x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Royal Catering Rasvakeitin - 10 litraa - ajastin - 230 V

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Royal Catering Rasvakeitin - 10 litraa - ajastin - 230 V
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Royal Catering Rasvakeitin - 10 litraa - ajastin - 230 V
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Royal Catering Rasvakeitin - 10 litraa - ajastin - 230 V
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/200919719.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/211379539.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/211379542.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/143279340.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/211379540.jpg?ts=1
Royal Catering Royal Catering Rasvakeitin - 10 litraa - ajastin - 230 V Rasvakeitin - 10 litraa - ajastin - 230 V Rasvakeitin - 10 litraa - ajastin - 230 V Rasvakeitin - 10 litraa - ajastin - 230 V Kun haluat valmistaa suuren määrän ranskalaisia perunoita on RCTF 10EB rasvakeitin juuri oikea väline tähän tarkoitukseen. 10 litran tilava säiliö ja 3 200 watin teho takaavat sen, että laitteella valmistat ruuan yhtä luotettavasti nälkäisille asiakkaillesi ravintolassa, kongressihotellin juhlatilaisuudessa tai ulkoilmatapahtumassa. 10 litran mittava tilavuus suuren ruokamäärän valmistamiseksi Lämpötila-alue 50 - 200 °C ja ajastin 60 min asti ihanteellinen kaikenlaisten elintarvikkeiden, kuten kalan tai ranskalaisten perunoiden paistamiseksi Kylmävyöhyke suojaa ruokia palamiselta ja säilyttää öljyn luonnollisen maun Ruostumaton teräsrakenne korroosionkestävä ja helppohoitoinen Automaattinen termostaatti oikean lämpötilan valitsemisen helpottamiseksi Friteerauskori, öljysäiliö ja kansi ovat astianpesukonekestäviä (1)
  • 04250928698834
1
  • Yleiset ominaisuudet
    • Rasvakeittimen tyyppi: Rasvakeitin
    • Tilavuus: 10 L
    • Määrä litroissa: 10 L
  • Tekniset tiedot
    • Teho: 3200 W
    • Jännite: 230 V
    • Tilavuus (litroja/mukeja): 10
    • Ulkopakkauksen korkeus (cm): 30 cm
  • Suunnittelu
    • Väri: Hopea
    • Materiaalit: Ruostumaton teräs
  • Paino ja mitat
    • Korkeus: 30 cm
    • Leveys (cm): 29 cm
    • Paino: 5.9 kg
    • Pituus: 35 cm
  • Virranhallinta
    • AC-syöttöjännite: 230 V
  • Muut ominaisuudet
    • Maximum duration timer: 0 h
    • Sisäpakkausken pituus (cm): 35 cm
  • 189.00 189.00 EUR 1
    1
    • Expondo.fi Expondo.fi
      Rasvakeitin - 10 litraa - ajastin - 230 V Kun haluat valmistaa suuren määrän ranskalaisia perunoita on RCTF 10EB rasvakeitin juuri oikea ...189.00, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Royal Catering Pastakeitin 4 koria ja GN 1/3-astia - lämpötila: 30 - 110 °C
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/213988855.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218639232.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218639230.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218639231.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218637680.jpg?ts=1
      Royal Catering Royal Catering Pastakeitin 4 koria ja GN 1/3-astia - lämpötila: 30 - 110 °C Pastakeitin 4 koria ja GN 1/3-astia - lämpötila: 30 - 110 °C Pastakeitin 4 koria ja GN 1/3-astia - lämpötila: 30 - 110 °C Eri pastalajikkeet yhdessä keittimessä! Pastankeitin 4 korilla Royal Cateringin ruokailutarvikevaloiman sähköinen pastakeitin valmistaa erityyppisiä pastoja yksinkertaisesti muutamassa minuutissa. Olipa kyseessä spagetti, tortellini, tagliatelle tai kuivattu, pakastettu tai tuorepasta kaiken tyyppiset pastat voidaan kypsentää näppärästi al denteksi. Keittolaite on ihanteellinen ravintoloihin ja pikaruokaravintolaan ja auttaa sinua optimoimaan tuotantoprosessia kestävällä tavalla. reilunkokoinen suuri 3 x 6,5 l tilavuus tehokas kolmen, yhteensä 3 000 W vastuksen ansiosta tarkka joustava lämpötilan säätö 30 - 110 °C välillä tiheäverkko 4 koria monipuoliseen käyttöön helppohoitoinen ruostumattoman teräksen ja integroitujen vedenpoistoventtiilien ansiosta (1)
      Royal Catering Pastakeitin 4 koria ja GN 1/3-astia - lämpötila: 30 - 110 °C
      • 04062859049452
      1
    • Royal Catering Friteerauskeitin - 36 litraa - 400 V - 2 koria
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211377134.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211383252.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211383249.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211383248.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143279497.jpg?ts=1
      Royal Catering Royal Catering Friteerauskeitin - 36 litraa - 400 V - 2 koria Friteerauskeitin - 36 litraa - 400 V - 2 koria Friteerauskeitin - 36 litraa - 400 V - 2 koria Friteerauskeitin - 36 litraa - 400 V - 2 koria Royal Cateringin friteerauskeitin RCBG 30-2-B-STH sivussa olevalla valutustasollaan mahdollistaa mukavan ruuanvalmistuksen ruokalajista riippumatta. Se on ihanteellinen ravintoloihin tai erityisen makuelämyksen valmistukseen aina välillä. Se on erittäin monipuolinen ammattimaiseen käyttöön ja soveltuu erityisesti kalan, pienten snäksien tai ranskalaisten valmistukseen. tilava 36 litran sähkökäyttöinen friteerauskeitin 2 korilla tehokas, irrotettava 9 000 W / 400 V lämpövastus nopea kuumennus 200 °C saakka helppokäyttöinen termostaatti poistohanalla (1)
      Royal Catering Friteerauskeitin - 36 litraa - 400 V - 2 koria
      • 04260223025051
      1
    • Royal Catering Rasvakeitin - 13 litraa - 3 200 W - poistohana - kylmävyöhyke
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143279323.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211383313.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211383311.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211383315.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211383309.jpg?ts=1
      Royal Catering Royal Catering Rasvakeitin - 13 litraa - 3 200 W - poistohana - kylmävyöhyke Rasvakeitin - 13 litraa - 3 200 W - poistohana - kylmävyöhyke Rasvakeitin - 13 litraa - 3 200 W - poistohana - kylmävyöhyke Rasvakeitin - 13 litraa - 3 200 W - poistohana - kylmävyöhyke Royal Cateringin rasvakeittimellä RCEF-13EHB olet mitä parhaiten varustautunut. 13 litran keittotila ja 3 200 watin teho tekevät laitteesta ihanteellisen ammattimaiseen käyttöön ravintoloissa, pikaruokaloissa tai ruokarekoissa. Ravintolalaitteiden verkkokauppiaasi Royal Catering tarjoaa rasvakeittimillään älykästä toiminnallisuutta, helppokäyttöisyyttä ja vaivatonta huoltoa sekä käytännöllistä muotoilua. suuri 13 litran keittotila ja 3 200 watin teho mahdollistavat paistamaan suuren määrän ruokaa monta annosta vain yhdellä kertaa lämpötila-alue 60 - 200 °C ihanteellinen erilaisille elintarvikkeille, kuten kalalle ja ranskalaisille kylmävyöhyke estää putoavien jämien palamisen ja säilyttää öljyn luonnollista makua ja auttaa täten kulujen pienentämisessä valmistusmateriaalina käytetty ruostumaton teräs kestää korroosiota ja on helppohoitoinen poistohana mahdollistaa helpon ja puhtaan öljyn poiston (1)
      Royal Catering Rasvakeitin - 13 litraa - 3 200 W - poistohana - kylmävyöhyke
      • 04250928697950
      1
    • Nedis kuumailmakeittimen grillipannu
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157687390.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146890687.jpg?ts=1
      Nedis Nedis kuumailmakeittimen grillipannu kuumailmakeittimen grillipannu kuumailmakeittimen grillipannu Grillipannu Nedis®-merkin Kuumailmakeittimiin. (1)
      Nedis kuumailmakeittimen grillipannu
      • 05412810300938
      • KAAF1GP
      • 49132675
      3
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 199.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 189.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 189.00
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 189.00
    • info@vertaa.fi