x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    FRILUFTS hattu

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • FRILUFTS Karakum Hat
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226469681.jpg?ts=1
      FRILUFTS FRILUFTS Karakum Hat Karakum Hat Karakum Hat Kevyt ja ilmava lierihattu Toivota paahteiset kesäpäivät tervetulleiksi pukemalla päähäsi lierihattu, joka pysyy päässä kovemmassakin tuulenvireessä takana olevan kiristysremmin ja irrotettavan kaulahihnan ansiosta. Hattu tarjoaa ensiluokkaista suojaa ja hengittävyyttä lämpötilan kivutessa hellelukemiin. Sivuilla hengittävyyttä parantavaa verkkomateriaalia Takana säätöremmi Irrotettava kaularemmi Lierin leveys 9 cm Verkkovuori ja hattuosan alareunaa kiertävä vahvike siirtävät erinomaisesti kosteutta Päällinen 100 % puuvilla, vuori 100 % polyesteria (1)
      FRILUFTS Karakum Hat
      • 04039464145305
      1
      27.99 EUR
    • FRILUFTS Karakum Hat
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226469681.jpg?ts=1
      FRILUFTS FRILUFTS Karakum Hat Karakum Hat Karakum Hat Kevyt ja ilmava lierihattu Toivota paahteiset kesäpäivät tervetulleiksi pukemalla päähäsi lierihattu, joka pysyy päässä kovemmassakin tuulenvireessä takana olevan kiristysremmin ja irrotettavan kaulahihnan ansiosta. Hattu tarjoaa ensiluokkaista suojaa ja hengittävyyttä lämpötilan kivutessa hellelukemiin. Sivuilla hengittävyyttä parantavaa verkkomateriaalia Takana säätöremmi Irrotettava kaularemmi Lierin leveys 9 cm Verkkovuori ja hattuosan alareunaa kiertävä vahvike siirtävät erinomaisesti kosteutta Päällinen 100 % puuvilla, vuori 100 % polyesteria (1)
      FRILUFTS Karakum Hat
      • 04039464145312
      1
      27.99 EUR
    • FRILUFTS Karakum Hat
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226469658.jpg?ts=1
      FRILUFTS FRILUFTS Karakum Hat Karakum Hat Karakum Hat Kevyt ja ilmava lierihattu Toivota paahteiset kesäpäivät tervetulleiksi pukemalla päähäsi lierihattu, joka pysyy päässä kovemmassakin tuulenvireessä takana olevan kiristysremmin ja irrotettavan kaulahihnan ansiosta. Hattu tarjoaa ensiluokkaista suojaa ja hengittävyyttä lämpötilan kivutessa hellelukemiin. Sivuilla hengittävyyttä parantavaa verkkomateriaalia Takana säätöremmi Irrotettava kaularemmi Lierin leveys 9 cm Verkkovuori ja hattuosan alareunaa kiertävä vahvike siirtävät erinomaisesti kosteutta Päällinen 100 % puuvilla, vuori 100 % polyesteria (1)
      FRILUFTS Karakum Hat
      • 04039464145190
      1
      27.99 EUR
    • FRILUFTS Karakum Hat
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226469658.jpg?ts=1
      FRILUFTS FRILUFTS Karakum Hat Karakum Hat Karakum Hat Kevyt ja ilmava lierihattu Toivota paahteiset kesäpäivät tervetulleiksi pukemalla päähäsi lierihattu, joka pysyy päässä kovemmassakin tuulenvireessä takana olevan kiristysremmin ja irrotettavan kaulahihnan ansiosta. Hattu tarjoaa ensiluokkaista suojaa ja hengittävyyttä lämpötilan kivutessa hellelukemiin. Sivuilla hengittävyyttä parantavaa verkkomateriaalia Takana säätöremmi Irrotettava kaularemmi Lierin leveys 9 cm Verkkovuori ja hattuosan alareunaa kiertävä vahvike siirtävät erinomaisesti kosteutta Päällinen 100 % puuvilla, vuori 100 % polyesteria (1)
      FRILUFTS Karakum Hat
      • 04039464145183
      1
      27.99 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • adidas DEFAULT
        • adidas
      • Fila DEFAULT
        • fila
      • Fjällräven DEFAULT
        • fja_llra_ven
      • Pieces DEFAULT
        • pieces
      • Reima DEFAULT
        • reima
      • Stetson DEFAULT
        • stetson
      • Lapset DEFAULT
        • lapset
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Pieces (pieces)
      • Dickies (dickies)
      • 2XU (2xu)
      • 47 (47)
      • 47 Brand (47_brand)
      • 100% (100_)
      • 226ers (226ers)
      • A.Lab (a_lab)
      • Abacus (abacus)
      • Aclima (aclima)
      • Adidas (adidas)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • Agu (agu)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • Alpina (alpina)
      • ALÉ (ale_)
      • Alé Cycling (ale_cycling)
      • Anon (anon)
      • Antony Morato (antony_morato)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Arena (arena)
      • Armada (armada)
      • Bamse (bamse)
      • Barbour (barbour)
      • Barts (barts)
      • Batman (batman)
      • Bear Claw (bear_claw)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • Billabong (billabong)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Blue Tomato (blue_tomato)
      • BMN (bmn)
      • Brandit (brandit)
      • Broken Promises (broken_promises)
      • Buff (buff)
      • Burton (burton)
      • Burton Snowboards (burton_snowboards)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Carhartt (carhartt)
      • Castelli (castelli)
      • Cayler & Sons (cayler_sons)
      • CeLaVi (celavi)
      • Cep (cep)
      • Cerda Group (cerda_group)
      • Cerdá (cerda_)
      • Champion (champion)
      • Chrome (chrome)
      • CMP (cmp)
      • Color Kids (color_kids)
      • Columbia (columbia)
      • Compressport (compressport)
      • Converse (converse)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • CYCOLOGY (cycology)
      • Dakine (dakine)
      • Dale of Norway (dale_of_norway)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Deerhunter (deerhunter)
      • Didriksons (didriksons)
      • Disney (disney)
      • Dolce&Gabbana (dolce_gabbana)
      • Dovrefjell (dovrefjell)
      • Dynafit (dynafit)
      • Ecoalf (ecoalf)
      • Edelrid (edelrid)
      • Eisbar (eisbar)
      • Element (element)
      • Ellesse (ellesse)
      • Empyre (empyre)
      • En fant (en_fant)
      • Endura (endura)
      • Esprit (esprit)
      • Etxeondo (etxeondo)
      • Fanatics (fanatics)
      • Fashy (fashy)
      • FILA (fila)
      • Filibabba (filibabba)
      • Finkid (finkid)
      • Flexfit (flexfit)
      • FRILUFTS (frilufts)
      • G-Star (g_star)
      • Garcia (garcia)
      • Geggamoja (geggamoja)
      • Giro (giro)
      • Globe (globe)
      • Grivel (grivel)
      • Grundens (grundens)
      • Gymstick (gymstick)
      • Hackett (hackett)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hanukeii (hanukeii)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herschel (herschel)
      • Houdini (houdini)
      • HUF (huf)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hurley (hurley)
      • Härkila (ha_rkila)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • Imsevimse (imsevimse)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Jack & jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • JJXX (jjxx)
      • Jones (jones)
      • Kappa (kappa)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karpos (karpos)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lafuma (lafuma)
      • Lancaster (lancaster)
      • Lasting (lasting)
      • Le coq sportif (le_coq_sportif)
      • Lee (lee)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Levi's (levi_s)
      • Liewood (liewood)
      • Lindberg (lindberg)
      • Loeffler (loeffler)
      • Lonsdale (lonsdale)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Mako (mako)
      • Mammut (mammut)
      • Masterdis (masterdis)
      • Matt (matt)
      • Mavic (mavic)
      • Mcdavid (mcdavid)
      • Millet (millet)
      • Mini A Ture (mini_a_ture)
      • Mission (mission)
      • Mister tee (mister_tee)
      • Mitchell & ness (mitchell_ness)
      • Montane (montane)
      • Montura (montura)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • Nautica (nautica)
      • Nedis (nedis)
      • New Balance (new_balance)
      • New Era (new_era)
      • New york yankees (new_york_yankees)
      • Nike (nike)
      • Nintendo (nintendo)
      • Nixon (nixon)
      • North sails (north_sails)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Oakley Apparel (oakley_apparel)
      • Odlo (odlo)
      • Ortovox (ortovox)
      • Otso (otso)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Oxbow (oxbow)
      • P.A.C. (p_a_c_)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pearl Izumi (pearl_izumi)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Peppi Pitkätossu (peppi_pitka_tossu)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Pinewood (pinewood)
      • POC (poc)
      • Pokémon (poke_mon)
      • Poler (poler)
      • PrAna (prana)
      • Protest (protest)
      • Puma (puma)
      • Q36.5 (q36_5)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rains (rains)
      • Red Chili (red_chili)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Replay (replay)
      • Retki (retki)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Rogelli (rogelli)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Robbins (royal_robbins)
      • RVCA (rvca)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Salon (salon)
      • Salon Lakkitehdas Oy (salon_lakkitehdas_oy)
      • Salty Crew (salty_crew)
      • Santini (santini)
      • Scandinavian tackle (scandinavian_tackle)
      • SCOTT (scott)
      • Sealskinz (sealskinz)
      • Shimano (shimano)
      • SIXS (sixs)
      • Sko (sko)
      • Slowmoose (slowmoose)
      • Smafolk (smafolk)
      • Smartwool (smartwool)
      • Sony (sony)
      • Specialized (specialized)
      • Spiuk (spiuk)
      • Sportful (sportful)
      • Starling (starling)
      • STATEWEAR (statewear)
      • Stetson (stetson)
      • Stutterheim (stutterheim)
      • Sunday Afternoons (sunday_afternoons)
      • Super Mario (super_mario)
      • Superdry (superdry)
      • Swedteam (swedteam)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • Swimpy (swimpy)
      • Swix (swix)
      • The Indian Face (the_indian_face)
      • The Mandalorian (the_mandalorian)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thrasher (thrasher)
      • Tilley (tilley)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Joule (tom_joule)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Trangoworld (trangoworld)
      • Trespass (trespass)
      • Tretorn (tretorn)
      • Tyr (tyr)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Uller (uller)
      • Umbro (umbro)
      • Under Armour (under_armour)
      • Upfront (upfront)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Urberg (urberg)
      • VAI-KØ (vai_k_)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vila (vila)
      • Volcom (volcom)
      • Wheat (wheat)
      • Wild Country (wild_country)
      • Wilier (wilier)
      • Wilson (wilson)
      • Wind X-Treme (wind_x_treme)
      • Wrangler (wrangler)
      • X-Bionic (x_bionic)
      • Xlc (xlc)
      • Zoggs (zoggs)
      • Zone3 (zone3)
    • Hinta (price):
      • < 24 € (budget)
      • 24 € - 29 € (price_2)
      • 29 € - 38 € (price_3)
      • ≥ 38 € (price_4)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Hatun tyyppi (hatun_tyyppi):
      • 5 Panel cap (5_panel_cap)
      • Aurinkohattu (aurinkohattu)
      • Bucket hattu (bucket_hattu)
      • Fedora-hattu (fedora_hattu)
      • Flat caps (flat_caps)
      • Panama hat (panama_hat)
      • Sadehattu (sadehattu)
      • Snapback (snapback)
      • Sportcap (sportcap)
      • Strapback (strapback)
      • Sun visors (sun_visors)
      • Trucker cap (trucker_cap)
    • Materiaali (materiaali):
      • Akryyli (akryyli)
      • Asetaatti (asetaatti)
      • Elastaani (elastaani)
      • Fleece (fleece)
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • Huopa (huopa)
      • Kangas (kangas)
      • Kanvaasi (kanvaasi)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Mikrokuitu (mikrokuitu)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Nupukki (nupukki)
      • Olki (olki)
      • Paperi (paperi)
      • Pellava (pellava)
      • Polyakryyli (polyakryyli)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Silikoni (silikoni)
      • Spandex (spandex)
      • Stretch (stretch)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Aikuiset (aikuiset)
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
      • Vauvat (vauvat)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi