x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Big Green Egg

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Big Green Egg Hiiligrilli Big Green Egg XXL
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137552438.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/95167507.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/102322837.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116660689.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/71600721.jpg
      Big Green Egg Big Green Egg Hiiligrilli Big Green Egg XXL Hiiligrilli Big Green Egg XXL Hiiligrilli Big Green Egg XXL (105)
      Big Green Egg Hiiligrilli Big Green Egg XXL
      • 00665719114402
      • 00665719120939
      • 0665719114402
      • BGE-AXXLHD1
      1
      good_buy
      3595.90 EUR
    • Big Green Egg Large, keraaminen hiiligrilli
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151708207.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84721865.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84721852.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84721862.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84721866.jpg
      Big Green Egg Big Green Egg Large, keraaminen hiiligrilli Large, keraaminen hiiligrilli Large, keraaminen hiiligrilli (78)
      Big Green Egg Large, keraaminen hiiligrilli
      • 00665719000019
      • 00665719117632
      • SSTBGEALHD
      • BIGGEGGL
      • ALHD-LARGE
      • BGE-ALHD
      • BGE-117632
      1
      good_buy
      1495.90 EUR
    • Big Green Egg grilli Medium BIGGEGGM
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151708205.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84506415.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150519268.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116239574.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116661333.jpg
      Big Green Egg Big Green Egg grilli Medium BIGGEGGM grilli Medium BIGGEGGM grilli Medium BIGGEGGM (52)
      Big Green Egg grilli Medium BIGGEGGM
      • 00665719117625
      • 00665719000026
      • SSTBGEAMHD
      • BGE-117625
      • BIGGEGGM
      • BGE-AMHD
      1
      1196.90 EUR
    • Big Green Egg MINI GRILLI
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137982348.jpg
      Big Green Egg Big Green Egg MINI GRILLI MINI GRILLI MINI GRILLI (52)
      Big Green Egg MINI GRILLI
      • 00665719117618
      1
      695.90 EUR
    • Big Green Egg AKAASIA PÖYTÄ XLARGE BGE118264
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/138534701.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116660971.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137984185.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/136137470.jpg
      Big Green Egg Big Green Egg AKAASIA PÖYTÄ XLARGE BGE118264 AKAASIA PÖYTÄ XLARGE BGE118264 AKAASIA PÖYTÄ XLARGE BGE118264 (29)
      Big Green Egg AKAASIA PÖYTÄ XLARGE BGE118264
      • 00665719118264
      1
      895.90 EUR
    • Big Green Egg Hiiligrilli Big Green Egg Small
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151707622.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116660523.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144046557.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/95167438.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84721835.jpg
      Big Green Egg Big Green Egg Hiiligrilli Big Green Egg Small Hiiligrilli Big Green Egg Small Hiiligrilli Big Green Egg Small (16)
      Big Green Egg Hiiligrilli Big Green Egg Small
      • 00665719000033
      • 00665719117601
      • SSTBGEASHD
      • BGE-117601
      • BGE-ASHD
      1
      965.90 EUR
    • Big Green Egg GRILLI MINIMAX
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/135299199.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/118636701.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116661334.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/108938155.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137982387.jpg
      Big Green Egg Big Green Egg GRILLI MINIMAX GRILLI MINIMAX GRILLI MINIMAX (6)
      Big Green Egg GRILLI MINIMAX
      • 00665719119650
      1
      985.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Mustang DEFAULT
        • mustang
      • Sähkö DEFAULT
        • sa_hko_
      • Kaasu DEFAULT
        • kaasu
      • Muurikka DEFAULT
        • muurikka
      • Weber DEFAULT
        • weber
      • Landmann DEFAULT
        • landmann
      • Severin DEFAULT
        • severin
      • Pallogrilli DEFAULT
        • pallogrilli
      • Kamado DEFAULT
        • kamado_grilli
    • Merkki (brand):
      • Landmann (landmann)
      • Mustang (mustang)
      • Muurikka (muurikka)
      • Severin (severin)
      • Weber (weber)
      • Ariete (ariete)
      • Barbecook (barbecook)
      • BBGrill (bbgrill)
      • Beliani (beliani)
      • Bestron (bestron)
      • Big Green Egg (big_green_egg)
      • Bomann (bomann)
      • Bosch (bosch)
      • Brunner (brunner)
      • Campingaz (campingaz)
      • Clatronic (clatronic)
      • Cloer (cloer)
      • Columbia (columbia)
      • DeLonghi (delonghi)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Easy Cooking (easy_cooking)
      • Easy living by Martinsen (easy_living_by_martinsen)
      • Electrolux (electrolux)
      • EOE (eoe)
      • Espegard (espegard)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Everdure (everdure)
      • Flying Culinary Circus (flying_culinary_circus)
      • Frifri (frifri)
      • Fritel (fritel)
      • George Foreman (george_foreman)
      • GRILL CHEF (grill_chef)
      • GrillSymbol (grillsymbol)
      • Hallmark (hallmark)
      • HECHT (hecht)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Jamie Oliver (jamie_oliver)
      • Kamado Nordgarden (kamado_nordgarden)
      • Keter (keter)
      • Kirami (kirami)
      • Klarstein (klarstein)
      • LotusGrill (lotusgrill)
      • Lucifer (lucifer)
      • Nordic Season (nordic_season)
      • Nova (nova)
      • OBH Nordica (obh_nordica)
      • OUTDOORCHEF (outdoorchef)
      • Outwell (outwell)
      • Petromax (petromax)
      • Point (point)
      • Primus (primus)
      • ProfiCook (proficook)
      • RedFire (redfire)
      • Relags (relags)
      • Robens (robens)
      • Russell Hobbs (russell_hobbs)
      • Sagaform (sagaform)
      • Senz (senz)
      • Steba (steba)
      • Stoveman (stoveman)
      • Tefal (tefal)
      • Tristar (tristar)
      • Uco (uco)
      • Unold (unold)
      • Vargo (vargo)
      • VidaXL (vidaxl)
    • Grillityyppi (la_mmo_nla_hde):
      • Kaasu (kaasu)
      • Sähkö (sa_hko_)
      • Hiili (hiili)
      • Puu (puu)
    • Grillin malli (grillin_tyyppi):
      • Kesäkeittiö (kesa_keittio_)
      • Pallogrilli (pallogrilli)
      • Kamado-grilli Kamado Big Green Egg (kamado_grilli)
      • Pihagrilli (pihagrilli)
      • Savustin (savustin)
      • Pöytägrilli (po_yta_grilli)
      • Tulisija (tulisija)
    • Savustus (savutoiminto):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Grillin toiminnot (grillin_toiminnot):
      • Kannettava (kannettava)
      • Kansi (kansi)
      • Lämpömittari (la_mpo_mittari)
      • Lämpötaso (la_mpo_taso)
      • Pyörillä (pyo_rilla_)
      • Sivupoltin (sivupoltin)
      • Taitettava (taitettava)
      • Termostaatti (termostaatti)
      • Työtaso (tyo_taso)
    • Grillaustason materiaali (ruoanlaitto_pintamateriaali):
      • Alumiini (alumiini)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Teräs (tera_s)
      • Valurauta (valurauta)
    • Korkeus (korkeus):
      • < 25 cm (korkeus_25)
      • 25 cm - 80 cm (korkeus_25_80)
      • 80 cm - 115 cm (korkeus_80_120)
      • ≥ 115 cm (korkeus_120)
    • Paino (g) (paino_g):
      • < 1750 g (paino_g_1800)
      • 1750 g - 3915 g (paino_g_1800_3900)
      • 3915 g - 12675 g (paino_g_3900_13000)
      • ≥ 12675 g (paino_g_13000)
    • Leveys (leveys):
      • < 45 cm (leveys_45)
      • 45 cm - 60 cm (leveys_45_60)
      • 60 cm - 125 cm (leveys_60_130)
      • ≥ 125 cm (leveys_130)
    • Malli (group):
      • Barbecook Loewy (barbecook_loewy)
      • Barbecook Siesta (barbecook_siesta)
      • Big Green Egg 2XL (big_green_egg_2xl)
      • Big Green Egg Large (big_green_egg_large)
      • Big Green Egg Medium (big_green_egg_medium)
      • Big Green Egg Mini (big_green_egg_mini)
      • Big Green Egg MiniMax (big_green_egg_minimax)
      • Big Green Egg Small (big_green_egg_small)
      • Domo Grill (domo_grill)
      • Landmann Kepler (landmann_kepler)
      • Landmann Piccolino (landmann_piccolino)
      • Landmann Rexon (landmann_rexon)
      • Landmann Triton (landmann_triton)
      • LotusGrill Gardengrill XXL (lotusgrill_gardengrill_xxl)
      • LotusGrill XL (lotusgrill_xl)
      • Mustang City (mustang_city)
      • Mustang Gourmet (mustang_gourmet)
      • Mustang Neo (mustang_neo)
      • Mustang Pallogrilli (mustang_pallogrilli)
      • Mustang Pro (mustang_pro)
      • Mustang Torres (mustang_torres)
      • OUTDOORCHEF City 420 (outdoorchef_city_420)
      • Vohvelirauta (vohvelirauta)
      • Weber Genesis II (weber_genesis_ii)
      • Weber Master-Touch (weber_master_touch)
      • Weber One-Touch (weber_one_touch)
      • Weber Original Kettle (weber_original_kettle)
      • Weber Pulse 1000 (weber_pulse_1000)
      • Weber Pulse 2000 (weber_pulse_2000)
      • Weber Q1000 (weber_q1000)
      • Weber Q1400 (weber_q1400)
      • Weber Q3000 (weber_q3000)
      • Weber Smokey Mountain (weber_smokey_mountain)
      • Weber Spirit II (weber_spirit_ii)
    • Poltinten määrä (poltinten_ma_a_ra_):
      • 0 (poltinten_ma_a_ra__0.0)
      • 1 (poltinten_ma_a_ra__1.0)
      • 2 (poltinten_ma_a_ra__2.0)
      • 3 (poltinten_ma_a_ra__3.0)
      • 4 (poltinten_ma_a_ra__4.0)
      • 6 (poltinten_ma_a_ra__6.0)
    • Grillaustason tyyppi (yla_pinnan_tyyppi):
      • Parila (parila)
      • Ritilä (ritila_)
      • Ritilä/Parila (ritila_parila)
    • Pyörät (pyo_rilla_):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Grillin teho (grillin_teho):
      • < 5 W (grillin_teho_5)
      • 5 W - 2050 W (grillin_teho_5_2100)
      • ≥ 2050 W (grillin_teho_2100)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi