x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Bolle Laskettelukypärät

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Bolle Backline Visor Musta/Hopea M
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/91214659.jpg
      Bolle Bolle Backline Visor Musta/Hopea M Backline Visor Musta/Hopea M Backline Visor Musta/Hopea M Bollén visiirikypärä. Säädettävä ilmastointi ABS-rakenne Säädettävä koko click-to-fit Allergia testattu sisävuori Sisältää 2 x visiiriä: keltainen ja peilivisiiri Korvaläpät irroitettavissa Koot: 54-56cm, 56-58cm ja 59-61cm (1)
      Bolle Backline Visor Musta/Hopea M
      • 00054917322724
      1
      204.90 EUR
    • Bolle Juliet Visor naisten laskettelukypärä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/121216749.jpg
      Bolle Bolle Juliet Visor naisten laskettelukypärä Juliet Visor naisten laskettelukypärä Juliet Visor naisten laskettelukypärä Bollén visiirikypärä lasketteluun mahtavalla näkökentällä. Säädettävä ilmastointi, ABS-rakenne, säädettävä koko click-to-fit. Sisältää 2 x visiirin keltaisen ja peilivisiirin. Koot: 52-54cm ja 54-58cm (1)
      Bolle Juliet Visor naisten laskettelukypärä
      • 00054917322786
      1
      204.90 EUR
    • Bolle Beat aikuisten laskettelukypärä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/121216722.jpg
      Bolle Bolle Beat aikuisten laskettelukypärä Beat aikuisten laskettelukypärä Beat aikuisten laskettelukypärä Kevyt laskettelukypärä, säädettävä koko, ilmastoitu. In-Mold kuori. Koot: 54-58cm, 58-61cm ja 61-63cm. (1)
      Bolle Beat aikuisten laskettelukypärä
      • 00054917334444
      1
      85.85 EUR
    • Bolle Juliet naisten laskettelukypärä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149360752.jpg
      Bolle Bolle Juliet naisten laskettelukypärä Juliet naisten laskettelukypärä Juliet naisten laskettelukypärä Bollé Juliet naisten laskettelukypärässä on säädettävä ilmastointi ja koko. ABS-rakenne Paino 520g (1)
      Bolle Juliet naisten laskettelukypärä
      • 00054917335243
      1
      94.90 EUR
    • Bolle Juliet Anna Veith naisten laskettelukypärä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149360754.jpg
      Bolle Bolle Juliet Anna Veith naisten laskettelukypärä Juliet Anna Veith naisten laskettelukypärä Juliet Anna Veith naisten laskettelukypärä Bollé Juliet naisten laskettelukypärä on osa World Cup laskija Anna Veithin kanssa toteutettua Signature series -mallistoa. Säädettävä koko ja ilmastointi ABS-rakenne Paino 520g (1)
      Bolle Juliet Anna Veith naisten laskettelukypärä
      • 00054917335281
      1
      94.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Salomon DEFAULT
        • salomon
      • Giro DEFAULT
        • giro
      • POC DEFAULT
        • poc
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Salomon (salomon)
      • Giro (giro)
      • POC (poc)
      • Bolle (bolle)
      • SCOTT (scott)
      • Anon (anon)
      • Atomic (atomic)
      • Bell (bell)
      • Bern (bern)
      • Bliz (bliz)
      • Camp (camp)
      • CCM (ccm)
      • Cebe (cebe)
      • Climbing Technology (climbing_technology)
      • Dr.Zipe (dr_zipe)
      • FÅK (fa_k)
      • Head (head)
      • K2 (k2)
      • Marker (marker)
      • Movement (movement)
      • Oakley (oakley)
      • Out Of (out_of)
      • Picture (picture)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rossignol (rossignol)
      • Roxy (roxy)
      • Salewa (salewa)
      • Sandbox (sandbox)
      • Shred (shred)
      • Sinner (sinner)
      • Smith (smith)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • Tenson (tenson)
      • TSG (tsg)
      • Uvex (uvex)
    • Hinta (price):
      • < 90€ (budget)
      • 90€ - 110€ (low)
      • 110€ - 130€ (medium)
      • > 130€ (high)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Kypärän koko (helmet_size_f):
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • XXXL (xxxl)
    • Säädettävissä (sa_a_detta_vissa_):
      • Kyllä (kylla_)
      • Ei (ei)
    • Visiiri mukana (visiiri_mukana):
      • Kyllä (kylla_)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Malli (group):
      • Anon Aera (anon_aera)
      • Anon Blitz (anon_blitz)
      • Anon Omega (anon_omega)
      • Anon Rime (anon_rime)
      • Anon Rodan (anon_rodan)
      • Bolle Backline (bolle_backline)
      • Giro Era (giro_era)
      • Giro Ledge (giro_ledge)
      • Salomon Quest (salomon_quest)
      • Sinner Titan (sinner_titan)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi