x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    LASCANA Haalariasut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • LASCANA Haalari
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/154251986.jpg
      LASCANA LASCANA Haalari Haalari Haalari Materiaali: Viskoosi; Olkaintyyppi: Leveät olkaimet; Pääntie: V-pääntie; Design: Solmittavaksi/sidottavaksi, Sivuttaiset upotutetut taskut, Tikattu sauma/reuna, Suora leikkaus; Yksityiskohta: Poimutettu/koottu; Ekstrat: Pehmeä kangas, Viileä, Applikaatiot; Hihan pituus: Hihaton; Pituus: Pitkä/Maxi; Malli: Normaali malli (1)
      LASCANA Haalari
      • 08698826445499
      • LAS1082001000002
      1
      deal
      59.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Adidas (adidas)
      • Abercrombie & Fitch (abercrombie_fitch)
      • About You (about_you)
      • Agu (agu)
      • Alife & Kickin (alife_kickin)
      • Animal (animal)
      • Armedangels (armedangels)
      • Banana Republic (banana_republic)
      • Billabong (billabong)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Cartoon (cartoon)
      • Chi Chi London (chi_chi_london)
      • Closet London (closet_london)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Copenhagen Muse (copenhagen_muse)
      • Desigual (desigual)
      • Didriksons (didriksons)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dorothy Perkins Petite (dorothy_perkins_petite)
      • Dr. denim (dr_denim)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Empyre (empyre)
      • Envie de Fraise (envie_de_fraise)
      • Esprit (esprit)
      • Farina Opoku (farina_opoku)
      • Freequent (freequent)
      • FRNCH PARIS (frnch_paris)
      • G-Star (g_star)
      • Gap (gap)
      • Garcia (garcia)
      • Geggamoja (geggamoja)
      • Gina tricot (gina_tricot)
      • GUESS (guess)
      • Guido Maria Kretschmer (guido_maria_kretschmer)
      • Hailey Logan (hailey_logan)
      • Hailys (hailys)
      • HEINE (heine)
      • Hollister (hollister)
      • Ichi (ichi)
      • Inwear (inwear)
      • IVY & OAK (ivy_oak)
      • Ivyrevel (ivyrevel)
      • Kazane (kazane)
      • LASCANA (lascana)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Levi's (levi_s)
      • Lindberg (lindberg)
      • Lipsy (lipsy)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Love Triangle (love_triangle)
      • LTB (ltb)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Masai (masai)
      • MAX&Co. (max_co_)
      • Mazine (mazine)
      • Mbym (mbym)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Minimum (minimum)
      • Minkpink (minkpink)
      • Missguided (missguided)
      • Modstrom (modstrom)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Name it (name_it)
      • Neo Noir (neo_noir)
      • Nike (nike)
      • Nikita (nikita)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Noppies (noppies)
      • NU-IN (nu_in)
      • Numph (numph)
      • O'Neill (o_neill)
      • Object (object)
      • ONLY (only)
      • Part two (part_two)
      • Patagonia (patagonia)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Pieces (pieces)
      • Puma (puma)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Ragwear (ragwear)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reima (reima)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roxy (roxy)
      • Rut & Circle (rut_circle)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Second female (second_female)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Set (set)
      • Shiwi (shiwi)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Sofie Schnoor (sofie_schnoor)
      • Soft Rebels (soft_rebels)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • Swing (swing)
      • Tentree (tentree)
      • Tfnc (tfnc)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Vera Mont (vera_mont)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vila (vila)
      • Wal G. (wal_g_)
      • WEARKND (wearknd)
      • Weekend Max Mara (weekend_max_mara)
      • Whistles (whistles)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Z-one (z_one)
    • Hinta (price):
      • < 45€ (budget)
      • 45€ - 60€ (low)
      • 60€ - 90€ (medium)
      • > 90€ (high)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Aikuiset (aikuiset)
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Vaatteen koko (vaatteiden_koko):
      • 4XL (4xl)
      • 6XL (6xl)
      • 32 (32)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 50 (50)
      • 56 (56)
      • 62 (62)
      • 68 (68)
      • 74 (74)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 100 (100)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 130 (130)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 164 (164)
      • 176 (176)
      • L (l)
      • M (m)
      • S (s)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
      • XXL (xxl)
      • XXS (xxs)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi