x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Mad Catz Hiiret

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    • Mad Catz R.A.T. 5
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/114093739.jpg
      Mad Catz Mad Catz R.A.T. 5 R.A.T. 5 R.A.T. 5 (2)
      8.25 (1)
      Mad Catz R.A.T. 5
      Erittäin "yksinkertainen" hiiri sopii melkeimpä kaikille
      Erittäin "yksinkertainen" hiiri sopii melkeimpä kaikille.
      10.0
      0 10
    Hiiret 8.3 (1)
    0 - 4
    • Mad Catz R.A.T.1 Gaming
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/52198192.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124457762.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124457760.jpg
      Mad Catz Mad Catz R.A.T.1 Gaming R.A.T.1 Gaming R.A.T.1 Gaming (2)
      Mad Catz R.A.T.1 Gaming
      • 00728658048457
      • MCB437260001/06/1
      1
      most_sold
      24.5 EUR
    • Mad Catz R.A.T. 5
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/114093739.jpg
      Mad Catz Mad Catz R.A.T. 5 R.A.T. 5 R.A.T. 5 (2)
      8.25 (1)
      Mad Catz R.A.T. 5
      • 00021165111257
      • CCB437050002/04/1, MCB4370500B2/04/1, D20-MCB4370500B2, CCB4370500B2/04/1, D20-CCB4370500B2, D20-MCB4370500B2, MCB4370500B2/04/1
      1
      best_reviewed
      69.99 EUR
    • Mad Catz R.A.T. hiiri USB Laser 8200 DPI Oikeakätinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/23615684.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/23615685.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/23615687.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124435021.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124435019.jpg
      Mad Catz Mad Catz R.A.T. hiiri USB Laser 8200 DPI Oikeakätinen R.A.T. hiiri USB Laser 8200 DPI Oikeakätinen R.A.T. hiiri USB Laser 8200 DPI Oikeakätinen (2)
      Mad Catz R.A.T. hiiri USB Laser 8200 DPI Oikeakätinen
      • 00728658040109
      • MCB437040002/04/1
      • MCB437040002/04/1, MAD_RAT_TE
      1
      69.49 EUR
    • Mad Catz Madcatz, R.A.T. 3 Gaming Muis Zwart PC
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/138174711.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124723196.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/138174727.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/138174720.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/138174702.jpg
      Mad Catz Mad Catz Madcatz, R.A.T. 3 Gaming Muis Zwart PC Madcatz, R.A.T. 3 Gaming Muis Zwart PC Madcatz, R.A.T. 3 Gaming Muis Zwart PC (1)
      Mad Catz Madcatz, R.A.T. 3 Gaming Muis Zwart PC
      • 00728658033972
      1
      49.99 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Logitech DEFAULT
        • logitech
      • Apple DEFAULT
        • apple
      • HP DEFAULT
        • hp
      • Trust DEFAULT
        • trust
      • Microsoft DEFAULT
        • microsoft
      • Razer DEFAULT
        • razer
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
      • Xtrfy DEFAULT
        • xtrfy
    • Merkki (brand):
      • Logitech (logitech)
      • Apple (apple)
      • Razer (razer)
      • Microsoft (microsoft)
      • Trust (trust)
      • SteelSeries (steelseries)
      • Xtrfy (xtrfy)
      • Contour Design (contour_design)
      • 3DConnexion (3dconnexion)
      • 3M (3m)
      • A4Tech (a4tech)
      • Acer (acer)
      • ADATA (adata)
      • Adesso (adesso)
      • Advent (advent)
      • ADX (adx)
      • All Ride (all_ride)
      • Asus (asus)
      • Attitude One (attitude_one)
      • Aula (aula)
      • Backshop (backshop)
      • BakkerElkhuizen (bakkerelkhuizen)
      • Bc (bc)
      • BenQ (benq)
      • Cepter (cepter)
      • Cherry (cherry)
      • Cooler Master (cooler_master)
      • Corsair (corsair)
      • Creative Labs (creative_labs)
      • Dacota (dacota)
      • Dacota Gaming (dacota_gaming)
      • Dacota Platinum (dacota_platinum)
      • Dangstons (dangstons)
      • Dell (dell)
      • DeLOCK (delock)
      • Deltaco (deltaco)
      • Diverse (diverse)
      • Ducky (ducky)
      • E-blue (e_blue)
      • Eclipse (eclipse)
      • Eletra (eletra)
      • Ergoslider (ergoslider)
      • eStore (estore)
      • Evoluent (evoluent)
      • Ewent (ewent)
      • Fellowes (fellowes)
      • Fujitsu (fujitsu)
      • Gamdias (gamdias)
      • Games (games)
      • Genesis (genesis)
      • Gigabyte (gigabyte)
      • Glorious (glorious)
      • Glorious PC Gaming Race (glorious_pc_gaming_race)
      • Hama (hama)
      • Havit (havit)
      • HP (hp)
      • Hydra (hydra)
      • HyperX (hyperx)
      • Iris (iris)
      • Kensington (kensington)
      • Kenson (kenson)
      • Kondator (kondator)
      • König (ko_nig)
      • Lenovo (lenovo)
      • Logilink (logilink)
      • LUXA2 (luxa2)
      • Mad Catz (mad_catz)
      • Manhattan (manhattan)
      • Matting (matting)
      • MediaRange (mediarange)
      • Mionix (mionix)
      • Mousetrapper (mousetrapper)
      • MSI (msi)
      • Natec Genesis (natec_genesis)
      • Nedis (nedis)
      • Nexus (nexus)
      • PDP (pdp)
      • Penclic (penclic)
      • Piranha (piranha)
      • Port Designs (port_designs)
      • Power (power)
      • R-Go Tools (r_go_tools)
      • Rapoo (rapoo)
      • Redragon (redragon)
      • Roccat (roccat)
      • Rock Candy (rock_candy)
      • Sandberg (sandberg)
      • Sandstrom (sandstrom)
      • Spartan Gear (spartan_gear)
      • Speedlink (speedlink)
      • Sweex (sweex)
      • Swiftpoint (swiftpoint)
      • Targus (targus)
      • Tesoro (tesoro)
      • ThunderX3 (thunderx3)
      • Tt eSPORTS (tt_esports)
      • Turtle Beach (turtle_beach)
      • Verbatim (verbatim)
      • Voxicon (voxicon)
      • White Shark (white_shark)
      • Wow-Pen (wow_pen)
      • X2 (x2)
      • Xiaomi (xiaomi)
    • Hinta (price):
      • < 25 € (budget)
      • 25 € - 40 € (price_25_40)
      • 40 € - 70 € (price_40_70)
      • ≥ 70 € (price_70)
    • Hiiren tyyli (hiiren_tyyli):
      • Ergonominen pystyhiiri (ergonominen_pystyhiiri)
      • Pelihiiri (pelihiiri)
      • Perinteinen (perinteinen)
      • Rullahiirilevy (rullahiirilevy)
      • Touchpad (touchpad)
      • Trackball (trackball)
    • Liitettävyys (liitetta_vyysteknologia):
      • Langallinen (langallinen)
      • Langaton (langaton)
    • Liikkeen resoluutio (DPI) (liikkeen_resoluutio):
      • < 5 dpi (liikkeen_resoluutio_5)
      • 5 dpi - 400 dpi (liikkeen_resoluutio_5_400)
      • 400 dpi - 1600 dpi (liikkeen_resoluutio_400_1600)
      • ≥ 1600 dpi (liikkeen_resoluutio_1600)
    • Näppäimien määrä (na_ppa_inma_a_ra_):
      • < 3 (na_ppa_inma_a_ra__3)
      • 3 - 5 (na_ppa_inma_a_ra__3_5)
      • 5 - 6 (na_ppa_inma_a_ra__5_6)
      • ≥ 6 (na_ppa_inma_a_ra__6)
    • Ohjelmoitavat hiiripainikkeet (ohjelmoitavat_hiiripainikkeet):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Liikkeentunnistimen teknologia (liikkeentunnistin):
      • Blue Led (blue_led)
      • BlueTrack (bluetrack)
      • Laser (laser)
      • Optinen (optinen)
      • Trackball (trackball)
    • Ergonominen muotoilu (ergonominen_muotoilu):
      • Kyllä (kylla_)
      • Ei (ei)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi