x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Port Designs Hiiret

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Port Designs AROKH X-3 hiiri USB Optinen 8200 DPI
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/90532293.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/90532294.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/90532295.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/90532298.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/90532297.jpg
      Port Designs Port Designs AROKH X-3 hiiri USB Optinen 8200 DPI AROKH X-3 hiiri USB Optinen 8200 DPI AROKH X-3 hiiri USB Optinen 8200 DPI (1)
      Port Designs AROKH X-3 hiiri USB Optinen 8200 DPI
      • 03567049014025
      • 901402
      • 901402, X-3 GN
      1
      most_sold
      53.8 EUR
    • Port Designs 900504 hiiri Optinen 1200 DPI Molempikätinen Vaaleanpunainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/96305109.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107631245.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/121758962.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131409856.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124930982.jpg
      Port Designs Port Designs 900504 hiiri Optinen 1200 DPI Molempikätinen Vaaleanpunainen 900504 hiiri Optinen 1200 DPI Molempikätinen Vaaleanpunainen 900504 hiiri Optinen 1200 DPI Molempikätinen Vaaleanpunainen (1)
      Port Designs 900504 hiiri Optinen 1200 DPI Molempikätinen Vaaleanpunainen
      • 03567049005047
      • 900504
      1
      14.8 EUR
    • Port Designs 900400 hiiri USB Optinen Oikeakätinen Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/95863114.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/135020286.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132718560.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/122638734.jpg
      Port Designs Port Designs 900400 hiiri USB Optinen Oikeakätinen Musta 900400 hiiri USB Optinen Oikeakätinen Musta 900400 hiiri USB Optinen Oikeakätinen Musta (1)
      Port Designs 900400 hiiri USB Optinen Oikeakätinen Musta
      • 03567049004002
      • 8978180
      • 900400
      1
      14.90 EUR
    • Port Designs 900500 hiiri Optinen 1200 DPI Molempikätinen Sininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/96305108.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107631244.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/121758970.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131409857.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124930979.jpg
      Port Designs Port Designs 900500 hiiri Optinen 1200 DPI Molempikätinen Sininen 900500 hiiri Optinen 1200 DPI Molempikätinen Sininen 900500 hiiri Optinen 1200 DPI Molempikätinen Sininen (1)
      Port Designs 900500 hiiri Optinen 1200 DPI Molempikätinen Sininen
      • 03567049005009
      • 900500
      1
      14.8 EUR
    • Port Designs SEDONA hiiri Langaton RF 1600 DPI
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/103556976.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124120179.jpg
      Port Designs Port Designs SEDONA hiiri Langaton RF 1600 DPI SEDONA hiiri Langaton RF 1600 DPI SEDONA hiiri Langaton RF 1600 DPI (1)
      Port Designs SEDONA hiiri Langaton RF 1600 DPI
      • 03567041807229
      • 180722
      1
      16.8 EUR
    • Port Designs 900600 hiiri Bluetooth Molempikätinen Hopea
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/95863107.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/103976336.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/25050938.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/117640445.jpg
      Port Designs Port Designs 900600 hiiri Bluetooth Molempikätinen Hopea 900600 hiiri Bluetooth Molempikätinen Hopea 900600 hiiri Bluetooth Molempikätinen Hopea (1)
      Port Designs 900600 hiiri Bluetooth Molempikätinen Hopea
      • 03567049006006
      • 900600
      1
      18.8 EUR
    • Port Designs 900301 hiiri USB Optinen 1000 DPI Molempikätinen Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/102776357.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/102776361.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/102776360.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/102776358.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/102776359.jpg
      Port Designs Port Designs 900301 hiiri USB Optinen 1000 DPI Molempikätinen Musta 900301 hiiri USB Optinen 1000 DPI Molempikätinen Musta 900301 hiiri USB Optinen 1000 DPI Molempikätinen Musta (1)
      Port Designs 900301 hiiri USB Optinen 1000 DPI Molempikätinen Musta
      • 03567049003012
      • 900301
      1
      16.8 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Logitech DEFAULT
        • logitech
      • Apple DEFAULT
        • apple
      • HP DEFAULT
        • hp
      • Trust DEFAULT
        • trust
      • Microsoft DEFAULT
        • microsoft
      • Razer DEFAULT
        • razer
      • Ergonomiset hiiret DEFAULT
        • kylla_
      • Alle 25 € DEFAULT
        • budget
      • Langalliset hiiret DEFAULT
        • langallinen
      • Langattomat hiiret DEFAULT
        • bluetooth
        • langaton
    • Merkki (brand):
      • Logitech (logitech)
      • Apple (apple)
      • Razer (razer)
      • Microsoft (microsoft)
      • Trust (trust)
      • 3Dconnexion (3dconnexion)
      • 3M (3m)
      • A4Tech (a4tech)
      • Acer (acer)
      • ADATA (adata)
      • Adesso (adesso)
      • Advance (advance)
      • Advent (advent)
      • ADX (adx)
      • All Ride (all_ride)
      • Asus (asus)
      • Attitude One (attitude_one)
      • Aula (aula)
      • Backshop (backshop)
      • BakkerElkhuizen (bakkerelkhuizen)
      • BenQ (benq)
      • Cepter (cepter)
      • Cherry (cherry)
      • Contour Design (contour_design)
      • Cooler Master (cooler_master)
      • Corsair (corsair)
      • Creative Labs (creative_labs)
      • Dacota (dacota)
      • DACOTA GAMING (dacota_gaming)
      • Dacota Platinum (dacota_platinum)
      • Dangstons (dangstons)
      • Dell (dell)
      • DeLOCK (delock)
      • Deltaco (deltaco)
      • Diverse (diverse)
      • Ducky (ducky)
      • E-blue (e_blue)
      • Eclipse (eclipse)
      • Elecom (elecom)
      • ELETRA (eletra)
      • Ergoslider (ergoslider)
      • EStore (estore)
      • Evoluent (evoluent)
      • Fellowes (fellowes)
      • Fujitsu (fujitsu)
      • Gamdias (gamdias)
      • Games (games)
      • Genesis (genesis)
      • Gigabyte (gigabyte)
      • Gunnar Optiks (gunnar_optiks)
      • Hama (hama)
      • Havit (havit)
      • HP (hp)
      • HyperX (hyperx)
      • Iogear (iogear)
      • Kensington (kensington)
      • Kenson (kenson)
      • Kondator (kondator)
      • König (ko_nig)
      • Lenovo (lenovo)
      • Logilink (logilink)
      • Mad Catz (mad_catz)
      • Manhattan (manhattan)
      • Matting (matting)
      • MediaRange (mediarange)
      • Mionix (mionix)
      • Mousetrapper (mousetrapper)
      • MSI (msi)
      • Natec Genesis (natec_genesis)
      • Nedis (nedis)
      • Nexus (nexus)
      • PDP (pdp)
      • Penclic (penclic)
      • Piranha (piranha)
      • Port Designs (port_designs)
      • Power (power)
      • QPAD (qpad)
      • R Go Tools (r_go_tools)
      • Rapoo (rapoo)
      • Redragon (redragon)
      • Roccat (roccat)
      • Rock Candy (rock_candy)
      • Sandberg (sandberg)
      • Sandstrom (sandstrom)
      • Sharkoon (sharkoon)
      • Speedlink (speedlink)
      • Steelseries (steelseries)
      • Sweex (sweex)
      • Swiftpoint (swiftpoint)
      • Targus (targus)
      • Tesoro (tesoro)
      • ThunderX3 (thunderx3)
      • Tt eSPORTS (tt_esports)
      • Turtle Beach (turtle_beach)
      • Verbatim (verbatim)
      • Voxicon (voxicon)
      • Wow-pen (wow_pen)
      • X2 (x2)
      • XTRFY (xtrfy)
    • Hinta (price):
      • < 25 € (budget)
      • 25 € - 40 € (price_25_40)
      • 40 € - 70 € (price_40_70)
      • ≥ 70 € (price_70)
    • Käyttötarkoitus (tarkoitus):
      • Toimistohiiret (office)
      • Palvelin (palvelin)
      • PC/Pelaaminen (pc_pelaaminen)
    • Liitäntä (liitetta_vyysteknologia):
      • Bluetooth (bluetooth)
      • Langallinen (langallinen)
      • Langaton (langaton)
    • Ergonominen muotoilu (ergonominen_muotoilu):
      • Kyllä (kylla_)
      • Ei (ei)
    • Painikkeiden määrä (na_ppa_inma_a_ra_):
      • 3 (na_ppa_inma_a_ra_3)
      • 4-5 (na_ppa_inma_a_ra_4_5)
      • > 6 (na_ppa_inma_a_ra_6)
    • Liikkeentunnistus (liikkeentunnistin):
      • Blue Led (blue_led)
      • BlueTrack (bluetrack)
      • Laser (laser)
      • Optinen (optinen)
      • Trackball (trackball)
      • V-Track (v_track)
    • Malli (group):
      • 3Dconnexion SpaceMouse (3dconnexion_spacemouse)
      • A4Tech Bloody (a4tech_bloody)
      • Apple Magic Mouse (apple_magic_mouse)
      • Asus ROG (asus_rog)
      • Contour Design RollerMouse (contour_design_rollermouse)
      • Cooler Master MasterMouse (cooler_master_mastermouse)
      • Dell WM126 (dell_wm126)
      • Evoluent VerticalMouse (evoluent_verticalmouse)
      • Evoluent VerticalMouse 4 (evoluent_verticalmouse_4)
      • HP X3000 (hp_x3000)
      • HP Z3700 (hp_z3700)
      • HP Z4000 (hp_z4000)
      • Kensington Pro Fit (kensington_pro_fit)
      • Lenovo Thinkpad (lenovo_thinkpad)
      • Logitech G403 (logitech_g403)
      • Logitech G703 (logitech_g703)
      • Logitech LS1 Laser (logitech_ls1_laser)
      • Logitech M150 Laser (logitech_m150_laser)
      • Logitech M187 (logitech_m187)
      • Logitech M220 Silent (logitech_m220_silent)
      • Logitech M238 (logitech_m238)
      • Logitech M330 (logitech_m330)
      • Logitech M525 (logitech_m525)
      • Logitech MX Anywhere (logitech_mx_anywhere)
      • Logitech MX Master (logitech_mx_master)
      • Mad Catz R.A.T. (mad_catz_r_a_t_)
      • Microsoft Basic Optical Mouse (microsoft_basic_optical_mouse)
      • Microsoft Bluetooth Mobile Mouse 3600 (microsoft_bluetooth_mobile_mouse_3600)
      • Microsoft Comfort (microsoft_comfort)
      • Microsoft Sculpt (microsoft_sculpt)
      • Microsoft Surface Arc (microsoft_surface_arc)
      • Microsoft Wireless (microsoft_wireless)
      • R-Go Tools HE Mouse (r_go_tools_he_mouse)
      • Rapoo 3100P RF (rapoo_3100p_rf)
      • Rapoo 7200P RF (rapoo_7200p_rf)
      • Rapoo M10 RF (rapoo_m10_rf)
      • Razer Abyssus (razer_abyssus)
      • Razer Blackwidow Ultimate (razer_blackwidow_ultimate)
      • Razer Deathadder (razer_deathadder)
      • Razer Lancehead (razer_lancehead)
      • Razer Mamba (razer_mamba)
      • Razer Naga (razer_naga)
      • Speedlink DECUS (speedlink_decus)
      • Steelseries Rival (steelseries_rival)
      • Steelseries Sensei (steelseries_sensei)
      • Trust GXT (trust_gxt)
      • Trust Optical (trust_optical)
      • Trust Vivy (trust_vivy)
      • Trust Yvi (trust_yvi)
      • Trust Ziva (trust_ziva)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi