x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    PDP Hiiret

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • PDP Cosmoberry hiiri RF Wireless Optical Molempikätinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/103600022.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/103600025.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/103600023.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124511680.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124511683.jpg
      PDP PDP Cosmoberry hiiri RF Wireless Optical Molempikätinen Cosmoberry hiiri RF Wireless Optical Molempikätinen Cosmoberry hiiri RF Wireless Optical Molempikätinen Hieno ja värikäs hiiri, joka sopii yhtä hyvin lastenhuoneeseen kuin konttoriin. Hiiri voidaan pestä/vedenkestävä ja on yksinkertainen käyttää. PC sekä Mac yhteensopiva. 2,4GHz. 9 metrin langaton kantama. Usb micro receiver. Vaatii 2 kpl AAA-paristoa, jotka sisältyvät. (1)
      PDP Cosmoberry hiiri RF Wireless Optical Molempikätinen
      • 00708056054892
      • 904-002-EU-PR
      • 904-002-NA-PR
      3
      12.95 EUR
    • PDP Lalalime hiiri Langaton RF Optinen Molempikätinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/88715229.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/88715231.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/88715230.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/88715232.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133782644.jpg
      PDP PDP Lalalime hiiri Langaton RF Optinen Molempikätinen Lalalime hiiri Langaton RF Optinen Molempikätinen Lalalime hiiri Langaton RF Optinen Molempikätinen Hieno ja värikäs hiiri, joka sopii yhtä hyvin lastenhuoneeseen kuin konttoriin. Hiiri voidaan pestä/vedenkestävä ja on yksinkertainen käyttää. PC sekä Mac yhteensopiva. 2,4GHz. 9 metrin langaton kantama. Usb micro receiver. Vaatii 2 kpl AAA-paristoa, jotka sisältyvät. (1)
      PDP Lalalime hiiri Langaton RF Optinen Molempikätinen
      • 00708056054854
      • 904-002-NA-NGR
      2
      12.95 EUR
    • PDP Blueberry Boom hiiri RF Wireless Optical
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/103600018.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/103600020.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/103600021.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/138178390.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/138178516.jpg
      PDP PDP Blueberry Boom hiiri RF Wireless Optical Blueberry Boom hiiri RF Wireless Optical Blueberry Boom hiiri RF Wireless Optical (1)
      PDP Blueberry Boom hiiri RF Wireless Optical
      • 00708056054816
      • 904-002-EU-BL
      • 904-002-NA-BL
      1
      most_sold
      12.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Logitech DEFAULT
        • logitech
      • Apple DEFAULT
        • apple
      • HP DEFAULT
        • hp
      • Trust DEFAULT
        • trust
      • Microsoft DEFAULT
        • microsoft
      • Razer DEFAULT
        • razer
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
      • Xtrfy DEFAULT
        • xtrfy
    • Merkki (brand):
      • Logitech (logitech)
      • Apple (apple)
      • Razer (razer)
      • Microsoft (microsoft)
      • Trust (trust)
      • SteelSeries (steelseries)
      • Xtrfy (xtrfy)
      • Contour Design (contour_design)
      • 3DConnexion (3dconnexion)
      • 3M (3m)
      • A4Tech (a4tech)
      • Acer (acer)
      • ADATA (adata)
      • Adesso (adesso)
      • Advent (advent)
      • ADX (adx)
      • All Ride (all_ride)
      • Asus (asus)
      • Attitude One (attitude_one)
      • Aula (aula)
      • Backshop (backshop)
      • BakkerElkhuizen (bakkerelkhuizen)
      • Bc (bc)
      • BenQ (benq)
      • Cepter (cepter)
      • Cherry (cherry)
      • Cooler Master (cooler_master)
      • Corsair (corsair)
      • Creative Labs (creative_labs)
      • Dacota Gaming (dacota_gaming)
      • Dacota Platinum (dacota_platinum)
      • Dangstons (dangstons)
      • Dell (dell)
      • DeLOCK (delock)
      • Deltaco (deltaco)
      • Diverse (diverse)
      • E-blue (e_blue)
      • Eclipse (eclipse)
      • Eletra (eletra)
      • Ergoslider (ergoslider)
      • eStore (estore)
      • Evoluent (evoluent)
      • Ewent (ewent)
      • Fellowes (fellowes)
      • Fujitsu (fujitsu)
      • Gamdias (gamdias)
      • Games (games)
      • Genesis (genesis)
      • Gigabyte (gigabyte)
      • Glorious (glorious)
      • Hama (hama)
      • Havit (havit)
      • HP (hp)
      • Hydra (hydra)
      • HyperX (hyperx)
      • Kensington (kensington)
      • Kenson (kenson)
      • Kondator (kondator)
      • König (ko_nig)
      • Lenovo (lenovo)
      • Logilink (logilink)
      • Mad Catz (mad_catz)
      • Manhattan (manhattan)
      • Matting (matting)
      • MediaRange (mediarange)
      • Mionix (mionix)
      • Mousetrapper (mousetrapper)
      • MSI (msi)
      • Natec Genesis (natec_genesis)
      • Nedis (nedis)
      • Nexus (nexus)
      • PDP (pdp)
      • Penclic (penclic)
      • Piranha (piranha)
      • Port Designs (port_designs)
      • Power (power)
      • R-Go Tools (r_go_tools)
      • Rapoo (rapoo)
      • Redragon (redragon)
      • Roccat (roccat)
      • Rock Candy (rock_candy)
      • Sandberg (sandberg)
      • Sandstrom (sandstrom)
      • Spartan Gear (spartan_gear)
      • Speedlink (speedlink)
      • Sweex (sweex)
      • Swiftpoint (swiftpoint)
      • Targus (targus)
      • Tesoro (tesoro)
      • ThunderX3 (thunderx3)
      • Tt eSPORTS (tt_esports)
      • Turtle Beach (turtle_beach)
      • Verbatim (verbatim)
      • Voxicon (voxicon)
      • White Shark (white_shark)
      • Wow-Pen (wow_pen)
      • X2 (x2)
      • Xiaomi (xiaomi)
    • Hinta (price):
      • < 25 € (budget)
      • 25 € - 40 € (price_25_40)
      • 40 € - 70 € (price_40_70)
      • ≥ 70 € (price_70)
    • Hiiren tyyli (hiiren_tyyli):
      • Ergonominen pystyhiiri (ergonominen_pystyhiiri)
      • Pelihiiri (pelihiiri)
      • Perinteinen (perinteinen)
      • Rullahiirilevy (rullahiirilevy)
      • Touchpad (touchpad)
      • Trackball (trackball)
    • Liitettävyys (liitetta_vyysteknologia):
      • Langallinen (langallinen)
      • Langaton (langaton)
    • Liikkeen resoluutio (DPI) (liikkeen_resoluutio):
      • < 5 dpi (liikkeen_resoluutio_5)
      • 5 dpi - 500 dpi (liikkeen_resoluutio_5_500)
      • 500 dpi - 1600 dpi (liikkeen_resoluutio_500_1600)
      • ≥ 1600 dpi (liikkeen_resoluutio_1600)
    • Näppäimien määrä (na_ppa_inma_a_ra_):
      • < 3 (na_ppa_inma_a_ra__3)
      • 3 - 5 (na_ppa_inma_a_ra__3_5)
      • 5 - 6 (na_ppa_inma_a_ra__5_6)
      • ≥ 6 (na_ppa_inma_a_ra__6)
    • Ohjelmoitavat hiiripainikkeet (ohjelmoitavat_hiiripainikkeet):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Liikkeentunnistimen teknologia (liikkeentunnistin):
      • Blue Led (blue_led)
      • BlueTrack (bluetrack)
      • Laser (laser)
      • Optinen (optinen)
      • Trackball (trackball)
    • Ergonominen muotoilu (ergonominen_muotoilu):
      • Kyllä (kylla_)
      • Ei (ei)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi