x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Nordic Play 150 x 150 cm hiekkalaatikko, lehtikuusi, sisältää 240 kg hiekkaa ja vihreä hiekkalelusetti

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Nordic Play 150 x 150 cm hiekkalaatikko, lehtikuusi, sisältää 240 kg hiekkaa ja vihreä hiekkalelusetti
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Nordic Play 150 x 150 cm hiekkalaatikko, lehtikuusi, sisältää 240 kg hiekkaa ja vihreä hiekkalelusetti
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Nordic Play 150 x 150 cm hiekkalaatikko, lehtikuusi, sisältää 240 kg hiekkaa ja vihreä hiekkalelusetti
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/208609034.jpg?ts=1
Nordic Play Nordic Play 150 x 150 cm hiekkalaatikko, lehtikuusi, sisältää 240 kg hiekkaa ja vihreä hiekkalelusetti 150 x 150 cm hiekkalaatikko, lehtikuusi, sisältää 240 kg hiekkaa ja vihreä hiekkalelusetti 150 x 150 cm hiekkalaatikko, lehtikuusi, sisältää 240 kg hiekkaa ja vihreä hiekkalelusetti Tämä reilun kokoinen hiekkalaatikko on valmistetttu luontaisesti säätä kestävästä, turvallisesta lehtikuusesta. Tässä hiekkalaatikossa on reilusti useammankin lapsen leikeille ja vaikka aikuistenkin osallistua hauskanpitooon. Hiekkalaatikko toimitetaan kokoamattomana yksityiskohtaisine kokoamisohjeineen. Tähän pakkaukseen kuuluu myös 240 kg turvallista, seulottua ja pestyä, hiekkalaatikkoon tarkoitettua erikoishiekkaa. Lisäksi pakkaukseen kuuluu hiekkalelusetti, johon kuuluu vihreän ämpärin lis (2)
  • 05705858702773
1
good_buy
  • Suunnittelu
    • Väri: Ruskea
  • 353.80 353.80 EUR 1
    1
    • Kärkkäinen Kärkkäinen
      Tämä reilun kokoinen hiekkalaatikko on valmistetttu luontaisesti säätä kestävästä, turvallisesta lehtikuusesta. Tässä hiekkalaatikossa on...353.80, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Plum 4100608-0019
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/89822116.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218279247.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164501565.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164501564.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/120955597.jpg?ts=1
      Plum Plum 4100608-0019 4100608-0019 4100608-0019 Tuo rantahiekka myös takapihallesi! Hiekkalaatikkolelut inspiroivat lapsia luomaan ja ajattelemaan luovasti.Ominaisuudet:Laatikko on valmistettu FSC-sertifioidusta ja kestävästä puusta, mikä varmistaa kestävyyden.Laatikon pyöristetyt reunat lisäävät lasten turvallisuutta.Sarja sisältää suojakannen ja tekstiilipohjan, joka estää rikkaruohojen kasvun ja antaa veden valua pois.Mitat: 100 x 96 x 16 cmSuurin sallittu paino: 50 kgIkäsuositus 18+kk alkaen.Huomio: hiekkalelut eivät sisälly hintaan. (1)
      Plum 4100608-0019
      • 05036523041614
      1
      deal
    • TN Hiekkalaatikko kannella ja istuimella
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/159032359.jpg?ts=1
      TN TN Hiekkalaatikko kannella ja istuimella Hiekkalaatikko kannella ja istuimella Hiekkalaatikko kannella ja istuimella hiekkalaatikko on valmistettu kuusesta ; tuotetta ei ole maalattu (ainoastaan kyllästetty) ; kyllästys sävy: vihreä (1)
      TN Hiekkalaatikko kannella ja istuimella
      1
    • F1 Hiekkalaatikko kannella 120x120 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151019275.jpg?ts=1
      F1 F1 Hiekkalaatikko kannella 120x120 cm Hiekkalaatikko kannella 120x120 cm Hiekkalaatikko kannella 120x120 cm kannellinen hiekkalaatikko on valmistettu havupuusta ; viimeistelty säänkestävällä Remmers öljyllä ; väri: valkoinen/grafiitinharmaa ; valmistettu Latviassa (1)
      F1 Hiekkalaatikko kannella 120x120 cm
      1
    • F1 Hiekkalaatikko kannella ja istuimilla 140x140 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/159073887.jpg?ts=1
      F1 F1 Hiekkalaatikko kannella ja istuimilla 140x140 cm Hiekkalaatikko kannella ja istuimilla 140x140 cm Hiekkalaatikko kannella ja istuimilla 140x140 cm kannellinen hiekkalaatikko on valmistettu viimeistelemättömästä havupuusta ; istuimet muodustuvat avaamalla kansi ; viimeistelty säänkestävällä Remmers -öljyllä ; väri: ruskea/ keltainen ; valmistettu Latviassa (2)
      F1 Hiekkalaatikko kannella ja istuimilla 140x140 cm
      1
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 353.80
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 353.80
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 353.80
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 353.80
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 353.80
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 353.80
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 353.80
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 353.80
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 353.80
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 353.80
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 353.80
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 353.80
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 353.80
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 353.80
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 353.80
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 353.80
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 353.80
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 353.80
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 353.80
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 353.80
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 353.80
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 353.80
    • info@vertaa.fi