x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Pinewood hattu

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Pinewood Hunting Hat
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/186027361.jpg
      Pinewood Pinewood Hunting Hat Hunting Hat Hunting Hat Pinewood Hunting Hat on hattu metsästykseen. Sopii kaikille. (2)
      Pinewood Hunting Hat
      • 07331090157453
      1
      44.80 EUR
    • Pinewood Hunting Hat
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/179358872.jpg
      Pinewood Pinewood Hunting Hat Hunting Hat Hunting Hat KLASSINEN JA TYYLIKÄS HATTU, SOPII SEKÄ METSÄSTYKSEEN ETTÄ VAPAA-AIKAAN Hatussa on käännettävä reuna, jonka voit kiinnittää painikkeella. Lakissa on sen ympäri kiertävä nauha, joka on toiselta puolelta mokkanahkaa ja toisella puolella oranssi, lisäturvallisuuteen tarvittaessa. Vettä hylkivä. Hikinauha verkkovuoressa. 100% polyesteriä. S:n ympärysmitta on 56cm M / L: n ympärysmitta on 59 cm. XL / XXL: n ympärysmitta on 61 cm. (1)
      Pinewood Hunting Hat
      • 07331090157446
      2
      40.80 EUR
    • Pinewood Mosquito -hattu vetoketjulla, vaalea khaki
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185471478.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137465904.jpg
      Pinewood Pinewood Mosquito -hattu vetoketjulla, vaalea khaki Mosquito -hattu vetoketjulla, vaalea khaki Mosquito -hattu vetoketjulla, vaalea khaki KEVYT JA JOUSTAVA HYTTYSHATTU Pinewood Mosquito -hattu pitää hyttyset ja muut ötökät loitolla. Hattuun kiinnitetyn hyttysverkon saa kätevästi piiloon vetoketjulliseen päällitaskuun. Hyttysverkko on valmistettu kevyestä ja joustavasta materiaalista. Hattu on käsitelty vettä ja likaa hylkivällä Bionic Finish® Eco -kyllästeellä. Tiedot: Materiaali: TC-1200: 65 % polyesteri ja 35 % puuvilla, verkko: 100 % polyesteri. Sisämitta: 59 cm (1)
      Pinewood Mosquito -hattu vetoketjulla, vaalea khaki
      • 07331090089464
      1
      27.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • adidas DEFAULT
        • adidas
      • Brixton DEFAULT
        • brixton
      • Fjällräven DEFAULT
        • fja_llra_ven
      • Pieces DEFAULT
        • pieces
      • Reima DEFAULT
        • reima
      • Stetson DEFAULT
        • stetson
      • Lapset DEFAULT
        • lapset
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Brixton (brixton)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Pieces (pieces)
      • Dickies (dickies)
      • A.Lab (a_lab)
      • Abacus (abacus)
      • About You (about_you)
      • Adidas (adidas)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Barbour (barbour)
      • Barts (barts)
      • BEAMS PLUS (beams_plus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Blue Tomato (blue_tomato)
      • Buff (buff)
      • Burton (burton)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Champion (champion)
      • Chillouts (chillouts)
      • Ciele (ciele)
      • Coal (coal)
      • Columbia (columbia)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Dakine (dakine)
      • Danny Duncan (danny_duncan)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Deerhunter (deerhunter)
      • Didriksons (didriksons)
      • Diesel (diesel)
      • Disney (disney)
      • Dravus (dravus)
      • Ellesse (ellesse)
      • Empyre (empyre)
      • Extremities (extremities)
      • Finkid (finkid)
      • Flexfit (flexfit)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Houdini (houdini)
      • HUF (huf)
      • Härkila (ha_rkila)
      • Icepeak (icepeak)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Killer Acid (killer_acid)
      • La Millou (la_millou)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Levi's (levi_s)
      • Lindberg (lindberg)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lurking Class (lurking_class)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Magenta (magenta)
      • Mammut (mammut)
      • Mango (mango)
      • Marmot (marmot)
      • Maxallure (maxallure)
      • Maximo (maximo)
      • Merchcode (merchcode)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Mini A Ture (mini_a_ture)
      • Mister tee (mister_tee)
      • Musto (musto)
      • Name it (name_it)
      • New Era (new_era)
      • Nike (nike)
      • ONLY (only)
      • Ortlieb (ortlieb)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Pass Port (pass_port)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Peppi Pitkätossu (peppi_pitka_tossu)
      • Petit Crabe (petit_crabe)
      • Pinewood (pinewood)
      • Pippi Långstrump (pippi_la_ngstrump)
      • Playshoes (playshoes)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Robbins (royal_robbins)
      • RVCA (rvca)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Sealskinz (sealskinz)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • SHYX (shyx)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Slowmoose (slowmoose)
      • Smafolk (smafolk)
      • Sofie Schnoor (sofie_schnoor)
      • Spessut (spessut)
      • STATEWEAR (statewear)
      • Stetson (stetson)
      • Swedteam (swedteam)
      • Tentree (tentree)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thrasher (thrasher)
      • Tilley (tilley)
      • Tom Joule (tom_joule)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Tretorn (tretorn)
      • Tribalsensation (tribalsensation)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Upfront (upfront)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Urberg (urberg)
      • VAI-KØ (vai_k_)
      • Vans (vans)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Viking (viking)
      • Vila (vila)
      • Vitriol (vitriol)
      • Volcom (volcom)
      • Weekday (weekday)
    • Hinta (price):
      • < 20 € (budget)
      • 20 € - 30 € (price_2)
      • 30 € - 55 € (price_3)
      • ≥ 55 € (price_4)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Hatun tyyppi (hatun_tyyppi):
      • 5 Panel cap (5_panel_cap)
      • Aurinkohattu (aurinkohattu)
      • Bucket hattu (bucket_hattu)
      • Fedora-hattu (fedora_hattu)
      • Panama hat (panama_hat)
      • Sadehattu (sadehattu)
    • Materiaali (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Kangas (kangas)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Nupukki (nupukki)
      • Olki (olki)
      • Paperi (paperi)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Punos (punos)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Tekonahka (tekonahka)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Aikuiset (aikuiset)
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi