x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Frifri Grillit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Frifri Leivontalevy vohvelirauta US vohveli
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/85001200.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/101125891.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167924890.jpg
      Frifri Frifri Leivontalevy vohvelirauta US vohveli Leivontalevy vohvelirauta US vohveli Leivontalevy vohvelirauta US vohveli Leivontalevy vohvelirauta US vohveli tuotemerkiltä Övriga (1)
      Frifri Leivontalevy vohvelirauta US vohveli
      • 05412144040760
      • M002
      2
      50.68 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Mustang DEFAULT
        • mustang
      • Sähkö DEFAULT
        • sa_hko_
      • Kaasu DEFAULT
        • kaasu
      • Muurikka DEFAULT
        • muurikka
      • Weber DEFAULT
        • weber
      • Severin DEFAULT
        • severin
      • Pallogrilli DEFAULT
        • pallogrilli
      • Kamado DEFAULT
        • kamado_grilli
    • Hinta (price):
      • < 110 € (budget)
      • 110 € - 250 € (price_2)
      • 250 € - 460 € (price_3)
      • ≥ 460 € (price_4)
    • Merkki (brand):
      • Mustang (mustang)
      • Muurikka (muurikka)
      • Severin (severin)
      • Weber (weber)
      • Ace Camp (ace_camp)
      • Barbecook (barbecook)
      • BBGrill (bbgrill)
      • Bbq collection (bbq_collection)
      • Bighorn (bighorn)
      • Blumfeldt (blumfeldt)
      • Bomann (bomann)
      • BROIL KING (broil_king)
      • Campingaz (campingaz)
      • Clatronic (clatronic)
      • Coghlan's (coghlan_s)
      • Coolstuff (coolstuff)
      • Cuisinart (cuisinart)
      • Easy Cooking (easy_cooking)
      • Esbit (esbit)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Everdure (everdure)
      • Feuerhand (feuerhand)
      • Frifri (frifri)
      • George Foreman (george_foreman)
      • Hallmark (hallmark)
      • HECHT (hecht)
      • Hornet (hornet)
      • Klarstein (klarstein)
      • Kobe (kobe)
      • LotusGrill (lotusgrill)
      • Lucifer (lucifer)
      • Nordic Season (nordic_season)
      • Nova (nova)
      • OneConcept (oneconcept)
      • OUTDOORCHEF (outdoorchef)
      • Petromax (petromax)
      • Philips (philips)
      • Point (point)
      • Primus (primus)
      • Princess (princess)
      • ProfiCook (proficook)
      • Rommelsbacher (rommelsbacher)
      • Royal Gourmet (royal_gourmet)
      • Röshults (ro_shults)
      • Senz (senz)
      • Steba (steba)
      • Stoveman (stoveman)
      • Sunwind (sunwind)
      • Tefal (tefal)
      • Traeger (traeger)
      • Tranquilo Kitchen (tranquilo_kitchen)
      • Tristar (tristar)
      • Unold (unold)
      • Vargo (vargo)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Witt (witt)
      • WMF (wmf)
    • Grillin malli (grillin_tyyppi):
      • Kesäkeittiö (kesa_keittio_)
      • Pallogrilli (pallogrilli)
      • Kamado-grilli (kamado_grilli)
      • Pihagrilli (pihagrilli)
      • Savustin (savustin)
      • Tynnyri (tynnyrigrilli)
      • Pöytägrilli (po_yta_grilli)
    • Grillityyppi (la_mmo_nla_hde):
      • Kaasu (kaasu)
      • Hiili (hiili)
      • Sähkö (sa_hko_)
      • Puu (puu)
    • Savustus (savutoiminto):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Grillin toiminnot (grillin_toiminnot):
      • Kannettava (kannettava)
      • Kansi (kansi)
      • Koukut välineille (koukut_va_lineille)
      • Lämpömittari (la_mpo_mittari)
      • Lämpötaso (la_mpo_taso)
      • Pyörillä (pyo_rilla_)
      • Rasvatarjotin (rasvatarjotin)
      • Sivupoltin (sivupoltin)
      • Säädettävä korkeus (sa_a_detta_va_korkeus)
      • Taitettava (taitettava)
      • Termostaatti (termostaatti)
      • Työtaso (tyo_taso)
    • Poltinten määrä (poltinten_ma_a_ra_):
      • 0 (poltinten_ma_a_ra__0.0)
      • 1 (poltinten_ma_a_ra__1.0)
      • 2 (poltinten_ma_a_ra__2.0)
      • 3 (poltinten_ma_a_ra__3.0)
      • 4 (poltinten_ma_a_ra__4.0)
      • 5 (poltinten_ma_a_ra__5.0)
      • 6 (poltinten_ma_a_ra__6.0)
    • Grillaustason materiaali (ruoanlaitto_pintamateriaali):
      • Alumiini (alumiini)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Teräs (tera_s)
      • Valurauta (valurauta)
    • Korkeus (korkeus):
      • < 25 cm (korkeus_1)
      • 25 cm - 55 cm (korkeus_2)
      • 55 cm - 105 cm (korkeus_3)
      • ≥ 105 cm (korkeus_4)
    • Paino (kg) (paino):
      • < 4.1 kg (paino_1)
      • 4.1 kg - 6.9 kg (paino_2)
      • 6.9 kg - 17 kg (paino_3)
      • ≥ 17 kg (paino_4)
    • Leveys (leveys):
      • < 45 cm (leveys_1)
      • 45 cm - 60 cm (leveys_2)
      • 60 cm - 80 cm (leveys_3)
      • ≥ 80 cm (leveys_4)
    • Malli (group):
      • Mustang City (mustang_city)
      • Mustang Gourmet (mustang_gourmet)
      • Mustang Pallogrilli (mustang_pallogrilli)
      • Mustang Pro (mustang_pro)
      • OUTDOORCHEF City 420 (outdoorchef_city_420)
      • OUTDOORCHEF Leon 570 (outdoorchef_leon_570)
      • Weber Genesis II (weber_genesis_ii)
      • Weber Go-Anywhere (weber_go_anywhere)
      • Weber Master-Touch (weber_master_touch)
      • Weber Original Kettle (weber_original_kettle)
      • Weber Performer (weber_performer)
      • Weber Pulse 2000 (weber_pulse_2000)
      • Weber Q1000 (weber_q1000)
      • Weber Q1400 (weber_q1400)
      • Weber Q3000 (weber_q3000)
      • Weber Smokey Mountain (weber_smokey_mountain)
      • Weber Spirit II (weber_spirit_ii)
    • Grillaustason tyyppi (yla_pinnan_tyyppi):
      • Muotoiltu (muotoiltu)
      • Parila (parila)
      • Ritilä (ritila_)
      • Ritilä/Parila (ritila_parila)
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Valkoinen (valkoinen)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi