x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Climbing Technology Laskettelukypärät

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Climbing Technology Venus Plus Kypärä, white 50-61cm 2020 Kiipeilykypärät
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/99630358.jpg
      Climbing Technology Climbing Technology Venus Plus Kypärä, white 50-61cm 2020 Kiipeilykypärät Venus Plus Kypärä, white 50-61cm 2020 Kiipeilykypärät Venus Plus Kypärä, white 50-61cm 2020 Kiipeilykypärät Käyttötarkoitus: Kiipeily; Kypärän rakenne: In-mold-teknologai; Säätösysteemi: Säätöpyörä; Kiinnitysmekanismi: klipsikiinnitys; Lukumäärä: 10; Visiiri: ei sis.; Paino: 350 g; Merkinnät: UIAA 106, EN 12492; Lisätietoja: Otsalamppuasennuksella, Wrapping and space-saving helmet shell, by adjustable size usable for children, women and men, can also be used for canyoning through openings, as water drains off quickly (1)
      Climbing Technology Venus Plus Kypärä, white 50-61cm 2020 Kiipeilykypärät
      • 08057733300916
      1
      deal
      46.85 EUR
    • Climbing Technology Eclipse Kypärä Lapset, pink 48-56cm 2020 Kiipeilykypärät
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/89704823.jpg
      Climbing Technology Climbing Technology Eclipse Kypärä Lapset, pink 48-56cm 2020 Kiipeilykypärät Eclipse Kypärä Lapset, pink 48-56cm 2020 Kiipeilykypärät Eclipse Kypärä Lapset, pink 48-56cm 2020 Kiipeilykypärät Käyttötarkoitus: laskettelu, Kiipeily; Kypärän rakenne: In-mold-teknologai; Säätösysteemi: Säätöpyörä; Kiinnitysmekanismi: klipsikiinnitys; Visiiri: ei sis.; Paino: 280 g; Merkinnät: UIAA 106, EN 12492; Lisätietoja: Otsalamppuasennuksella (1)
      Climbing Technology Eclipse Kypärä Lapset, pink 48-56cm 2020 Kiipeilykypärät
      • 08056734837940
      1
      54.85 EUR
    • Climbing Technology Eclipse Kypärä Lapset, green 48-56cm 2020 Kiipeilykypärät
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/85247826.jpg
      Climbing Technology Climbing Technology Eclipse Kypärä Lapset, green 48-56cm 2020 Kiipeilykypärät Eclipse Kypärä Lapset, green 48-56cm 2020 Kiipeilykypärät Eclipse Kypärä Lapset, green 48-56cm 2020 Kiipeilykypärät Käyttötarkoitus: laskettelu, Kiipeily; Kypärän rakenne: In-mold-teknologai; Säätösysteemi: Säätöpyörä; Kiinnitysmekanismi: klipsikiinnitys; Visiiri: ei sis.; Paino: 280 g; Merkinnät: UIAA 106, EN 12492; Lisätietoja: Otsalamppuasennuksella (1)
      Climbing Technology Eclipse Kypärä Lapset, green 48-56cm 2020 Kiipeilykypärät
      • 08057733300251
      1
      54.85 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Salomon DEFAULT
        • salomon
      • Giro DEFAULT
        • giro
      • POC DEFAULT
        • poc
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Salomon (salomon)
      • Giro (giro)
      • POC (poc)
      • Bolle (bolle)
      • SCOTT (scott)
      • Anon (anon)
      • Atomic (atomic)
      • Bern (bern)
      • Bliz (bliz)
      • Camp (camp)
      • CCM (ccm)
      • Cebe (cebe)
      • Climbing Technology (climbing_technology)
      • Dr.Zipe (dr_zipe)
      • FÅK (fa_k)
      • Head (head)
      • K2 (k2)
      • Marker (marker)
      • Movement (movement)
      • Oakley (oakley)
      • Out Of (out_of)
      • Picture (picture)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rossignol (rossignol)
      • Roxy (roxy)
      • Salewa (salewa)
      • Sandbox (sandbox)
      • Shred (shred)
      • Sinner (sinner)
      • Smith (smith)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • TSG (tsg)
      • Uvex (uvex)
    • Hinta (price):
      • < 90€ (budget)
      • 90€ - 110€ (low)
      • 110€ - 130€ (medium)
      • > 130€ (high)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Aikuiset (aikuiset)
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Kypärän koko (helmet_size_f):
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • XXXL (xxxl)
    • Säädettävissä (sa_a_detta_vissa_):
      • Kyllä (kylla_)
      • Ei (ei)
    • Visiiri mukana (visiiri_mukana):
      • Kyllä (kylla_)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Malli (group):
      • Anon Aera (anon_aera)
      • Anon Blitz (anon_blitz)
      • Anon Omega (anon_omega)
      • Anon Rime (anon_rime)
      • Anon Rodan (anon_rodan)
      • Bolle Backline (bolle_backline)
      • Giro Era (giro_era)
      • Giro Ledge (giro_ledge)
      • Giro Nine (giro_nine)
      • Roxy Misty (roxy_misty)
      • Salomon Quest (salomon_quest)
      • Sinner Titan (sinner_titan)
      • Uvex Jimm (uvex_jimm)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi