x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Swiftpoint hiiret

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Swiftpoint GT MINI TRAVEL MOUSE
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/79429605.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/105304001.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/105304006.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/105303998.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/105304005.jpg
      Swiftpoint Swiftpoint GT MINI TRAVEL MOUSE GT MINI TRAVEL MOUSE GT MINI TRAVEL MOUSE Swiftpoint GT-hiiren avulla voit käyttää mitä tahansa tietokonetta samalla tavalla kuin käyttäisit kosketusnäyttöä. Yhdistä langaton hiiri tietokoneeseesi Bluetoothin tai USB-liitännän avulla. Saat jopa tunnin käyttöaikaa vain 30 sekunnin latauksella. Useimmat pienikokoiset tietokonehiiret aiheuttavat kipua käsissä. Swiftpoint GT pysyy kädessäsi samalla tavalla kuin pidät kynää joten se ei aiheuta käsikramppia. (1)
      Swiftpoint GT MINI TRAVEL MOUSE
      • 00857737002049
      1
      most_sold
      156.9 EUR
    • Swiftpoint Z hiiri USB Optinen 12000 DPI Oikeakätinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131117317.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/105304138.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/105304137.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/105304140.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/105304141.jpg
      Swiftpoint Swiftpoint Z hiiri USB Optinen 12000 DPI Oikeakätinen Z hiiri USB Optinen 12000 DPI Oikeakätinen Z hiiri USB Optinen 12000 DPI Oikeakätinen (1)
      Swiftpoint Z hiiri USB Optinen 12000 DPI Oikeakätinen
      • 00857737002087
      • SM700
      1
      237.8 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Logitech DEFAULT
        • logitech
      • Apple DEFAULT
        • apple
      • HP DEFAULT
        • hp
      • Trust DEFAULT
        • trust
      • Microsoft DEFAULT
        • microsoft
      • Razer DEFAULT
        • razer
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
      • Xtrfy DEFAULT
        • xtrfy
    • Merkki (brand):
      • Logitech (logitech)
      • Apple (apple)
      • Razer (razer)
      • Microsoft (microsoft)
      • Trust (trust)
      • SteelSeries (steelseries)
      • Xtrfy (xtrfy)
      • Contour Design (contour_design)
      • 3DConnexion (3dconnexion)
      • 3M (3m)
      • A4Tech (a4tech)
      • Acer (acer)
      • ADATA (adata)
      • Adesso (adesso)
      • Advent (advent)
      • ADX (adx)
      • All Ride (all_ride)
      • Asus (asus)
      • Attitude One (attitude_one)
      • Aula (aula)
      • Backshop (backshop)
      • BakkerElkhuizen (bakkerelkhuizen)
      • Bc (bc)
      • BenQ (benq)
      • Cepter (cepter)
      • Cherry (cherry)
      • Cooler Master (cooler_master)
      • Corsair (corsair)
      • Creative Labs (creative_labs)
      • Dacota (dacota)
      • Dacota Gaming (dacota_gaming)
      • Dacota Platinum (dacota_platinum)
      • Dangstons (dangstons)
      • Dell (dell)
      • DeLOCK (delock)
      • Deltaco (deltaco)
      • Diverse (diverse)
      • Ducky (ducky)
      • E-blue (e_blue)
      • Eclipse (eclipse)
      • Eletra (eletra)
      • Ergoslider (ergoslider)
      • eStore (estore)
      • Evoluent (evoluent)
      • Ewent (ewent)
      • Fellowes (fellowes)
      • Fujitsu (fujitsu)
      • Gamdias (gamdias)
      • Games (games)
      • Genesis (genesis)
      • Gigabyte (gigabyte)
      • Glorious (glorious)
      • Glorious PC Gaming Race (glorious_pc_gaming_race)
      • Hama (hama)
      • Havit (havit)
      • HP (hp)
      • Hydra (hydra)
      • HyperX (hyperx)
      • Iris (iris)
      • Kensington (kensington)
      • Kenson (kenson)
      • Kondator (kondator)
      • König (ko_nig)
      • Lenovo (lenovo)
      • Logilink (logilink)
      • LUXA2 (luxa2)
      • Mad Catz (mad_catz)
      • Manhattan (manhattan)
      • Matting (matting)
      • MediaRange (mediarange)
      • Mionix (mionix)
      • Mousetrapper (mousetrapper)
      • MSI (msi)
      • Natec Genesis (natec_genesis)
      • Nedis (nedis)
      • Nexus (nexus)
      • PDP (pdp)
      • Penclic (penclic)
      • Piranha (piranha)
      • Port Designs (port_designs)
      • Power (power)
      • R-Go Tools (r_go_tools)
      • Rapoo (rapoo)
      • Redragon (redragon)
      • Roccat (roccat)
      • Rock Candy (rock_candy)
      • Sandberg (sandberg)
      • Sandstrom (sandstrom)
      • Spartan Gear (spartan_gear)
      • Speedlink (speedlink)
      • Sweex (sweex)
      • Swiftpoint (swiftpoint)
      • Targus (targus)
      • Tesoro (tesoro)
      • ThunderX3 (thunderx3)
      • Tt eSPORTS (tt_esports)
      • Turtle Beach (turtle_beach)
      • Verbatim (verbatim)
      • Voxicon (voxicon)
      • White Shark (white_shark)
      • Wow-Pen (wow_pen)
      • X2 (x2)
      • Xiaomi (xiaomi)
    • Hinta (price):
      • < 25 € (budget)
      • 25 € - 40 € (price_25_40)
      • 40 € - 70 € (price_40_70)
      • ≥ 70 € (price_70)
    • Hiiren tyyli (hiiren_tyyli):
      • Ergonominen pystyhiiri (ergonominen_pystyhiiri)
      • Pelihiiri (pelihiiri)
      • Perinteinen (perinteinen)
      • Rullahiirilevy (rullahiirilevy)
      • Touchpad (touchpad)
      • Trackball (trackball)
    • Liitettävyys (liitetta_vyysteknologia):
      • Langallinen (langallinen)
      • Langaton (langaton)
    • Liikkeen resoluutio (DPI) (liikkeen_resoluutio):
      • < 5 dpi (liikkeen_resoluutio_5)
      • 5 dpi - 400 dpi (liikkeen_resoluutio_5_400)
      • 400 dpi - 1600 dpi (liikkeen_resoluutio_400_1600)
      • ≥ 1600 dpi (liikkeen_resoluutio_1600)
    • Näppäimien määrä (na_ppa_inma_a_ra_):
      • < 3 (na_ppa_inma_a_ra__3)
      • 3 - 5 (na_ppa_inma_a_ra__3_5)
      • 5 - 6 (na_ppa_inma_a_ra__5_6)
      • ≥ 6 (na_ppa_inma_a_ra__6)
    • Ohjelmoitavat hiiripainikkeet (ohjelmoitavat_hiiripainikkeet):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Liikkeentunnistimen teknologia (liikkeentunnistin):
      • Blue Led (blue_led)
      • BlueTrack (bluetrack)
      • Laser (laser)
      • Optinen (optinen)
      • Trackball (trackball)
    • Ergonominen muotoilu (ergonominen_muotoilu):
      • Kyllä (kylla_)
      • Ei (ei)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi