x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    treenikengät

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • SKECHERS Lastenkengät Skechers GO RUN 600 BAXTUX
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161473257.jpg
      SKECHERS SKECHERS Lastenkengät Skechers GO RUN 600 BAXTUX Lastenkengät Skechers GO RUN 600 BAXTUX Lastenkengät Skechers GO RUN 600 BAXTUX Lastenkengät Skechers GO RUN 600 BAXTUX Black Saatavana poikien kokoja. 33. . Lasten > Poikien > Kengät > Urheilukengät. -5% koodilla CMP2FI. / : - Koron korkeus: 3.0cm (1)
      SKECHERS Lastenkengät Skechers GO RUN 600 BAXTUX
      • 00193642909890
      1
      36.89 EUR
    • SKECHERS Lastenkengät Skechers GO RUN 600 BAXTUX
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161473257.jpg
      SKECHERS SKECHERS Lastenkengät Skechers GO RUN 600 BAXTUX Lastenkengät Skechers GO RUN 600 BAXTUX Lastenkengät Skechers GO RUN 600 BAXTUX Lastenkengät Skechers GO RUN 600 BAXTUX Black Saatavana poikien kokoja. 28. . Lasten > Poikien > Kengät > Urheilukengät. -5% koodilla CMP2FI. / : - Koron korkeus: 3.0cm (1)
      SKECHERS Lastenkengät Skechers GO RUN 600 BAXTUX
      • 00193642909838
      1
      36.89 EUR
    • SKECHERS Sneakers low 'Litis'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/115167082.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/130209304.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/130209308.jpg
      SKECHERS SKECHERS Sneakers low 'Litis' Sneakers low 'Litis' Sneakers low 'Litis' Material: Leather; Material: Leather imitation, Textile, Velour leather; Platform: With platform; Toe: Round cap; Design: Cushioned cover sole, Lacing, Treaded sole, Material mix, Heel strap, Removable sole, Tongue strap; Pattern: Plain coloured; Extras: Glittery, Coated, Tone-on-tone seams, Padded shaft edges, Label print, Damping; Heel height: Flat heel (0-3 cm) (1)
      SKECHERS Sneakers low 'Litis'
      • 00190211497642
      • SKE0169001000001
      1
      deal
      79.90 EUR
    • SKECHERS Lastenkengät Skechers GO RUN 600 BAXTUX
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161473257.jpg
      SKECHERS SKECHERS Lastenkengät Skechers GO RUN 600 BAXTUX Lastenkengät Skechers GO RUN 600 BAXTUX Lastenkengät Skechers GO RUN 600 BAXTUX Lastenkengät Skechers GO RUN 600 BAXTUX Black Saatavana poikien kokoja. 30. . Lasten > Poikien > Kengät > Urheilukengät. -5% koodilla CMP2FI. / : - Koron korkeus: 3.0cm (1)
      SKECHERS Lastenkengät Skechers GO RUN 600 BAXTUX
      • 00193642909869
      1
      36.89 EUR
    • SKECHERS Lastenkengät Skechers GO RUN 600 BAXTUX
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161473257.jpg
      SKECHERS SKECHERS Lastenkengät Skechers GO RUN 600 BAXTUX Lastenkengät Skechers GO RUN 600 BAXTUX Lastenkengät Skechers GO RUN 600 BAXTUX Lastenkengät Skechers GO RUN 600 BAXTUX Black Saatavana poikien kokoja. 29. . Lasten > Poikien > Kengät > Urheilukengät. -5% koodilla CMP2FI. / : - Koron korkeus: 3.0cm (1)
      SKECHERS Lastenkengät Skechers GO RUN 600 BAXTUX
      • 00193642909852
      1
      36.89 EUR
    • SKECHERS Lastenkengät Skechers GO RUN 600 BAXTUX
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161473257.jpg
      SKECHERS SKECHERS Lastenkengät Skechers GO RUN 600 BAXTUX Lastenkengät Skechers GO RUN 600 BAXTUX Lastenkengät Skechers GO RUN 600 BAXTUX Lastenkengät Skechers GO RUN 600 BAXTUX Black Saatavana poikien kokoja. 32. . Lasten > Poikien > Kengät > Urheilukengät. -5% koodilla CMP2FI. / : - Koron korkeus: 3.0cm (1)
      SKECHERS Lastenkengät Skechers GO RUN 600 BAXTUX
      • 00193642909883
      1
      36.89 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Puma DEFAULT
        • puma
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Reebok DEFAULT
        • reebok
      • Vans DEFAULT
        • vans
      • Edullinen DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Nike (nike)
      • Adidas (adidas)
      • Asics (asics)
      • Puma (puma)
      • Columbia (columbia)
      • Reebok (reebok)
      • Vans (vans)
      • Adidas Five Ten (adidas_five_ten)
      • Alpinestars (alpinestars)
      • ASICS SportStyle (asics_sportstyle)
      • Babolat (babolat)
      • BLACC (blacc)
      • Bullpadel (bullpadel)
      • CMP (cmp)
      • Crocs (crocs)
      • Diadora (diadora)
      • Didriksons (didriksons)
      • Ecco (ecco)
      • Element (element)
      • Fischer (fischer)
      • Fizik (fizik)
      • Furygan (furygan)
      • Giro (giro)
      • Halti (halti)
      • Havaianas (havaianas)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hoka One One (hoka_one_one)
      • Hummel (hummel)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Kappa (kappa)
      • Keen (keen)
      • Kempa (kempa)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lico (lico)
      • Mad Rock (mad_rock)
      • Merrell (merrell)
      • Mizuno (mizuno)
      • New Balance (new_balance)
      • Northwave (northwave)
      • Red Chili (red_chili)
      • Red Cycling Products (red_cycling_products)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Ride Concepts (ride_concepts)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Saucony (saucony)
      • Sidi (sidi)
      • SKECHERS (skechers)
      • The North Face (the_north_face)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Under Armour (under_armour)
      • Unihoc (unihoc)
      • Vaude (vaude)
      • Vibram (vibram)
      • Viking (viking)
      • Wilson (wilson)
      • Yonex (yonex)
    • Hinta (price):
      • < 60 € (budget)
      • 60 € - 90 € (price_2)
      • 90 € - 115 € (price_3)
      • ≥ 115 € (price_4)
    • Malli (group):
      • Adidas adizero (adidas_adizero)
      • Adidas Advantage (adidas_advantage)
      • adidas Dame 6 (adidas_dame_6)
      • Adidas Duramo (adidas_duramo)
      • adidas Harden Stepback (adidas_harden_stepback)
      • Adidas Hoops (adidas_hoops)
      • Adidas Powerlift (adidas_powerlift)
      • Adidas Predator (adidas_predator)
      • adidas Pro Boost Low (adidas_pro_boost_low)
      • Adidas PureBoost (adidas_pureboost)
      • Adidas Solar (adidas_solar)
      • Adidas Stan Smith (adidas_stan_smith)
      • Adidas Supernova (adidas_supernova)
      • Adidas Terrex Agravic (adidas_terrex_agravic)
      • Adidas Terrex Two (adidas_terrex_two)
      • Adidas UltraBoost (adidas_ultraboost)
      • Adidas UltraBoost 20 (adidas_ultraboost_20)
      • Adidas ZX Flux (adidas_zx_flux)
      • Asics Gel-Cumulus 20 (asics_gel_cumulus_20)
      • Asics Gel-DS Trainer (asics_gel_ds_trainer)
      • Asics GT-2000 7 (asics_gt_2000_7)
      • Asics Jolt 2 GS (asics_jolt_2_gs)
      • Merrell Trail Glove (merrell_trail_glove)
      • Merrell Vapor Glove (merrell_vapor_glove)
      • New balance Fresh Foam (new_balance_fresh_foam)
      • New balance FuelCell (new_balance_fuelcell)
      • Nike AIR (nike_air)
      • Nike Air Max Thea (nike_air_max_thea)
      • Nike Air Zoom Pegasus (nike_air_zoom_pegasus)
      • Nike Air Zoom Structure (nike_air_zoom_structure)
      • Nike Air Zoom Vomero (nike_air_zoom_vomero)
      • Nike Downshifter 8 (nike_downshifter_8)
      • Nike Epic (nike_epic)
      • Nike Flex Experience (nike_flex_experience)
      • Nike Free RN 5.0 (nike_free_rn_5_0)
      • Nike Free Run (nike_free_run)
      • Nike Free TR 8 (nike_free_tr_8)
      • Nike Legend (nike_legend)
      • Nike MD Runner (nike_md_runner)
      • Nike Odyssey (nike_odyssey)
      • Nike Revolution (nike_revolution)
      • Nike Star Runner (nike_star_runner)
      • Nike Tanjun (nike_tanjun)
      • Nike Zoom Fly 3 (nike_zoom_fly_3)
      • Nike Zoom Pegasus (nike_zoom_pegasus)
      • Puma Ignite (puma_ignite)
      • Reebok Club C (reebok_club_c)
      • Reebok Crossfit Nano (reebok_crossfit_nano)
      • Reebok Lifter (reebok_lifter)
      • Salomon X Ultra 3 (salomon_x_ultra_3)
      • Salomon XA Pro 3D (salomon_xa_pro_3d)
      • Saucony Freedom (saucony_freedom)
      • Saucony Kinvara (saucony_kinvara)
      • Saucony Ride (saucony_ride)
      • Under Armour Charged (under_armour_charged)
      • Under Armour Spawn 2 (under_armour_spawn_2)
      • Under Armour SpeedForm (under_armour_speedform)
      • Vans Old Skool (vans_old_skool)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Aikuiset (aikuiset)
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
      • Vauvat (vauvat)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Kengän koko (kenga_n_koko):
      • 17 (17)
      • 18 (18)
      • 18.5 (18_5)
      • 19 (19)
      • 19.5 (19_5)
      • 20 (20)
      • 21 (21)
      • 22 (22)
      • 23 (23)
      • 23.5 (23_5)
      • 24 (24)
      • 25 (25)
      • 25.5 (25_5)
      • 26 (26)
      • 26.5 (26_5)
      • 27 (27)
      • 27.5 (27_5)
      • 28 (28)
      • 28.5 (28_5)
      • 29 (29)
      • 29.5 (29_5)
      • 30 (30)
      • 30.5 (30_5)
      • 31 (31)
      • 31.5 (31_5)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 33.5 (33_5)
      • 34 (34)
      • 35 (35)
      • 35 1/3 (35_1_3)
      • 35.5 (35_5)
      • 36 (36)
      • 36 1/3 (36_1_3)
      • 36 2/3 (36_2_3)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38 2/3 (38_2_3)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40 2/3 (40_2_3)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41 1/3 (41_1_3)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 42 2/3 (42_2_3)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 43 1/3 (43_1_3)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 44 2/3 (44_2_3)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 45 1/3 (45_1_3)
      • 45.5 (45_5)
      • 46 (46)
      • 46 2/3 (46_2_3)
      • 46.5 (46_5)
      • 47 (47)
      • 47 1/3 (47_1_3)
      • 47.5 (47_5)
      • 48 (48)
      • 48 2/3 (48_2_3)
      • 48.5 (48_5)
      • 49 (49)
      • 49 1/3 (49_1_3)
      • 49.5 (49_5)
      • 50 (50)
      • 50 2/3 (50_2_3)
      • 54 2/3 (54_2_3)
      • 55 (55)
    • Urheilu (urheilulaji):
      • Crossfit (crossfit)
      • Golf (golf)
      • Jalkapallo (jalkapallo)
      • Juoksu (juoksu)
      • Kiipeily (kiipeily)
      • Koripallo (koripallo)
      • Kuntoilu (kuntoilu)
      • Käsipallo (ka_sipallo)
      • Laskettelu (laskettelu)
      • Lentopallo (lentopallo)
      • Maahockey (maahockey)
      • Maastopyöräily (maastopyo_ra_ily)
      • Padel (padel)
      • Paini (paini)
      • Painonnosto (painonnosto)
      • Polkujuoksu (polkujuoksu)
      • Pyöräily (pyo_ra_ily)
      • Retkeily/Vaellus (retkeily_vaellus)
      • Rugby (rugby)
      • Rullalautailu (rullalautailu)
      • Salibandy (salibandy)
      • Squash (squash)
      • Sulkapallo (sulkapallo)
      • Tanssi (tanssi)
      • Tennis (tennis)
      • Uinti (uinti)
      • Vapaa-aika (vapaa_aika)
      • Vesiurheilu (vesiurheilu)
    • Materiaali (materiaali):
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Kumi (kumi)
      • Mikrokuitu (mikrokuitu)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nahka/tekstiili (nahka_tekstiili)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Verkko (verkko)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi