x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Craghoppers hattu

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 9
    • Craghoppers Women's Nosilife Sun Hat
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185970318.jpg
      Craghoppers Craghoppers Women's Nosilife Sun Hat Women's Nosilife Sun Hat Women's Nosilife Sun Hat Craghoppers Women's Nosilife Sun Hat on hattu vapaa-ajan harrastuksiin. Sopii naisille. (1)
      Craghoppers Women's Nosilife Sun Hat
      • 05054904314065
      1
      48.80 EUR
    • Craghoppers Nosilife Sunhat II Moss S/M
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181917651.jpg
      Craghoppers Craghoppers Nosilife Sunhat II Moss S/M Nosilife Sunhat II Moss S/M Nosilife Sunhat II Moss S/M Laadukas, käännettävä lierihattu aurinkoon ja sateeseen. (1)
      Craghoppers Nosilife Sunhat II Moss S/M
      • 05054904412365
      1
      36.86 EUR
    • Craghoppers Nosilife Sunhat II Harmaa S/M
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181917644.jpg
      Craghoppers Craghoppers Nosilife Sunhat II Harmaa S/M Nosilife Sunhat II Harmaa S/M Nosilife Sunhat II Harmaa S/M Laadukas, käännettävä lierihattu aurinkoon ja sateeseen. (1)
      Craghoppers Nosilife Sunhat II Harmaa S/M
      • 05054904412341
      1
      36.86 EUR
    • Craghoppers Nosilife Outback Hat
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/173289864.jpg
      Craghoppers Craghoppers Nosilife Outback Hat Nosilife Outback Hat Nosilife Outback Hat Craghoppers Nosilife Outback Hat on hattu vapaa-ajan harrastuksiin. Sopii kaikille. (1)
      Craghoppers Nosilife Outback Hat
      • 05054904188741
      1
      53.80 EUR
    • Craghoppers NosiLife Outback Päähine, oliivi M/L | 58-60cm 2021 Hatut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/174765151.jpg
      Craghoppers Craghoppers NosiLife Outback Päähine, oliivi M/L | 58-60cm 2021 Hatut NosiLife Outback Päähine, oliivi M/L | 58-60cm 2021 Hatut NosiLife Outback Päähine, oliivi M/L | 58-60cm 2021 Hatut Tyyppi: Hattu; Materiaalityyppi: Kangas; Pintamateriaali: 100 % polyamide/Trim: 100 % polyester; Materiaalin viimeistely: Permethrin: a biocide to protect against insects. Use biocidal products with care. Always read label and product information before use.; Paino: 120 g; Kokotiedot: Normaali; Leikkaus: Normal; Lisätietoja: Hidden inside pocket, Adjustable chin strap, Cooling inner headband, Sunscreen: UPF 50+ (1)
      Craghoppers NosiLife Outback Päähine, oliivi M/L | 58-60cm 2021 Hatut
      • 05054904188727
      1
      50.85 EUR
    • Craghoppers Women's Nosilife Sun Hat
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185970318.jpg
      Craghoppers Craghoppers Women's Nosilife Sun Hat Women's Nosilife Sun Hat Women's Nosilife Sun Hat Craghoppers Women's Nosilife Sun Hat on hattu vapaa-ajan harrastuksiin. Sopii naisille. (1)
      Craghoppers Women's Nosilife Sun Hat
      • 05054904314072
      1
      48.80 EUR
    • Craghoppers Nosilife Sunhat II Moss M/L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181917651.jpg
      Craghoppers Craghoppers Nosilife Sunhat II Moss M/L Nosilife Sunhat II Moss M/L Nosilife Sunhat II Moss M/L Laadukas, käännettävä lierihattu aurinkoon ja sateeseen. (1)
      Craghoppers Nosilife Sunhat II Moss M/L
      • 05054904412372
      1
      36.86 EUR
    • Craghoppers Nosilife Sunhat II Harmaa M/L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181917644.jpg
      Craghoppers Craghoppers Nosilife Sunhat II Harmaa M/L Nosilife Sunhat II Harmaa M/L Nosilife Sunhat II Harmaa M/L Laadukas, käännettävä lierihattu aurinkoon ja sateeseen. (1)
      Craghoppers Nosilife Sunhat II Harmaa M/L
      • 05054904412358
      1
      36.86 EUR
    • Craghoppers NosiLife Outback hattu, hiekanvaalea
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/186256379.jpg
      Craghoppers Craghoppers NosiLife Outback hattu, hiekanvaalea NosiLife Outback hattu, hiekanvaalea NosiLife Outback hattu, hiekanvaalea HYÖNTEISSUOJATTU, LEVEÄLIERINEN HATTU NosiLife Outback -hattu suojaa mainiosti auringolta ja hyönteisten pistoiltalämpimällä säällä, ja säädettävän kiristysnauhan ansiosta hattu pysyy tukevasti päässä pienissä tuulenpuuskissakin. Craghoppersin oma NosiLife -vaatekokoelma on lajissaan ainutlaatuinen, sillä näissä vaatteissa on sisäänrakennettu hyönteissuoja itsessään. Craghopperin vaatteet suojaavat tehokkaasti hyönteisten puremilta koko vaatteen käyttöiän ajan ilman, että sinun tarvitsee hoi... (1)
      Craghoppers NosiLife Outback hattu, hiekanvaalea
      • 05054904188734
      1
      48.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • adidas DEFAULT
        • adidas
      • Fila DEFAULT
        • fila
      • Brixton DEFAULT
        • brixton
      • Fjällräven DEFAULT
        • fja_llra_ven
      • Pieces DEFAULT
        • pieces
      • Reima DEFAULT
        • reima
      • Stetson DEFAULT
        • stetson
      • Lapset DEFAULT
        • lapset
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Brixton (brixton)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Pieces (pieces)
      • Dickies (dickies)
      • A.Lab (a_lab)
      • Abacus (abacus)
      • About You (about_you)
      • Adidas (adidas)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Barbour (barbour)
      • Barts (barts)
      • Becksöndergaard (beckso_ndergaard)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Blue Tomato (blue_tomato)
      • Briton (briton)
      • Buff (buff)
      • Burton (burton)
      • Cayler & Sons (cayler_sons)
      • Champion (champion)
      • Chillouts (chillouts)
      • Ciele (ciele)
      • Coal (coal)
      • Columbia (columbia)
      • Compressport (compressport)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Danny Duncan (danny_duncan)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Deerhunter (deerhunter)
      • Didriksons (didriksons)
      • Diesel (diesel)
      • Dravus (dravus)
      • Ellesse (ellesse)
      • Empyre (empyre)
      • Extremities (extremities)
      • FILA (fila)
      • Finkid (finkid)
      • Flexfit (flexfit)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Houdini (houdini)
      • HUF (huf)
      • Härkila (ha_rkila)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Karl kani (karl_kani)
      • La Millou (la_millou)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Levi's (levi_s)
      • Lindberg (lindberg)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lurking Class (lurking_class)
      • Magenta (magenta)
      • Mammut (mammut)
      • Marmot (marmot)
      • Maxallure (maxallure)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Mini A Ture (mini_a_ture)
      • Mister tee (mister_tee)
      • New Era (new_era)
      • Nike (nike)
      • O'Neill (o_neill)
      • ONLY (only)
      • Ortlieb (ortlieb)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Pass Port (pass_port)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Peppi Pitkätossu (peppi_pitka_tossu)
      • Petit Crabe (petit_crabe)
      • Pinewood (pinewood)
      • Pippi Långstrump (pippi_la_ngstrump)
      • Playshoes (playshoes)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Robbins (royal_robbins)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Smafolk (smafolk)
      • Sofie Schnoor (sofie_schnoor)
      • Spessut (spessut)
      • STATEWEAR (statewear)
      • Stetson (stetson)
      • Sways (sways)
      • Swedteam (swedteam)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thrasher (thrasher)
      • Tilley (tilley)
      • Tom Joule (tom_joule)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tretorn (tretorn)
      • Twinset (twinset)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Urberg (urberg)
      • VAI-KØ (vai_k_)
      • Vans (vans)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vila (vila)
      • Vitriol (vitriol)
      • Volcom (volcom)
    • Hinta (price):
      • < 30 € (budget)
      • 30 € - 45 € (price_2)
      • 45 € - 65 € (price_3)
      • ≥ 65 € (price_4)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Hatun tyyppi (hatun_tyyppi):
      • 5 Panel cap (5_panel_cap)
      • Aurinkohattu (aurinkohattu)
      • Bucket hattu (bucket_hattu)
      • Fedora-hattu (fedora_hattu)
      • Flat caps (flat_caps)
      • Panama hat (panama_hat)
      • Sadehattu (sadehattu)
      • Sportcap (sportcap)
      • Trucker cap (trucker_cap)
    • Materiaali (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Huopa (huopa)
      • Kangas (kangas)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Nupukki (nupukki)
      • Olki (olki)
      • Paperi (paperi)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Tekonahka (tekonahka)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Aikuiset (aikuiset)
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi