x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Roba Sand laatikko, taittuva penkkiistuin

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Roba Sand laatikko, taittuva penkkiistuin
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Roba Sand laatikko, taittuva penkkiistuin
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Roba Sand laatikko, taittuva penkkiistuin
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/188098093.jpg?ts=1
Roba Roba Sand laatikko, taittuva penkkiistuin Sand laatikko, taittuva penkkiistuin Sand laatikko, taittuva penkkiistuin Saranoitu roba Sand kannellinen laatikko on valmistettu säänkestävästä massiivipuusta. Kansi voidaan muuntaa kahdeksi käytännölliseksi penkiksi, jotka tekevät leikkimisestä mukavampaa lapsille. Säänkestävyyden varmistamiseksi puu on valmistettu kestävästä tiger metsätaloudesta teak-puun värisenä. Massiivipuusta valmistettu Sand laatikko on erityisen vakaa ja kestävä. Käytännöllisen kannen ansiosta Sand pysyy mukavan kuivana sisällä ja antaa pienimmille enemmän iloa ja nautintoa. Sand -laatiko... (2)
1
good_buy
  • Suunnittelu
    • Väri: Ruskea
  • 139.67 139.67 EUR 1
    1
    • PinkorBlue.fi PinkorBlue.fi
      8.287391828779233 (5)
      Saranoitu roba Sand kannellinen laatikko on valmistettu säänkestävästä massiivipuusta. Kansi voidaan muuntaa kahdeksi käytännölliseksi pe...139.67, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Plum 4100608-0019
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/89822116.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218279247.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164501565.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164501564.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/120955597.jpg?ts=1
      Plum Plum 4100608-0019 4100608-0019 4100608-0019 Tuo rantahiekka myös takapihallesi! Hiekkalaatikkolelut inspiroivat lapsia luomaan ja ajattelemaan luovasti.Ominaisuudet:Laatikko on valmistettu FSC-sertifioidusta ja kestävästä puusta, mikä varmistaa kestävyyden.Laatikon pyöristetyt reunat lisäävät lasten turvallisuutta.Sarja sisältää suojakannen ja tekstiilipohjan, joka estää rikkaruohojen kasvun ja antaa veden valua pois.Mitat: 100 x 96 x 16 cmSuurin sallittu paino: 50 kgIkäsuositus 18+kk alkaen.Huomio: hiekkalelut eivät sisälly hintaan. (1)
      Plum 4100608-0019
      • 05036523041614
      1
      deal
    • TN Hiekkalaatikko kannella ja istuimella
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/159032359.jpg?ts=1
      TN TN Hiekkalaatikko kannella ja istuimella Hiekkalaatikko kannella ja istuimella Hiekkalaatikko kannella ja istuimella hiekkalaatikko on valmistettu kuusesta ; tuotetta ei ole maalattu (ainoastaan kyllästetty) ; kyllästys sävy: vihreä (1)
      TN Hiekkalaatikko kannella ja istuimella
      1
    • F1 Hiekkalaatikko kannella 120x120 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151019275.jpg?ts=1
      F1 F1 Hiekkalaatikko kannella 120x120 cm Hiekkalaatikko kannella 120x120 cm Hiekkalaatikko kannella 120x120 cm kannellinen hiekkalaatikko on valmistettu havupuusta ; viimeistelty säänkestävällä Remmers öljyllä ; väri: valkoinen/grafiitinharmaa ; valmistettu Latviassa (1)
      F1 Hiekkalaatikko kannella 120x120 cm
      1
    • F1 Hiekkalaatikko kannella ja istuimilla 140x140 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/159073887.jpg?ts=1
      F1 F1 Hiekkalaatikko kannella ja istuimilla 140x140 cm Hiekkalaatikko kannella ja istuimilla 140x140 cm Hiekkalaatikko kannella ja istuimilla 140x140 cm kannellinen hiekkalaatikko on valmistettu viimeistelemättömästä havupuusta ; istuimet muodustuvat avaamalla kansi ; viimeistelty säänkestävällä Remmers -öljyllä ; väri: ruskea/ keltainen ; valmistettu Latviassa (2)
      F1 Hiekkalaatikko kannella ja istuimilla 140x140 cm
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 208.30
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 191.64
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 189.55
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 208.30
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 208.30
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 208.30
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 208.30
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 208.30
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 189.55
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 187.47
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 208.30
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 187.47
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 208.30
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 208.30
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 208.30
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 208.30
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 208.30
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 208.30
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 197.88
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 197.88
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 197.88
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 197.88
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 180.07
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 178.09
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 197.88
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 197.88
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 197.88
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 197.88
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 197.88
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 182.05
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 180.07
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 197.88
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 197.88
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 197.88
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 197.88
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 197.88
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 180.07
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 178.09
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 197.88
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 197.88
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 197.88
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 197.88
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 197.88
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 197.88
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 197.88
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 197.88
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 197.88
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 197.88
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 197.88
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 197.88
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 180.07
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 177.88
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 177.88
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 197.88
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 197.88
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 197.88
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 197.88
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 180.07
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 178.09
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 197.88
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 197.88
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 197.88
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 184.03
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 197.88
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 182.05
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 180.07
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 197.88
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 197.88
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 197.88
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 197.88
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 197.88
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 180.07
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 177.88
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 177.88
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 197.88
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 197.88
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 197.88
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 197.88
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 180.07
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 178.09
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 197.88
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 197.88
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 197.88
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 197.88
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 197.88
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 182.05
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 180.07
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 178.09
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 178.09
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 184.03
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 197.88
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 197.88
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 182.05
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 177.88
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 197.88
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 197.88
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 197.88
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 197.88
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 197.88
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 180.07
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 178.09
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 178.09
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 197.88
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 197.88
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 197.88
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 197.88
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 182.05
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 180.07
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 197.88
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 197.88
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 182.05
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 197.88
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 197.88
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 182.05
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 180.07
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 178.09
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 197.88
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 197.88
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 197.88
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 144.99
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 131.94
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 131.94
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 144.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 144.99
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 132.47
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 143.99
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 131.03
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 129.59
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 143.99
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 139.67
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 139.67
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 139.67
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 139.67
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 128.50
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 127.10
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 139.67
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 139.67
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 125.70
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 139.67
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 139.67
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 127.10
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 125.70
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 125.70
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 139.67
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 139.67
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 139.67
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 139.67
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 128.50
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 127.10
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 139.67
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 139.67
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 129.89
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 139.67
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 139.67
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 127.10
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 125.70
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 139.67
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 139.67
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 129.89
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 139.67
    • info@vertaa.fi