x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Tefal Grillit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Tefal XA801612 Snack Collection - Box 16: Bagels
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144016447.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/127908303.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147095921.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149038985.jpg
      Tefal Tefal XA801612 Snack Collection - Box 16: Bagels XA801612 Snack Collection - Box 16: Bagels XA801612 Snack Collection - Box 16: Bagels Box 16: Bagels (2)
      Tefal XA801612 Snack Collection - Box 16: Bagels
      • 03045386373673
      • XA801612
      3
      22.00 EUR
    • Tefal XA800312 Snack Collection - box 3: Panini
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146460480.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/127906444.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133134152.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134775689.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137613949.jpg
      Tefal Tefal XA800312 Snack Collection - box 3: Panini XA800312 Snack Collection - box 3: Panini XA800312 Snack Collection - box 3: Panini Tee kotitekoista rapeaa Paninia käden käänteessä. Tarttumaton pinnoite ei kerää taikinaa kiinni ja että vuoat ovat myös helppoja puhdistaa. (2)
      Tefal XA800312 Snack Collection - box 3: Panini
      • 03045386366163
      • 6082539
      • XA 8003
      2
      35.37 EUR
    • Tefal Aromati-Q Table 3-in-1 -sähkögrilli
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150520485.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/135076967.jpg
      Tefal Tefal Aromati-Q Table 3-in-1 -sähkögrilli Aromati-Q Table 3-in-1 -sähkögrilli Aromati-Q Table 3-in-1 -sähkögrilli (3)
      Tefal Aromati-Q Table 3-in-1 -sähkögrilli
      • 03168430279728
      1
      202.89 EUR
    • Tefal XA800112 Snack Collection - box 1: Toast
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133138079.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/127908220.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145177300.jpg
      Tefal Tefal XA800112 Snack Collection - box 1: Toast XA800112 Snack Collection - box 1: Toast XA800112 Snack Collection - box 1: Toast Voileipälevypaketti for sandwich maker / waffle maker (1)
      Tefal XA800112 Snack Collection - box 1: Toast
      • 03045386366149
      • XA 8001
      2
      22.00 EUR
    • Tefal Aromatiq Sähkögrilli kannella ja savustimella
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133380376.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/135068974.jpg
      Tefal Tefal Aromatiq Sähkögrilli kannella ja savustimella Aromatiq Sähkögrilli kannella ja savustimella Aromatiq Sähkögrilli kannella ja savustimella Aromatiq Sähkögrilli kannella ja savustimella tuotemerkiltä Tefal (1)
      Tefal Aromatiq Sähkögrilli kannella ja savustimella
      • 03168430279704
      1
      377.90 EUR
    • Tefal EasyGrill
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/135302213.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134240755.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147113211.jpg
      Tefal Tefal EasyGrill EasyGrill EasyGrill Ulkoilmagrilli, sähköinen, 869.5 cm2 (1)
      Tefal EasyGrill
      • 03168430279957
      • BG 90E5
      1
      79.07 EUR
    • Tefal Minute Grill GC2050
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133132221.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/129854382.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/102043090.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144496606.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/119448563.jpg
      Tefal Tefal Minute Grill GC2050 Minute Grill GC2050 Minute Grill GC2050 Grilli, 550 cm2 (1)
      Tefal Minute Grill GC2050
      • 03168430120396
      • GC2050
      1
      87.16 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Mustang DEFAULT
        • mustang
      • Sähkö DEFAULT
        • sa_hko_
      • Kaasu DEFAULT
        • kaasu
      • Muurikka DEFAULT
        • muurikka
      • Weber DEFAULT
        • weber
      • Landmann DEFAULT
        • landmann
      • Severin DEFAULT
        • severin
      • Pallogrilli DEFAULT
        • pallogrilli
      • Kamado DEFAULT
        • kamado_grilli
    • Hinta (price):
      • < 80 € (budget)
      • 80 € - 175 € (price_80_180)
      • 175 € - 395 € (price_180_400)
      • ≥ 395 € (price_400)
    • Merkki (brand):
      • Landmann (landmann)
      • Mustang (mustang)
      • Muurikka (muurikka)
      • Severin (severin)
      • Weber (weber)
      • Ariete (ariete)
      • Barbecook (barbecook)
      • BBGrill (bbgrill)
      • Beliani (beliani)
      • Bestron (bestron)
      • Big Green Egg (big_green_egg)
      • Bomann (bomann)
      • Bosch (bosch)
      • Campingaz (campingaz)
      • Clatronic (clatronic)
      • Cloer (cloer)
      • Coghlan's (coghlan_s)
      • Columbia (columbia)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Easy living by Martinsen (easy_living_by_martinsen)
      • EOE (eoe)
      • Esbit (esbit)
      • Espegard (espegard)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Everdure (everdure)
      • Flying Culinary Circus (flying_culinary_circus)
      • Frifri (frifri)
      • Fritel (fritel)
      • George Foreman (george_foreman)
      • GRILL CHEF (grill_chef)
      • GrillSymbol (grillsymbol)
      • HECHT (hecht)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Jamie Oliver (jamie_oliver)
      • Kamado Nordgarden (kamado_nordgarden)
      • Keter (keter)
      • Kirami (kirami)
      • Klarstein (klarstein)
      • LotusGrill (lotusgrill)
      • Lucifer (lucifer)
      • Nordgarden (nordgarden)
      • Nordic Season (nordic_season)
      • Nova (nova)
      • OBH Nordica (obh_nordica)
      • OUTDOORCHEF (outdoorchef)
      • Outwell (outwell)
      • Petromax (petromax)
      • Philips (philips)
      • Point (point)
      • Primus (primus)
      • Princess (princess)
      • ProfiCook (proficook)
      • Robens (robens)
      • Russell Hobbs (russell_hobbs)
      • Senz (senz)
      • Steba (steba)
      • Stoveman (stoveman)
      • Sunwind (sunwind)
      • Tefal (tefal)
      • Tristar (tristar)
      • Uco (uco)
      • Unold (unold)
      • Vargo (vargo)
      • VidaXL (vidaxl)
      • WMF (wmf)
    • Grillityyppi (la_mmo_nla_hde):
      • Kaasu (kaasu)
      • Sähkö (sa_hko_)
      • Hiili (hiili)
      • Puu (puu)
    • Grillin malli (grillin_tyyppi):
      • Kesäkeittiö (kesa_keittio_)
      • Pallogrilli (pallogrilli)
      • Kamado-grilli (kamado_grilli)
      • Pihagrilli (pihagrilli)
      • Savustin (savustin)
      • Tynnyri (tynnyri)
      • Pöytägrilli (po_yta_grilli)
      • Tulisija (tulisija)
    • Savustus (savutoiminto):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Grillin toiminnot (grillin_toiminnot):
      • Kannettava (kannettava)
      • Kansi (kansi)
      • Lämpömittari (la_mpo_mittari)
      • Lämpötaso (la_mpo_taso)
      • Pyörillä (pyo_rilla_)
      • Sivupoltin (sivupoltin)
      • Taitettava (taitettava)
      • Termostaatti (termostaatti)
      • Työtaso (tyo_taso)
    • Grillaustason materiaali (ruoanlaitto_pintamateriaali):
      • Alumiini (alumiini)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Teräs (tera_s)
      • Valurauta (valurauta)
    • Korkeus (korkeus):
      • < 45 cm (korkeus_45)
      • 45 cm - 90 cm (korkeus_45_90)
      • 90 cm - 115 cm (korkeus_90_120)
      • ≥ 115 cm (korkeus_120)
    • Paino (g) (paino_g):
      • < 50 g (paino_g_50)
      • 50 g - 2050 g (paino_g_50_2100)
      • 2050 g - 5325 g (paino_g_2100_5300)
      • ≥ 5325 g (paino_g_5300)
    • Leveys (leveys):
      • < 45 cm (leveys_45)
      • 45 cm - 65 cm (leveys_45_65)
      • 65 cm - 130 cm (leveys_65_130)
      • ≥ 130 cm (leveys_130)
    • Malli (group):
      • Barbecook Loewy (barbecook_loewy)
      • Barbecook Siesta (barbecook_siesta)
      • Big Green Egg 2XL (big_green_egg_2xl)
      • Big Green Egg Large (big_green_egg_large)
      • Big Green Egg Medium (big_green_egg_medium)
      • Big Green Egg Mini (big_green_egg_mini)
      • Big Green Egg MiniMax (big_green_egg_minimax)
      • Big Green Egg Small (big_green_egg_small)
      • Big Green Egg XLarge (big_green_egg_xlarge)
      • Domo Grill (domo_grill)
      • Landmann Kepler (landmann_kepler)
      • Landmann Piccolino (landmann_piccolino)
      • Landmann Rexon (landmann_rexon)
      • LotusGrill Gardengrill XXL (lotusgrill_gardengrill_xxl)
      • LotusGrill XL (lotusgrill_xl)
      • Mustang City (mustang_city)
      • Mustang Gourmet (mustang_gourmet)
      • Mustang Hobby (mustang_hobby)
      • Mustang Neo (mustang_neo)
      • Mustang Pallogrilli (mustang_pallogrilli)
      • Mustang Pro (mustang_pro)
      • Mustang Torres (mustang_torres)
      • OUTDOORCHEF City 420 (outdoorchef_city_420)
      • OUTDOORCHEF Leon 570 (outdoorchef_leon_570)
      • Vohvelirauta (vohvelirauta)
      • Weber Compact Kettle (weber_compact_kettle)
      • Weber Genesis II (weber_genesis_ii)
      • Weber Go-Anywhere (weber_go_anywhere)
      • Weber Master-Touch (weber_master_touch)
      • Weber One-Touch (weber_one_touch)
      • Weber Original Kettle (weber_original_kettle)
      • Weber Performer (weber_performer)
      • Weber Pulse 1000 (weber_pulse_1000)
      • Weber Pulse 2000 (weber_pulse_2000)
      • Weber Q1000 (weber_q1000)
      • Weber Q1400 (weber_q1400)
      • Weber Q3000 (weber_q3000)
      • Weber Smokey Mountain (weber_smokey_mountain)
      • Weber Spirit II (weber_spirit_ii)
    • Poltinten määrä (poltinten_ma_a_ra_):
      • 0 (poltinten_ma_a_ra__0.0)
      • 1 (poltinten_ma_a_ra__1.0)
      • 2 (poltinten_ma_a_ra__2.0)
      • 3 (poltinten_ma_a_ra__3.0)
      • 4 (poltinten_ma_a_ra__4.0)
      • 5 (poltinten_ma_a_ra__5.0)
      • 6 (poltinten_ma_a_ra__6.0)
    • Grillaustason tyyppi (yla_pinnan_tyyppi):
      • Parila (parila)
      • Ritilä (ritila_)
    • Pyörät (pyo_rilla_):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Grillin teho (grillin_teho):
      • < 5 W (grillin_teho_5)
      • 5 W - 2000 W (grillin_teho_5_2000)
      • ≥ 2000 W (grillin_teho_2000)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Kerma (kerma)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi