x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Severin Grillit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • Severin KG 2394 kosketusgrilli
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144581701.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/127908112.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/88594602.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/135052125.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146664869.jpg
      Severin Severin KG 2394 kosketusgrilli KG 2394 kosketusgrilli KG 2394 kosketusgrilli Pöytägrilli Harmaa-Metallinen, 23x14 CM, 800W tuotemerkiltä Severin (44)
      Severin KG 2394 kosketusgrilli
      • 04008146024405
      • KG 2394
      2
      good_buy
      34.90 EUR
    • Severin KG 2389
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133135245.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/127906188.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146905222.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148788912.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148788914.jpg
      Severin Severin KG 2389 KG 2389 KG 2389 Kontaktigrilli 1800W tuotemerkiltä Severin (4)
      Severin KG 2389
      • 04008146003622
      • KG2389
      2
      54.00 EUR
    • Severin KG 2388 GRILLI
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144016445.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144070850.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144070851.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144070853.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/96047894.jpg
      Severin Severin KG 2388 GRILLI KG 2388 GRILLI KG 2388 GRILLI Severinin tyylikkäästi muotoiltu sähköinen pöytägrilli. Erinomainen valinta pienimuotoisiin grillijuhliin. Sähkögrillissä on irrotettava johto, jossa on lämpötilan säädin, joten voit grillata mitä mieli tekee. Irrotettava rasva-astia helpottaa grillin puhdistusta. Lisäksi grillissä on Hot zone -pinta, joka lämpenee tarvittaessa erityisen kuumaksi. Hot zone -pinta on merkitty selkeästi. (4)
      Severin KG 2388 GRILLI
      • 04008146238802
      • 2388
      • KG2388
      • 667293
      2
      46.00 EUR
    • Severin Kesäpaketti Pöytägrilli + Jalkapallo
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/119453542.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/135301781.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/101205799.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140957764.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/135069016.jpg
      Severin Severin Kesäpaketti Pöytägrilli + Jalkapallo Kesäpaketti Pöytägrilli + Jalkapallo Kesäpaketti Pöytägrilli + Jalkapallo Kesäpaketti Pöytägrilli + Jalkapallo tuotemerkiltä Severin (5)
      Severin Kesäpaketti Pöytägrilli + Jalkapallo
      • 04008146021015
      • PG 9745
      1
      57.90 EUR
    • Severin PG 8541 Grilli Ruoanvalmistuspiste Sähkö 2000W Musta grilli
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/114597299.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/127909192.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124807441.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/111406831.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/136131984.jpg
      Severin Severin PG 8541 Grilli Ruoanvalmistuspiste Sähkö 2000W Musta grilli PG 8541 Grilli Ruoanvalmistuspiste Sähkö 2000W Musta grilli PG 8541 Grilli Ruoanvalmistuspiste Sähkö 2000W Musta grilli Sähkögrilli kannella ja lämpömittarilla tuotemerkiltä Severin (3)
      Severin PG 8541 Grilli Ruoanvalmistuspiste Sähkö 2000W Musta grilli
      • 04008146027604
      • PG 8541
      1
      149.90 EUR
    • Severin PG 8539 Grilli Pöydän pinta Sähkö 2300W Musta grilli
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/114599123.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/114599122.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/114599124.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/135301694.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/135301328.jpg
      Severin Severin PG 8539 Grilli Pöydän pinta Sähkö 2300W Musta grilli PG 8539 Grilli Pöydän pinta Sähkö 2300W Musta grilli PG 8539 Grilli Pöydän pinta Sähkö 2300W Musta grilli Den här stadiga och smidigar elgrillen kommer från Severin. Den har en hög effekt vilket genererar bra grillyta. Löstagbara delar för enkel rengöring. Med en elgrill slipper du allt stekos, får användas på balkong. Den här modellen har ett grillgaller i massiv metall som gör att effekten av värmen blir extra effektiv. (1)
      Severin PG 8539 Grilli Pöydän pinta Sähkö 2300W Musta grilli
      • 04008146027956
      • PG 8539
      1
      93.00 EUR
    • Severin PG8534 Grilli jalustalla
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/77100446.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/135301562.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/135301679.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/135301133.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/135301149.jpg
      Severin Severin PG8534 Grilli jalustalla PG8534 Grilli jalustalla PG8534 Grilli jalustalla PG8534 Grilli jalustalla tuotemerkiltä Severin (1)
      Severin PG8534 Grilli jalustalla
      • 04008146023033
      • PG 8534, PG8534
      • PG 8534
      1
      113.89 EUR
    • Severin Senoa sähkögrilli SEV11460
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152167859.jpg
      Severin Severin Senoa sähkögrilli SEV11460 Senoa sähkögrilli SEV11460 Senoa sähkögrilli SEV11460 Kytke Severin Senoa -sähkögrilliin virta ja voit aloittaa grillaamisen 10 minuutissa. Laite on varustettu 500 asteen Boost Zone -ominaisuudella sekä SafeTouch-teknologialla. (1)
      Severin Senoa sähkögrilli SEV11460
      • 04008146034596
      1
      251.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Mustang DEFAULT
        • mustang
      • Sähkö DEFAULT
        • sa_hko_
      • Kaasu DEFAULT
        • kaasu
      • Muurikka DEFAULT
        • muurikka
      • Weber DEFAULT
        • weber
      • Landmann DEFAULT
        • landmann
      • Severin DEFAULT
        • severin
      • Pallogrilli DEFAULT
        • pallogrilli
      • Kamado DEFAULT
        • kamado_grilli
    • Hinta (price):
      • < 80 € (budget)
      • 80 € - 175 € (price_80_180)
      • 175 € - 395 € (price_180_400)
      • ≥ 395 € (price_400)
    • Merkki (brand):
      • Landmann (landmann)
      • Mustang (mustang)
      • Muurikka (muurikka)
      • Severin (severin)
      • Weber (weber)
      • Anton Oliver (anton_oliver)
      • Ariete (ariete)
      • Barbecook (barbecook)
      • BBGrill (bbgrill)
      • Beliani (beliani)
      • Bestron (bestron)
      • Big Green Egg (big_green_egg)
      • Bomann (bomann)
      • Bosch (bosch)
      • Campingaz (campingaz)
      • Clatronic (clatronic)
      • Cloer (cloer)
      • Coghlan's (coghlan_s)
      • Columbia (columbia)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Easy living by Martinsen (easy_living_by_martinsen)
      • EOE (eoe)
      • Esbit (esbit)
      • Espegard (espegard)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Everdure (everdure)
      • Flying Culinary Circus (flying_culinary_circus)
      • Frifri (frifri)
      • Fritel (fritel)
      • George Foreman (george_foreman)
      • GRILL CHEF (grill_chef)
      • GrillSymbol (grillsymbol)
      • HECHT (hecht)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Jamie Oliver (jamie_oliver)
      • Kamado Nordgarden (kamado_nordgarden)
      • Keter (keter)
      • Kirami (kirami)
      • Klarstein (klarstein)
      • LotusGrill (lotusgrill)
      • Lucifer (lucifer)
      • Nordgarden (nordgarden)
      • Nordic Season (nordic_season)
      • Nova (nova)
      • OBH Nordica (obh_nordica)
      • OUTDOORCHEF (outdoorchef)
      • Outwell (outwell)
      • Petromax (petromax)
      • Philips (philips)
      • Point (point)
      • Primus (primus)
      • Princess (princess)
      • ProfiCook (proficook)
      • RedFire (redfire)
      • Relags (relags)
      • Robens (robens)
      • Russell Hobbs (russell_hobbs)
      • Senz (senz)
      • Steba (steba)
      • Stoveman (stoveman)
      • Sunwind (sunwind)
      • Tefal (tefal)
      • Tristar (tristar)
      • Uco (uco)
      • Unold (unold)
      • Vargo (vargo)
      • VidaXL (vidaxl)
      • WMF (wmf)
    • Grillityyppi (la_mmo_nla_hde):
      • Kaasu (kaasu)
      • Sähkö (sa_hko_)
      • Hiili (hiili)
      • Puu (puu)
    • Grillin malli (grillin_tyyppi):
      • Kesäkeittiö (kesa_keittio_)
      • Pallogrilli (pallogrilli)
      • Kamado-grilli (kamado_grilli)
      • Pihagrilli (pihagrilli)
      • Savustin (savustin)
      • Tynnyri (tynnyri)
      • Pöytägrilli (po_yta_grilli)
      • Tulisija (tulisija)
    • Savustus (savutoiminto):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Grillin toiminnot (grillin_toiminnot):
      • Kannettava (kannettava)
      • Kansi (kansi)
      • Lämpömittari (la_mpo_mittari)
      • Lämpötaso (la_mpo_taso)
      • Pyörillä (pyo_rilla_)
      • Sivupoltin (sivupoltin)
      • Taitettava (taitettava)
      • Termostaatti (termostaatti)
      • Työtaso (tyo_taso)
    • Grillaustason materiaali (ruoanlaitto_pintamateriaali):
      • Alumiini (alumiini)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Teräs (tera_s)
      • Valurauta (valurauta)
    • Korkeus (korkeus):
      • < 45 cm (korkeus_45)
      • 45 cm - 95 cm (korkeus_45_95)
      • 95 cm - 115 cm (korkeus_95_120)
      • ≥ 115 cm (korkeus_120)
    • Paino (g) (paino_g):
      • < 325 g (paino_g_330)
      • 325 g - 2800 g (paino_g_330_2800)
      • 2800 g - 5600 g (paino_g_2800_5600)
      • ≥ 5600 g (paino_g_5600)
    • Leveys (leveys):
      • < 45 cm (leveys_45)
      • 45 cm - 65 cm (leveys_45_65)
      • 65 cm - 130 cm (leveys_65_130)
      • ≥ 130 cm (leveys_130)
    • Malli (group):
      • Barbecook Loewy (barbecook_loewy)
      • Barbecook Siesta (barbecook_siesta)
      • Big Green Egg 2XL (big_green_egg_2xl)
      • Big Green Egg Large (big_green_egg_large)
      • Big Green Egg Medium (big_green_egg_medium)
      • Big Green Egg Mini (big_green_egg_mini)
      • Big Green Egg MiniMax (big_green_egg_minimax)
      • Big Green Egg Small (big_green_egg_small)
      • Big Green Egg XLarge (big_green_egg_xlarge)
      • Domo Grill (domo_grill)
      • Landmann Kepler (landmann_kepler)
      • Landmann Piccolino (landmann_piccolino)
      • Landmann Rexon (landmann_rexon)
      • Landmann Triton (landmann_triton)
      • LotusGrill Gardengrill XXL (lotusgrill_gardengrill_xxl)
      • LotusGrill XL (lotusgrill_xl)
      • Mustang City (mustang_city)
      • Mustang Gourmet (mustang_gourmet)
      • Mustang Hobby (mustang_hobby)
      • Mustang Neo (mustang_neo)
      • Mustang Pallogrilli (mustang_pallogrilli)
      • Mustang Pro (mustang_pro)
      • Mustang Torres (mustang_torres)
      • OUTDOORCHEF City 420 (outdoorchef_city_420)
      • OUTDOORCHEF Leon 570 (outdoorchef_leon_570)
      • Vohvelirauta (vohvelirauta)
      • Weber Compact Kettle (weber_compact_kettle)
      • Weber Genesis II (weber_genesis_ii)
      • Weber Go-Anywhere (weber_go_anywhere)
      • Weber Master-Touch (weber_master_touch)
      • Weber One-Touch (weber_one_touch)
      • Weber Original Kettle (weber_original_kettle)
      • Weber Performer (weber_performer)
      • Weber Pulse 1000 (weber_pulse_1000)
      • Weber Pulse 2000 (weber_pulse_2000)
      • Weber Q1000 (weber_q1000)
      • Weber Q1400 (weber_q1400)
      • Weber Q3000 (weber_q3000)
      • Weber Smokey Mountain (weber_smokey_mountain)
      • Weber Spirit II (weber_spirit_ii)
    • Poltinten määrä (poltinten_ma_a_ra_):
      • 0 (poltinten_ma_a_ra__0.0)
      • 1 (poltinten_ma_a_ra__1.0)
      • 2 (poltinten_ma_a_ra__2.0)
      • 3 (poltinten_ma_a_ra__3.0)
      • 4 (poltinten_ma_a_ra__4.0)
      • 5 (poltinten_ma_a_ra__5.0)
      • 6 (poltinten_ma_a_ra__6.0)
    • Grillaustason tyyppi (yla_pinnan_tyyppi):
      • Parila (parila)
      • Ritilä (ritila_)
      • Ritilä/Parila (ritila_parila)
    • Pyörät (pyo_rilla_):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Grillin teho (grillin_teho):
      • < 5 W (grillin_teho_5)
      • 5 W - 2000 W (grillin_teho_5_2000)
      • ≥ 2000 W (grillin_teho_2000)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Kerma (kerma)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi