x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Flying Culinary Circus Grillit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Flying Culinary Circus FCC BBQ Power Grill sähkögrilli FCCEG201900
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141924965.jpg
      Flying Culinary Circus Flying Culinary Circus FCC BBQ Power Grill sähkögrilli FCCEG201900 FCC BBQ Power Grill sähkögrilli FCCEG201900 FCC BBQ Power Grill sähkögrilli FCCEG201900 Nauti ympäristöystävällisestä grillaamisesta monipuolisen Flying Culinary Circus BBQ Power Grill -sähkögrillin avulla. Siinä on reilusti grillaustilaa, 1750 W teho, säädettävä lämpötila sekä kansi. Sitä voidaan käyttää lisäksi pöytägrillinä. (3)
      Flying Culinary Circus FCC BBQ Power Grill sähkögrilli FCCEG201900
      • 07071189228151
      1
      251.90 EUR
    • Flying Culinary Circus Power Grill Apollo sähkögrilli FCCEG202020
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151280277.jpg
      Flying Culinary Circus Flying Culinary Circus Power Grill Apollo sähkögrilli FCCEG202020 Power Grill Apollo sähkögrilli FCCEG202020 Power Grill Apollo sähkögrilli FCCEG202020 2000 watin tehoisessa Flying Culinary Circus BBQ Apollo -sähkögrillissä on suuri ja tarttumaton grillialue, säädettävä termostaatti sekä kansi. (1)
      Flying Culinary Circus Power Grill Apollo sähkögrilli FCCEG202020
      • 07072806000532
      1
      201.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Mustang DEFAULT
        • mustang
      • Sähkö DEFAULT
        • sa_hko_
      • Kaasu DEFAULT
        • kaasu
      • Muurikka DEFAULT
        • muurikka
      • Weber DEFAULT
        • weber
      • Landmann DEFAULT
        • landmann
      • Severin DEFAULT
        • severin
      • Pallogrilli DEFAULT
        • pallogrilli
      • Kamado DEFAULT
        • kamado_grilli
    • Hinta (price):
      • < 85 € (budget)
      • 85 € - 195 € (price_85_200)
      • 195 € - 430 € (price_200_430)
      • ≥ 430 € (price_430)
    • Merkki (brand):
      • Landmann (landmann)
      • Mustang (mustang)
      • Muurikka (muurikka)
      • Severin (severin)
      • Weber (weber)
      • Anton Oliver (anton_oliver)
      • Ariete (ariete)
      • Barbecook (barbecook)
      • BBGrill (bbgrill)
      • Beliani (beliani)
      • Bestron (bestron)
      • Big Green Egg (big_green_egg)
      • Bomann (bomann)
      • Bosch (bosch)
      • Campingaz (campingaz)
      • Clatronic (clatronic)
      • Cloer (cloer)
      • Coghlan's (coghlan_s)
      • Columbia (columbia)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Easy living by Martinsen (easy_living_by_martinsen)
      • EOE (eoe)
      • Esbit (esbit)
      • Espegard (espegard)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Everdure (everdure)
      • Flying Culinary Circus (flying_culinary_circus)
      • Frifri (frifri)
      • Fritel (fritel)
      • George Foreman (george_foreman)
      • GRILL CHEF (grill_chef)
      • GrillSymbol (grillsymbol)
      • HECHT (hecht)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Jamie Oliver (jamie_oliver)
      • Kamado Nordgarden (kamado_nordgarden)
      • Kirami (kirami)
      • Klarstein (klarstein)
      • LotusGrill (lotusgrill)
      • Lucifer (lucifer)
      • Nordgarden (nordgarden)
      • Nordic Season (nordic_season)
      • Nova (nova)
      • OBH Nordica (obh_nordica)
      • OUTDOORCHEF (outdoorchef)
      • Outwell (outwell)
      • Petromax (petromax)
      • Philips (philips)
      • Point (point)
      • Primus (primus)
      • Princess (princess)
      • ProfiCook (proficook)
      • RedFire (redfire)
      • Relags (relags)
      • Robens (robens)
      • Russell Hobbs (russell_hobbs)
      • Senz (senz)
      • Steba (steba)
      • Stoveman (stoveman)
      • Sunwind (sunwind)
      • Tefal (tefal)
      • Tristar (tristar)
      • Uco (uco)
      • Unold (unold)
      • Vargo (vargo)
      • VidaXL (vidaxl)
      • WMF (wmf)
    • Grillityyppi (la_mmo_nla_hde):
      • Kaasu (kaasu)
      • Sähkö (sa_hko_)
      • Hiili (hiili)
      • Puu (puu)
    • Grillin malli (grillin_tyyppi):
      • Kesäkeittiö (kesa_keittio_)
      • Pallogrilli (pallogrilli)
      • Kamado-grilli (kamado_grilli)
      • Pihagrilli (pihagrilli)
      • Savustin (savustin)
      • Tynnyri (tynnyri)
      • Pöytägrilli (po_yta_grilli)
      • Tulisija (tulisija)
    • Savustus (savutoiminto):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Grillin toiminnot (grillin_toiminnot):
      • Kannettava (kannettava)
      • Kansi (kansi)
      • Lämpömittari (la_mpo_mittari)
      • Lämpötaso (la_mpo_taso)
      • Pyörillä (pyo_rilla_)
      • Sivupoltin (sivupoltin)
      • Taitettava (taitettava)
      • Termostaatti (termostaatti)
      • Työtaso (tyo_taso)
    • Grillaustason materiaali (ruoanlaitto_pintamateriaali):
      • Alumiini (alumiini)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Teräs (tera_s)
      • Valurauta (valurauta)
    • Korkeus (korkeus):
      • < 45 cm (korkeus_45)
      • 45 cm - 90 cm (korkeus_45_90)
      • 90 cm - 115 cm (korkeus_90_120)
      • ≥ 115 cm (korkeus_120)
    • Paino (g) (paino_g):
      • < 980 g (paino_g_980)
      • 980 g - 2900 g (paino_g_980_2900)
      • 2900 g - 4775 g (paino_g_2900_4800)
      • ≥ 4775 g (paino_g_4800)
    • Leveys (leveys):
      • < 45 cm (leveys_45)
      • 45 cm - 65 cm (leveys_45_65)
      • 65 cm - 130 cm (leveys_65_130)
      • ≥ 130 cm (leveys_130)
    • Malli (group):
      • Barbecook Loewy (barbecook_loewy)
      • Barbecook Siesta (barbecook_siesta)
      • Big Green Egg 2XL (big_green_egg_2xl)
      • Big Green Egg Large (big_green_egg_large)
      • Big Green Egg Medium (big_green_egg_medium)
      • Big Green Egg Mini (big_green_egg_mini)
      • Big Green Egg MiniMax (big_green_egg_minimax)
      • Big Green Egg Small (big_green_egg_small)
      • Big Green Egg XLarge (big_green_egg_xlarge)
      • Domo Grill (domo_grill)
      • Landmann Kepler (landmann_kepler)
      • Landmann Piccolino (landmann_piccolino)
      • Landmann Rexon (landmann_rexon)
      • Landmann Triton (landmann_triton)
      • LotusGrill Gardengrill XXL (lotusgrill_gardengrill_xxl)
      • LotusGrill XL (lotusgrill_xl)
      • Mustang City (mustang_city)
      • Mustang Gourmet (mustang_gourmet)
      • Mustang Neo (mustang_neo)
      • Mustang Pallogrilli (mustang_pallogrilli)
      • Mustang Pro (mustang_pro)
      • Mustang Torres (mustang_torres)
      • OUTDOORCHEF City 420 (outdoorchef_city_420)
      • OUTDOORCHEF Leon 570 (outdoorchef_leon_570)
      • Vohvelirauta (vohvelirauta)
      • Weber Compact Kettle (weber_compact_kettle)
      • Weber Genesis II (weber_genesis_ii)
      • Weber Go-Anywhere (weber_go_anywhere)
      • Weber Master-Touch (weber_master_touch)
      • Weber One-Touch (weber_one_touch)
      • Weber Original Kettle (weber_original_kettle)
      • Weber Performer (weber_performer)
      • Weber Pulse 1000 (weber_pulse_1000)
      • Weber Pulse 2000 (weber_pulse_2000)
      • Weber Q1000 (weber_q1000)
      • Weber Q1400 (weber_q1400)
      • Weber Q3000 (weber_q3000)
      • Weber Smokey Mountain (weber_smokey_mountain)
      • Weber Spirit II (weber_spirit_ii)
    • Poltinten määrä (poltinten_ma_a_ra_):
      • 0 (poltinten_ma_a_ra__0.0)
      • 1 (poltinten_ma_a_ra__1.0)
      • 2 (poltinten_ma_a_ra__2.0)
      • 3 (poltinten_ma_a_ra__3.0)
      • 4 (poltinten_ma_a_ra__4.0)
      • 5 (poltinten_ma_a_ra__5.0)
      • 6 (poltinten_ma_a_ra__6.0)
    • Grillaustason tyyppi (yla_pinnan_tyyppi):
      • Parila (parila)
      • Ritilä (ritila_)
      • Ritilä/Parila (ritila_parila)
    • Pyörät (pyo_rilla_):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Grillin teho (grillin_teho):
      • < 5 W (grillin_teho_5)
      • 5 W - 2000 W (grillin_teho_5_2000)
      • ≥ 2000 W (grillin_teho_2000)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Kerma (kerma)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi