x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Penclic Hiiret

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Penclic R2 hiiri Langaton RF 2400 DPI Oikeakätinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/18679338.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/23037509.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106836629.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/23037504.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/23037506.jpg
      Penclic Penclic R2 hiiri Langaton RF 2400 DPI Oikeakätinen R2 hiiri Langaton RF 2400 DPI Oikeakätinen R2 hiiri Langaton RF 2400 DPI Oikeakätinen Penclic D2 Laser 2400dpi Kynähiiri Musta (1)
      Penclic R2 hiiri Langaton RF 2400 DPI Oikeakätinen
      • 07350011020218
      • 07350011020119
      • BNEPCC
      • 2011
      • 1020218
      2
      54.97 EUR
    • Penclic Mouse B3 + Numpad NB2 & Travelkit
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/99303925.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/99212077.jpg
      Penclic Penclic Mouse B3 + Numpad NB2 & Travelkit Mouse B3 + Numpad NB2 & Travelkit Mouse B3 + Numpad NB2 & Travelkit Penclic Mouse B3 + Numpad NB2 & Travelkit Laser 1600dpi Kynähiiri Valkoinen (1)
      Penclic Mouse B3 + Numpad NB2 & Travelkit
      • 2086
      1
      most_sold
      110.77 EUR
    • Penclic B2 hiiri Bluetooth Laser 1200 DPI
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/20498191.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/23057096.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/101472446.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/23057094.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/101472445.jpg
      Penclic Penclic B2 hiiri Bluetooth Laser 1200 DPI B2 hiiri Bluetooth Laser 1200 DPI B2 hiiri Bluetooth Laser 1200 DPI Penclic B2 Laser 1200dpi Kynähiiri Valkoinen (1)
      Penclic B2 hiiri Bluetooth Laser 1200 DPI
      • 07350011020508
      • 2050
      • 356574
      1
      73.57 EUR
    • Penclic NiceTouch T2
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/99257493.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/87877394.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/99257492.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/99257491.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/114459394.jpg
      Penclic Penclic NiceTouch T2 NiceTouch T2 NiceTouch T2 Penclic NiceTouch T2 Kosketuslevy Musta (1)
      Penclic NiceTouch T2
      • 07350011020379
      • 2037
      1
      37.61 EUR
    • Penclic NiceTouch T2
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/99257489.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/87876112.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/99257488.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/99257490.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/99257487.jpg
      Penclic Penclic NiceTouch T2 NiceTouch T2 NiceTouch T2 Penclic NiceTouch T2 Kosketuslevy Harmaa, Valkoinen (1)
      Penclic NiceTouch T2
      • 07350011020362
      • 2036
      1
      42.57 EUR
    • Penclic Travelkit + Mouse R2
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/98320650.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/97797384.jpg
      Penclic Penclic Travelkit + Mouse R2 Travelkit + Mouse R2 Travelkit + Mouse R2 Penclic Travelkit + Mouse R2 Laser 2400dpi Kynähiiri Musta (1)
      Penclic Travelkit + Mouse R2
      • 2085
      1
      67.37 EUR
    • Penclic 2051 hiiri Bluetooth Laser 1600 DPI Valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/35570117.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/35570118.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/135210821.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/135209855.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/99187291.jpg
      Penclic Penclic 2051 hiiri Bluetooth Laser 1600 DPI Valkoinen 2051 hiiri Bluetooth Laser 1600 DPI Valkoinen 2051 hiiri Bluetooth Laser 1600 DPI Valkoinen Penclic Mouse B3 Laser 1600dpi Kynähiiri Valkoinen (1)
      Penclic 2051 hiiri Bluetooth Laser 1600 DPI Valkoinen
      • 07350011020515
      • 2051
      1
      67.37 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Logitech DEFAULT
        • logitech
      • Apple DEFAULT
        • apple
      • HP DEFAULT
        • hp
      • Trust DEFAULT
        • trust
      • Microsoft DEFAULT
        • microsoft
      • Razer DEFAULT
        • razer
      • Ergonomiset hiiret DEFAULT
        • kylla_
      • Alle 25 € DEFAULT
        • budget
      • Langalliset hiiret DEFAULT
        • langallinen
      • Langattomat hiiret DEFAULT
        • bluetooth
        • langaton
    • Merkki (brand):
      • Logitech (logitech)
      • Apple (apple)
      • Razer (razer)
      • Microsoft (microsoft)
      • Trust (trust)
      • 3Dconnexion (3dconnexion)
      • 3M (3m)
      • A4Tech (a4tech)
      • Acer (acer)
      • ADATA (adata)
      • Adesso (adesso)
      • Advance (advance)
      • Advent (advent)
      • ADX (adx)
      • All Ride (all_ride)
      • Asus (asus)
      • Attitude One (attitude_one)
      • Aula (aula)
      • Backshop (backshop)
      • BakkerElkhuizen (bakkerelkhuizen)
      • BenQ (benq)
      • Cepter (cepter)
      • Cherry (cherry)
      • Contour Design (contour_design)
      • Cooler Master (cooler_master)
      • Corsair (corsair)
      • Creative Labs (creative_labs)
      • Dacota (dacota)
      • DACOTA GAMING (dacota_gaming)
      • Dacota Platinum (dacota_platinum)
      • Dangstons (dangstons)
      • Dell (dell)
      • DeLOCK (delock)
      • Deltaco (deltaco)
      • Diverse (diverse)
      • Ducky (ducky)
      • E-blue (e_blue)
      • Eclipse (eclipse)
      • Elecom (elecom)
      • ELETRA (eletra)
      • Ergoslider (ergoslider)
      • EStore (estore)
      • Evoluent (evoluent)
      • Fellowes (fellowes)
      • Fujitsu (fujitsu)
      • Gamdias (gamdias)
      • Games (games)
      • Genesis (genesis)
      • Gigabyte (gigabyte)
      • Gunnar Optiks (gunnar_optiks)
      • Hama (hama)
      • Havit (havit)
      • HP (hp)
      • HyperX (hyperx)
      • Iogear (iogear)
      • Kensington (kensington)
      • Kenson (kenson)
      • Kondator (kondator)
      • König (ko_nig)
      • Lenovo (lenovo)
      • Logilink (logilink)
      • Mad Catz (mad_catz)
      • Manhattan (manhattan)
      • Matting (matting)
      • MediaRange (mediarange)
      • Mionix (mionix)
      • Mousetrapper (mousetrapper)
      • MSI (msi)
      • Natec Genesis (natec_genesis)
      • Nedis (nedis)
      • Nexus (nexus)
      • PDP (pdp)
      • Penclic (penclic)
      • Piranha (piranha)
      • Port Designs (port_designs)
      • Power (power)
      • QPAD (qpad)
      • R Go Tools (r_go_tools)
      • Rapoo (rapoo)
      • Redragon (redragon)
      • Roccat (roccat)
      • Rock Candy (rock_candy)
      • Sandberg (sandberg)
      • Sandstrom (sandstrom)
      • Sharkoon (sharkoon)
      • Speedlink (speedlink)
      • Steelseries (steelseries)
      • Sweex (sweex)
      • Swiftpoint (swiftpoint)
      • Targus (targus)
      • Tesoro (tesoro)
      • ThunderX3 (thunderx3)
      • Tt eSPORTS (tt_esports)
      • Turtle Beach (turtle_beach)
      • Verbatim (verbatim)
      • Voxicon (voxicon)
      • Wow-pen (wow_pen)
      • X2 (x2)
      • XTRFY (xtrfy)
    • Hinta (price):
      • < 25 € (budget)
      • 25 € - 40 € (price_25_40)
      • 40 € - 70 € (price_40_70)
      • ≥ 70 € (price_70)
    • Käyttötarkoitus (tarkoitus):
      • Toimistohiiret (office)
      • Palvelin (palvelin)
      • PC/Pelaaminen (pc_pelaaminen)
    • Liitäntä (liitetta_vyysteknologia):
      • Bluetooth (bluetooth)
      • Langallinen (langallinen)
      • Langaton (langaton)
    • Ergonominen muotoilu (ergonominen_muotoilu):
      • Kyllä (kylla_)
      • Ei (ei)
    • Painikkeiden määrä (na_ppa_inma_a_ra_):
      • 3 (na_ppa_inma_a_ra_3)
      • 4-5 (na_ppa_inma_a_ra_4_5)
      • > 6 (na_ppa_inma_a_ra_6)
    • Liikkeentunnistus (liikkeentunnistin):
      • Blue Led (blue_led)
      • BlueTrack (bluetrack)
      • Laser (laser)
      • Optinen (optinen)
      • Trackball (trackball)
      • V-Track (v_track)
    • Malli (group):
      • 3Dconnexion SpaceMouse (3dconnexion_spacemouse)
      • A4Tech Bloody (a4tech_bloody)
      • Apple Magic Mouse (apple_magic_mouse)
      • Asus ROG (asus_rog)
      • Contour Design RollerMouse (contour_design_rollermouse)
      • Cooler Master MasterMouse (cooler_master_mastermouse)
      • Dell WM126 (dell_wm126)
      • Evoluent VerticalMouse (evoluent_verticalmouse)
      • Evoluent VerticalMouse 4 (evoluent_verticalmouse_4)
      • HP X3000 (hp_x3000)
      • HP Z3700 (hp_z3700)
      • HP Z4000 (hp_z4000)
      • Kensington Pro Fit (kensington_pro_fit)
      • Lenovo Thinkpad (lenovo_thinkpad)
      • Logitech G403 (logitech_g403)
      • Logitech G703 (logitech_g703)
      • Logitech LS1 Laser (logitech_ls1_laser)
      • Logitech M150 Laser (logitech_m150_laser)
      • Logitech M187 (logitech_m187)
      • Logitech M220 Silent (logitech_m220_silent)
      • Logitech M238 (logitech_m238)
      • Logitech M330 (logitech_m330)
      • Logitech M525 (logitech_m525)
      • Logitech MX Anywhere (logitech_mx_anywhere)
      • Logitech MX Master (logitech_mx_master)
      • Mad Catz R.A.T. (mad_catz_r_a_t_)
      • Microsoft Basic Optical Mouse (microsoft_basic_optical_mouse)
      • Microsoft Bluetooth Mobile Mouse 3600 (microsoft_bluetooth_mobile_mouse_3600)
      • Microsoft Comfort (microsoft_comfort)
      • Microsoft Sculpt (microsoft_sculpt)
      • Microsoft Surface Arc (microsoft_surface_arc)
      • Microsoft Wireless (microsoft_wireless)
      • R-Go Tools HE Mouse (r_go_tools_he_mouse)
      • Rapoo 3100P RF (rapoo_3100p_rf)
      • Rapoo 7200P RF (rapoo_7200p_rf)
      • Rapoo M10 RF (rapoo_m10_rf)
      • Razer Abyssus (razer_abyssus)
      • Razer Blackwidow Ultimate (razer_blackwidow_ultimate)
      • Razer Deathadder (razer_deathadder)
      • Razer Lancehead (razer_lancehead)
      • Razer Mamba (razer_mamba)
      • Razer Naga (razer_naga)
      • Speedlink DECUS (speedlink_decus)
      • Steelseries Rival (steelseries_rival)
      • Steelseries Sensei (steelseries_sensei)
      • Trust GXT (trust_gxt)
      • Trust Optical (trust_optical)
      • Trust Vivy (trust_vivy)
      • Trust Yvi (trust_yvi)
      • Trust Ziva (trust_ziva)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi