x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Reima Aurinkohattu

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Reima Hattu
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182786460.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/178279742.jpg
      Reima Reima Hattu Hattu Hattu Reiman klassinen aurinkohattu on valmistettu suojakertoimella UPF 50+ varustetusta materiaalista, joka suojaa lasta auringonpistokselta. Hatun malli suojaa lapsesi herkkää ihoa sekä kasvoilla että niskassa ja kaulassa. Hatun lukittava kiinnitysnauha pitää päähineen päässä myös sukellusharjoitusten aikana ja pitää huolen siitä, ettei hattu lennä tiehensä tuulisella säällä. (1)
      Reima Hattu
      • 06438429490050
      2
      deal
      19.90 EUR
    • Reima Rantsu
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/178279748.jpg
      Reima Reima Rantsu Rantsu Rantsu Reima Rantsu on hattu vapaa-ajan harrastuksiin. Sopii lapsille. (1)
      Reima Rantsu
      • 06438429489863
      1
      deal
      24.80 EUR
    • Reima Rantsu
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/178279748.jpg
      Reima Reima Rantsu Rantsu Rantsu Reima Rantsu on hattu vapaa-ajan harrastuksiin. Sopii lapsille. (1)
      Reima Rantsu
      • 06438429489870
      1
      deal
      24.80 EUR
    • Reima Tropical Sunhat Berry 56
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155982590.jpg
      Reima Reima Tropical Sunhat Berry 56 Tropical Sunhat Berry 56 Tropical Sunhat Berry 56 Varma valinta aurinkoisiin päiviin. (1)
      Reima Tropical Sunhat Berry 56
      • 06438429280057
      1
      20.80 EUR
    • Reima Tropical Sunhat Valkoinen 54
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155032578.jpg
      Reima Reima Tropical Sunhat Valkoinen 54 Tropical Sunhat Valkoinen 54 Tropical Sunhat Valkoinen 54 Varma valinta aurinkoisiin päiviin. (1)
      Reima Tropical Sunhat Valkoinen 54
      • 06438429279921
      1
      20.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • adidas DEFAULT
        • adidas
      • Fila DEFAULT
        • fila
      • Brixton DEFAULT
        • brixton
      • Fjällräven DEFAULT
        • fja_llra_ven
      • Pieces DEFAULT
        • pieces
      • Reima DEFAULT
        • reima
      • Stetson DEFAULT
        • stetson
      • Lapset DEFAULT
        • lapset
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Brixton (brixton)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Pieces (pieces)
      • Dickies (dickies)
      • A.Lab (a_lab)
      • Abacus (abacus)
      • About You (about_you)
      • Adidas (adidas)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Barbour (barbour)
      • Barts (barts)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Blue Tomato (blue_tomato)
      • Briton (briton)
      • BROEL (broel)
      • Buff (buff)
      • Burton (burton)
      • Cayler & Sons (cayler_sons)
      • Champion (champion)
      • Chillouts (chillouts)
      • Ciele (ciele)
      • Coal (coal)
      • Columbia (columbia)
      • Compressport (compressport)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Danny Duncan (danny_duncan)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Deerhunter (deerhunter)
      • Didriksons (didriksons)
      • Diesel (diesel)
      • Dravus (dravus)
      • Ellesse (ellesse)
      • Empyre (empyre)
      • Esprit (esprit)
      • Extremities (extremities)
      • FILA (fila)
      • Finkid (finkid)
      • Flexfit (flexfit)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Houdini (houdini)
      • HUF (huf)
      • Härkila (ha_rkila)
      • Icepeak (icepeak)
      • inov-8 (inov_8)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • La Millou (la_millou)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Levi's (levi_s)
      • Lindberg (lindberg)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lurking Class (lurking_class)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Magenta (magenta)
      • Mammut (mammut)
      • Mango (mango)
      • Marmot (marmot)
      • Maxallure (maxallure)
      • Maximo (maximo)
      • Mini A Ture (mini_a_ture)
      • Mister tee (mister_tee)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • New Era (new_era)
      • Nike (nike)
      • O'Neill (o_neill)
      • ONLY (only)
      • Ortlieb (ortlieb)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Pass Port (pass_port)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Peppi Pitkätossu (peppi_pitka_tossu)
      • Petit Crabe (petit_crabe)
      • Pinewood (pinewood)
      • Pippi Långstrump (pippi_la_ngstrump)
      • Playshoes (playshoes)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Robbins (royal_robbins)
      • Smafolk (smafolk)
      • Sofie Schnoor (sofie_schnoor)
      • Spessut (spessut)
      • STATEWEAR (statewear)
      • Stetson (stetson)
      • Swedteam (swedteam)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thrasher (thrasher)
      • Tilley (tilley)
      • Tom Joule (tom_joule)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tretorn (tretorn)
      • Tutu (tutu)
      • Twinset (twinset)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Urberg (urberg)
      • VAI-KØ (vai_k_)
      • Vans (vans)
      • Vila (vila)
      • Vitriol (vitriol)
      • Volcom (volcom)
      • Weekday (weekday)
    • Hinta (price):
      • < 30 € (budget)
      • 30 € - 45 € (price_2)
      • 45 € - 65 € (price_3)
      • ≥ 65 € (price_4)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Hatun tyyppi (hatun_tyyppi):
      • 5 Panel cap (5_panel_cap)
      • Aurinkohattu (aurinkohattu)
      • Bucket hattu (bucket_hattu)
      • Fedora-hattu (fedora_hattu)
      • Flat caps (flat_caps)
      • Panama hat (panama_hat)
      • Sadehattu (sadehattu)
      • Sportcap (sportcap)
      • Trucker cap (trucker_cap)
    • Materiaali (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Huopa (huopa)
      • Kangas (kangas)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Nupukki (nupukki)
      • Olki (olki)
      • Paperi (paperi)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Aikuiset (aikuiset)
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi