x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Russell Hobbs 17888-56

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Russell Hobbs 17888-56
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Russell Hobbs 17888-56
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Russell Hobbs 17888-56
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/150571726.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/145612694.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/107350618.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/183190798.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/212792094.jpg
Russell Hobbs Russell Hobbs 17888-56 17888-56 17888-56 (2)
  • 04008496760428
  • 00787269178007
  • 17888-56
  • 20913036001
2
good_buy
  • Tekniset tiedot
    • Teho: 1800 W
    • Johdon säilytys: Kyllä
    • Merkkivalo: Kyllä
    • Ohjaustyyppi: Painikkeet
    • Irrotettavat levyt: Ei
    • Irroitettava pannu: Kyllä
    • Yläpinnan tyyppi: Ritilä
    • Ylikuumenemissuoja: Kyllä
  • Suunnittelu
    • Väri: Moniväri, Musta, Harmaa, Hopea
    • Materiaalit: Ruostumaton teräs
    • Irrotettava lämmitysosa: Kyllä
    • Ruoanlaittopinnan muoto: Suorakulmainen
    • Ruoanlaittopinnan pinnoite: Emaloitu
  • Yleiset ominaisuudet
    • Tarttumaton pinta: Kyllä
    • Konepesun kestävä: Ei
    • Grillin tyyppi: Pöytägrilli
    • Kansi: Kyllä
    • Kotelon materiaali: Ruostumaton teräs
    • Lämmönlähde: Sähkö
    • Pöytägrillin tyyppi: Kontaktigrilli
  • Ikäraja
    • Ikäryhmä: Aikuiset
  • Ergonomia
    • Jalat: Kyllä
    • Pyörillä: Ei
    • Rasva-astian säilytys: Kyllä
  • Ominaisuudet
    • Helposti puhdistettava: Kyllä
  • Pakkauksen sisältö
    • Käyttöopas: Kyllä
  • Liesi
    • Keittoalueiden määrä: 1
  • Merkkivalot
    • Jäännöslämmön osoittaja: Kyllä
  • Uuni
    • Grillin teho: 1800 W
  • 53.80 66.90 EUR 2
    2
    • Multitronic Multitronic
      6.546834488459221 (301)
      53.80, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
    • Verkkokauppa.com Verkkokauppa.com
      7.666666666666667 (2)
      66.90, 24 h (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Tefal XA801212 Snack Collection - box 12: Small bite
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/127906711.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133132496.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149038983.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/174560864.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144495913.jpg
      Tefal Tefal XA801212 Snack Collection - box 12: Small bite XA801212 Snack Collection - box 12: Small bite XA801212 Snack Collection - box 12: Small bite Small bite plates set, for Tefal SW852D sandwich maker / waffle makerSnack Collection - Box Set Small bite. Discover the simplicity of making delicious and various small bites with plates. Thanks to the non-stick coated plates, the cleaning is simple and thanks to the box set it becomes easy to keep and store in your kitchen. Ingenious, easy to use and easy to store, this box set will make you enjoy every single meal you prepare! (1)
      Tefal XA801212 Snack Collection - box 12: Small bite
      • 03045386366248
      • XA 8012
      2
    • Bosch grillilevy induktiotasolle HEZ390522
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/176368049.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133631007.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/190943698.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/190943699.jpg
      Bosch Bosch grillilevy induktiotasolle HEZ390522 grillilevy induktiotasolle HEZ390522 grillilevy induktiotasolle HEZ390522 Valmista herkullista lihaa, kalaa tai vihanneksia omassa keittiössäsi Bosch-grillilevyllä, joka muuttaa induktiolieden grilliksi. (1)
      Bosch grillilevy induktiotasolle HEZ390522
      • 04242002728629
      • 2214199
      • HEZ390522
      2
    • Royal Catering Hot Dog- grilli - 7 rullaa - lämpölaatikko - ruostumaton teräs
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166989399.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211381158.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211381159.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211381156.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211376474.jpg
      Royal Catering Royal Catering Hot Dog- grilli - 7 rullaa - lämpölaatikko - ruostumaton teräs Hot Dog- grilli - 7 rullaa - lämpölaatikko - ruostumaton teräs Hot Dog- grilli - 7 rullaa - lämpölaatikko - ruostumaton teräs Lämpölaatikolla varustettu hot dog -grilli 12 makkaralle Hot dogit ovat yhtä suosittuja niin ulkoilmatapahtumissa kuin pieninä välipaloinkina hotellien baareissa, huoltoasemilla tai ruokarekoissa ja bistroissa. Royal Cateringin ravintolatarvikevalikoiman ammattimaisella RC-RG7DC-hot dog -grillilla voit valmistaa herkullisia hot dogia suuriakin määriä ja klassiset hot dog -leivät voidaan grillata oikean lämpöisiksi. monipuolinen - voidaan käyttää juhlissa, ravintoloissa, hotelleissa, baareissa... (1)
      Royal Catering Hot Dog- grilli - 7 rullaa - lämpölaatikko - ruostumaton teräs
      • 04062859000002
      1
    • Severin Kontaktigrilli 2 levyä 1800W
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142274449.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163363501.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157268629.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/198976919.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148788899.jpg
      Severin Severin Kontaktigrilli 2 levyä 1800W Kontaktigrilli 2 levyä 1800W Kontaktigrilli 2 levyä 1800W Kontaktigrilli 2 levyä 1800W tuotemerkiltä Severin (3)
      Severin Kontaktigrilli 2 levyä 1800W
      • 04008146003530
      • KG 2392
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 62.90
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 62.90
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 62.90
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 62.90
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 51.90
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 51.90
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 51.90
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 51.90
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 50.20
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 50.20
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 50.20
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 50.20
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 53.92
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 53.92
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 53.92
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 53.92
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 53.92
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 53.92
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 53.92
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 53.20
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 53.80
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 53.80
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 53.80
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 53.80
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 53.80
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 53.80
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 53.80
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 53.80
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 52.80
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 52.80
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 52.80
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 52.80
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 52.80
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 52.80
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 52.80
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 52.80
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 52.80
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 52.80
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 52.80
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 66.90
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 54.80
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 53.80
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 53.80
    • info@vertaa.fi