x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Regatta hattu

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Regatta Crow Päähine Lapset, sininen 7-10 | 54cm 2021 Hatut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/154831963.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/171950793.jpg
      Regatta Regatta Crow Päähine Lapset, sininen 7-10 | 54cm 2021 Hatut Crow Päähine Lapset, sininen 7-10 | 54cm 2021 Hatut Crow Päähine Lapset, sininen 7-10 | 54cm 2021 Hatut Tyyppi: Hattu; Materiaalityyppi: Kangas; Kausi: kesälakki; Sukupuoli & Ikä: lapset; Pintamateriaali: 100 % puuvilla; Kokotiedot: Normaali; Leikkaus: Normal; Lisätietoja: Material: Coolweave fabric made from 100 % cotton canvas, Plain or with all-over print (1)
      Regatta Crow Päähine Lapset, sininen 7-10 | 54cm 2021 Hatut
      • 05051522731748
      1
      deal
      30.85 EUR
    • Regatta Crow Päähine Lapset, sininen 1-3 | 51cm 2021 Hatut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150967340.jpg
      Regatta Regatta Crow Päähine Lapset, sininen 1-3 | 51cm 2021 Hatut Crow Päähine Lapset, sininen 1-3 | 51cm 2021 Hatut Crow Päähine Lapset, sininen 1-3 | 51cm 2021 Hatut Tyyppi: Hattu; Materiaalityyppi: Kangas; Kausi: kesälakki; Sukupuoli & Ikä: lapset; Pintamateriaali: 100 % puuvilla; Kokotiedot: Normaali; Leikkaus: Normal; Lisätietoja: Material: Coolweave fabric made from 100 % cotton canvas, Plain or with all-over print (1)
      Regatta Crow Päähine Lapset, sininen 1-3 | 51cm 2021 Hatut
      • 05057538964781
      1
      deal
      30.85 EUR
    • Regatta Sampson Wax Hat, oliivi S/M 2021 Hatut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168880722.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151396124.jpg
      Regatta Regatta Sampson Wax Hat, oliivi S/M 2021 Hatut Sampson Wax Hat, oliivi S/M 2021 Hatut Sampson Wax Hat, oliivi S/M 2021 Hatut Tyyppi: Hattu; Materiaalityyppi: Kangas; Kausi: kesälakki; Sukupuoli & Ikä: Unisex; Pintamateriaali: 65 % polyesteri, 35 % puuvilla; Pinnoite: vaha; Kokotiedot: Normaali; Leikkaus: Normal; Lisätietoja: Chequered printed lining (1)
      Regatta Sampson Wax Hat, oliivi S/M 2021 Hatut
      • 05057538699959
      1
      deal
      40.85 EUR
    • Regatta Sampson Wax Hat, oliivi L/XL 2021 Hatut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168880722.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/174713451.jpg
      Regatta Regatta Sampson Wax Hat, oliivi L/XL 2021 Hatut Sampson Wax Hat, oliivi L/XL 2021 Hatut Sampson Wax Hat, oliivi L/XL 2021 Hatut Tyyppi: Hattu; Materiaalityyppi: Kangas; Kausi: kesälakki; Sukupuoli & Ikä: Unisex; Pintamateriaali: 65 % polyesteri, 35 % puuvilla; Pinnoite: vaha; Kokotiedot: Normaali; Leikkaus: Normal; Lisätietoja: Chequered printed lining (1)
      Regatta Sampson Wax Hat, oliivi L/XL 2021 Hatut
      • 05057538699966
      1
      deal
      40.85 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • adidas DEFAULT
        • adidas
      • Brixton DEFAULT
        • brixton
      • Fjällräven DEFAULT
        • fja_llra_ven
      • Pieces DEFAULT
        • pieces
      • Reima DEFAULT
        • reima
      • Stetson DEFAULT
        • stetson
      • Lapset DEFAULT
        • lapset
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Brixton (brixton)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Pieces (pieces)
      • Dickies (dickies)
      • A.Lab (a_lab)
      • Abacus (abacus)
      • About You (about_you)
      • Adidas (adidas)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Barbour (barbour)
      • Barts (barts)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Blue Tomato (blue_tomato)
      • BROEL (broel)
      • Buff (buff)
      • Burton (burton)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Champion (champion)
      • Chillouts (chillouts)
      • Ciele (ciele)
      • Coal (coal)
      • Columbia (columbia)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Dakine (dakine)
      • Danny Duncan (danny_duncan)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Deerhunter (deerhunter)
      • Desigual (desigual)
      • Didriksons (didriksons)
      • Diesel (diesel)
      • Disney (disney)
      • Dravus (dravus)
      • Ellesse (ellesse)
      • Empyre (empyre)
      • Extremities (extremities)
      • Finkid (finkid)
      • Flexfit (flexfit)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Houdini (houdini)
      • HUF (huf)
      • Härkila (ha_rkila)
      • Icepeak (icepeak)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Killer Acid (killer_acid)
      • La Millou (la_millou)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Levi's (levi_s)
      • Lindberg (lindberg)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lurking Class (lurking_class)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Magenta (magenta)
      • Mammut (mammut)
      • Mango (mango)
      • Marmot (marmot)
      • Maxallure (maxallure)
      • Maximo (maximo)
      • Merchcode (merchcode)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Mini A Ture (mini_a_ture)
      • Mister tee (mister_tee)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Musto (musto)
      • Name it (name_it)
      • New Era (new_era)
      • Nike (nike)
      • Object (object)
      • ONLY (only)
      • Ortlieb (ortlieb)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Pass Port (pass_port)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Peppi Pitkätossu (peppi_pitka_tossu)
      • Petit Crabe (petit_crabe)
      • Pinewood (pinewood)
      • Pippi Långstrump (pippi_la_ngstrump)
      • Playshoes (playshoes)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Robbins (royal_robbins)
      • RVCA (rvca)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Sealskinz (sealskinz)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • SHYX (shyx)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Slowmoose (slowmoose)
      • Smafolk (smafolk)
      • Sofie Schnoor (sofie_schnoor)
      • Spessut (spessut)
      • STATEWEAR (statewear)
      • Stetson (stetson)
      • Swedteam (swedteam)
      • Tentree (tentree)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thrasher (thrasher)
      • Tilley (tilley)
      • Tom Joule (tom_joule)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tretorn (tretorn)
      • Tribalsensation (tribalsensation)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Tutu (tutu)
      • Upfront (upfront)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Urberg (urberg)
      • VAI-KØ (vai_k_)
      • Vans (vans)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Viking (viking)
      • Vila (vila)
      • Vitriol (vitriol)
      • Volcom (volcom)
      • Weekday (weekday)
    • Hinta (price):
      • < 20 € (budget)
      • 20 € - 30 € (price_2)
      • 30 € - 55 € (price_3)
      • ≥ 55 € (price_4)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Hatun tyyppi (hatun_tyyppi):
      • 5 Panel cap (5_panel_cap)
      • Aurinkohattu (aurinkohattu)
      • Bucket hattu (bucket_hattu)
      • Fedora-hattu (fedora_hattu)
      • Panama hat (panama_hat)
      • Sadehattu (sadehattu)
    • Materiaali (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Kangas (kangas)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Nupukki (nupukki)
      • Olki (olki)
      • Paperi (paperi)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Punos (punos)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Tekonahka (tekonahka)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Aikuiset (aikuiset)
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi