x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Urban Classics Haalari

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Urban Classics Haalari
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Urban Classics Haalari
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Urban Classics Haalari
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/106140605.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/227961155.jpg
Urban Classics Urban Classics Haalari Haalari Haalari Design: Vyötärö nyörikujalla, Ribbiresori, Selkävetoketju, Sivuttaiset upotutetut taskut, Avoimet reunat, Raglanhiha; Kuvio: Yksivärinen; Olkaintyyppi: Normaalit olkaimet; Pääntie: U-pääntie; Materiaali: Puuvilla; Ekstrat: Pehmeä kangas; Hihan pituus: Pitkähihainen; Pituus: Pitkä/Maxi; Malli: Normaali malli (1)
  • 04053838229064
2
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Naiset
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta
    • Materiaalit: Puuvilla, Viskoosi
  • 49.90 73.48 EUR 2
    2
    • Aboutyou.fi Aboutyou.fi
      Design: Vyötärö nyörikujalla, Ribbiresori, Selkävetoketju, Sivuttaiset upotutetut taskut, Avoimet reunat, Raglanhiha; Kuvio: Yksivärinen;...49.90, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Dressinn.com/fi Dressinn.com/fi
      73.48, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Ralph Lauren Lapsi - Logo Terry Sweatshirt Blue - 5 Years - Blue
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/228284385.jpg
      Ralph Lauren Ralph Lauren Lapsi - Logo Terry Sweatshirt Blue - 5 Years - Blue Lapsi - Logo Terry Sweatshirt Blue - 5 Years - Blue Lapsi - Logo Terry Sweatshirt Blue - 5 Years - Blue Ralph Lauren Lapsi - - Blue sweatshirt by Ralph Lauren. The sweatshirt has an embroidered logo at the front. Double-layered. Ribbed cuffs. (1)
      Ralph Lauren Lapsi - Logo Terry Sweatshirt Blue - 5 Years - Blue
      • 03616533341366
      1
    • Dreimaster Haalari
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166678869.jpg
      Dreimaster Dreimaster Haalari Haalari Haalari Materiaali: Viskoosi; Kuvio: Yksivärinen; Design: Rintatasku, Sivuttaiset upotutetut taskut, Nappilista, Kääntökaulus; Ekstrat: Nyörikuja vyötäröllä, Samansävyiset saumat, Kevyt kangas; Yksityiskohta: Poimutettu/koottu; Hihan pituus: Pitkähihainen; Malli: Normaali malli; Pituus: 7/8-pituus (1)
      Dreimaster Haalari
      • 04063523240984
      1
    • Mango Haalari
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/228496925.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/228104547.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/228104546.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/228104545.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/228104548.jpg
      Mango Mango Haalari Haalari Haalari Materiaali: Viskoosi; Olkaintyyppi: Leveät olkaimet; Pääntie: V-pääntie; Kuvio: Kukallinen; Yksityiskohta: Poimutettu/koottu; Hihan pituus: Hihaton; Pituus: Pitkä/Maxi; Malli: Normaali malli (1)
      Mango Haalari
      • 08445661388760
      1
    • Ten Tree W Breeze Jumpsuit
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185968229.jpg
      Ten Tree Ten Tree W Breeze Jumpsuit W Breeze Jumpsuit W Breeze Jumpsuit tentree Women's Breeze Jumpsuit Jumpsuit: Väri: Musta; Koko: XL; Käyttötarkoitus: Vapaa-aika; Materiaalia: Päämateriaali: 100% Lyocell; Lisää tentree-tuotteita osoitteesa Bergfreunde.fi - osta nyt! (1)
      Ten Tree W Breeze Jumpsuit
      • 00661814293707
      • 00661814293691
      1
      deal
    • Vaatteen koko (vaatteiden_koko):
      • L (l)
      • XS (xs)
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 49.90
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 49.90
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 49.90
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 49.90
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 49.90
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 49.90
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 44.91
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 44.91
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 44.91
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 44.91
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 49.90
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 49.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 49.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 49.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 49.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 49.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 49.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 49.90
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 49.90
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 49.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 49.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 49.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 49.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 49.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 39.92
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 39.92
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 39.92
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 39.92
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 39.92
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 39.92
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 39.92
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 39.92
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 39.92
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 39.92
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 39.92
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 39.92
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 39.92
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 39.92
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 39.92
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 39.92
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 39.92
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 39.92
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 39.92
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 42.32
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 39.92
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 42.32
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 42.32
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 52.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 52.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 52.90
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 49.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 49.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 49.90
    • info@vertaa.fi