x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Penclic Hiiret

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Penclic R2 Laser 2400dpi
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/18679338.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/23037509.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106836629.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/23037504.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/114636890.jpg
      Penclic Penclic R2 Laser 2400dpi R2 Laser 2400dpi R2 Laser 2400dpi Penclic D2 Laser 2400dpi Kynähiiri Musta (1)
      Penclic R2 Laser 2400dpi
      • 07350011020218
      • 07350011020119
      • BNEPCC
      • 2011
      • 1020218
      2
      54.97 EUR
    • Penclic B2 Bluetooth Laser 1200dpi
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/20498191.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/23057096.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/101472446.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/23057094.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/101472445.jpg
      Penclic Penclic B2 Bluetooth Laser 1200dpi B2 Bluetooth Laser 1200dpi B2 Bluetooth Laser 1200dpi Penclic B2 Laser 1200dpi Kynähiiri Valkoinen (1)
      Penclic B2 Bluetooth Laser 1200dpi
      • 07350011020508
      • 2050
      • 356574
      1
      most_sold
      75.43 EUR
    • Penclic NiceTouch T2 Kosketuslevy Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141572190.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/87877394.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/99257491.jpg
      Penclic Penclic NiceTouch T2 Kosketuslevy Musta NiceTouch T2 Kosketuslevy Musta NiceTouch T2 Kosketuslevy Musta Penclic NiceTouch T2 Kosketuslevy Musta (1)
      Penclic NiceTouch T2 Kosketuslevy Musta
      • 07350011020379
      • 2037
      1
      37.61 EUR
    • Penclic NiceTouch T2 Kosketuslevy Harmaa, Valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141572415.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/87876112.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/99257488.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/99257487.jpg
      Penclic Penclic NiceTouch T2 Kosketuslevy Harmaa, Valkoinen NiceTouch T2 Kosketuslevy Harmaa, Valkoinen NiceTouch T2 Kosketuslevy Harmaa, Valkoinen Penclic NiceTouch T2 Kosketuslevy Harmaa, Valkoinen (1)
      Penclic NiceTouch T2 Kosketuslevy Harmaa, Valkoinen
      • 07350011020362
      • 2036
      1
      38.85 EUR
    • Penclic Mouse B3
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/35570117.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/35570118.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/135210821.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/135209855.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/99187291.jpg
      Penclic Penclic Mouse B3 Mouse B3 Mouse B3 Penclic Mouse B3 Laser 1600dpi Kynähiiri Valkoinen (1)
      Penclic Mouse B3
      • 07350011020515
      • 2051
      1
      67.37 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Logitech DEFAULT
        • logitech
      • Apple DEFAULT
        • apple
      • HP DEFAULT
        • hp
      • Trust DEFAULT
        • trust
      • Microsoft DEFAULT
        • microsoft
      • Razer DEFAULT
        • razer
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
      • Xtrfy DEFAULT
        • xtrfy
    • Merkki (brand):
      • Logitech (logitech)
      • Apple (apple)
      • Razer (razer)
      • Microsoft (microsoft)
      • Trust (trust)
      • SteelSeries (steelseries)
      • Xtrfy (xtrfy)
      • Contour Design (contour_design)
      • 3DConnexion (3dconnexion)
      • 3M (3m)
      • A4Tech (a4tech)
      • Acer (acer)
      • ADATA (adata)
      • Adesso (adesso)
      • Advent (advent)
      • ADX (adx)
      • All Ride (all_ride)
      • Asus (asus)
      • Attitude One (attitude_one)
      • Aula (aula)
      • Backshop (backshop)
      • BakkerElkhuizen (bakkerelkhuizen)
      • Bc (bc)
      • BenQ (benq)
      • Cepter (cepter)
      • Cherry (cherry)
      • Cooler Master (cooler_master)
      • Corsair (corsair)
      • Creative Labs (creative_labs)
      • Dacota (dacota)
      • Dacota Gaming (dacota_gaming)
      • Dacota Platinum (dacota_platinum)
      • Dangstons (dangstons)
      • Dell (dell)
      • DeLOCK (delock)
      • Deltaco (deltaco)
      • Diverse (diverse)
      • Ducky (ducky)
      • E-blue (e_blue)
      • Eclipse (eclipse)
      • Eletra (eletra)
      • Ergoslider (ergoslider)
      • eStore (estore)
      • Evoluent (evoluent)
      • Ewent (ewent)
      • Fellowes (fellowes)
      • Fujitsu (fujitsu)
      • Gamdias (gamdias)
      • Games (games)
      • Genesis (genesis)
      • Gigabyte (gigabyte)
      • Glorious (glorious)
      • Glorious PC Gaming Race (glorious_pc_gaming_race)
      • Hama (hama)
      • Havit (havit)
      • HP (hp)
      • Hydra (hydra)
      • HyperX (hyperx)
      • Iris (iris)
      • Kensington (kensington)
      • Kenson (kenson)
      • Kondator (kondator)
      • König (ko_nig)
      • Lenovo (lenovo)
      • Logilink (logilink)
      • LUXA2 (luxa2)
      • Mad Catz (mad_catz)
      • Manhattan (manhattan)
      • Matting (matting)
      • MediaRange (mediarange)
      • Mionix (mionix)
      • Mousetrapper (mousetrapper)
      • MSI (msi)
      • Natec Genesis (natec_genesis)
      • Nedis (nedis)
      • Nexus (nexus)
      • PDP (pdp)
      • Penclic (penclic)
      • Piranha (piranha)
      • Port Designs (port_designs)
      • Power (power)
      • R-Go Tools (r_go_tools)
      • Rapoo (rapoo)
      • Redragon (redragon)
      • Roccat (roccat)
      • Rock Candy (rock_candy)
      • Sandberg (sandberg)
      • Sandstrom (sandstrom)
      • Spartan Gear (spartan_gear)
      • Speedlink (speedlink)
      • Sweex (sweex)
      • Swiftpoint (swiftpoint)
      • Targus (targus)
      • Tesoro (tesoro)
      • ThunderX3 (thunderx3)
      • Tt eSPORTS (tt_esports)
      • Turtle Beach (turtle_beach)
      • Verbatim (verbatim)
      • Voxicon (voxicon)
      • White Shark (white_shark)
      • Wow-Pen (wow_pen)
      • X2 (x2)
      • Xiaomi (xiaomi)
    • Hinta (price):
      • < 25 € (budget)
      • 25 € - 40 € (price_25_40)
      • 40 € - 70 € (price_40_70)
      • ≥ 70 € (price_70)
    • Hiiren tyyli (hiiren_tyyli):
      • Ergonominen pystyhiiri (ergonominen_pystyhiiri)
      • Pelihiiri (pelihiiri)
      • Perinteinen (perinteinen)
      • Rullahiirilevy (rullahiirilevy)
      • Touchpad (touchpad)
      • Trackball (trackball)
    • Liitettävyys (liitetta_vyysteknologia):
      • Langallinen (langallinen)
      • Langaton (langaton)
    • Liikkeen resoluutio (DPI) (liikkeen_resoluutio):
      • < 5 dpi (liikkeen_resoluutio_5)
      • 5 dpi - 400 dpi (liikkeen_resoluutio_5_400)
      • 400 dpi - 1600 dpi (liikkeen_resoluutio_400_1600)
      • ≥ 1600 dpi (liikkeen_resoluutio_1600)
    • Näppäimien määrä (na_ppa_inma_a_ra_):
      • < 3 (na_ppa_inma_a_ra__3)
      • 3 - 5 (na_ppa_inma_a_ra__3_5)
      • 5 - 6 (na_ppa_inma_a_ra__5_6)
      • ≥ 6 (na_ppa_inma_a_ra__6)
    • Ohjelmoitavat hiiripainikkeet (ohjelmoitavat_hiiripainikkeet):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Liikkeentunnistimen teknologia (liikkeentunnistin):
      • Blue Led (blue_led)
      • BlueTrack (bluetrack)
      • Laser (laser)
      • Optinen (optinen)
      • Trackball (trackball)
    • Ergonominen muotoilu (ergonominen_muotoilu):
      • Kyllä (kylla_)
      • Ei (ei)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi