x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Northwave treenikengät

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Northwave Hammer 2 Jr 19, nuorten pyöräilykengät
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148659188.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137455322.jpg
      Northwave Northwave Hammer 2 Jr 19, nuorten pyöräilykengät Hammer 2 Jr 19, nuorten pyöräilykengät Hammer 2 Jr 19, nuorten pyöräilykengät Hyvin istuvat nuorten maastopyöräilykengät. Laadukas malli, jossa on hengittävä päällinen ja kiinnitykseen kaksi tarranauhaa. Paino 121,5 g. Hammer 2 MTB JR -pyöräilykenkien päällisessä on hyvä hengittävyys ja mahdollisimman vähän saumakohtia, jotka saattaisivat puristaa. Malli pitää kantapään erityisen hyvin paikoillaan. Pohjan jäykkyys on optimoitu nuorten painoon ja poljinvoimaan. Luonnonkumi tarjoaa hyvän pidon kaikilla alustoilla. Tuotetiedot: - Käyttö: Maasto - Käyttäjäryhmä: Nuoret - P... (1)
      Northwave Hammer 2 Jr 19, nuorten pyöräilykengät
      • 08030819068863
      1
      59.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Puma DEFAULT
        • puma
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Reebok DEFAULT
        • reebok
      • Vans DEFAULT
        • vans
      • Edullinen DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Nike (nike)
      • Adidas (adidas)
      • Asics (asics)
      • Puma (puma)
      • Columbia (columbia)
      • Reebok (reebok)
      • Vans (vans)
      • Adidas Five Ten (adidas_five_ten)
      • Babolat (babolat)
      • BLACC (blacc)
      • CMP (cmp)
      • Didriksons (didriksons)
      • Ecco (ecco)
      • Element (element)
      • Fizik (fizik)
      • Giro (giro)
      • Havaianas (havaianas)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hoka One One (hoka_one_one)
      • Hummel (hummel)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Keen (keen)
      • Kempa (kempa)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lowa (lowa)
      • Mad Rock (mad_rock)
      • Merrell (merrell)
      • Mizuno (mizuno)
      • New Balance (new_balance)
      • Northwave (northwave)
      • Red Chili (red_chili)
      • Ride Concepts (ride_concepts)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Under Armour (under_armour)
      • Vaude (vaude)
      • Vibram (vibram)
      • Viking (viking)
      • Wilson (wilson)
      • Yonex (yonex)
    • Hinta (price):
      • < 55 € (budget)
      • 55 € - 85 € (price_2)
      • 85 € - 120 € (price_3)
      • ≥ 120 € (price_4)
    • Malli (group):
      • Adidas adizero (adidas_adizero)
      • Adidas Advantage (adidas_advantage)
      • Adidas Alphabounce (adidas_alphabounce)
      • Adidas Hoops (adidas_hoops)
      • Adidas Nemeziz (adidas_nemeziz)
      • Adidas Powerlift (adidas_powerlift)
      • Adidas Predator (adidas_predator)
      • Adidas PureBoost (adidas_pureboost)
      • Adidas Samba (adidas_samba)
      • Adidas Stan Smith (adidas_stan_smith)
      • Adidas Terrex Agravic (adidas_terrex_agravic)
      • Adidas Terrex Two (adidas_terrex_two)
      • Adidas UltraBoost (adidas_ultraboost)
      • Asics Gel-Cumulus 20 (asics_gel_cumulus_20)
      • Asics Gel-Kayano 25 (asics_gel_kayano_25)
      • Asics Gel-Kenun (asics_gel_kenun)
      • Asics GT-2000 7 (asics_gt_2000_7)
      • Hoka One One Hupana (hoka_one_one_hupana)
      • Merrell Vapor Glove (merrell_vapor_glove)
      • New balance Fresh Foam (new_balance_fresh_foam)
      • New balance FuelCell (new_balance_fuelcell)
      • Nike AIR (nike_air)
      • Nike Air Max Thea (nike_air_max_thea)
      • Nike Air Zoom Pegasus (nike_air_zoom_pegasus)
      • Nike Court Borough (nike_court_borough)
      • Nike Flex Experience (nike_flex_experience)
      • Nike Free RN 5.0 (nike_free_rn_5_0)
      • Nike Free Run (nike_free_run)
      • Nike Joyride Run 2 (nike_joyride_run_2)
      • Nike Legend (nike_legend)
      • Nike MD Runner (nike_md_runner)
      • Nike Odyssey (nike_odyssey)
      • Nike Revolution (nike_revolution)
      • Nike Star Runner (nike_star_runner)
      • Nike Tanjun (nike_tanjun)
      • Puma One (puma_one)
      • Reebok Crossfit Nano (reebok_crossfit_nano)
      • Salomon X Ultra 3 (salomon_x_ultra_3)
      • Salomon XA Pro 3D (salomon_xa_pro_3d)
      • Under Armour Charged (under_armour_charged)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Aikuiset (aikuiset)
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
      • Vauvat (vauvat)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Kengän koko (kenga_n_koko):
      • 17 (17)
      • 18 (18)
      • 18.5 (18_5)
      • 19 (19)
      • 19.5 (19_5)
      • 20 (20)
      • 21 (21)
      • 22 (22)
      • 23 (23)
      • 23.5 (23_5)
      • 24 (24)
      • 25 (25)
      • 25.5 (25_5)
      • 26 (26)
      • 26.5 (26_5)
      • 27 (27)
      • 27.5 (27_5)
      • 28 (28)
      • 28.5 (28_5)
      • 29 (29)
      • 29.5 (29_5)
      • 30 (30)
      • 30.5 (30_5)
      • 31 (31)
      • 31.5 (31_5)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 33.5 (33_5)
      • 34 (34)
      • 35 (35)
      • 35 1/3 (35_1_3)
      • 35.5 (35_5)
      • 36 (36)
      • 36 1/3 (36_1_3)
      • 36 2/3 (36_2_3)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38 2/3 (38_2_3)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40 2/3 (40_2_3)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41 1/3 (41_1_3)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 42 2/3 (42_2_3)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 43 1/3 (43_1_3)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 44 2/3 (44_2_3)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 45 1/3 (45_1_3)
      • 45.5 (45_5)
      • 46 (46)
      • 46 2/3 (46_2_3)
      • 46.5 (46_5)
      • 47 (47)
      • 47 1/3 (47_1_3)
      • 47.5 (47_5)
      • 48 (48)
      • 48 2/3 (48_2_3)
      • 48.5 (48_5)
      • 49 (49)
      • 49 1/3 (49_1_3)
      • 49.5 (49_5)
      • 50 (50)
      • 50 2/3 (50_2_3)
      • 51 1/3 (51_1_3)
      • 55 (55)
    • Urheilu (urheilulaji):
      • Crossfit (crossfit)
      • Golf (golf)
      • Jalkapallo (jalkapallo)
      • Juoksu (juoksu)
      • Kiipeily (kiipeily)
      • Koripallo (koripallo)
      • Kuntoilu (kuntoilu)
      • Käsipallo (ka_sipallo)
      • Laskettelu (laskettelu)
      • Lentopallo (lentopallo)
      • Maahockey (maahockey)
      • Maastopyöräily (maastopyo_ra_ily)
      • Nyrkkeily (nyrkkeily)
      • Padel (padel)
      • Paini (paini)
      • Painonnosto (painonnosto)
      • Polkujuoksu (polkujuoksu)
      • Pyöräily (pyo_ra_ily)
      • Retkeily/Vaellus (retkeily_vaellus)
      • Rugby (rugby)
      • Rullalautailu (rullalautailu)
      • Salibandy (salibandy)
      • Squash (squash)
      • Sulkapallo (sulkapallo)
      • Tennis (tennis)
      • Uinti (uinti)
      • Vapaa-aika (vapaa_aika)
      • Verkkopallo (verkkopallo)
      • Vesiurheilu (vesiurheilu)
    • Materiaali (materiaali):
      • Kangas (kangas)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Kumi (kumi)
      • Mikrokuitu (mikrokuitu)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • TPU (tpu)
      • Verkko (verkko)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi