x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Out Of Laskettelukypärät

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Out Of Wipeout Black Board Helmet black board Koko M
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149650591.jpg
      Out Of Out Of Wipeout Black Board Helmet black board Koko M Wipeout Black Board Helmet black board Koko M Wipeout Black Board Helmet black board Koko M Out Of Wipeout Black Board Helmet.Taattua käyttömukavuutta ja turvallisuutta.Out Of Wipeout -kypärässä on perinteinen ABS-rakenne. Tämä rakenne, jonka sisäosa on paisutettua polystyreeniä, lisää painoa verrattuna injektoituihin kypäröihin. Tietty paino tarkoittaa myös, että kypärä on kestävämpi ja se ei tarvitse paljon hoitoa käytön tai kuljetuksen aikana. Rakenne ABS-rakenteessa kypärän sisäpuolella oleva vaahtokerros pidetään erillään kovasta ulkokuoresta. Tämä luo erittäin paksun iskunkest... (1)
      Out Of Wipeout Black Board Helmet black board Koko M
      • 08096735754761
      1
      deal
      54.95 EUR
    • Out Of Wipeout Black Board Helmet black board Koko S
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149650591.jpg
      Out Of Out Of Wipeout Black Board Helmet black board Koko S Wipeout Black Board Helmet black board Koko S Wipeout Black Board Helmet black board Koko S Out Of Wipeout Black Board Helmet.Taattua käyttömukavuutta ja turvallisuutta.Out Of Wipeout -kypärässä on perinteinen ABS-rakenne. Tämä rakenne, jonka sisäosa on paisutettua polystyreeniä, lisää painoa verrattuna injektoituihin kypäröihin. Tietty paino tarkoittaa myös, että kypärä on kestävämpi ja se ei tarvitse paljon hoitoa käytön tai kuljetuksen aikana. Rakenne ABS-rakenteessa kypärän sisäpuolella oleva vaahtokerros pidetään erillään kovasta ulkokuoresta. Tämä luo erittäin paksun iskunkest... (1)
      Out Of Wipeout Black Board Helmet black board Koko S
      • 08096735754778
      1
      deal
      54.95 EUR
    • Out Of Wipeout Helmet black Koko M
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147580762.jpg
      Out Of Out Of Wipeout Helmet black Koko M Wipeout Helmet black Koko M Wipeout Helmet black Koko M Out Of Wipeout on puhtaan näköinen ja vankka kypärä laskijoille, jotka haluavat suorituskykyisen tuotteen, joka voi taata mukavuuden ja turvallisuudenOut Of Wipeout -kypärässä on perinteinen ABS-rakenne. Tämä rakenne, jonka sisäosa on paisutettua polystyreeniä, lisää painoa verrattuna injektoituihin kypäröihin. Tietty paino tarkoittaa myös, että kypärä on kestävämpi ja se ei tarvitse paljon hoitoa käytön tai kuljetuksen aikana. Rakenne ABS-rakenteessa kypärän sisäpuolella oleva vaahtokerros p... (1)
      Out Of Wipeout Helmet black Koko M
      • 08096735754648
      1
      deal
      49.95 EUR
    • Out Of Wipeout Helmet black Koko S
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147580762.jpg
      Out Of Out Of Wipeout Helmet black Koko S Wipeout Helmet black Koko S Wipeout Helmet black Koko S Out Of Wipeout on puhtaan näköinen ja vankka kypärä laskijoille, jotka haluavat suorituskykyisen tuotteen, joka voi taata mukavuuden ja turvallisuudenOut Of Wipeout -kypärässä on perinteinen ABS-rakenne. Tämä rakenne, jonka sisäosa on paisutettua polystyreeniä, lisää painoa verrattuna injektoituihin kypäröihin. Tietty paino tarkoittaa myös, että kypärä on kestävämpi ja se ei tarvitse paljon hoitoa käytön tai kuljetuksen aikana. Rakenne ABS-rakenteessa kypärän sisäpuolella oleva vaahtokerros p... (1)
      Out Of Wipeout Helmet black Koko S
      • 08096735754655
      1
      deal
      49.95 EUR
    • Out Of Wipeout Black Board Helmet black board Koko L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149650591.jpg
      Out Of Out Of Wipeout Black Board Helmet black board Koko L Wipeout Black Board Helmet black board Koko L Wipeout Black Board Helmet black board Koko L Out Of Wipeout Black Board Helmet.Taattua käyttömukavuutta ja turvallisuutta.Out Of Wipeout -kypärässä on perinteinen ABS-rakenne. Tämä rakenne, jonka sisäosa on paisutettua polystyreeniä, lisää painoa verrattuna injektoituihin kypäröihin. Tietty paino tarkoittaa myös, että kypärä on kestävämpi ja se ei tarvitse paljon hoitoa käytön tai kuljetuksen aikana. Rakenne ABS-rakenteessa kypärän sisäpuolella oleva vaahtokerros pidetään erillään kovasta ulkokuoresta. Tämä luo erittäin paksun iskunkest... (1)
      Out Of Wipeout Black Board Helmet black board Koko L
      • 08096735754754
      1
      deal
      54.95 EUR
    • Out Of Wipeout Helmet black Koko L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147580762.jpg
      Out Of Out Of Wipeout Helmet black Koko L Wipeout Helmet black Koko L Wipeout Helmet black Koko L Out Of Wipeout on puhtaan näköinen ja vankka kypärä laskijoille, jotka haluavat suorituskykyisen tuotteen, joka voi taata mukavuuden ja turvallisuudenOut Of Wipeout -kypärässä on perinteinen ABS-rakenne. Tämä rakenne, jonka sisäosa on paisutettua polystyreeniä, lisää painoa verrattuna injektoituihin kypäröihin. Tietty paino tarkoittaa myös, että kypärä on kestävämpi ja se ei tarvitse paljon hoitoa käytön tai kuljetuksen aikana. Rakenne ABS-rakenteessa kypärän sisäpuolella oleva vaahtokerros p... (1)
      Out Of Wipeout Helmet black Koko L
      • 08096735754631
      1
      deal
      49.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Salomon DEFAULT
        • salomon
      • Giro DEFAULT
        • giro
      • POC DEFAULT
        • poc
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Salomon (salomon)
      • Giro (giro)
      • POC (poc)
      • Bolle (bolle)
      • SCOTT (scott)
      • Anon (anon)
      • Atomic (atomic)
      • Bern (bern)
      • Bliz (bliz)
      • Camp (camp)
      • CCM (ccm)
      • Cebe (cebe)
      • Climbing Technology (climbing_technology)
      • Dr.Zipe (dr_zipe)
      • FÅK (fa_k)
      • Head (head)
      • K2 (k2)
      • Marker (marker)
      • Movement (movement)
      • Oakley (oakley)
      • Out Of (out_of)
      • Picture (picture)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rossignol (rossignol)
      • Roxy (roxy)
      • Salewa (salewa)
      • Sandbox (sandbox)
      • Shred (shred)
      • Sinner (sinner)
      • Smith (smith)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • TSG (tsg)
      • Uvex (uvex)
    • Hinta (price):
      • < 90€ (budget)
      • 90€ - 110€ (low)
      • 110€ - 130€ (medium)
      • > 130€ (high)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Aikuiset (aikuiset)
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Kypärän koko (helmet_size_f):
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • XXXL (xxxl)
    • Säädettävissä (sa_a_detta_vissa_):
      • Kyllä (kylla_)
      • Ei (ei)
    • Visiiri mukana (visiiri_mukana):
      • Kyllä (kylla_)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Malli (group):
      • Anon Aera (anon_aera)
      • Anon Blitz (anon_blitz)
      • Anon Omega (anon_omega)
      • Anon Rime (anon_rime)
      • Anon Rodan (anon_rodan)
      • Bolle Backline (bolle_backline)
      • Giro Era (giro_era)
      • Giro Ledge (giro_ledge)
      • Giro Nine (giro_nine)
      • Roxy Misty (roxy_misty)
      • Salomon Quest (salomon_quest)
      • Sinner Titan (sinner_titan)
      • Uvex Jimm (uvex_jimm)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi