x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Cyborg hiiret

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    • Cyborg R.A.T. 5
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/3/7/1/1/cyborg-r-a-t-5-16943711.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/0/5/7/5/saitek-r-a-t-5-17260575.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/8/0/1/7/saitek-r-a-t-5-23018017.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/8/0/1/8/saitek-r-a-t-5-23018018.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/8/0/1/9/saitek-r-a-t-5-23018019.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/9/3/5/4/saitek-r-a-t-5-23049354.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/9/3/5/5/saitek-r-a-t-5-23049355.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/9/3/5/6/saitek-r-a-t-5-23049356.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/9/3/5/7/saitek-r-a-t-5-23049357.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/9/2/9/9/saitek-r-a-t-5-23389299.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/9/3/0/0/saitek-r-a-t-5-23389300.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/1/8/5/7/saitek-r-a-t-5-61031857.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/1/8/5/8/saitek-r-a-t-5-61031858.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/1/8/5/9/saitek-r-a-t-5-61031859.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/3/7/3/9/cyborg-r-a-t-5-usb-laser-4000dpi-mice-114093739.jpg
      Cyborg R.A.T. 5 (1)
      8.25 (1)
      Cyborg R.A.T. 5
      Erittäin "yksinkertainen" hiiri sopii melkeimpä kaikille
      Erittäin "yksinkertainen" hiiri sopii melkeimpä kaikille.
      10.0
      0 10
    Hiiret 8.3 (1)
    0 - 1
    • Cyborg R.A.T. 5
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/3/7/1/1/cyborg-r-a-t-5-16943711.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/0/5/7/5/saitek-r-a-t-5-17260575.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/8/0/1/7/saitek-r-a-t-5-23018017.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/8/0/1/8/saitek-r-a-t-5-23018018.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/8/0/1/9/saitek-r-a-t-5-23018019.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/9/3/5/4/saitek-r-a-t-5-23049354.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/9/3/5/5/saitek-r-a-t-5-23049355.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/9/3/5/6/saitek-r-a-t-5-23049356.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/9/3/5/7/saitek-r-a-t-5-23049357.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/9/2/9/9/saitek-r-a-t-5-23389299.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/9/3/0/0/saitek-r-a-t-5-23389300.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/1/8/5/7/saitek-r-a-t-5-61031857.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/1/8/5/8/saitek-r-a-t-5-61031858.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/1/8/5/9/saitek-r-a-t-5-61031859.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/3/7/3/9/cyborg-r-a-t-5-usb-laser-4000dpi-mice-114093739.jpg
      Cyborg R.A.T. 5 (1)
      8.25 (1)
      Cyborg R.A.T. 5
      VPD Pelikauppa VPD Pelikauppa
      69.99, 3pv (offer_sdt_3_days)
      VPD Pelikauppa VPD Pelikauppa
      69.99, 3pv (offer_sdt_3_days)
      1
      best_reviewed
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Logitech DEFAULT
        • logitech
      • Apple DEFAULT
        • apple
      • HP DEFAULT
        • hp
      • Trust DEFAULT
        • trust
      • Microsoft DEFAULT
        • microsoft
      • Razer DEFAULT
        • razer
      • Ergonomiset hiiret DEFAULT
        • kylla_
      • Pelihiiret DEFAULT
        • pelaaminen
      • Alle 25 € DEFAULT
        • budget
      • Langattomat hiiret DEFAULT
        • langaton
    • Merkki (brand):
      • Logitech (logitech)
      • Apple (apple)
      • Razer (razer)
      • Microsoft (microsoft)
      • Trust (trust)
      • 3DConnexion (3dconnexion)
      • 3M (3m)
      • A4Tech (a4tech)
      • Acer (acer)
      • Acme (acme)
      • ADATA (adata)
      • Adesso (adesso)
      • Alienware (alienware)
      • Asus (asus)
      • Attitude One (attitude_one)
      • Aula (aula)
      • BakkerElkhuizen (bakkerelkhuizen)
      • BenQ (benq)
      • Cherry (cherry)
      • Contour Design (contour_design)
      • Cooler Master (cooler_master)
      • Corsair (corsair)
      • Cougar (cougar)
      • Creative Labs (creative_labs)
      • Cyborg (cyborg)
      • Dacota (dacota)
      • Dacota Gaming (dacota_gaming)
      • Dacota Platinum (dacota_platinum)
      • Dangstons (dangstons)
      • Defender (defender)
      • Dell (dell)
      • DeLOCK (delock)
      • Deltaco (deltaco)
      • Digishop (digishop)
      • Diverse (diverse)
      • Ducky (ducky)
      • E-blue (e_blue)
      • Eclipse (eclipse)
      • Elecom (elecom)
      • Eletra (eletra)
      • EpicGear (epicgear)
      • Ergotron (ergotron)
      • Evoluent (evoluent)
      • Fnatic (fnatic)
      • Fujitsu (fujitsu)
      • Gamdias (gamdias)
      • Gigabyte (gigabyte)
      • Griffin (griffin)
      • Hama (hama)
      • Havit (havit)
      • HP (hp)
      • HyperX (hyperx)
      • Iogear (iogear)
      • Iris (iris)
      • Kensington (kensington)
      • Kenson (kenson)
      • Kondator (kondator)
      • König (ko_nig)
      • Lenovo (lenovo)
      • Logilink (logilink)
      • Mad Catz (mad_catz)
      • Manhattan (manhattan)
      • Mars Gaming (mars_gaming)
      • Matting (matting)
      • MediaRange (mediarange)
      • Mionix (mionix)
      • Mousetrapper (mousetrapper)
      • MSI (msi)
      • Natec Genesis (natec_genesis)
      • Nexus (nexus)
      • OysterMouse (oystermouse)
      • PDP (pdp)
      • Penclic (penclic)
      • Piranha (piranha)
      • Port Designs (port_designs)
      • Power (power)
      • QPAD (qpad)
      • Rapoo (rapoo)
      • R Go Tools (r_go_tools)
      • Roccat (roccat)
      • Sandberg (sandberg)
      • Speedlink (speedlink)
      • Steelseries (steelseries)
      • Sweex (sweex)
      • Swiftpoint (swiftpoint)
      • Targus (targus)
      • Tesoro (tesoro)
      • Thermaltake (thermaltake)
      • ThunderX3 (thunderx3)
      • Tt eSPORTS (tt_esports)
      • Turtle Beach (turtle_beach)
      • Verbatim (verbatim)
      • Voxicon (voxicon)
      • VPRO (vpro)
      • Wacom (wacom)
      • White Label (white_label)
      • Wow-pen (wow_pen)
      • X2 (x2)
      • XTRFY (xtrfy)
    • Hinta (price):
      • < 25 € (budget)
      • 25 € - 35 € (price_25_35)
      • 35 € - 65 € (price_35_65)
      • ≥ 65 € (price_65)
    • Käyttötarkoitus (tarkoitus):
      • Toimistohiiret (office)
      • Pelihiiret (pelaaminen)
      • Matkahiiret (matkailu)
      • Game console + PC/Gaming (game_console_pc_gaming)
      • Lapset (lapset)
      • Palvelin (palvelin)
      • PC/palvelin (pc_palvelin)
    • Liitäntä (liitetta_vyysteknologia):
      • Langallinen (langallinen)
      • Langaton (langaton)
      • Langaton RF+USB (langaton_rf_usb)
      • PS/2 (ps_2)
      • RF Wireless + Bluetooth (rf_wireless_bluetooth)
      • USB (usb)
      • USB+PS/2 (usb_ps_2)
    • Ergonominen muotoilu (ergonominen_muotoilu):
      • Kyllä (kylla_)
    • Painikkeiden määrä (na_ppa_inma_a_ra_):
      • 3 (na_ppa_inma_a_ra_3)
      • 4-5 (na_ppa_inma_a_ra_4_5)
      • > 6 (na_ppa_inma_a_ra_6)
    • Liikkeentunnistus (liikkeentunnistin):
      • Laser (laser)
      • Mekaaninen (mekaaninen)
      • Muut (muut)
      • Optinen (optinen)
      • Trackball (trackball)
    • Malli (group):
      • 3DConnexion SpaceMouse (3dconnexion_spacemouse)
      • A4Tech Bloody (a4tech_bloody)
      • Apple Magic Mouse (apple_magic_mouse)
      • Asus ROG (asus_rog)
      • Contour Design RollerMouse (contour_design_rollermouse)
      • Cooler Master MasterMouse (cooler_master_mastermouse)
      • Dell WM126 (dell_wm126)
      • Evoluent VerticalMouse (evoluent_verticalmouse)
      • Evoluent VerticalMouse 4 (evoluent_verticalmouse_4)
      • HP X3000 (hp_x3000)
      • HP Z3700 (hp_z3700)
      • HP Z4000 (hp_z4000)
      • Kensington Pro Fit (kensington_pro_fit)
      • Lenovo Thinkpad (lenovo_thinkpad)
      • Logitech G403 (logitech_g403)
      • Logitech G703 (logitech_g703)
      • Logitech M150 Laser (logitech_m150_laser)
      • Logitech M187 (logitech_m187)
      • Logitech M220 Silent (logitech_m220_silent)
      • Logitech M238 (logitech_m238)
      • Logitech M330 (logitech_m330)
      • Logitech M525 (logitech_m525)
      • Logitech MX Anywhere (logitech_mx_anywhere)
      • Logitech MX Master (logitech_mx_master)
      • Mad Catz R.A.T. (mad_catz_r_a_t_)
      • Microsoft Basic Optical Mouse (microsoft_basic_optical_mouse)
      • Microsoft Bluetooth Mobile Mouse 3600 (microsoft_bluetooth_mobile_mouse_3600)
      • Microsoft Comfort (microsoft_comfort)
      • Microsoft Sculpt (microsoft_sculpt)
      • Microsoft Surface Arc (microsoft_surface_arc)
      • Microsoft Wireless (microsoft_wireless)
      • R-Go Tools HE Mouse (r_go_tools_he_mouse)
      • Rapoo 3100P RF (rapoo_3100p_rf)
      • Rapoo 7200P RF (rapoo_7200p_rf)
      • Rapoo M10 RF (rapoo_m10_rf)
      • Rapoo Rapoo 1090P (rapoo_rapoo_1090p)
      • Razer Abyssus (razer_abyssus)
      • Razer Deathadder (razer_deathadder)
      • Razer Lancehead (razer_lancehead)
      • Razer Mamba (razer_mamba)
      • Razer Naga (razer_naga)
      • Speedlink DECUS (speedlink_decus)
      • Speedlink SNAPPY (speedlink_snappy)
      • Steelseries Rival (steelseries_rival)
      • Steelseries Sensei (steelseries_sensei)
      • Trust GXT (trust_gxt)
      • Trust Optical (trust_optical)
      • Trust Trust Laser (trust_trust_laser)
      • Trust Vivy (trust_vivy)
      • Trust Yvi (trust_yvi)
      • Trust Ziva (trust_ziva)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi