x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Mustang Fitnesskengät

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Mustang Nauhakengät Mustang tummanruskea
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/105833182.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/73522077.jpg
      Mustang Mustang Nauhakengät Mustang tummanruskea Nauhakengät Mustang tummanruskea Nauhakengät Mustang tummanruskea Muodikkaat MUSTANG-merkkiset nauhakengät. Pintamateriaalina on käytetty miellyttävän tuntuista tekokuitua. Sisäpohja on tekstiiliä ja ulkopohja synteettistä materiaalia. Uritettu ulkopohja pitää hyvin liukkaallakin kävelyalustalla. Pyöreä kärki. Kengissä on kätevä nyöritys. (1)
      Mustang Nauhakengät Mustang tummanruskea
      • 04053974488462
      1
      deal
      41.89 EUR
    • Mustang Nauhakengät Mustang tummanruskea
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/105833182.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/73522077.jpg
      Mustang Mustang Nauhakengät Mustang tummanruskea Nauhakengät Mustang tummanruskea Nauhakengät Mustang tummanruskea Muodikkaat MUSTANG-merkkiset nauhakengät. Pintamateriaalina on käytetty miellyttävän tuntuista tekokuitua. Sisäpohja on tekstiiliä ja ulkopohja synteettistä materiaalia. Uritettu ulkopohja pitää hyvin liukkaallakin kävelyalustalla. Pyöreä kärki. Kengissä on kätevä nyöritys. (1)
      Mustang Nauhakengät Mustang tummanruskea
      • 04053974488455
      • 681068189
      1
      deal
      41.89 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • adidas DEFAULT
        • adidas
      • puma DEFAULT
        • puma
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • adidas (adidas)
      • puma (puma)
      • Nike (nike)
      • Asics (asics)
      • Babolat (babolat)
      • Adidas Five Ten (adidas_five_ten)
      • Agu (agu)
      • BLACC (blacc)
      • Bontrager (bontrager)
      • Brütting (bru_tting)
      • Burton (burton)
      • Clarks (clarks)
      • CMP (cmp)
      • Columbia (columbia)
      • Converse (converse)
      • Crocs (crocs)
      • Dachstein (dachstein)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Diadora (diadora)
      • Didriksons (didriksons)
      • Ecco (ecco)
      • Etnies (etnies)
      • FitFlop (fitflop)
      • Fizik (fizik)
      • Garmont (garmont)
      • Giro (giro)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Havaianas (havaianas)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hoka One One (hoka_one_one)
      • Hummel (hummel)
      • inov-8 (inov_8)
      • iON (ion)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Kamik (kamik)
      • Kappa (kappa)
      • Keen (keen)
      • Kempa (kempa)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Le coq sportif (le_coq_sportif)
      • Lico (lico)
      • Lowa (lowa)
      • Mad Rock (mad_rock)
      • Mammut (mammut)
      • Mavic (mavic)
      • Merrell (merrell)
      • Millet (millet)
      • Mizuno (mizuno)
      • Mona (mona)
      • Mustang (mustang)
      • New Balance (new_balance)
      • Northwave (northwave)
      • O'Neal (o_neal)
      • ON (on)
      • PROMED (promed)
      • Red Chili (red_chili)
      • Red Cycling Products (red_cycling_products)
      • Reebok (reebok)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Reef (reef)
      • Revolution (revolution)
      • Salewa (salewa)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Saucony (saucony)
      • Shimano (shimano)
      • Sidi (sidi)
      • SKECHERS (skechers)
      • Soc (soc)
      • The North Face (the_north_face)
      • Think! (think_)
      • Ugg (ugg)
      • Under Armour (under_armour)
      • Unihoc (unihoc)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Vibram (vibram)
      • Victorio & Lucchino (victorio_lucchino)
      • Viking (viking)
      • Wilson (wilson)
      • Yonex (yonex)
    • Hinta (price):
      • < 75€ (budget)
      • 75€ - 95€ (low)
      • 95€ - 110€ (medium)
      • > 110€ (high)
    • Mallin nimi (group):
      • Adidas Adidas Terrex Agravic (adidas_adidas_terrex_agravic)
      • Adidas Alphabounce (adidas_alphabounce)
      • Adidas Cloudfoam (adidas_cloudfoam)
      • Adidas Copa (adidas_copa)
      • Adidas Copa Mundial (adidas_copa_mundial)
      • Adidas Duramo (adidas_duramo)
      • Adidas Kaiser (adidas_kaiser)
      • Adidas Predator (adidas_predator)
      • Adidas PureBoost (adidas_pureboost)
      • Adidas Solar (adidas_solar)
      • Adidas Supernova (adidas_supernova)
      • Adidas Terrex Agravic (adidas_terrex_agravic)
      • Adidas Terrex Tracerocker (adidas_terrex_tracerocker)
      • Adidas Tubular (adidas_tubular)
      • Adidas UltraBoost (adidas_ultraboost)
      • Adidas X (adidas_x)
      • Agu R400 (agu_r400)
      • Asics Gel-Cumulus 20 (asics_gel_cumulus_20)
      • Asics Gel-Fujirado (asics_gel_fujirado)
      • Asics Gel-Fujitrabuco 6 (asics_gel_fujitrabuco_6)
      • Asics Gel-Fujitrabuco 7 (asics_gel_fujitrabuco_7)
      • Asics Gel-Kayano 25 (asics_gel_kayano_25)
      • Asics Gel-Kenun (asics_gel_kenun)
      • Asics Gel-Nimbus 20 (asics_gel_nimbus_20)
      • Asics Gel-Nimbus 21 (asics_gel_nimbus_21)
      • Asics Gel-Venture 6 (asics_gel_venture_6)
      • Asics GT-2000 6 (asics_gt_2000_6)
      • Asics Noosa FF 2 (asics_noosa_ff_2)
      • Asics Roadhawk FF (asics_roadhawk_ff)
      • Converse All Star (converse_all_star)
      • Converse Chuck Taylor Hoog (converse_chuck_taylor_hoog)
      • Inov-8 Parkclaw (inov_8_parkclaw)
      • Merrell Bare Access (merrell_bare_access)
      • Merrell Trail Glove (merrell_trail_glove)
      • Merrell Vapor Glove (merrell_vapor_glove)
      • Mizuno Wave Hayate (mizuno_wave_hayate)
      • Mizuno Wave Rider (mizuno_wave_rider)
      • Mizuno Wave Ultima (mizuno_wave_ultima)
      • New balance Fresh Foam (new_balance_fresh_foam)
      • New balance FuelCore (new_balance_fuelcore)
      • Nike AIR (nike_air)
      • Nike Air Max Thea (nike_air_max_thea)
      • Nike Air Zoom Pegasus (nike_air_zoom_pegasus)
      • Nike Air Zoom Vomero (nike_air_zoom_vomero)
      • Nike Baskets Revolution 4 (nike_baskets_revolution_4)
      • Nike Downshifter 8 (nike_downshifter_8)
      • Nike Epic (nike_epic)
      • Nike Flex Contact (nike_flex_contact)
      • Nike Flex Experience (nike_flex_experience)
      • Nike Free RN 2018 (nike_free_rn_2018)
      • Nike Free Run (nike_free_run)
      • Nike Free TR 8 (nike_free_tr_8)
      • Nike Legend (nike_legend)
      • Nike MD Runner (nike_md_runner)
      • Nike Odyssey (nike_odyssey)
      • Nike Renew Rival (nike_renew_rival)
      • Nike Revolution (nike_revolution)
      • Nike Tanjun (nike_tanjun)
      • Nike Zoom Fly (nike_zoom_fly)
      • Nike Zoom Pegasus (nike_zoom_pegasus)
      • Puma Future (puma_future)
      • Puma Ignite (puma_ignite)
      • Puma Platform (puma_platform)
      • Puma Smash (puma_smash)
      • Reebok Classic Leather (reebok_classic_leather)
      • Reebok Club C (reebok_club_c)
      • Reebok Crossfit Nano (reebok_crossfit_nano)
      • Salomon Evasion 2 (salomon_evasion_2)
      • Salomon Sense Escape (salomon_sense_escape)
      • Salomon Wings Flyte (salomon_wings_flyte)
      • Salomon X Radiant (salomon_x_radiant)
      • Salomon X Ultra 3 (salomon_x_ultra_3)
      • Salomon X Ultra 3 Prime (salomon_x_ultra_3_prime)
      • Salomon XA Elevate (salomon_xa_elevate)
      • Salomon XA Pro 3D (salomon_xa_pro_3d)
      • Saucony Freedom (saucony_freedom)
      • Saucony Guide (saucony_guide)
      • Saucony Ride (saucony_ride)
      • Saucony Xodus (saucony_xodus)
      • The north face Hedgehog Fastpack (the_north_face_hedgehog_fastpack)
      • The north face Hedgehog Hike II (the_north_face_hedgehog_hike_ii)
      • Under Armour Charged (under_armour_charged)
      • Vans Atwood (vans_atwood)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
      • Vauvat (vauvat)
    • Urheilu (urheilu):
      • Fitness (fitness)
      • Juoksu (juoksu)
      • Sisäpelit (sisa_pelit)
      • Urheilu yleinen (urheilu_yleinen)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Materiaalit (materiaali):
      • Kanvaasi (kanvaasi)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Kumi (kumi)
      • Mikrokuitu (mikrokuitu)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nahka/tekstiili (nahka_tekstiili)
      • Nailon (nailon)
      • Nupukki (nupukki)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Sametti (sametti)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Termoplastinen (termoplastinen)
      • Vaahto (vaahto)
      • Verkko (verkko)
      • Villa (villa)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Kengän koko (kenga_n_koko):
      • 17 (17)
      • 18 (18)
      • 18.5 (18_5)
      • 19 (19)
      • 19.5 (19_5)
      • 20 (20)
      • 20.5 (20_5)
      • 21 (21)
      • 22 (22)
      • 23 (23)
      • 23.5 (23_5)
      • 24 (24)
      • 25 (25)
      • 26 (26)
      • 27 (27)
      • 27.5 (27_5)
      • 28 (28)
      • 28.5 (28_5)
      • 29 (29)
      • 29.5 (29_5)
      • 30 (30)
      • 30.5 (30_5)
      • 31 (31)
      • 31.5 (31_5)
      • 32 (32)
      • 32.5 (32_5)
      • 33 (33)
      • 33.5 (33_5)
      • 34 (34)
      • 34.5 (34_5)
      • 35 (35)
      • 35.5 (35_5)
      • 36 (36)
      • 36 1/3 (36_1_3)
      • 36 2/3 (36_2_3)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38 2/3 (38_2_3)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40 2/3 (40_2_3)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41 1/3 (41_1_3)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 42 2/3 (42_2_3)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 43 1/3 (43_1_3)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 44 2/3 (44_2_3)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 45 1/3 (45_1_3)
      • 45.5 (45_5)
      • 46 (46)
      • 46 2/3 (46_2_3)
      • 46.5 (46_5)
      • 47 (47)
      • 47 1/3 (47_1_3)
      • 47.5 (47_5)
      • 48 (48)
      • 48 2/3 (48_2_3)
      • 48.5 (48_5)
      • 49 (49)
      • 49.5 (49_5)
      • 50 (50)
      • 50.5 (50_5)
      • 51 (51)
      • 52 (52)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi