x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Easy living by Martinsen Grillit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Easy living by Martinsen Palo Nuotiopannu 43 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147677833.jpg
      Easy living by Martinsen Easy living by Martinsen Palo Nuotiopannu 43 cm Palo Nuotiopannu 43 cm Palo Nuotiopannu 43 cm Palo Nuotiopannu 43 cm tuotemerkiltä Easy living by Martinsen (1)
      Easy living by Martinsen Palo Nuotiopannu 43 cm
      • 07020629041843
      1
      80.90 EUR
    • Easy living by Martinsen Palo Nuotiopannu 52 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147678056.jpg
      Easy living by Martinsen Easy living by Martinsen Palo Nuotiopannu 52 cm Palo Nuotiopannu 52 cm Palo Nuotiopannu 52 cm Palo Nuotiopannu 52 cm tuotemerkiltä Easy living by Martinsen (1)
      Easy living by Martinsen Palo Nuotiopannu 52 cm
      • 07020629041836
      1
      80.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Mustang DEFAULT
        • mustang
      • Sähkö DEFAULT
        • sa_hko_
      • Kaasu DEFAULT
        • kaasu
      • Muurikka DEFAULT
        • muurikka
      • Weber DEFAULT
        • weber
      • Landmann DEFAULT
        • landmann
      • Severin DEFAULT
        • severin
      • Pallogrilli DEFAULT
        • pallogrilli
      • Kamado DEFAULT
        • kamado_grilli
    • Merkki (brand):
      • Landmann (landmann)
      • Mustang (mustang)
      • Muurikka (muurikka)
      • Severin (severin)
      • Weber (weber)
      • Ariete (ariete)
      • Barbecook (barbecook)
      • BBGrill (bbgrill)
      • Beliani (beliani)
      • Bestron (bestron)
      • Big Green Egg (big_green_egg)
      • Bomann (bomann)
      • Bosch (bosch)
      • Brunner (brunner)
      • Campingaz (campingaz)
      • Clatronic (clatronic)
      • Cloer (cloer)
      • Columbia (columbia)
      • DeLonghi (delonghi)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Easy Cooking (easy_cooking)
      • Easy living by Martinsen (easy_living_by_martinsen)
      • Electrolux (electrolux)
      • EOE (eoe)
      • Espegard (espegard)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Everdure (everdure)
      • Flying Culinary Circus (flying_culinary_circus)
      • Frifri (frifri)
      • Fritel (fritel)
      • George Foreman (george_foreman)
      • GRILL CHEF (grill_chef)
      • GrillSymbol (grillsymbol)
      • Hallmark (hallmark)
      • HECHT (hecht)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Jamie Oliver (jamie_oliver)
      • Kamado Nordgarden (kamado_nordgarden)
      • Keter (keter)
      • Kirami (kirami)
      • Klarstein (klarstein)
      • LotusGrill (lotusgrill)
      • Lucifer (lucifer)
      • Nordic Season (nordic_season)
      • Nova (nova)
      • OBH Nordica (obh_nordica)
      • OUTDOORCHEF (outdoorchef)
      • Outwell (outwell)
      • Petromax (petromax)
      • Point (point)
      • Primus (primus)
      • ProfiCook (proficook)
      • RedFire (redfire)
      • Relags (relags)
      • Robens (robens)
      • Russell Hobbs (russell_hobbs)
      • Sagaform (sagaform)
      • Senz (senz)
      • Steba (steba)
      • Stoveman (stoveman)
      • Tefal (tefal)
      • Tristar (tristar)
      • Uco (uco)
      • Unold (unold)
      • Vargo (vargo)
      • VidaXL (vidaxl)
    • Grillityyppi (la_mmo_nla_hde):
      • Kaasu (kaasu)
      • Sähkö (sa_hko_)
      • Hiili (hiili)
      • Puu (puu)
    • Grillin malli (grillin_tyyppi):
      • Kesäkeittiö (kesa_keittio_)
      • Pallogrilli (pallogrilli)
      • Kamado-grilli (kamado_grilli)
      • Pihagrilli (pihagrilli)
      • Savustin (savustin)
      • Pöytägrilli (po_yta_grilli)
      • Tulisija (tulisija)
    • Savustus (savutoiminto):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Grillin toiminnot (grillin_toiminnot):
      • Kannettava (kannettava)
      • Kansi (kansi)
      • Lämpömittari (la_mpo_mittari)
      • Lämpötaso (la_mpo_taso)
      • Pyörillä (pyo_rilla_)
      • Sivupoltin (sivupoltin)
      • Taitettava (taitettava)
      • Termostaatti (termostaatti)
      • Työtaso (tyo_taso)
    • Grillaustason materiaali (ruoanlaitto_pintamateriaali):
      • Alumiini (alumiini)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Teräs (tera_s)
      • Valurauta (valurauta)
    • Korkeus (korkeus):
      • < 25 cm (korkeus_25)
      • 25 cm - 80 cm (korkeus_25_80)
      • 80 cm - 115 cm (korkeus_80_120)
      • ≥ 115 cm (korkeus_120)
    • Paino (g) (paino_g):
      • < 1750 g (paino_g_1800)
      • 1750 g - 3915 g (paino_g_1800_3900)
      • 3915 g - 12675 g (paino_g_3900_13000)
      • ≥ 12675 g (paino_g_13000)
    • Leveys (leveys):
      • < 45 cm (leveys_45)
      • 45 cm - 60 cm (leveys_45_60)
      • 60 cm - 125 cm (leveys_60_130)
      • ≥ 125 cm (leveys_130)
    • Malli (group):
      • Barbecook Loewy (barbecook_loewy)
      • Barbecook Siesta (barbecook_siesta)
      • Big Green Egg 2XL (big_green_egg_2xl)
      • Big Green Egg Large (big_green_egg_large)
      • Big Green Egg Medium (big_green_egg_medium)
      • Big Green Egg Mini (big_green_egg_mini)
      • Big Green Egg MiniMax (big_green_egg_minimax)
      • Big Green Egg Small (big_green_egg_small)
      • Domo Grill (domo_grill)
      • Landmann Kepler (landmann_kepler)
      • Landmann Piccolino (landmann_piccolino)
      • Landmann Rexon (landmann_rexon)
      • Landmann Triton (landmann_triton)
      • LotusGrill Gardengrill XXL (lotusgrill_gardengrill_xxl)
      • LotusGrill XL (lotusgrill_xl)
      • Mustang City (mustang_city)
      • Mustang Gourmet (mustang_gourmet)
      • Mustang Neo (mustang_neo)
      • Mustang Pallogrilli (mustang_pallogrilli)
      • Mustang Pro (mustang_pro)
      • Mustang Torres (mustang_torres)
      • OUTDOORCHEF City 420 (outdoorchef_city_420)
      • Vohvelirauta (vohvelirauta)
      • Weber Genesis II (weber_genesis_ii)
      • Weber Master-Touch (weber_master_touch)
      • Weber One-Touch (weber_one_touch)
      • Weber Original Kettle (weber_original_kettle)
      • Weber Pulse 1000 (weber_pulse_1000)
      • Weber Pulse 2000 (weber_pulse_2000)
      • Weber Q1000 (weber_q1000)
      • Weber Q1400 (weber_q1400)
      • Weber Q3000 (weber_q3000)
      • Weber Smokey Mountain (weber_smokey_mountain)
      • Weber Spirit II (weber_spirit_ii)
    • Poltinten määrä (poltinten_ma_a_ra_):
      • 0 (poltinten_ma_a_ra__0.0)
      • 1 (poltinten_ma_a_ra__1.0)
      • 2 (poltinten_ma_a_ra__2.0)
      • 3 (poltinten_ma_a_ra__3.0)
      • 4 (poltinten_ma_a_ra__4.0)
      • 6 (poltinten_ma_a_ra__6.0)
    • Grillaustason tyyppi (yla_pinnan_tyyppi):
      • Parila (parila)
      • Ritilä (ritila_)
      • Ritilä/Parila (ritila_parila)
    • Pyörät (pyo_rilla_):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Grillin teho (grillin_teho):
      • < 5 W (grillin_teho_5)
      • 5 W - 2050 W (grillin_teho_5_2100)
      • ≥ 2050 W (grillin_teho_2100)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi