x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Cooler Master Headsetit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Cooler Master MH751
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149183213.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140599144.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140599131.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140599148.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140599133.jpg
      Cooler Master Cooler Master MH751 MH751 MH751 Mukava headset tyylipuhtaalla muotoilulla ja hyvällä äänellä (4)
      Cooler Master MH751
      • 04719512074541
      • MH-751
      • 3693740
      • 6039539
      2
      94.73 EUR
    • Cooler Master Mh752 Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140599460.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140599456.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149183386.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140599462.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140599459.jpg
      Cooler Master Cooler Master Mh752 Musta Mh752 Musta Mh752 Musta Mukava headset tyylipuhtaalla muotoilulla ja hyvällä äänellä (2)
      Cooler Master Mh752 Musta
      • 04719512074558
      • 6039531
      • MH-752
      2
      110.77 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • PS4-kuulokkeet DEFAULT
        • playstation_4
      • Xbox One -kuulokkeet DEFAULT
        • xbox_one
      • Halvimmat DEFAULT
        • budget
      • HyperX DEFAULT
        • hyperx
      • Logitech DEFAULT
        • logitech
      • 7.1 -tilaääni DEFAULT
        • 7_1
    • Merkki (brand):
      • Asus (asus)
      • HyperX (hyperx)
      • Razer (razer)
      • Turtle Beach (turtle_beach)
      • Sony (sony)
      • Logitech (logitech)
      • SteelSeries (steelseries)
      • 4Gamers (4gamers)
      • A4Tech (a4tech)
      • Acer (acer)
      • ADATA (adata)
      • Arctic (arctic)
      • Astro (astro)
      • Attitude One (attitude_one)
      • Audio-Technica (audio_technica)
      • AVerMedia (avermedia)
      • Beyerdynamic (beyerdynamic)
      • BigBen Interactive (bigben_interactive)
      • BlueParrot (blueparrot)
      • Cooler Master (cooler_master)
      • Corsair (corsair)
      • Creative Labs (creative_labs)
      • Dacota Gaming (dacota_gaming)
      • Dell (dell)
      • Deltaco (deltaco)
      • Digitus (digitus)
      • Epos (epos)
      • Fujitsu (fujitsu)
      • Func (func)
      • Games (games)
      • Gembird (gembird)
      • Genesis (genesis)
      • Genius (genius)
      • Gioteck (gioteck)
      • Hama (hama)
      • HP (hp)
      • Insmat (insmat)
      • Jabra (jabra)
      • JVC (jvc)
      • Kingston (kingston)
      • Koss (koss)
      • König (ko_nig)
      • Lenovo (lenovo)
      • LucidSound (lucidsound)
      • Microsoft (microsoft)
      • Mionix (mionix)
      • Modecom (modecom)
      • Motorola (motorola)
      • MSI (msi)
      • Natec (natec)
      • Natec Genesis (natec_genesis)
      • ORB (orb)
      • Patriot Memory (patriot_memory)
      • PDP (pdp)
      • Philips (philips)
      • Piranha (piranha)
      • Plantronics (plantronics)
      • Poly (poly)
      • QPAD (qpad)
      • Roccat (roccat)
      • Saitek (saitek)
      • Sandberg (sandberg)
      • Sennheiser (sennheiser)
      • Sharkoon (sharkoon)
      • Speedlink (speedlink)
      • Tacens (tacens)
      • Tesoro (tesoro)
      • Thermaltake (thermaltake)
      • Thrustmaster (thrustmaster)
      • Trust (trust)
      • Tt eSPORTS (tt_esports)
      • VXi (vxi)
      • White Shark (white_shark)
      • Xtrfy (xtrfy)
      • Yamaha (yamaha)
      • Yealink (yealink)
    • Hinta (price):
      • < 45 € (budget)
      • 45 € - 75 € (price_2)
      • 75 € - 135 € (price_3)
      • ≥ 135 € (price_4)
    • Liitettävyys (liitetta_vyysteknologia):
      • Langallinen (langallinen)
      • Langaton (langaton)
    • Alusta (ka_ytto_ympa_risto_):
      • PlayStation 4 (playstation_4)
      • Xbox One (xbox_one)
      • PC (pc)
      • Nintendo Switch (switch)
      • PlayStation 3 (playstation_3)
      • Xbox 360 (xbox_360)
      • Wii (nintendo_wii)
      • Android (android)
      • iOS (ios)
      • Mac (mac)
      • Nintendo Wii U (nintendo_wii_u)
      • PC/Mac/Linux (pc_mac_linux)
      • Windows (windows)
    • Liitäntämahdollisuudet (liitetta_vyys):
      • 3,5 mm -liitin (3_5_mm_jack)
      • USB (usb)
      • 2.4 GHz (2_4_ghz)
      • 2.5 mm jack (2_5_mm_jack)
      • 5 GHz (5_ghz)
      • Bluetooth (bluetooth)
      • Toslink (toslink)
    • Ominaisuudet (headsetin_ominaisuudet):
      • Bluetooth (bluetooth)
      • Irroitettava mikrofoni (irroitettava_mikrofoni)
      • Melunvaimennus (melunvaimennus)
      • Mute-painike (mute_painike)
      • Taitettava mikrofoni (taitettava_mikrofoni)
    • Äänikanava (a_a_nikanavat):
      • 1.0 (1_0)
      • 2.0 (2_0)
      • 2.2 (2_2)
      • 7.0 (7_0)
      • 7.1 (7_1)
    • Johdon pituus (johdon_pituus):
      • < 1.3 m (johdon_pituus_1)
      • 1.3 m - 2 m (johdon_pituus_2)
      • ≥ 2 m (johdon_pituus_3)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
    • Tuotesarja (group):
      • AFTERGLOW LVL1 (afterglow_lvl1)
      • AFTERGLOW LVL3 (afterglow_lvl3)
      • ASTRO Gaming A50 (astro_gaming_a50)
      • Asus Cerberus (asus_cerberus)
      • Asus Rog Strix (asus_rog_strix)
      • Corsair Void (corsair_void)
      • Creative Labs Sound Blaster (creative_labs_sound_blaster)
      • Hama uRage (hama_urage)
      • HP 772 (hp_772)
      • HP Omen (hp_omen)
      • HyperX Cloud (hyperx_cloud)
      • Jabra Biz 2300 (jabra_biz_2300)
      • Jabra Biz 2400 (jabra_biz_2400)
      • Jabra Evolve 20 (jabra_evolve_20)
      • Jabra Evolve 30 (jabra_evolve_30)
      • Jabra Evolve 40 (jabra_evolve_40)
      • Jabra Evolve 65 (jabra_evolve_65)
      • Jabra Evolve 75 (jabra_evolve_75)
      • Jabra Evolve 80 (jabra_evolve_80)
      • Microsoft LifeChat (microsoft_lifechat)
      • Plantronics Blackwire (plantronics_blackwire)
      • Plantronics Savi (plantronics_savi)
      • Razer Kraken Pro (razer_kraken_pro)
      • Razer Thresher (razer_thresher)
      • Sennheiser G4ME ONE (sennheiser_g4me_one)
      • Sennheiser G4ME ZERO (sennheiser_g4me_zero)
      • Sennheiser MB (sennheiser_mb)
      • Steelseries Arctis (steelseries_arctis)
      • Steelseries Siberia (steelseries_siberia)
      • Trust GXT (trust_gxt)
      • Tt eSPORTS Shock (tt_esports_shock)
      • Turtle Beach Ear Force (turtle_beach_ear_force)
      • Turtle Beach Ear Force Recon (turtle_beach_ear_force_recon)
      • Turtle Beach Ear Force Stealth (turtle_beach_ear_force_stealth)
      • Turtle Beach Elite (turtle_beach_elite)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi