x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

G3ferrari Pizza Express Delizia - pizza oven - black

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut G3ferrari Pizza Express Delizia - pizza oven - black
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot G3ferrari Pizza Express Delizia - pizza oven - black
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
G3ferrari Pizza Express Delizia - pizza oven - black
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/168116477.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/168116491.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/168116492.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/161491346.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/164659982.jpg
G3ferrari G3ferrari Pizza Express Delizia - pizza oven - black Pizza Express Delizia - pizza oven - black Pizza Express Delizia - pizza oven - black Pizzauuni, 1.2 kW, musta (1)
  • 08056095873526
  • 08058150114049
  • 8056095873526
  • MI-5100
2
  • Yleiset ominaisuudet
    • Type of funcooking: Pizzarette
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta
  • 126.94 141.49 EUR 2
    2
    • Proshop Proshop
      8.29270327299242 (431)
      Pizzauuni, 1.2 kW, musta126.94, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Hobby Hall Hobby Hall
      3.0174167952254893 (19)
      141.49, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Tefal XA801212 Snack Collection - box 12: Small bite
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/127906711.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133132496.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149038983.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/174560864.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144495913.jpg
      Tefal Tefal XA801212 Snack Collection - box 12: Small bite XA801212 Snack Collection - box 12: Small bite XA801212 Snack Collection - box 12: Small bite Small bite plates set, for Tefal SW852D sandwich maker / waffle makerSnack Collection - Box Set Small bite. Discover the simplicity of making delicious and various small bites with plates. Thanks to the non-stick coated plates, the cleaning is simple and thanks to the box set it becomes easy to keep and store in your kitchen. Ingenious, easy to use and easy to store, this box set will make you enjoy every single meal you prepare! (1)
      Tefal XA801212 Snack Collection - box 12: Small bite
      • 03045386366248
      • XA 8012
      2
    • Bosch grillilevy induktiotasolle HEZ390522
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/176368049.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133631007.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/190943698.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/190943699.jpg
      Bosch Bosch grillilevy induktiotasolle HEZ390522 grillilevy induktiotasolle HEZ390522 grillilevy induktiotasolle HEZ390522 Valmista herkullista lihaa, kalaa tai vihanneksia omassa keittiössäsi Bosch-grillilevyllä, joka muuttaa induktiolieden grilliksi. (1)
      Bosch grillilevy induktiotasolle HEZ390522
      • 04242002728629
      • 2214199
      • HEZ390522
      2
    • Royal Catering Hot Dog- grilli - 7 rullaa - lämpölaatikko - ruostumaton teräs
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166989399.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211381158.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211381159.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211381156.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211376474.jpg
      Royal Catering Royal Catering Hot Dog- grilli - 7 rullaa - lämpölaatikko - ruostumaton teräs Hot Dog- grilli - 7 rullaa - lämpölaatikko - ruostumaton teräs Hot Dog- grilli - 7 rullaa - lämpölaatikko - ruostumaton teräs Lämpölaatikolla varustettu hot dog -grilli 12 makkaralle Hot dogit ovat yhtä suosittuja niin ulkoilmatapahtumissa kuin pieninä välipaloinkina hotellien baareissa, huoltoasemilla tai ruokarekoissa ja bistroissa. Royal Cateringin ravintolatarvikevalikoiman ammattimaisella RC-RG7DC-hot dog -grillilla voit valmistaa herkullisia hot dogia suuriakin määriä ja klassiset hot dog -leivät voidaan grillata oikean lämpöisiksi. monipuolinen - voidaan käyttää juhlissa, ravintoloissa, hotelleissa, baareissa... (1)
      Royal Catering Hot Dog- grilli - 7 rullaa - lämpölaatikko - ruostumaton teräs
      • 04062859000002
      1
    • Severin Kontaktigrilli 2 levyä 1800W
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142274449.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163363501.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157268629.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/198976919.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148788899.jpg
      Severin Severin Kontaktigrilli 2 levyä 1800W Kontaktigrilli 2 levyä 1800W Kontaktigrilli 2 levyä 1800W Kontaktigrilli 2 levyä 1800W tuotemerkiltä Severin (3)
      Severin Kontaktigrilli 2 levyä 1800W
      • 04008146003530
      • KG 2392
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 120.20
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 118.20
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 118.20
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 118.20
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 119.20
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 119.20
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 118.20
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 118.20
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 121.20
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 120.20
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 120.20
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 121.20
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 121.20
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 121.20
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 121.20
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 121.20
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 121.20
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 121.20
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 121.20
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 108.00
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 110.55
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 110.55
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 110.55
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 110.56
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 110.56
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 110.56
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 111.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 111.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 111.00
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 110.00
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 109.72
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 109.75
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 109.75
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 111.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 111.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 111.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 111.00
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 110.79
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 110.79
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 110.79
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 110.79
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 110.79
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 110.79
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 110.79
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 110.73
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 110.73
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 109.63
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 109.63
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 110.76
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 110.76
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 109.64
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 109.64
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 109.64
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 109.64
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 109.64
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 109.64
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 109.64
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 109.64
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 109.64
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 109.55
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 109.55
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 109.55
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 115.67
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 115.67
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 115.67
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 109.37
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 126.00
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 126.00
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 126.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 126.00
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 126.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 126.00
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 127.00
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 127.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 127.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 127.00
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 110.24
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 126.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 121.94
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 126.94
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 126.94
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 126.94
    • info@vertaa.fi