_1_3)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 42 2/3 (42_2_3)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 43 1/3 (43_1_3)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 44 2/3 (44_2_3)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 45 1/3 (45_1_3)
      • 45.5 (45_5)
      • 46 (46)
      • 46 2/3 (46_2_3)
      • 46.5 (46_5)
      • 47 (47)
      • 47 1/3 (47_1_3)
      • 47.5 (47_5)
      • 48 (48)
      • 48.5 (48_5)
      • 49 (49)
      • 49.5 (49_5)
      • 50 (50)
    • Urheilu (urheilulaji):
      • Crossfit (crossfit)
      • Jalkapallo (jalkapallo)
      • Juoksu (juoksu)
      • Juoksuharjoittelu (juoksuharjoittelu)
      • Kuntoilu (kuntoilu)
      • Paini (paini)
      • Painonnosto (painonnosto)
      • Retkeily/Vaellus (retkeily_vaellus)
      • Tennis (tennis)
      • Vapaa-aika (vapaa_aika)
    • Materiaali (materiaali):
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Kevlar (kevlar)
      • Kumi (kumi)
      • Mikrokuitu (mikrokuitu)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nahka/tekstiili (nahka_tekstiili)
      • Nupukki (nupukki)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Sametti (sametti)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • TPU (tpu)
      • Verkko (verkko)
      • Villa (villa)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi