x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    HyperX Hiiret

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • HyperX Pulsefire FPS Pro hiiri USB Optinen 16000 DPI Molempikätinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/117790160.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/121072317.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/120301366.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/121072310.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/121072312.jpg
      HyperX HyperX Pulsefire FPS Pro hiiri USB Optinen 16000 DPI Molempikätinen Pulsefire FPS Pro hiiri USB Optinen 16000 DPI Molempikätinen Pulsefire FPS Pro hiiri USB Optinen 16000 DPI Molempikätinen HyperX Pulsefire FPS Pro RGB pelihiiressä on Pixart 3389 optinen sensori, jopa 16,000 DPI resoluutio, ergonominen muotoilu ja muistitilaa asetuksille. (5)
      HyperX Pulsefire FPS Pro hiiri USB Optinen 16000 DPI Molempikätinen
      • 00740617275469
      • HX-MC003B
      6
      good_buy
      most_sold
      43 EUR
    • HyperX Pulsefire Core hiiri USB Optinen 6200 DPI Molempikätinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/121104857.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/130216122.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/121104851.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/121104856.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/121104854.jpg
      HyperX HyperX Pulsefire Core hiiri USB Optinen 6200 DPI Molempikätinen Pulsefire Core hiiri USB Optinen 6200 DPI Molempikätinen Pulsefire Core hiiri USB Optinen 6200 DPI Molempikätinen HyperX Pulsefire Core -pelihiiri antaa erinomaisen tarkkuuden ja luotettavuuden. Hiiressä on säädettävä 6200 DPI resoluutioinen optinen Pixart 3327 -sensori sekä kestävät kytkimet ja ergonominen muotoilu. (4)
      HyperX Pulsefire Core hiiri USB Optinen 6200 DPI Molempikätinen
      • 00740617279078
      • HX-MC004B
      6
      31 EUR
    • HyperX Pulsefire Surge hiiri USB Optinen 16000 DPI
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116872701.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116747542.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116747545.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116747543.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116747544.jpg
      HyperX HyperX Pulsefire Surge hiiri USB Optinen 16000 DPI Pulsefire Surge hiiri USB Optinen 16000 DPI Pulsefire Surge hiiri USB Optinen 16000 DPI HyperX PulseFire Surge RBG pelihiiri on suunniteltu vaativaan pelaamiseen. Hiiressä on optinen Pixart 3389 -sensori ja 16000 DPI, jotka antavat hiirelle korkean tarkkuuden. (5)
      HyperX Pulsefire Surge hiiri USB Optinen 16000 DPI
      • 00740617272680
      • HX-MC002B
      5
      59 EUR
    • HyperX Pulsefire FPS hiiri USB Optinen 3200 DPI
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/111290274.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/96053834.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/78130091.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/78130089.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/103977120.jpg
      HyperX HyperX Pulsefire FPS hiiri USB Optinen 3200 DPI Pulsefire FPS hiiri USB Optinen 3200 DPI Pulsefire FPS hiiri USB Optinen 3200 DPI Harraste- ja ammattipelaajat tietävät, että hiiri on tärkein välineesi FPS-pelaamisessa. HyperX Pulsefire FPS -pelihiiri käyttää hyväksi todettua Pixart 3310 -anturia, joka tuo tarkkuutta pelaamiseesi ilman kiihdytystä. Pulsefire FPS -pelihiiressä tulee mukana neljä DPI-esiasetusta, joita voit vaihtaa lennosta pelityyliäsi varten. Ergonomisen muotoilun ansiosta se sopii käteesi hyvin ja kevyen painonsa ansiosta kätesi ei väsy pitkissäkään pelisessioissa. HyperX Pulsefire FPS:ssä on kuusi kest... (3)
      HyperX Pulsefire FPS hiiri USB Optinen 3200 DPI
      • 00740617261646
      • 9491485
      • HYPXPULSEFPS
      • HX-MC001A/ EM
      • HX-MC001A/EM
      4
      34 EUR
    • HyperX Pulsefire FPS & FURY S Bundle hiiri USB Optinen 3200 DPI
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/111303710.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133137723.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/88750873.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/88750876.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/88750874.jpg
      HyperX HyperX Pulsefire FPS & FURY S Bundle hiiri USB Optinen 3200 DPI Pulsefire FPS & FURY S Bundle hiiri USB Optinen 3200 DPI Pulsefire FPS & FURY S Bundle hiiri USB Optinen 3200 DPI (1)
      HyperX Pulsefire FPS & FURY S Bundle hiiri USB Optinen 3200 DPI
      • 00740617269475
      • HXK-DM01
      3
      69 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Logitech DEFAULT
        • logitech
      • Apple DEFAULT
        • apple
      • HP DEFAULT
        • hp
      • Trust DEFAULT
        • trust
      • Microsoft DEFAULT
        • microsoft
      • Razer DEFAULT
        • razer
      • Ergonomiset hiiret DEFAULT
        • kylla_
      • Alle 25 € DEFAULT
        • budget
      • Langalliset hiiret DEFAULT
        • langallinen
      • Langattomat hiiret DEFAULT
        • bluetooth
        • langaton
    • Merkki (brand):
      • Logitech (logitech)
      • Apple (apple)
      • Razer (razer)
      • Microsoft (microsoft)
      • Trust (trust)
      • 3Dconnexion (3dconnexion)
      • 3M (3m)
      • A4Tech (a4tech)
      • Acer (acer)
      • ADATA (adata)
      • Adesso (adesso)
      • Advance (advance)
      • Advent (advent)
      • ADX (adx)
      • All Ride (all_ride)
      • Asus (asus)
      • Attitude One (attitude_one)
      • Aula (aula)
      • Backshop (backshop)
      • BakkerElkhuizen (bakkerelkhuizen)
      • BenQ (benq)
      • Cepter (cepter)
      • Cherry (cherry)
      • Contour Design (contour_design)
      • Cooler Master (cooler_master)
      • Corsair (corsair)
      • Creative Labs (creative_labs)
      • Dacota (dacota)
      • DACOTA GAMING (dacota_gaming)
      • Dacota Platinum (dacota_platinum)
      • Dangstons (dangstons)
      • Dell (dell)
      • DeLOCK (delock)
      • Deltaco (deltaco)
      • Diverse (diverse)
      • Ducky (ducky)
      • E-blue (e_blue)
      • Eclipse (eclipse)
      • Elecom (elecom)
      • ELETRA (eletra)
      • Ergoslider (ergoslider)
      • EStore (estore)
      • Evoluent (evoluent)
      • Fellowes (fellowes)
      • Fujitsu (fujitsu)
      • Gamdias (gamdias)
      • Games (games)
      • Genesis (genesis)
      • Gigabyte (gigabyte)
      • Gunnar Optiks (gunnar_optiks)
      • Hama (hama)
      • Havit (havit)
      • HP (hp)
      • HyperX (hyperx)
      • Iogear (iogear)
      • Kensington (kensington)
      • Kenson (kenson)
      • Kondator (kondator)
      • König (ko_nig)
      • Lenovo (lenovo)
      • Logilink (logilink)
      • Mad Catz (mad_catz)
      • Manhattan (manhattan)
      • Matting (matting)
      • MediaRange (mediarange)
      • Mionix (mionix)
      • Mousetrapper (mousetrapper)
      • MSI (msi)
      • Natec Genesis (natec_genesis)
      • Nedis (nedis)
      • Nexus (nexus)
      • PDP (pdp)
      • Penclic (penclic)
      • Piranha (piranha)
      • Port Designs (port_designs)
      • Power (power)
      • QPAD (qpad)
      • R Go Tools (r_go_tools)
      • Rapoo (rapoo)
      • Redragon (redragon)
      • Roccat (roccat)
      • Rock Candy (rock_candy)
      • Sandberg (sandberg)
      • Sandstrom (sandstrom)
      • Sharkoon (sharkoon)
      • Speedlink (speedlink)
      • Steelseries (steelseries)
      • Sweex (sweex)
      • Swiftpoint (swiftpoint)
      • Targus (targus)
      • Tesoro (tesoro)
      • ThunderX3 (thunderx3)
      • Tt eSPORTS (tt_esports)
      • Turtle Beach (turtle_beach)
      • Verbatim (verbatim)
      • Voxicon (voxicon)
      • Wow-pen (wow_pen)
      • X2 (x2)
      • XTRFY (xtrfy)
    • Hinta (price):
      • < 25 € (budget)
      • 25 € - 40 € (price_25_40)
      • 40 € - 70 € (price_40_70)
      • ≥ 70 € (price_70)
    • Käyttötarkoitus (tarkoitus):
      • Toimistohiiret (office)
      • Palvelin (palvelin)
      • PC/Pelaaminen (pc_pelaaminen)
    • Liitäntä (liitetta_vyysteknologia):
      • Bluetooth (bluetooth)
      • Langallinen (langallinen)
      • Langaton (langaton)
    • Ergonominen muotoilu (ergonominen_muotoilu):
      • Kyllä (kylla_)
      • Ei (ei)
    • Painikkeiden määrä (na_ppa_inma_a_ra_):
      • 3 (na_ppa_inma_a_ra_3)
      • 4-5 (na_ppa_inma_a_ra_4_5)
      • > 6 (na_ppa_inma_a_ra_6)
    • Liikkeentunnistus (liikkeentunnistin):
      • Blue Led (blue_led)
      • BlueTrack (bluetrack)
      • Laser (laser)
      • Optinen (optinen)
      • Trackball (trackball)
      • V-Track (v_track)
    • Malli (group):
      • 3Dconnexion SpaceMouse (3dconnexion_spacemouse)
      • A4Tech Bloody (a4tech_bloody)
      • Apple Magic Mouse (apple_magic_mouse)
      • Asus ROG (asus_rog)
      • Contour Design RollerMouse (contour_design_rollermouse)
      • Cooler Master MasterMouse (cooler_master_mastermouse)
      • Dell WM126 (dell_wm126)
      • Evoluent VerticalMouse (evoluent_verticalmouse)
      • Evoluent VerticalMouse 4 (evoluent_verticalmouse_4)
      • HP X3000 (hp_x3000)
      • HP Z3700 (hp_z3700)
      • HP Z4000 (hp_z4000)
      • Kensington Pro Fit (kensington_pro_fit)
      • Lenovo Thinkpad (lenovo_thinkpad)
      • Logitech G403 (logitech_g403)
      • Logitech G703 (logitech_g703)
      • Logitech LS1 Laser (logitech_ls1_laser)
      • Logitech M150 Laser (logitech_m150_laser)
      • Logitech M187 (logitech_m187)
      • Logitech M220 Silent (logitech_m220_silent)
      • Logitech M238 (logitech_m238)
      • Logitech M330 (logitech_m330)
      • Logitech M525 (logitech_m525)
      • Logitech MX Anywhere (logitech_mx_anywhere)
      • Logitech MX Master (logitech_mx_master)
      • Mad Catz R.A.T. (mad_catz_r_a_t_)
      • Microsoft Basic Optical Mouse (microsoft_basic_optical_mouse)
      • Microsoft Bluetooth Mobile Mouse 3600 (microsoft_bluetooth_mobile_mouse_3600)
      • Microsoft Comfort (microsoft_comfort)
      • Microsoft Sculpt (microsoft_sculpt)
      • Microsoft Surface Arc (microsoft_surface_arc)
      • Microsoft Wireless (microsoft_wireless)
      • R-Go Tools HE Mouse (r_go_tools_he_mouse)
      • Rapoo 3100P RF (rapoo_3100p_rf)
      • Rapoo 7200P RF (rapoo_7200p_rf)
      • Rapoo M10 RF (rapoo_m10_rf)
      • Razer Abyssus (razer_abyssus)
      • Razer Blackwidow Ultimate (razer_blackwidow_ultimate)
      • Razer Deathadder (razer_deathadder)
      • Razer Lancehead (razer_lancehead)
      • Razer Mamba (razer_mamba)
      • Razer Naga (razer_naga)
      • Speedlink DECUS (speedlink_decus)
      • Steelseries Rival (steelseries_rival)
      • Steelseries Sensei (steelseries_sensei)
      • Trust GXT (trust_gxt)
      • Trust Optical (trust_optical)
      • Trust Vivy (trust_vivy)
      • Trust Yvi (trust_yvi)
      • Trust Ziva (trust_ziva)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi