x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Campingaz Grillit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Campingaz Party Grill 400 Int Stove
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152493243.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84722417.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84722412.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84722416.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84722413.jpg
      Campingaz Campingaz Party Grill 400 Int Stove Party Grill 400 Int Stove Party Grill 400 Int Stove Campingaz Party Grill 400 Int Stove on retkikeitin ruoanlaittoon. Sopii kaikille. (1)
      Campingaz Party Grill 400 Int Stove
      • 03138522085124
      • 2000023718
      • 542374
      1
      deal
      106.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Mustang DEFAULT
        • mustang
      • Sähkö DEFAULT
        • sa_hko_
      • Kaasu DEFAULT
        • kaasu
      • Muurikka DEFAULT
        • muurikka
      • Weber DEFAULT
        • weber
      • Landmann DEFAULT
        • landmann
      • Severin DEFAULT
        • severin
      • Pallogrilli DEFAULT
        • pallogrilli
      • Kamado DEFAULT
        • kamado_grilli
    • Merkki (brand):
      • Landmann (landmann)
      • Mustang (mustang)
      • Muurikka (muurikka)
      • Severin (severin)
      • Weber (weber)
      • Anton Oliver (anton_oliver)
      • Ariete (ariete)
      • Barbecook (barbecook)
      • BBGrill (bbgrill)
      • Beliani (beliani)
      • Bestron (bestron)
      • Big Green Egg (big_green_egg)
      • BioLite (biolite)
      • Bomann (bomann)
      • Bosch (bosch)
      • Brunner (brunner)
      • Campingaz (campingaz)
      • Clatronic (clatronic)
      • Cloer (cloer)
      • Columbia (columbia)
      • DeLonghi (delonghi)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Easy Cooking (easy_cooking)
      • Easy living by Martinsen (easy_living_by_martinsen)
      • Electrolux (electrolux)
      • EOE (eoe)
      • Espegard (espegard)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Everdure (everdure)
      • Flying Culinary Circus (flying_culinary_circus)
      • Frifri (frifri)
      • Fritel (fritel)
      • George Foreman (george_foreman)
      • GRILL CHEF (grill_chef)
      • GrillSymbol (grillsymbol)
      • Hallmark (hallmark)
      • HECHT (hecht)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Jamie Oliver (jamie_oliver)
      • Kamado Nordgarden (kamado_nordgarden)
      • Keter (keter)
      • Kirami (kirami)
      • Klarstein (klarstein)
      • LotusGrill (lotusgrill)
      • Lucifer (lucifer)
      • Memphis (memphis)
      • Nordic Season (nordic_season)
      • Nova (nova)
      • OBH Nordica (obh_nordica)
      • OUTDOORCHEF (outdoorchef)
      • Outwell (outwell)
      • Petromax (petromax)
      • Point (point)
      • Primus (primus)
      • Princess (princess)
      • ProfiCook (proficook)
      • RedFire (redfire)
      • Robens (robens)
      • Russell Hobbs (russell_hobbs)
      • Sagaform (sagaform)
      • Senz (senz)
      • Steba (steba)
      • Stoveman (stoveman)
      • Tefal (tefal)
      • Tristar (tristar)
      • Uco (uco)
      • Unold (unold)
      • Vargo (vargo)
      • VidaXL (vidaxl)
      • WMF (wmf)
    • Grillityyppi (la_mmo_nla_hde):
      • Kaasu (kaasu)
      • Sähkö (sa_hko_)
      • Hiili (hiili)
      • Puu (puu)
    • Grillin malli (grillin_tyyppi):
      • Kesäkeittiö (kesa_keittio_)
      • Pallogrilli (pallogrilli)
      • Kamado-grilli (kamado_grilli)
      • Pihagrilli (pihagrilli)
      • Savustin (savustin)
      • Pöytägrilli (po_yta_grilli)
      • Tulisija (tulisija)
    • Savustus (savutoiminto):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Grillin toiminnot (grillin_toiminnot):
      • Kannettava (kannettava)
      • Kansi (kansi)
      • Lämpömittari (la_mpo_mittari)
      • Lämpötaso (la_mpo_taso)
      • Pyörillä (pyo_rilla_)
      • Sivupoltin (sivupoltin)
      • Säädettävä korkeus (sa_a_detta_va_korkeus)
      • Taitettava (taitettava)
      • Termostaatti (termostaatti)
      • Työtaso (tyo_taso)
    • Grillaustason materiaali (ruoanlaitto_pintamateriaali):
      • Alumiini (alumiini)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Teräs (tera_s)
      • Valurauta (valurauta)
    • Korkeus (korkeus):
      • < 25 cm (korkeus_25)
      • 25 cm - 80 cm (korkeus_25_80)
      • 80 cm - 115 cm (korkeus_80_120)
      • ≥ 115 cm (korkeus_120)
    • Paino (g) (paino_g):
      • < 2000 g (paino_g_2000)
      • 2000 g - 4500 g (paino_g_2000_4500)
      • 4500 g - 11000 g (paino_g_4500_11000)
      • ≥ 11000 g (paino_g_11000)
    • Leveys (leveys):
      • < 45 cm (leveys_45)
      • 45 cm - 65 cm (leveys_45_65)
      • 65 cm - 125 cm (leveys_65_130)
      • ≥ 125 cm (leveys_130)
    • Malli (group):
      • Barbecook Loewy (barbecook_loewy)
      • Barbecook Siesta (barbecook_siesta)
      • Big Green Egg 2XL (big_green_egg_2xl)
      • Big Green Egg Large (big_green_egg_large)
      • Big Green Egg Medium (big_green_egg_medium)
      • Big Green Egg Mini (big_green_egg_mini)
      • Big Green Egg MiniMax (big_green_egg_minimax)
      • Big Green Egg Small (big_green_egg_small)
      • Big Green Egg XLarge (big_green_egg_xlarge)
      • Domo Grill (domo_grill)
      • Landmann Kepler (landmann_kepler)
      • Landmann Rexon (landmann_rexon)
      • Landmann Triton (landmann_triton)
      • LotusGrill Gardengrill XXL (lotusgrill_gardengrill_xxl)
      • LotusGrill XL (lotusgrill_xl)
      • Mustang City (mustang_city)
      • Mustang Gourmet (mustang_gourmet)
      • Mustang Neo (mustang_neo)
      • Mustang Pallogrilli (mustang_pallogrilli)
      • Mustang Pro (mustang_pro)
      • Mustang Torres (mustang_torres)
      • OUTDOORCHEF City 420 (outdoorchef_city_420)
      • Vohvelirauta (vohvelirauta)
      • Weber Genesis II (weber_genesis_ii)
      • Weber Go-Anywhere (weber_go_anywhere)
      • Weber Master-Touch (weber_master_touch)
      • Weber One-Touch (weber_one_touch)
      • Weber Original Kettle (weber_original_kettle)
      • Weber Performer (weber_performer)
      • Weber Pulse 1000 (weber_pulse_1000)
      • Weber Pulse 2000 (weber_pulse_2000)
      • Weber Q1000 (weber_q1000)
      • Weber Q1400 (weber_q1400)
      • Weber Q3000 (weber_q3000)
      • Weber Smokey Mountain (weber_smokey_mountain)
      • Weber Spirit II (weber_spirit_ii)
    • Poltinten määrä (poltinten_ma_a_ra_):
      • 0 (poltinten_ma_a_ra__0.0)
      • 1 (poltinten_ma_a_ra__1.0)
      • 2 (poltinten_ma_a_ra__2.0)
      • 3 (poltinten_ma_a_ra__3.0)
      • 4 (poltinten_ma_a_ra__4.0)
      • 6 (poltinten_ma_a_ra__6.0)
    • Grillaustason tyyppi (yla_pinnan_tyyppi):
      • Parila (parila)
      • Ritilä (ritila_)
      • Ritilä/Parila (ritila_parila)
    • Pyörät (pyo_rilla_):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Grillin teho (grillin_teho):
      • < 5 W (grillin_teho_5)
      • 5 W - 2000 W (grillin_teho_5_2000)
      • ≥ 2000 W (grillin_teho_2000)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi