x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    König headsetti

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • König Stereo headset König
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/0/3/0/0/konig-cmp-headset130-headset-25680300.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/4/0/3/1/konig-cmp-headset130-headset-25694031.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/4/0/3/2/konig-cmp-headset130-headset-25694032.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/4/0/3/3/konig-cmp-headset130-headset-25694033.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/9/7/2/3/konig-cmp-headset130-binaural-head-band-black-silver-headset-25759723.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/0/4/8/1/konig-cmp-headset130-headset-25770481.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/2/5/1/6/konig-cmp-headset130-headset-25772516.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/2/1/6/2/konig-cmp-headset130-headset-51332162.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/2/1/6/3/konig-cmp-headset130-headset-51332163.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/2/1/6/4/konig-cmp-headset130-headset-51332164.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/5/7/7/3/konig-cmp-headset130-binaural-head-band-black-silver-headset-101145773.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/5/7/7/4/konig-cmp-headset130-binaural-head-band-black-silver-headset-101145774.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/6/2/7/9/konig-cmp-headset130-binaural-head-band-black-silver-headset-107526279.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/0/2/4/0/konig-cmp-headset130-binaural-head-band-black-silver-headset-116400240.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/0/2/4/1/konig-cmp-headset130-binaural-head-band-black-silver-headset-116400241.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/0/2/4/2/konig-cmp-headset130-binaural-head-band-black-silver-headset-116400242.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/0/2/4/3/konig-cmp-headset130-binaural-head-band-black-silver-headset-116400243.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/0/2/4/4/konig-cmp-headset130-binaural-head-band-black-silver-headset-116400244.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/0/2/4/5/konig-cmp-headset130-binaural-head-band-black-silver-headset-116400245.jpg
      König Stereo headset König (2)
      König Stereo headset König
      Nettimyynti Nettimyynti
      7.0 (1)
      21.8, 4pv (offer_sdt_4_days)
      Nettimyynti Nettimyynti
      7.0 (1)
      21.8, 4pv (offer_sdt_4_days)
      2
      most_sold
    • König Kuulokemikrofoni On-Ear-Kuulokkeet RJ9 Sisäänrakennettu Mikrofoni 2.2 m Musta
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/9/9/6/2/konig-cmp-headset28-monaural-head-band-black-headset-81699962.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/8/2/9/1/konig-headset-rj9-liitann-ll--81838291.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/1/4/4/1/konig-cmp-headset28-monaural-head-band-black-headset-90401441.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/1/4/4/2/konig-cmp-headset28-monaural-head-band-black-headset-90401442.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/1/4/4/4/konig-cmp-headset28-monaural-head-band-black-headset-90401444.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/1/4/4/5/konig-cmp-headset28-monaural-head-band-black-headset-90401445.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/1/4/4/6/konig-cmp-headset28-monaural-head-band-black-headset-90401446.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/1/4/4/7/konig-cmp-headset28-monaural-head-band-black-headset-90401447.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/1/4/4/9/konig-cmp-headset28-monaural-head-band-black-headset-90401449.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/8/5/8/8/konig-cmp-headset28-monaural-head-band-black-headset-106668588.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/7/7/6/1/konig-cmp-headset28-monaural-head-band-black-headset-115817761.jpg
      König Kuulokemikrofoni On-Ear-Kuulokkeet RJ9 Sisäänrakennettu Mikrofoni 2.2 m Musta (1)
      König Kuulokemikrofoni On-Ear-Kuulokkeet RJ9 Sisäänrakennettu Mikrofoni 2.2 m Musta
      CDON.COM CDON.COM
      4.073345089979749 (80)
      20.94, 1vk (offer_sdt_1_week)
      CDON.COM CDON.COM
      4.073345089979749 (80)
      20.94, 1vk (offer_sdt_1_week)
      1
    • König CMP-HEADSET110 Kaksikanavainen Päälakipanta headsetti
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/3/5/9/1/konig-cmp-headset110-headset-23323591.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/0/7/7/7/konig-cmp-headset110-headset-51820777.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/0/7/7/8/konig-cmp-headset110-headset-51820778.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/0/7/7/9/konig-cmp-headset110-headset-51820779.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/9/2/6/3/konig-cmp-headset110-binaural-head-band-headset-102799263.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/9/2/6/4/konig-cmp-headset110-binaural-head-band-headset-102799264.jpg
      König CMP-HEADSET110 Kaksikanavainen Päälakipanta headsetti (1)
      König CMP-HEADSET110 Kaksikanavainen Päälakipanta headsetti
      CDON.COM CDON.COM
      4.073345089979749 (80)
      25.94, 3pv (offer_sdt_3_days)
      CDON.COM CDON.COM
      4.073345089979749 (80)
      25.94, 3pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Quick filters (quick_questions):
      • Jabra DEFAULT
        • jabra
      • Plantronics DEFAULT
        • plantronics
      • Razer DEFAULT
        • razer
      • Logitech DEFAULT
        • logitech
      • Turtle Beach DEFAULT
        • turtle_beach
      • Sennheiser DEFAULT
        • sennheiser
      • Edulliset DEFAULT
        • budget
      • Over-ear -kuulokkeet DEFAULT
        • over_ear
      • Pelikuulokkeet DEFAULT
        • pc_pelaaminen
        • pelikonsoli
        • game_console_pc_gaming
    • Merkki (brand):
      • 3M (3m)
      • 4Gamers (4gamers)
      • Acer (acer)
      • ADATA (adata)
      • Afterglow (afterglow)
      • Astro (astro)
      • Astro Gaming (astro_gaming)
      • Asus (asus)
      • Attitude One (attitude_one)
      • Audio-Technica (audio_technica)
      • Basicxl (basicxl)
      • Beyerdynamic (beyerdynamic)
      • BigBen Interactive (bigben_interactive)
      • Champion (champion)
      • Clas Ohlson (clas_ohlson)
      • Cooler Master (cooler_master)
      • Corsair (corsair)
      • Creative Labs (creative_labs)
      • Dacota Gaming (dacota_gaming)
      • Dangstons (dangstons)
      • Dell (dell)
      • Deltaco (deltaco)
      • Diverse (diverse)
      • Eletra (eletra)
      • Fujitsu (fujitsu)
      • Gamdias (gamdias)
      • Games (games)
      • Gioteck (gioteck)
      • Hama (hama)
      • Havit (havit)
      • HP (hp)
      • HyperX (hyperx)
      • Jabra (jabra)
      • Kingston (kingston)
      • Klipsch (klipsch)
      • Koss (koss)
      • König (ko_nig)
      • Lenovo (lenovo)
      • Logilink (logilink)
      • Logitech (logitech)
      • LucidSound (lucidsound)
      • Mad Catz (mad_catz)
      • Manhattan (manhattan)
      • Microsoft (microsoft)
      • MSI (msi)
      • Nacon (nacon)
      • Natec (natec)
      • Natec Genesis (natec_genesis)
      • Nordisk (nordisk)
      • Olympus (olympus)
      • One For All (one_for_all)
      • Ozone (ozone)
      • Panasonic (panasonic)
      • PDP (pdp)
      • Philips (philips)
      • Plantronics (plantronics)
      • QPAD (qpad)
      • Razer (razer)
      • Roccat (roccat)
      • Sandberg (sandberg)
      • Sennheiser (sennheiser)
      • Snakebyte (snakebyte)
      • Sony (sony)
      • Speedlink (speedlink)
      • Steelseries (steelseries)
      • Tesoro (tesoro)
      • Tritton (tritton)
      • Trust (trust)
      • Turtle Beach (turtle_beach)
      • Urbanears (urbanears)
      • VXi (vxi)
      • XTRFY (xtrfy)
      • Yamaha (yamaha)
      • Yealink (yealink)
    • Hinta (price):
      • < 45 € (budget)
      • 45 € - 80 € (price_45_80)
      • 80 € - 155 € (price_80_160)
      • ≥ 155 € (price_160)
    • Kuuloketyyppi (korvakytkenta_):
      • Over-ear (over_ear)
      • On-ear (on_ear)
      • In-ear (in_ear)
    • Äänentoisto (kuulokkeiden_tyyppi):
      • Kaksikanavainen (kaksikanavainen)
      • Yksikanavainen (yksikanavainen)
    • Suositeltu alusta (tarkoitus):
      • PC-pelaaminen (pc_pelaaminen)
      • Konsolipelaaminen (pelikonsoli)
      • PC- ja konsolipelaaminen (game_console_pc_gaming)
      • Perinteinen (puhelinkeskus_toimisto)
      • DECT-puhelin (dect_puhelin)
      • Media/viestintä (media_viestinta_)
    • Malli (group):
      • Afterglow LVL1 (afterglow_lvl1)
      • Afterglow LVL3 (afterglow_lvl3)
      • Astro Gaming A50 (astro_gaming_a50)
      • Asus Cerberus (asus_cerberus)
      • Asus Rog Strix (asus_rog_strix)
      • Asus Strix (asus_strix)
      • Corsair Void (corsair_void)
      • Creative Labs Sound Blaster (creative_labs_sound_blaster)
      • Games Ear Force Recon (games_ear_force_recon)
      • Hama uRage (hama_urage)
      • HyperX Cloud (hyperx_cloud)
      • Jabra Biz 2300 (jabra_biz_2300)
      • Jabra Biz 2400 (jabra_biz_2400)
      • Jabra Evolve 20 (jabra_evolve_20)
      • Jabra Evolve 30 (jabra_evolve_30)
      • Jabra Evolve 40 (jabra_evolve_40)
      • Jabra Evolve 65 (jabra_evolve_65)
      • Jabra Evolve 75 (jabra_evolve_75)
      • Jabra Evolve 80 (jabra_evolve_80)
      • Mad Catz F.R.E.Q. (mad_catz_f_r_e_q_)
      • Microsoft LifeChat (microsoft_lifechat)
      • Plantronics Blackwire (plantronics_blackwire)
      • Plantronics Savi (plantronics_savi)
      • Razer Kraken Pro (razer_kraken_pro)
      • Razer ManO'War (razer_mano_war)
      • Razer Thresher (razer_thresher)
      • Sennheiser G4ME ONE (sennheiser_g4me_one)
      • Sennheiser G4ME ZERO (sennheiser_g4me_zero)
      • Steelseries Arctis (steelseries_arctis)
      • Steelseries Siberia (steelseries_siberia)
      • Tesoro Olivant A2 (tesoro_olivant_a2)
      • Tritton Kunai (tritton_kunai)
      • Trust GXT (trust_gxt)
      • Turtle Beach Ear Force (turtle_beach_ear_force)
      • Turtle Beach Ear Force Recon (turtle_beach_ear_force_recon)
      • Turtle Beach Ear Force Stealth (turtle_beach_ear_force_stealth)
      • Turtle Beach Elite (turtle_beach_elite)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi