x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Alpina Raclette Grilli Grilli Gourmet 8 Henkilölle

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Alpina Raclette Grilli Grilli Gourmet 8 Henkilölle
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Alpina Raclette Grilli Grilli Gourmet 8 Henkilölle
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Alpina Raclette Grilli Grilli Gourmet 8 Henkilölle
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/209844274.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/197848225.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/167701056.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/167701064.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/167701058.jpg
Alpina Alpina Raclette Grilli Grilli Gourmet 8 Henkilölle Raclette Grilli Grilli Gourmet 8 Henkilölle Raclette Grilli Grilli Gourmet 8 Henkilölle ALPINA Raclette Grilli Grilli Gourmet 8 Henkilölle (1)
  • 08711252182407
  • 871125218240
  • 760530
6
good_buy
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta
  • Ikäraja
    • Ikäryhmä: Aikuiset
  • 61.90 75.80 EUR 6
    6
    • Multitronic Multitronic
      6.546834488459221 (301)
      61.90, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
    • KitchenTime KitchenTime
      3.618007367123523 (11)
      Raclettepannu Grilli Gourmet 8 Henkilöä tuotemerkiltä Alpina62.99, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Makujakauppa.fi Makujakauppa.fi
      Raclettepannu Grilli Gourmet 8 Henkilöä tuotemerkiltä Alpina62.99, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Gigantti Gigantti
      8.0 (3)
      ALPINA Raclette Grilli Grilli Gourmet 8 Henkilölle73.98, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Kärkkäinen Kärkkäinen
      ALPINA Raclettepannu Gourmet 8 henkilölle -Tarttumaton, irrotettava grillilevy -Säädettävä termostaatti -Sisältää 8 nonstick-pannua ja 8 ...74.70, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Euronics.fi Euronics.fi
      8.62977865652671 (60)
      Suosittu 90-luvun Alpina raclettella pystyt kätevästi grillaamaan sekä kypsentämään samanaikaisesti.75.80, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Severin Kontaktigrilli 2 levyä 1800W
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142274449.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163363501.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157268629.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/198976919.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148788899.jpg
      Severin Severin Kontaktigrilli 2 levyä 1800W Kontaktigrilli 2 levyä 1800W Kontaktigrilli 2 levyä 1800W Kontaktigrilli 2 levyä 1800W tuotemerkiltä Severin (1)
      Severin Kontaktigrilli 2 levyä 1800W
      • 04008146003530
      • KG 2392
      2
    • Bestron Sweet Dreams
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/101100928.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131173818.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131173816.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131173813.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/105478530.jpg
      Bestron Bestron Sweet Dreams Sweet Dreams Sweet Dreams Kutsu ystävät viettämään viihtyisää ja ikimuistoista iltaa ja kerääntykää fonduepadan ympärille dipaten mansikoita suklaaseen koko illan ajan! Taattu tunnelmankohottaja, joka sopii täydellisesti lämpimiin kesäiltoihin. Bestron Fonduelaite on laite, jolla voit sulattaa esimerkiksi suklaata, johon voit dipata hedelmiä tai makeisia. Fonduelaitteen lisäksi mukana toimitetaan myös 10 x muovitikkuja, 10 x haarukoita ja 1 x lasta. Hauska yksityiskohta juhliin tai ihana jälkiruoka perhepäivälliselle... (4)
      Bestron Sweet Dreams
      • 00840472240838
      • 08712184030583
      • 4083
      • 1057373
      • DCM043
      1
    • Royal Catering Hot-dog -grilli - 9 rullaa - ruostumaton teräs
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218637671.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218637810.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143279473.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218637807.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/219193330.jpg
      Royal Catering Royal Catering Hot-dog -grilli - 9 rullaa - ruostumaton teräs Hot-dog -grilli - 9 rullaa - ruostumaton teräs Hot-dog -grilli - 9 rullaa - ruostumaton teräs Royal Cateringin hot dog -grilli RCHG-9E yhdeksällä lämpöputkella sekä suojalasilla suunniteltiin ammattimaiseen käyttöön gastronomia-alalla. Se on valmistettu korkealaatuisesta ruostumattomasta teräksestä, kestää sen vuoksi hyvin ympäristövaikutuksia ja on helppo puhdistaa. Kahden tehokkaan lämpövastuksensa, joiden yhteisteho on 1,8 kW, ansiosta grilli saavuttaa toimintalämpötilan nopeasti. Täysin automaattinen lämpötilan vakauden tarkistus varmistaa, että termostaatilla säädetty lämpötila p... (1)
      Royal Catering Hot-dog -grilli - 9 rullaa - ruostumaton teräs
      • 04260223022425
      1
      deal
    • Royal Catering Hot-dog -grilli 11 rullaa - teflon
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218637779.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211371846.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143279479.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211371844.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218637850.jpg
      Royal Catering Royal Catering Hot-dog -grilli 11 rullaa - teflon Hot-dog -grilli 11 rullaa - teflon Hot-dog -grilli 11 rullaa - teflon Royal Cateringin hot dog -grilli RCHG-11T suunniteltiin ammattimaiseen käyttöön gastronomia-alan yrityksissä, kuten grilllikioskeissa tai ravintoloissa, ja 11 tehokkaalla 2200 watin lämpöputkellaan se mahdollistaa hot dog -nakkien nopean ja tehokkaan valmistuksen. Laite on valmistettu laadukkaasta ruostumattomasta teräksestä ja on siksi vankkarakenteinen ja kestävä. Teflonpinnoitteensa ja irrotettavan rasvankeräysvetolaatikkonsa ansiosta on grilli erittäin helppo ja nopea puhdistaa. 11 automa... (1)
      Royal Catering Hot-dog -grilli 11 rullaa - teflon
      • 04260223028441
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 61.79
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 61.79
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 61.79
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 61.79
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 61.69
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 61.39
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 61.39
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 61.90
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 61.90
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 61.90
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 61.90
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 61.90
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 61.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 61.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 61.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 61.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 61.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 61.90
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 61.90
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 61.90
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 61.90
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 61.90
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 61.90
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 61.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 61.90
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 61.90
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 61.90
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 61.90
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 61.90
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 61.90
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 61.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 61.90
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 61.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 61.90
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 61.90
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 61.90
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 61.90
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 61.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 61.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 61.90
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 61.90
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 61.90
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 61.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 61.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 61.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 61.90
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 61.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 61.90
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 61.90
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 61.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 61.90
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 61.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 61.90
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 61.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 61.90
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 61.90
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 61.90
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 61.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 61.90
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 61.90
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 61.90
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 61.90
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 61.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 61.90
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 61.90
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 61.90
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 61.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 61.90
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 61.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 61.90
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 61.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 61.90
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 61.90
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 61.90
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 61.90
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 61.90
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 61.90
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 61.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 61.90
    • info@vertaa.fi