x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Regatta hattu

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 17
    • Regatta Luminosity Iii Beanie Vihreä 7-10 Years Poika
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/250876804.jpg?ts=1
      Regatta Regatta Luminosity Iii Beanie Vihreä 7-10 Years Poika Luminosity Iii Beanie Vihreä 7-10 Years Poika Luminosity Iii Beanie Vihreä 7-10 Years Poika (1)
      Regatta Luminosity Iii Beanie Vihreä 7-10 Years Poika
      • 05057538687215
      1
      20.89 EUR
    • Regatta Sampson Wax Hat Musta L-XL Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/177336460.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225799439.jpg?ts=1
      Regatta Regatta Sampson Wax Hat Musta L-XL Mies Sampson Wax Hat Musta L-XL Mies Sampson Wax Hat Musta L-XL Mies (1)
      Regatta Sampson Wax Hat Musta L-XL Mies
      • 05057538699942
      1
      20.89 EUR
    • Regatta Harrell Iii Beanie Sininen Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/200754005.jpg?ts=1
      Regatta Regatta Harrell Iii Beanie Sininen Mies Harrell Iii Beanie Sininen Mies Harrell Iii Beanie Sininen Mies (1)
      Regatta Harrell Iii Beanie Sininen Mies
      • 05051522795450
      1
      20.89 EUR
    • Regatta Halian Trapper Iii Beanie Grå L-XL Mand
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/247427399.jpg?ts=1
      Regatta Regatta Halian Trapper Iii Beanie Grå L-XL Mand Halian Trapper Iii Beanie Grå L-XL Mand Halian Trapper Iii Beanie Grå L-XL Mand (1)
      Regatta Halian Trapper Iii Beanie Grå L-XL Mand
      • 05059404353545
      1
      27.37 EUR
    • Regatta Luminosity Iii Beanie Vihreä 11-13 Years Poika
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/174115003.jpg?ts=1
      Regatta Regatta Luminosity Iii Beanie Vihreä 11-13 Years Poika Luminosity Iii Beanie Vihreä 11-13 Years Poika Luminosity Iii Beanie Vihreä 11-13 Years Poika (1)
      Regatta Luminosity Iii Beanie Vihreä 11-13 Years Poika
      • 05057538687222
      1
      20.89 EUR
    • Regatta Crow Hat Sininen 11-13 Years Poika
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227924940.jpg?ts=1
      Regatta Regatta Crow Hat Sininen 11-13 Years Poika Crow Hat Sininen 11-13 Years Poika Crow Hat Sininen 11-13 Years Poika (1)
      Regatta Crow Hat Sininen 11-13 Years Poika
      • 05059404643325
      1
      18.48 EUR
    • Regatta Brock Ii Beanie Blå Mand
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/254577625.jpg?ts=1
      Regatta Regatta Brock Ii Beanie Blå Mand Brock Ii Beanie Blå Mand Brock Ii Beanie Blå Mand (1)
      Regatta Brock Ii Beanie Blå Mand
      • 05059404928538
      1
      26.23 EUR
    • Regatta Taura Ii Hat Beige L-XL Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/177719769.jpg?ts=1
      Regatta Regatta Taura Ii Hat Beige L-XL Mies Taura Ii Hat Beige L-XL Mies Taura Ii Hat Beige L-XL Mies (1)
      Regatta Taura Ii Hat Beige L-XL Mies
      • 05057538945704
      1
      17.48 EUR
    • Regatta Sampson Wax Hat Vihreä S-M Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/177336462.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225405018.jpg?ts=1
      Regatta Regatta Sampson Wax Hat Vihreä S-M Mies Sampson Wax Hat Vihreä S-M Mies Sampson Wax Hat Vihreä S-M Mies (1)
      Regatta Sampson Wax Hat Vihreä S-M Mies
      • 05057538699959
      1
      20.89 EUR
    • Regatta Crow Hat Vihreä 11-13 Years Poika
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227901478.jpg?ts=1
      Regatta Regatta Crow Hat Vihreä 11-13 Years Poika Crow Hat Vihreä 11-13 Years Poika Crow Hat Vihreä 11-13 Years Poika (1)
      Regatta Crow Hat Vihreä 11-13 Years Poika
      • 05059404643202
      1
      18.48 EUR
    • Regatta Crow Hat Sininen 11-13 Years Poika
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131717425.jpg?ts=1
      Regatta Regatta Crow Hat Sininen 11-13 Years Poika Crow Hat Sininen 11-13 Years Poika Crow Hat Sininen 11-13 Years Poika (1)
      Regatta Crow Hat Sininen 11-13 Years Poika
      • 05051522731755
      1
      20.89 EUR
    • Regatta Sampson Wax Hat Musta S-M Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/177336460.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225799439.jpg?ts=1
      Regatta Regatta Sampson Wax Hat Musta S-M Mies Sampson Wax Hat Musta S-M Mies Sampson Wax Hat Musta S-M Mies (1)
      Regatta Sampson Wax Hat Musta S-M Mies
      • 05057538699935
      1
      21.39 EUR
    • Regatta Taura Ii Hat Beige S-M Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/176573295.jpg?ts=1
      Regatta Regatta Taura Ii Hat Beige S-M Mies Taura Ii Hat Beige S-M Mies Taura Ii Hat Beige S-M Mies (1)
      Regatta Taura Ii Hat Beige S-M Mies
      • 05057538945698
      1
      18.48 EUR
    • Regatta Halian Trapper Iii Beanie Grå S-M Mand
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/247427399.jpg?ts=1
      Regatta Regatta Halian Trapper Iii Beanie Grå S-M Mand Halian Trapper Iii Beanie Grå S-M Mand Halian Trapper Iii Beanie Grå S-M Mand (1)
      Regatta Halian Trapper Iii Beanie Grå S-M Mand
      • 05059404353538
      1
      27.37 EUR
    • Regatta Crow Hat Sininen 7-10 Years Poika
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227924940.jpg?ts=1
      Regatta Regatta Crow Hat Sininen 7-10 Years Poika Crow Hat Sininen 7-10 Years Poika Crow Hat Sininen 7-10 Years Poika (1)
      Regatta Crow Hat Sininen 7-10 Years Poika
      • 05059404643318
      1
      18.48 EUR
    • Regatta Crow Hat Pinkki 11-13 Years Poika
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227975504.jpg?ts=1
      Regatta Regatta Crow Hat Pinkki 11-13 Years Poika Crow Hat Pinkki 11-13 Years Poika Crow Hat Pinkki 11-13 Years Poika (1)
      Regatta Crow Hat Pinkki 11-13 Years Poika
      • 05059404643264
      1
      18.48 EUR
    • Regatta Sampson Wax Hat Vihreä L-XL Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/177336462.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225405018.jpg?ts=1
      Regatta Regatta Sampson Wax Hat Vihreä L-XL Mies Sampson Wax Hat Vihreä L-XL Mies Sampson Wax Hat Vihreä L-XL Mies (1)
      Regatta Sampson Wax Hat Vihreä L-XL Mies
      • 05057538699966
      1
      20.89 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • adidas DEFAULT
        • adidas
      • Fjällräven DEFAULT
        • fja_llra_ven
      • Pieces DEFAULT
        • pieces
      • Reima DEFAULT
        • reima
      • Stetson DEFAULT
        • stetson
      • Lapset DEFAULT
        • lapset
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Pieces (pieces)
      • Dickies (dickies)
      • 2XU (2xu)
      • 47 (47)
      • 47 Brand (47_brand)
      • 100% (100_)
      • 226ers (226ers)
      • A.Lab (a_lab)
      • Abacus (abacus)
      • Aclima (aclima)
      • Adidas (adidas)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • Agu (agu)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • Alpina (alpina)
      • ALÉ (ale_)
      • Alé Cycling (ale_cycling)
      • Amplifi (amplifi)
      • Anon (anon)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Arena (arena)
      • Armada (armada)
      • Asics (asics)
      • Atomic (atomic)
      • Barbour (barbour)
      • Barts (barts)
      • Batman (batman)
      • Bear Claw (bear_claw)
      • Bejo (bejo)
      • Beretta (beretta)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • Billabong (billabong)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Blue Tomato (blue_tomato)
      • BMN (bmn)
      • Brandit (brandit)
      • Broken Promises (broken_promises)
      • Brynje (brynje)
      • Buff (buff)
      • Bula (bula)
      • Burton (burton)
      • Cairn (cairn)
      • Castelli (castelli)
      • Cayler & Sons (cayler_sons)
      • CeLaVi (celavi)
      • Cerda Group (cerda_group)
      • Chrome (chrome)
      • Cinelli (cinelli)
      • CMP (cmp)
      • Color Kids (color_kids)
      • Columbia (columbia)
      • Compressport (compressport)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cube (cube)
      • CYCOLOGY (cycology)
      • Dakine (dakine)
      • Dale of Norway (dale_of_norway)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Deerhunter (deerhunter)
      • Didriksons (didriksons)
      • Difuzed (difuzed)
      • Disney (disney)
      • Dolce&Gabbana (dolce_gabbana)
      • Dovrefjell (dovrefjell)
      • Dynafit (dynafit)
      • Eisbar (eisbar)
      • Elbrus (elbrus)
      • Element (element)
      • Ellesse (ellesse)
      • Empyre (empyre)
      • En fant (en_fant)
      • Endura (endura)
      • Etxeondo (etxeondo)
      • Fanatics (fanatics)
      • Fashy (fashy)
      • Finkid (finkid)
      • Fischer (fischer)
      • Flexfit (flexfit)
      • FRILUFTS (frilufts)
      • G-Star (g_star)
      • Geggamoja (geggamoja)
      • Giro (giro)
      • Globe (globe)
      • Graff (graff)
      • Grivel (grivel)
      • Grundens (grundens)
      • Gymstick (gymstick)
      • Hackett (hackett)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hannah (hannah)
      • Head (head)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herschel (herschel)
      • HUF (huf)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Härkila (ha_rkila)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • Imsevimse (imsevimse)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • JJXX (jjxx)
      • Jones (jones)
      • Kappa (kappa)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karpos (karpos)
      • KILPI (kilpi)
      • KLIM (klim)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lafuma (lafuma)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Levi's (levi_s)
      • Liewood (liewood)
      • Lindberg (lindberg)
      • Loeffler (loeffler)
      • Lonsdale (lonsdale)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lurking Class (lurking_class)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Mammut (mammut)
      • Marmot (marmot)
      • Matt (matt)
      • Mavic (mavic)
      • Mcdavid (mcdavid)
      • Millet (millet)
      • Mini A Ture (mini_a_ture)
      • Mission (mission)
      • Mister tee (mister_tee)
      • Montane (montane)
      • Montura (montura)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Mössverkstan (mo_ssverkstan)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • New Era (new_era)
      • Nidecker (nidecker)
      • Nike (nike)
      • Nixon (nixon)
      • Now (now)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Oakley Apparel (oakley_apparel)
      • Odlo (odlo)
      • One Way (one_way)
      • Ortlieb (ortlieb)
      • Ortovox (ortovox)
      • Otso (otso)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • P.A.C. (p_a_c_)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pearl Izumi (pearl_izumi)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Peppi Pitkätossu (peppi_pitka_tossu)
      • Pinewood (pinewood)
      • POC (poc)
      • Poler (poler)
      • PrAna (prana)
      • Protest (protest)
      • Puma (puma)
      • Q36.5 (q36_5)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Raidlight (raidlight)
      • Rains (rains)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Rehall (rehall)
      • Reima (reima)
      • Retki (retki)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Rogelli (rogelli)
      • Rossignol (rossignol)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Robbins (royal_robbins)
      • RVCA (rvca)
      • Sailfish (sailfish)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Salon (salon)
      • Santini (santini)
      • Scandinavian tackle (scandinavian_tackle)
      • Sealskinz (sealskinz)
      • Shimano (shimano)
      • Sinner (sinner)
      • Siroko (siroko)
      • SIXS (sixs)
      • Sko (sko)
      • Slowmoose (slowmoose)
      • Smafolk (smafolk)
      • Smartwool (smartwool)
      • Sony (sony)
      • Specialized (specialized)
      • Spiuk (spiuk)
      • Sport Hg (sport_hg)
      • Sportful (sportful)
      • Spyder (spyder)
      • Star Wars (star_wars)
      • Starling (starling)
      • STATEWEAR (statewear)
      • Stetson (stetson)
      • Stutterheim (stutterheim)
      • Sunday Afternoons (sunday_afternoons)
      • Super Mario (super_mario)
      • Superdry (superdry)
      • Swedteam (swedteam)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • Swimpy (swimpy)
      • Swix (swix)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thrasher (thrasher)
      • Tilley (tilley)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Joule (tom_joule)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Trangoworld (trangoworld)
      • Trespass (trespass)
      • Tretorn (tretorn)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Tyr (tyr)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Under Armour (under_armour)
      • Upfront (upfront)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Urberg (urberg)
      • UYN (uyn)
      • VAI-KØ (vai_k_)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Vertical (vertical)
      • Vila (vila)
      • Volcom (volcom)
      • Wheat (wheat)
      • Wild Country (wild_country)
      • Wilson (wilson)
      • Wind X-Treme (wind_x_treme)
      • Woodline (woodline)
      • Wrangler (wrangler)
      • X-Bionic (x_bionic)
      • Xlc (xlc)
      • Yes. (yes_)
      • Zone3 (zone3)
    • Hinta (price):
      • < 25 € (budget)
      • 25 € - 30 € (price_2)
      • 30 € - 40 € (price_3)
      • ≥ 40 € (price_4)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Hatun tyyppi (hatun_tyyppi):
      • 5 Panel cap (5_panel_cap)
      • Aurinkohattu (aurinkohattu)
      • Bucket hattu (bucket_hattu)
      • Fedora-hattu (fedora_hattu)
      • Flat caps (flat_caps)
      • Panama hat (panama_hat)
      • Sadehattu (sadehattu)
      • Snapback (snapback)
      • Sportcap (sportcap)
      • Strapback (strapback)
      • Sun visors (sun_visors)
      • Trucker cap (trucker_cap)
    • Materiaali (materiaali):
      • Akryyli (akryyli)
      • Elastaani (elastaani)
      • Fleece (fleece)
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • Huopa (huopa)
      • Kangas (kangas)
      • Mikrokuitu (mikrokuitu)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Nupukki (nupukki)
      • Olki (olki)
      • Paperi (paperi)
      • Polyakryyli (polyakryyli)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Silikoni (silikoni)
      • Stretch (stretch)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Aikuiset (aikuiset)
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
      • Vauvat (vauvat)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi