x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Cooler Master headsetti

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Cooler Master MH750 Kaksikanavainen Päälakipanta Musta headsetti
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/8/7/4/4/cooler-master-mh750-binaural-head-band-black-headset-95838744.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/8/7/4/5/cooler-master-mh750-binaural-head-band-black-headset-95838745.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/8/7/4/6/cooler-master-mh750-binaural-head-band-black-headset-95838746.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/8/7/4/7/cooler-master-mh750-binaural-head-band-black-headset-95838747.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/8/7/4/8/cooler-master-mh750-binaural-head-band-black-headset-95838748.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/8/7/4/9/cooler-master-mh750-binaural-head-band-black-headset-95838749.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/8/7/5/0/cooler-master-mh750-binaural-head-band-black-headset-95838750.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/0/4/5/6/cooler-master-mh750-binaural-head-band-black-headset-98320456.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/0/4/5/7/cooler-master-mh750-binaural-head-band-black-headset-98320457.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/0/4/5/8/cooler-master-mh750-binaural-head-band-black-headset-98320458.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/0/1/5/4/cooler-master-mh750-binaural-head-band-black-headset-103960154.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/0/1/5/5/cooler-master-mh750-binaural-head-band-black-headset-103960155.jpg
      Cooler Master MH750 Kaksikanavainen Päälakipanta Musta headsetti (2)
      Cooler Master MH750 Kaksikanavainen Päälakipanta Musta headsetti
      Dustin home Dustin home
      7.773622147328613 (67)
      108.91, 3pv (offer_sdt_3_days)
      Dustin home Dustin home
      7.773622147328613 (67)
      108.91, 3pv (offer_sdt_3_days)
      1
      most_sold
    • Cooler Master MasterPulse MH320 Kaksikanavainen Päälakipanta Musta headsetti
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/8/7/3/6/cooler-master-masterpulse-mh320-binaural-head-band-black-headset-95838736.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/8/7/3/7/cooler-master-masterpulse-mh320-binaural-head-band-black-headset-95838737.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/8/7/3/8/cooler-master-masterpulse-mh320-binaural-head-band-black-headset-95838738.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/8/7/3/9/cooler-master-masterpulse-mh320-binaural-head-band-black-headset-95838739.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/0/4/5/2/cooler-master-masterpulse-mh320-binaural-head-band-black-headset-98320452.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/0/4/5/3/cooler-master-masterpulse-mh320-binaural-head-band-black-headset-98320453.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/0/4/5/4/cooler-master-masterpulse-mh320-binaural-head-band-black-headset-98320454.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/0/4/5/5/cooler-master-masterpulse-mh320-binaural-head-band-black-headset-98320455.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/0/1/4/9/cooler-master-masterpulse-mh320-binaural-head-band-black-headset-103960149.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/0/1/5/1/cooler-master-masterpulse-mh320-binaural-head-band-black-headset-103960151.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/0/1/5/2/cooler-master-masterpulse-mh320-binaural-head-band-black-headset-103960152.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/0/1/5/3/cooler-master-masterpulse-mh320-binaural-head-band-black-headset-103960153.jpg
      Cooler Master MasterPulse MH320 Kaksikanavainen Päälakipanta Musta headsetti (2)
      Cooler Master MasterPulse MH320 Kaksikanavainen Päälakipanta Musta headsetti
      Dustin home Dustin home
      7.773622147328613 (67)
      45.67, 2vk (offer_sdt_2_weeks)
      Dustin home Dustin home
      7.773622147328613 (67)
      45.67, 2vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Cooler Master CM Storm Sirus-C Kaksikanavainen Päälakipanta Musta headsetti
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/7/1/8/1/cooler-master-cm-storm-sirius-c-24327181.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/7/1/8/2/cooler-master-cm-storm-sirius-c-24327182.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/7/1/8/3/cooler-master-cm-storm-sirius-c-24327183.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/7/1/8/4/cooler-master-cm-storm-sirius-c-24327184.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/5/2/8/7/cooler-master-cm-storm-sirus-c-binaural-head-band-black-headset-69795287.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/5/2/8/8/cooler-master-cm-storm-sirus-c-binaural-head-band-black-headset-69795288.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/5/2/8/9/cooler-master-cm-storm-sirus-c-binaural-head-band-black-headset-69795289.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/5/2/9/0/cooler-master-cm-storm-sirus-c-binaural-head-band-black-headset-69795290.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/5/2/9/1/cooler-master-cm-storm-sirus-c-binaural-head-band-black-headset-69795291.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/5/2/9/2/cooler-master-cm-storm-sirus-c-binaural-head-band-black-headset-69795292.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/5/2/9/3/cooler-master-cm-storm-sirus-c-binaural-head-band-black-headset-69795293.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/5/2/9/4/cooler-master-cm-storm-sirus-c-binaural-head-band-black-headset-69795294.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/5/2/9/5/cooler-master-cm-storm-sirus-c-binaural-head-band-black-headset-69795295.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/5/2/9/6/cooler-master-cm-storm-sirus-c-binaural-head-band-black-headset-69795296.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/5/2/9/7/cooler-master-cm-storm-sirus-c-binaural-head-band-black-headset-69795297.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/8/0/9/1/cooler-master-cm-storm-sirus-c-binaural-head-band-black-headset-101498091.jpg
      Cooler Master CM Storm Sirus-C Kaksikanavainen Päälakipanta Musta headsetti (2)
      Cooler Master CM Storm Sirus-C Kaksikanavainen Päälakipanta Musta headsetti
      Puolenkuunpelit Puolenkuunpelit
      8.04727216312984 (4)
      99.9, >2vk (offer_sdt_more_than_2_weeks)
      Puolenkuunpelit Puolenkuunpelit
      8.04727216312984 (4)
      99.9, >2vk (offer_sdt_more_than_2_weeks)
      1
    • Quick filters (quick_questions):
      • Jabra DEFAULT
        • jabra
      • Plantronics DEFAULT
        • plantronics
      • Logitech DEFAULT
        • logitech
      • Razer DEFAULT
        • razer
      • Turtle Beach DEFAULT
        • turtle_beach
      • Sennheiser DEFAULT
        • sennheiser
      • Over-ear -kuulokkeet DEFAULT
        • circumaural
      • Pelikuulokkeet DEFAULT
        • pc_pelaaminen
        • pelikonsoli
        • game_console_pc_gaming
      • Edulliset DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Jabra (jabra)
      • Plantronics (plantronics)
      • Turtle Beach (turtle_beach)
      • Logitech (logitech)
      • Razer (razer)
      • 3M (3m)
      • 4Gamers (4gamers)
      • Acer (acer)
      • ADATA (adata)
      • Afterglow (afterglow)
      • Astro Gaming (astro_gaming)
      • Asus (asus)
      • Audio-Technica (audio_technica)
      • Auna (auna)
      • B-Move (b_move)
      • Bang & Olufsen (bang_olufsen)
      • Basicxl (basicxl)
      • BigBen Interactive (bigben_interactive)
      • Blue Microphones (blue_microphones)
      • BuddyPhone (buddyphone)
      • Cooler Master (cooler_master)
      • Corsair (corsair)
      • Creative Labs (creative_labs)
      • Dacota Gaming (dacota_gaming)
      • Dacota Platinum (dacota_platinum)
      • Datel (datel)
      • DeFunc (defunc)
      • Dell (dell)
      • Deltaco (deltaco)
      • Diverse (diverse)
      • Dreamgear (dreamgear)
      • Edifier (edifier)
      • Eletra (eletra)
      • Energy Sistem (energy_sistem)
      • ENGIN (engin)
      • Ewent (ewent)
      • Flex (flex)
      • Fujitsu (fujitsu)
      • Gamdias (gamdias)
      • Gioteck (gioteck)
      • Hama (hama)
      • Hori (hori)
      • HotYet (hotyet)
      • HP (hp)
      • HyperX (hyperx)
      • Iear (iear)
      • Ifrogz (ifrogz)
      • Izound (izound)
      • Kingston (kingston)
      • Kirisun (kirisun)
      • Kit (kit)
      • KitSound (kitsound)
      • Klipsch (klipsch)
      • KMD (kmd)
      • Koss (koss)
      • König (ko_nig)
      • Lenovo (lenovo)
      • LucidSound (lucidsound)
      • Mairdi Electronic Technology (mairdi_electronic_technology)
      • Marshall (marshall)
      • Meters Music (meters_music)
      • Microsoft (microsoft)
      • Mionix (mionix)
      • Motorola (motorola)
      • MSI (msi)
      • Nobilis (nobilis)
      • Olympus (olympus)
      • ORB (orb)
      • Ozone (ozone)
      • Panasonic (panasonic)
      • Philips (philips)
      • Pioneer (pioneer)
      • Puro (puro)
      • QPAD (qpad)
      • Reachace (reachace)
      • RHA (rha)
      • Roccat (roccat)
      • Sades (sades)
      • Samsung (samsung)
      • Sandberg (sandberg)
      • Sena (sena)
      • Sennheiser (sennheiser)
      • Snakebyte (snakebyte)
      • SOMIC (somic)
      • Sony (sony)
      • Sound Friend (sound_friend)
      • Spartan Gear (spartan_gear)
      • Speedlink (speedlink)
      • Steelseries (steelseries)
      • Tesoro (tesoro)
      • Tritton (tritton)
      • Trust (trust)
      • Tt eSPORTS (tt_esports)
      • Urbanears (urbanears)
      • Urbanista (urbanista)
      • VBeT Electronics Ltd (vbet_electronics_ltd)
      • Vivanco (vivanco)
      • VoiceCom (voicecom)
      • Voxicon (voxicon)
      • Xiberia (xiberia)
      • XTRFY (xtrfy)
      • Yealink technology (yealink_technology)
      • Zombee (zombee)
    • Hinta (price):
      • < 40 € (budget)
      • 40 € - 80 € (price_40_80)
      • 80 € - 160 € (price_80_160)
      • ≥ 160 € (price_160)
    • Kuuloketyyppi (korvakytkenta_):
      • Over-ear (circumaural)
      • On-ear (supraaural)
      • In-ear (intraaural)
    • Äänentoisto (kuulokkeiden_tyyppi):
      • Kaksikanavainen (binauraalinen)
      • Yksikanavainen (yksikanavainen)
      • Kaksikanavainen (kaksikanavainen)
    • Käyttötarkoitus (tarkoitus):
      • PC-pelaaminen (pc_pelaaminen)
      • Konsolipelaaminen (pelikonsoli)
      • PC- ja konsolipelaaminen (game_console_pc_gaming)
      • Perinteinen (puhelinkeskus_toimisto)
      • Perinteinen (perinteinen)
    • Malli (group):
      • Afterglow LVL1 (afterglow_lvl1)
      • Afterglow LVL3 (afterglow_lvl3)
      • Afterglow LVL5 (afterglow_lvl5)
      • Astro Gaming A50 (astro_gaming_a50)
      • Asus Cerberus (asus_cerberus)
      • Asus Rog Strix (asus_rog_strix)
      • Asus Strix (asus_strix)
      • Corsair Void (corsair_void)
      • Creative Labs Sound Blaster (creative_labs_sound_blaster)
      • Hama uRage (hama_urage)
      • HyperX Cloud (hyperx_cloud)
      • Jabra Biz 2300 (jabra_biz_2300)
      • Jabra Biz 2400 (jabra_biz_2400)
      • Jabra Evolve 20 (jabra_evolve_20)
      • Jabra Evolve 30 (jabra_evolve_30)
      • Jabra Evolve 40 (jabra_evolve_40)
      • Jabra Evolve 65 (jabra_evolve_65)
      • Jabra Evolve 75 (jabra_evolve_75)
      • Jabra Evolve 80 (jabra_evolve_80)
      • Kingston Cloud (kingston_cloud)
      • Microsoft LifeChat (microsoft_lifechat)
      • Plantronics Blackwire (plantronics_blackwire)
      • Plantronics Savi (plantronics_savi)
      • Razer Kraken Pro (razer_kraken_pro)
      • Razer ManO'War (razer_mano_war)
      • Razer Thresher (razer_thresher)
      • Sennheiser G4ME ONE (sennheiser_g4me_one)
      • Sennheiser G4ME ZERO (sennheiser_g4me_zero)
      • Steelseries Arctis (steelseries_arctis)
      • Steelseries Siberia (steelseries_siberia)
      • Tesoro Olivant A2 (tesoro_olivant_a2)
      • Tritton Kunai (tritton_kunai)
      • Trust GXT (trust_gxt)
      • Tt eSPORTS Shock (tt_esports_shock)
      • Turtle Beach Ear Force (turtle_beach_ear_force)
      • Turtle Beach Ear Force Recon (turtle_beach_ear_force_recon)
      • Turtle Beach Ear Force Stealth (turtle_beach_ear_force_stealth)
      • Turtle Beach Elite (turtle_beach_elite)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi