x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Medisana Masažinė sėdynė Medisana MC 824 Shiatsu

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Medisana Masažinė sėdynė Medisana MC 824 Shiatsu
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Medisana Masažinė sėdynė Medisana MC 824 Shiatsu
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Medisana Masažinė sėdynė Medisana MC 824 Shiatsu
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/175679960.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/170919493.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/248362882.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/106913940.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/140479733.jpg?ts=1
Medisana Medisana Masažinė sėdynė Medisana MC 824 Shiatsu Masažinė sėdynė Medisana MC 824 Shiatsu Masažinė sėdynė Medisana MC 824 Shiatsu (2)
  • 04015588889219
  • 88921
  • 4897297
1
good_buy
  • Suunnittelu
    • Hieronlaitteen tyyppi: Hierontaistuin
    • Väri: Harmaa, Musta
    • Materiaalit: Muovi
  • Suorituskyky
    • Ruumiinosat: Selkä
    • Virtalähteen jännite: 240 V
  • Tekniset tiedot
    • Automaattisten ohjelmien määrä: 3
    • Lämmitys-toiminto: Kyllä
    • Johdon pituus (m): 1.8 m
    • Sisäänrakennettu ajastin: Kyllä
    • Tärinä-toiminto: Kyllä
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Unisex
  • Paino ja mitat
    • Korkeus: 81, 1350 cm
    • Leveys (cm): 48 cm
    • Leveys (mm): 480 mm
    • Paino: 4.5 kg
    • Paino (g): 7800 g
  • Ominaisuudet
    • Pestävä: Kyllä
  • Toiminnot & ohjelmat
    • Automaattinen virrankatkaisu: Kyllä
    • Nopeusasetusten määrä: 2
  • Hieronta
    • Shiatsu-hieronta: Kyllä
  • 324.99 324.99 EUR 1
    1
    • Hobby Hall Hobby Hall
      3.0174167952254893 (19)
      324.99, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Beurer MG260 HD 2 in 1 -shiatsuistuin
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169815761.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150552646.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140478088.jpg?ts=1
      Beurer Beurer MG260 HD 2 in 1 -shiatsuistuin MG260 HD 2 in 1 -shiatsuistuin MG260 HD 2 in 1 -shiatsuistuin Shiatsuhieronnan tavoitteena on edistää hoidettavan henkilön fyysistä, tunnepitoista ja henkistä hyvinvointia. Beurer- MG260 2in1 shiatsuistuimessa on pyöriviä hierontapäitä, jotka jäljittelevät shiatsuhieronnan paine- ja hierontaliikkeitä. Pystysuoraan liikkuvilla ja pyörivillä hierontapäillä varustettu shiatsuistuin mahdollistaa koko selän tehokkaan ja intensiivisen syvähieronnan.Sopii hyvin eri pituisille, sillä niskahierojan korkeus on säädettävissäNiskahierojassa kaksi hierontapäätä, joiden pyörimissuunta on valittavissaNeljä shiatsu-hierontapäätä, jotka pyörivät pystysuunnassa pareittain hieroen selkääShiatsu hieronta-alueet valittavissa: ylä- tai alaselkä, koko selkäValittavissa myös pistemäinen hieronta ilman pystysuuntaista liikettä, hierontapaikka valittavissaLisäksi rullaava hieronta, jossa hierontapäät rullaavat selkärankaa myötäillen. Valittavana ylä-, alaselkä tai koko selkä2 nopeusasetustaRentouttava lämpötoimintoIstuinosa irrotettavissa jolloin hieronta on miellyttävää (13)
      Beurer MG260 HD 2 in 1 -shiatsuistuin
      • 04211125640378
      • 64037
      • 4211125640378
      • 3832819
      4
    • Beurer Shiatsu MG 205 -hierontaistuin
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/210017701.jpg?ts=1
      Beurer Beurer Shiatsu MG 205 -hierontaistuin Shiatsu MG 205 -hierontaistuin Shiatsu MG 205 -hierontaistuin Shiatsuhieronnan tavoitteena on edistää hoidettavan henkilön fyysistä, tunnepitoista ja henkistä hyvinvointia. Beurer MG205 Shiatsuistuimessa on pyöriviä hierontapäitä, jotka jäljittelevät shiatsuhieronnan paine- ja hierontaliikkeitä. Pystysuoraan liikkuvilla ja pyörivillä hierontapäillä varustettu shiatsuistuin mahdollistaa koko selän tehokkaan ja intensiivisen syvähieronnan. Neljä shiatsu-hierontapäätä, jotka pyörivät pystysuunnassa pareittain hieroen selkää Ajastintoiminto 5 / 10 / 15 min Va (7)
      Beurer Shiatsu MG 205 -hierontaistuin
      • 04211125640576
      • 2827777
      2
    • Medisana MCG 810 - massage seat cover
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234300507.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158431123.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158431124.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/210078825.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158424513.jpg?ts=1
      Medisana Medisana MCG 810 - massage seat cover MCG 810 - massage seat cover MCG 810 - massage seat cover Hierontaistuinpeite (2)
      Medisana MCG 810 - massage seat cover
      • 04015588889905
      • 88990
      • 6573567
      2
    • Champion Massagedyna 3D
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229286903.jpg?ts=1
      Champion Champion Massagedyna 3D Massagedyna 3D Massagedyna 3D Champions -hierontatyyny tarjoaa miellyttävän hierontakokemuksen ja pehmentää helposti väsyneitä ja jännittyneitä lihaksia. (7)
      Champion Massagedyna 3D
      • 07391091860127
      • 56441813
      • CHMD210
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 246.79
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 246.79
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 246.79
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 246.79
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 246.79
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 246.79
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 246.79
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 246.79
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 246.79
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 246.79
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 246.79
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 246.79
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 246.79
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 246.79
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 246.79
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 246.79
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 246.79
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 246.79
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 246.79
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 246.79
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 246.79
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 246.79
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 246.79
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 246.79
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 246.79
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 246.79
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 246.79
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 246.79
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 246.79
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 246.79
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 246.79
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 246.79
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 246.79
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 246.79
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 246.79
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 246.79
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 246.79
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 246.79
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 246.79
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 246.79
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 246.79
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 246.79
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 238.39
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 238.39
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 238.39
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 238.39
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 238.39
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 238.39
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 238.39
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 238.39
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 238.39
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 238.39
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 238.39
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 238.39
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 238.39
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 238.39
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 238.39
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 238.39
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 238.39
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 238.39
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 238.39
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 238.39
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 238.39
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 238.39
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 238.39
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 238.39
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 238.39
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 246.79
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 246.79
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 246.79
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 246.79
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 246.79
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 246.79
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 246.79
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 246.79
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 246.79
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 246.79
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 246.79
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 246.79
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 246.79
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 246.79
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 246.79
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 246.79
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 216.10
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 216.10
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 216.10
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 216.10
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 216.10
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 229.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 227.70
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 227.70
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 227.70
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 227.70
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 227.70
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 227.70
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 227.70
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 233.60
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 233.60
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 233.60
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 233.60
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 233.60
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 233.60
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 233.60
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 233.60
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 233.60
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 233.60
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 233.60
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 233.60
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 233.60
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 233.60
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 233.60
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 233.60
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 233.60
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 233.50
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 233.50
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 233.50
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 233.50
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 233.50
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 234.60
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 234.60
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 234.60
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 234.60
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 234.60
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 234.60
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 234.60
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 234.60
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 234.60
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 234.60
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 234.60
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 234.60
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 234.60
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 234.60
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 246.79
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 246.79
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 246.79
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 234.60
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 234.60
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 234.60
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 230.40
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 230.40
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 230.40
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 230.40
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 230.40
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 230.40
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 230.40
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 230.40
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 230.40
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 230.40
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 230.40
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 230.40
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 230.40
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 230.40
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 246.79
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 246.79
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 246.79
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 246.79
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 246.79
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 230.40
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 230.40
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 230.40
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 230.40
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 230.40
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 230.40
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 230.40
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 218.20
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 213.65
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 218.15
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 213.65
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 213.65
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 213.65
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 213.65
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 218.14
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 218.15
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 218.15
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 218.15
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 218.15
      • Sun Sep 04 02:00:00 CEST 2022 217.71
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 217.92
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 217.98
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 218.19
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 218.19
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 218.09
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 218.19
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 215.90
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 215.88
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 218.18
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 218.18
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 218.19
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 218.17
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 218.17
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 218.17
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 221.12
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 221.10
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 218.18
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 218.19
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 236.70
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 236.70
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 236.70
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 236.70
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 236.70
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 260.38
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 260.38
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 260.00
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 260.00
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 260.00
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 280.10
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 280.10
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 280.10
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 280.10
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 280.10
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 280.10
      • Sun Oct 09 02:00:00 CEST 2022 280.00
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 280.00
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 280.00
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 280.00
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 280.00
      • Fri Oct 14 02:00:00 CEST 2022 218.27
      • Sat Oct 15 02:00:00 CEST 2022 218.00
      • Sun Oct 16 02:00:00 CEST 2022 218.00
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 218.00
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 218.00
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 218.00
      • Thu Oct 20 02:00:00 CEST 2022 239.80
      • Fri Oct 21 02:00:00 CEST 2022 263.79
      • Sat Oct 22 02:00:00 CEST 2022 280.10
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 280.10
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 280.10
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 280.10
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 280.10
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 280.10
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 280.10
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 280.10
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 280.10
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 280.10
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 280.10
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 280.10
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 280.10
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 280.10
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 280.10
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 280.10
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 280.10
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 280.10
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 280.10
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 280.10
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 280.10
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 280.10
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 280.10
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 280.10
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 280.10
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 280.10
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 280.10
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 280.10
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 280.10
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 280.10
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 280.10
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 280.10
      • Wed Nov 23 01:00:00 CET 2022 322.99
      • Thu Nov 24 01:00:00 CET 2022 323.99
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 324.99
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 324.99
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 324.99
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 324.99
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 324.99
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 324.99
      • Thu Dec 01 01:00:00 CET 2022 326.99
      • Fri Dec 02 01:00:00 CET 2022 323.99
      • Sat Dec 03 01:00:00 CET 2022 324.99
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 324.99
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 324.99
    • info@vertaa.fi